کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط SUPERMHR:
امین ممون از مقالت خیلی جالب بود.من از اون عکس که فایر رو همراه با اپرا کشیده بود خوشم اومد.چرا باید به هم بپریم!!(چون حال میده!)
علیرضا جان
نمیدونم چرا یادم رفت توی نمایشگاه ارشادت کنم!!البته دلیلش هم اینه که پست اخیرت رو ندیدم.
اپرا سریعترین مرورگر وب هستش.چه از نظر بنچمارک چه از نظر عمل.شما اگر میخوای بیشترین سرعت رو داشته باشی باید از اپرا استفاده کنی.
اپرا هم امکاناتی داره که مرورگرهای دیگه ندارن یا اینکه به خودشون اضافه کردن!(فایره دیگه)
یعنی بهتر بگم.بهترین مرورگر خام هست.فایر فاوکس موقعی خوبه که اکستنشنهاش رو بریزی.
البته فایر حتی با اکستنشن هم کندتر از اپرا هست.به طوری که من وقتی مدت زمان لود رو دیدم خیلی حالم گرفته شد!!
به هر حال اپر سریعرتین هست.
(امین حوصله بحث ندارم نیا و گیر بده چون ضد فایر چیزی نگفتم....)
باتشکر....
ممنون محمد حسین جون من قبلا opera رو تست کرده بودم فکر کنم 2 سال پیش بود:cheesygri
خیلی خوشم نیومد ولی این فایر فوکس رو که نصب کردم خیلی حال کردم اصتیلش خیلی باحاله کلا راحت تر است حالا به خاطر تو هم شده opera رو نصب میکنم بعد نظرم رو میگم فعلا باید ببینم جدیدش رو دارم یا نه

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
:)
خب این مرورگرها باید امتحان خودشون رو تو dial up پس بدن اگه قراره adsl باشه که همشون سرعت بالان ;)
کسی آمار داره تو دنیا چقدر از مردم adsl استفاده میکنن ؟

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
من یه مشکل دارم با اپرا بعضی از صفحات سایت رو کامل باز نمیکنه و هی باید ریفرش کنم شما هم این مشکلو دارین با سایت ؟ ایراد از چیه جدیدا اینجوری شده

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
فقط opera

پر سرعت ترین مرورگر دنیا

گوگل رو برای من تو 3 ثانیه باز میکنه

اما فایرفاکس 7 ثانیه !

آخرین ورژنشم دیروز اومد برید سایت اپرا بگیرید

ورژن 9.1

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آره.
برای من اون باگی که پاسخ سریع رو باز نمیگرد حل شد!!
من یه مشکل دارم با اپرا بعضی از صفحات سایت رو کامل باز نمیکنه و هی باید ریفرش کنم شما هم این مشکلو دارین با سایت ؟ ایراد از چیه جدیدا اینجوری شده
میشه یه نمونه صفحه مثال بزنی؟یعنی لینکی چیزی بده.
>>>>هرگونه نقل قول این پست توسط امین تحت پیگرد قرار خواهد گرفت!!! :d
باتشکر....

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط SUPERMHR:
آره.
برای من اون باگی که پاسخ سریع رو باز نمیگرد حل شد!!

میشه یه نمونه صفحه مثال بزنی؟یعنی لینکی چیزی بده.
>>>>هرگونه نقل قول این پست توسط امین تحت پیگرد قرار خواهد گرفت!!! :d
باتشکر....
فرقی نداره هر سایتی برم باید چند بار ریفرش کنم تا صفحه کامل باز بشه ممکنه از ویروس باشه یا یه تنظیمو بد کرده باشم ؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نمیدونم....
من هم مشکل مشابهی دارم ولی اونموقع کل اینترنت قفل میشه.یعنی هیچ جور نمیتونم هیچجا برم.تازه ماهی شاید هفت هشت بار اینجوری میشه.اونموقع البته مشکل از خود اینترنته.حالا.شما رو نمیدونم.
ورژن جدید رو هم یه امتحانی بزن!! ;)
باتشکر....

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط supermhr:
نمیدونم....
من هم مشکل مشابهی دارم ولی اونموقع کل اینترنت قفل میشه.یعنی هیچ جور نمیتونم هیچجا برم.تازه ماهی شاید هفت هشت بار اینجوری میشه.اونموقع البته مشکل از خود اینترنته.حالا.شما رو نمیدونم.
ورژن جدید رو هم یه امتحانی بزن!! ;)
باتشکر....
والا من که هنوز این ورژن جدید رو دریافت نکردم. ولی اپرا برای زمانه خودش بد نبود. مگه نه؟؟؟

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
من از چند نفر در مورد بهترین مرورگر پرسیدم بم گفتن Internet Explorer 7 نظر شما چیه ؟ من خودم از Internet Explorer 6 استفاده میکنم تا حالا از مرورگر دیگه استفاده نکردم که بخوام نظر بدم کدوم بهتره ؟ !!

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
MA MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
48.gif
48.gif
48.gif
48.gif

210.gif
210.gif

79.gif

162.gif

چند روزه Firefox 1.5 ریختم
گوگل رو توی 2 ثانیه باز می کنه
RSS داره
اول صفحه رو لود می کنه بعد خرت و پرت هاشو
دمش گرم
تنها مشکلی که داره اینه که هیچ مشکلی نداره
39.gif
43.gif

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
Internet Eplorer رسما یک مروگر بیخود،ضعیف،ناکارآمد و خلاصه کلا چیز ضایعی هستش!!!ورژن جدیدش هم هیچ گلی به سر یوزرهای بدبخت نزده به غیز از اینکه تب بهش اضافه شده.
چند روزه Firefox 1.5 ریختم
گوگل رو توی 2 ثانیه باز می کنه
RSS داره
اول صفحه رو لود می کنه بعد خرت و پرت هاشو
دمش گرم
تنها مشکلی که داره اینه که هیچ مشکلی نداره
با شناختی که من از تو دارم مطمئنم که اگه بهت بگم بری و اپرا رو دانلود و امتحان کنی مطمئنا این کار رو نمیکنی.
به هر حال.اگر واقعا از سرعت فایرفاوکس شگفت زده شدی بد نیست بری و اپرا رو امتحان کنی تا سرعت واقعی رو تجربه کنی و بیشنر شگفت زده بشی.
اینکه اول صفحه رو لود کنه بعد بقیه رو گه چیز مهمی نیست!!!
در ضمن.هیچ مرورگری نیست که مشکلی نداشته باشه.فایرفاوکس هم مشکلات خاص خودش رو داره.
باتشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر