کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
نام
سیدمحمدرضا
من یه مشکلی دارم با فایر فاکس اینه که هر فایلی رو می خوام دانلود کنم وقتی روی ایکون دانلود کلیک می کنم ثابت می مونه و دانلود نمی کنه و اگه هم شروع به دانلود بکنه بعد از چند ثانیه اعلام میکنه دانلود تموم شد در صورتی چند کیلو بیت بیشتر دریافت نشده در ضمن برنامه Dap هم روی فایرفاکس من کار نمی کنه؟؟؟؟؟

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
من با IE کار میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم،ولی چون هیچ وقت با اون دوتای دیگه کار نکردم ....!!!!
اصولا فرقاشون چیه؟!:biggrin1:

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
من یه مشکلی دارم با فایر فاکس اینه که هر فایلی رو می خوام دانلود کنم وقتی روی ایکون دانلود کلیک می کنم ثابت می مونه و دانلود نمی کنه و اگه هم شروع به دانلود بکنه بعد از چند ثانیه اعلام میکنه دانلود تموم شد در صورتی چند کیلو بیت بیشتر دریافت نشده در ضمن برنامه Dap هم روی فایرفاکس من کار نمی کنه؟؟؟؟؟

اگه مشكلتون با دانلود كردن يه اكستنش مخصوص دان كردن هست كه عاليه ... البته من بدون اون هم مشكلي نداشتم .

اتفاقا" خيلي خيلي هم من با دپ راحتم تو فاير فاكس ...

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

شما اين Add-on رو نصب كن مشكلت حل ميشه.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/220

بعد ميتوني هر دانلود منيجري كه داري روي فايرفاكس استفاده كني.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من با IE کار میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم،ولی چون هیچ وقت با اون دوتای دیگه کار نکردم ....!!!!

اگه يه بار با يکيشون کار کنی فرقشون رو خيلی خوب ميفهمی:-" (خصوصا اگه اون يکی opera باشه:cheesygri)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

شما برو بالای تاپیک رو ببین بعد تصمیم بگیر کدوم رو دانلود کنی:)

www.mozilla.com

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
بابا من هر سه تا مرورگر رو دارم.

اول با IE 7 میرفتم بعد با FF رفتم دیدم بهتره و حالا هم دارم با Opera میرم و خیلی خیلی راضیم.

واقعا خیلی باهاش راحتم و سرعتش با بقیه خصوصا IE اصلا قابل مقایسه نیست.

درواقع برای ماها که Dial Up استفاده میکنیم خیلی عالیه و سرعتش خیلی بالائه.;)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اصولا فرقاشون چیه؟!
چون من نمیخوام جنگ سر بگیره میگم شما جفت مرورگرها رو بگیر و هردورو تست کن!
اولین چیزی که بهش بر میخوری سرعت بیشتره! حداقل دوبرابر هرکدوم سرعتشون بیشتر از IE هست.
مزیت فایرفاوکس کامپتیبیلیتی!!! بیشتر (جوونت درآد یه Alt+Shift بزن!) و قابلیتهای کاستومایز فوق العاده است که به هر حال از مزیتهای اپن سورسه.
مزیت اپرا هم امکانات اولیه فوق العاده و در کل ویژگی های کابر دوست! اون هست.از همون شروع کار با Speed Dial شروع میشه و وقتی پیشرفت میکنین با Mouse Gesture و کیبورد و شورتکات های ماوس آشنا میشین دیگه به اوج میرسه!
فایرفاوکس هم بخشی از این امکانات رو به دلیل اپن سورس بودن میتونه داشته باشه (ولی خوب مال اپرا چیز دیگه ایه!).
بازهم میگم شما جفتشو تست کن از هرکدوم خوشت اومد بیا اینجا همگی در خدمتیم که راهنمایی کنیم!
باتشکر....

harrypb

کاربر سایت
May 27, 2007
1
اپرا که توی سرعت نظیر نداره
fire fox هم همینطور البته یکم ضعیف تر.
یک مرورگر جدید از mozilla اومده که اسمش bon echo هست اونم خیلی خوبه!!

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
دوستان من قبلا از Avant browser استفاده می کردم خوب بود . سرعت فایرفاکس را نداشت ولی خوب بود . یکی من گفت که فایرفاکس باگ داره درسته ؟ و از طریق این ویروس راحت وارد کامپیوتر میشه !

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
دوستان من قبلا از Avant browser استفاده می کردم خوب بود . سرعت فایرفاکس را نداشت ولی خوب بود . یکی من گفت که فایرفاکس باگ داره درسته ؟ و از طریق این ویروس راحت وارد کامپیوتر میشه !

همچين چيزي صحت نداره...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یه باگ فنقل داشت که دوروز بعد پچ شد! اینجوری هم نیست که باگ پیدا بشه و ویروسها ردیف شن بریزن تو!
در کل امن تر از فایرفاووکس و اپرا یافت نمیشه!
سفری هم که ملت زورشون میاد بهش حمله کنن!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر