کدام فرانچایز را دوست دارید که در PS4 ببینید؟؟؟

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
درود
ps4-uncharted-infamous-resistance-or-killzone-20110808022755394.jpg

هفته گذشته در طی برگزاری همایش IGN's PlayStation که به صورت زنده و مستقیم در حال پخش یود، یک نظر سنجی در رابطه با اینکه "کدام فرانچایز بازی را دوست دارید که در PlayStation 4 هم ببینید؟" عنوان شد.

عناوین مورد نظر سنجی عبارتند از: Uncharted, Infamous, Resistance , Killzone

برای نظردهی به این موضوع به اینجا مراجعه و نظر خود را ثبت نمایید.

• Like
Reactions: Mr.Death

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
با كي مبارزه كنه ؟؟
بره كيو بكشه؟
از كي انتقام بگيره ؟؟؟

بالاخره یکی پیدا میشه،میشه یه داستان خوب توسط خالقش نوشته بشه که مابین 1 و2 باشه چون باید توضیح میدادن چرا زئوس خواست کریتوس بکشه b-)

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم تمام این عناوین نسل بعد هم هست...

آقا این فرانچایز منظور همون چشم فرانسویه؟
hanghead.gif
2i8d4ao.gif

پ.ن: یکی نیست بگه آخه تو که PS3 نداری چیکاره ای نظر میدی؟

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
حالا همه هم نباشند ولی انچارتد و گاداوار و متالگیر و gtو resistanceوinfamousباشند :d
b-)
امیدوارم هیچ کدومش یا هیچ نسخه اضافی ازشون به نسل بعد سرایت نکنه . مگه برای ی ادم چقدر موضوع پیش میاد که ی داستان و بازی رو مثل انچرتت و اینفیموس این همه کشبدن !!!!!!!

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
مثل GOW اگه بازی بدن خیلی عالیه :D
بعدم این نسل که نشد نسل بعد آی پی سایفون فیلی رو زنده کنن ! نمیخوان جدید بدن جهنم ! همون 3 تا نسخه اول رو دوباره ریمیک کنند .چه شود ... :x

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
امیدوارم هیچ کدومش یا هیچ نسخه اضافی ازشون به نسل بعد سرایت نکنه . مگه برای ی ادم چقدر موضوع پیش میاد که ی داستان و بازی رو مثل انچرتت و اینفیموس این همه کشبدن !!!!!!!
آنچارتد که کشش ـش خیلی بیشتر از این حرفهاس :D بسته به کَرَم ناتی داگ داره حتی می تونن مثل توم رایدر 3 نسل ادامه ـش بدن :D

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
تنها چیزی که اگر اختصاصی بشه منو مجبور به خرید کنسول مورد نظر میکنه همین MGS هست .در درجه دوم آنچارتد ( تشنه ی اسنیک و این علامت ! شم )
اون کچل هم ازش خوشم نمیاد و احتمالا شاهد کالکشن های متعدد سونی از این عناوین خواهیم بود .
کچل بی مصرف :d

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
با كي مبارزه كنه ؟؟
بره كيو بكشه؟
از كي انتقام بگيره ؟؟؟
نباید که حتمآ با اینا مبارزه کنه ! :D توی یکی دیگه از تاپیک ها هم گفتم اسم بازی God of War هست نه God Killer ! :D یعنی اگه یه دشمن جدید و جالب طراحی کنن و داستان رو به یه سمت دیگه ببرن میشه کلآ یه تریلوژی دیگه ازش ساخت !
ولی در مجموع با اینکه خیلی دوست دارم نسخه بعدی رو ببینم , بدم هم نمیاد Santa Monica کلآ یه عنوان جدید و متفاوت ولی توی همین سبک بسازه چون سبکی هست که خیلی بهش علاقه دارم و بازی درست حسابی توش کمه.

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
تا وقتی سم فیشر خرپیره زندس و اسپلینترسل ادامه داره پس عمرا کراتوس که منشا اساطیری داره کم بیاره . در مورد تامب رایدر هم فعلا ۳ تای قبلی بازنشسته شدن ی جوون سرزنده و پرتلاش اومده جاش پس اونم هست . می مونه انفیموس که اونم بخاطر تخریب و فیزیکش بدتر از ردفکشن حالا حالا ها ادامه داره . درنتیجه باید فعلا بازیهای تکراری رو با داستان های ابکی و بعضا چهره های تکراری تحمل کنید . :)

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76
ولی در مجموع با اینکه خیلی دوست دارم نسخه بعدی رو ببینم , بدم هم نمیاد Santa Monica کلآ یه عنوان جدید و متفاوت ولی توی همین سبک بسازه چون سبکی هست که خیلی بهش علاقه دارم و بازی درست حسابی توش کمه.
عینا میخواستم همین حرف رو بزنم که دیدم شما پستشو دادی! منم دقیقا همین نظر رو دارم.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
تا وقتی سم فیشر خرپیره زندس و اسپلینترسل ادامه داره پس عمرا کراتوس که منشا اساطیری داره کم بیاره . در مورد تامب رایدر هم فعلا ۳ تای قبلی بازنشسته شدن ی جوون سرزنده و پرتلاش اومده جاش پس اونم هست . می مونه انفیموس که اونم بخاطر تخریب و فیزیکش بدتر از ردفکشن حالا حالا ها ادامه داره . درنتیجه باید فعلا بازیهای تکراری رو با داستان های ابکی و بعضا چهره های تکراری تحمل کنید . :)

یکی از شانسهایی که شرکتهای بازیسازی و جامعه ی گیمر اوردن در اینه که اونهایی که بازیها رو میخرن مثل شما فکر نمیکنن!!انحصاریهای سونی همیشه یک قدم جلوتر از صنعت گیم امروز بودن و همه اینو قبول دارن!!
در ضمن با اون حرفهایی که بر علیه سم فیشر زدی بیشتر مواظب خودت باش...یهو دیدی تو تاریکی جلوت سبز شد...;)

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خب به واقع تمامی این عناوین عالی و آبروی سونی تو این نسل بودن ... تمامی آی پی ها نو و با کلی ایده جدید تو این نسل حاضر شدن .... امیدوارم تو نسل بعد هم این روند سونی و بازی سازی خوبش ادامه پیدا کنه.... واقعا دنبال یه متالگیر جدید هستم.

• Like
Reactions: bluestar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر