کدام بازی در سال 2011 بهترین گرافیک را خواهد داشت ( کنسول )

بهترین گرافیک کنسولها 2011 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من واقعا یک سری رو تحسین می کنم، فوق العاده ـید ! با وجود امتیازات و امتیازات کاملا معمولی Rage با میانگین 81 و جملات منتقدین راجع به گرافیک Uncharted 3 باز هم حرف خودتون رو با اعتماد به نفس خاصی می زنید.

کلیفی رو بیارید زیر میدون آزادی عباس قادری بخونه یا یه کاری کنید پیرزن از تاکسی خالی بترسه بازم Uncharted 3 فشار آورده و نه تنها بهترین کرافیک امسال ِ بلکه بهترین گرافیک کل نسل هفتم ِ ... قبول ندارید یه فکری به حال خودتون بکنید.

این نظر من نیست؛ یه Fact ِ که مثل روز روشن ِ پس کامل خط و نشون ِ اینی که گفتم .

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
الان سرعت اینترنتم پائینه شب براتون یه مقایسه از u3 با g3 به روایت تصویر میزارم حالشو ببرین.

اصلا بحث سر آنچارتد و گریز نیست چون معلومه آنچارتد بهتره . الان بچه ها میگن یا Rage یا C2 یا U 3 . البته منمگفتم U3 یه چیز دیگس

---------- نوشته در 02:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

من واقعا یک سری رو تحسین می کنم، فوق العاده ـید ! با وجود امتیازات و امتیازات کاملا معمولی Rage با میانگین 81 و جملات منتقدین راجع به گرافیک Uncharted 3 باز هم حرف خودتون رو با اعتماد به نفس خاصی می زنید.

کلیفی رو بیارید زیر میدون آزادی عباس قادری بخونه یا یه کاری کنید پیرزن از تاکسی خالی بترسه بازم Uncharted 3 فشار آورده و نه تنها بهترین کرافیک امسال ِ بلکه بهترین گرافیک کل نسل هفتم ِ ... قبول ندارید یه فکری به حال خودتون بکنید.

این نظر من نیست؛ یه Fact ِ که مثل روز روشن ِ پس کامل خط و نشون ِ اینی که گفتم .

فکر نکنم برای این نسل بهترین باشه . بازیهای راک استار توی 2012 میترکونن . حالا ببین کی گفتم . هر چند که امسال برترین هست

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آریا راست میگه تا خودت بازی نکنی ملت هرچی بگند خودت چقدر میتونی باور کنی مثلا یکی بیاد کلی از یک بازی تعریف کنه(هر بازی مهم نی :d)بگه آقا گرافیک نگو تو عمرت ندیدی و نخواهی دید و غیره تا خودت بازی نکنی باور میکنی؟:d
من کرایسس 2 بازی نکردم راحت شایدم تا خیلی وقت دیگه بازی نکنم تریلرش و عکساشم دیدم گرافیکش خیلی خوب بود ولی تا خودم بازی نکنم نظری در مورد کلیات بازی نمیدم
من آچارتد بازی نکردم و نمیام بگم آقا گرافیکش چی هست چی نیست بهترین انحصاری PS هست اون بازی که کردم میگم (کاری به فن اینا ندارم کلیه)ولی وقتی LBP بازی کردم GOW بازی کردم میام میگم آقا من LBP بهترین انحصاریش میدونم(شک دارم خیلی هم عقیده داشته باشم :d )
ولی تا اینجا که بازی هایی کردم مثل GEOW 3 و RAGE و فورزا 4 و گرافیک آرخام سیتی را هم دیدم از نزدیک ولی خودم زیاد بازی نکردم بیشتر داداشم بازی کرده دیدم فورزا 4 از همه بهتر دیدم بعد RAGE و بعد آرخام سیتی(ممکنه وقتی بازی کنم نظرم عوض بشه :d ) بعد GEOW 3 حالا بماند BF3 و U3 و کرایسس 2 تا خودم از نزدیک نبینم نظری نمیدم در موردش
حس تجربه بهترین نظر میتونه بده تازه اوووووووووووووووووو تا 2012 :d

ببین امیر علی عزیز یسری آدما هستن مثل من که در ضمینه گرافیک دقت کن فقط گرافیک جز DF مرجع دیگه ایی رو قبول ندران ، کسایی که با من بحث میکنن چه ps فن ، چه 360 فن میدونن نظر سایت هیج موقع واسه من ملاک نبوده کلاً تو تاپیک امتیاز های بازی ها تعداد پستم فک نکنم در مورد نظر سایت ها به تعداد انگشت های یه دست برسه، تو مثال و دلیل هایی که میارم هیچ موقعِ از نقل قول سایت ها استفاده نکردم و نمی کنم ولی در عین حال موقع انتخاب های آخر سال اعتراض نمیکنم !

نکته ایی که باید بهش توجه بشه این هست که نظر سایت ها حتماً دلیل بر fact بودن یه موضوع نیست ! یسری دوستان اینجا فک میکنن هرجی سایت ها بگن وحی منزل ـست !
ببین یه مثال برات میزنم :
فرض کن من میگم بازی X نورپردازیش بهترینِ، تو میگی نیست سایت Y هم نظرش مثل توئه ! پس جدا از نظر خودت یه پشتوانه به عنوان نظر سایت ها رو داری ، پس اثبات حرفت راحت تره ؟ تا اینجا درست؟ خوب شما بیا به من نوعی ثابت کن که نورپردازیش بهترین نیست ...

اگی تونیستی بهم ثابت کنی پس سایت درست گفتن و من اشتباه میکنم ولی اگه من بهت با دلیل و مدرک ثابت کردم که بهترینه معنیش چی میشه؟؟ الان نقل قول سایت ها معتبر تر میشه یا دلیل مدرکی که داری با چشم خودت میبینی؟
درست میگی نظر شخصی محدوده نداره و به تعداد آدمای سایت میتونیم نظر شخصی داشته باشیم ولی نکته ایی که باید بهش توجه کرد اینکه کسی که تو زمینه ایی ادعایی میکنه یا استدلالی رو رد میکنه باید واسه همون نظر شخصیش دلیل بیاره تا اثبات شه ....

ببین به تو و بقیه دوستانی که سایت ها رو ملاک قرار میدن یه نکته ایی رو گوشزد میکنم ، چه تو گیم چه تو دین چه تو هر مبحث دیگه ایی ، ملاک و مرجع زمانی معتبره ، که مطمئن باشیم از خودمون ارجح تره و در سطح و مرتبه ی بالاتری قرار داره به خاطر همینه که من همیشه در ضمینه گرافیک DF قبول داشتم و دارم ...

مثلاً سال 2008 اکثر سایت ها 4 MG رو به عنوان بهترین گرافیک انتخاب میکنن، ولی ما بازی هایی مثل GEOW 2 و crysis warhead داشتیم ! همون سال گیم اسپات عنوانی مثل گیرز2 حتی جزو کاندیداهاش قرار نمیده ! در صورتی که GEOW 2 هم از لحاظ هنری هم تکنیکی تو اون سال حداقل رو کنسول جزو بهترین ها بود ! جداً میخوام بدونم چه توجیهی میشه واسه این قضیه آورد ؟؟
دارین میگین بازی سال و این حرفا که نهایت یه سایت هست :d ! ولی در مورد امتیاز و تعاریف و جایزه ها و حتی بازی سال ، چیزی که 51% سایت به بالا میگن میشه Fact ! هرکس میتونه 10 تا نظر داشته باشه که بگه باید اینجوری میشد، اما وقتی اکثریت معتبر ترین مراجع یه صنعتی میگن فلان بازی تو این مورد از همه بهتره ، میشه Fact ! نظر یکی و دوتا نیست. اکثریت دارن میگن !
از نظر من الآن BF3 بهترین گرافیک رو داره ولی خیلی سایت ها نمیگن بهترینه ! پس نظر اونا درسته و من نظرم فقط برای شخص خودم هست و هیچ جا نمیتونم بگم همه اشتباه کردن ! در مورد GEOW 2 هم تا اونجایی که من میدونم اگر فقط GS بود به چیزی ! اما خیلی سایت های دیگه هم تو اون سال انتخابش نکردن ! پس نظر اکثریت این بوده که گافیکش در حد GOTY شدن نبوده ! حالا شما هرچی تکنیکی و افکت و هنری بیایی بگی فلان چیز رو هم داشته باز مورد قبول نیست چون مراجع معتبر قبولش نکردن و این چیزا فقط از نظر شما حساب میشه !
در مورد تجربه هم همین دیگه :d تجربه میشه بازم نظر شخصیتون ! اگر نظر شخصیتون با معیار بالا مطابقت کنه حرف شما درسته ، اگه نکنه نه :d

============
در مورد بازی سال هم به نظرم Game Critic Awards که جایزش با پرسیدن از منتقدین همه سایت ها معتبر تره :d ولی این فعلا بماند تا وقتی که سر اینکه نظریت اکثر سایت ها به یه جا برسه و همه قبول کنن که دیگه وقتی این همه نظرشون مشترکه نمیشه زیر سوال برد تا برسیم خدمت اون :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حالا برای Gamespot یه حرفی ولی صحبت های DF هیچ کدوم معنی بهترین بودن رو نداره ! :D
حرفت رو کاملآ قبول دارم که U3 توی همه چیز بهترین نمیتونه باشه ولی از اون طرف هم دیدم یه عده از دوستان میگن بازی گرافیک خیلی خوبی نداره و همین طوری عشقی از طرف سایت ها تحویل گرفته شده ! :D مثلآ میگن گرافیک فنی ـش چیز خاصی نداره و فقط از نظر هنری خوبه ! یا افکت خاصی نداره ! در حالی که مثلآ شعبه ایتالیای Eurogamer میگه واقعی ترین افکت نورپردازی رو توی این بازی دیده و کیفیت چند ضلعی های بازی فوق العادست ! :D یه سایت دیگه گفته نور ، آب ، آتیش و افکت باد (این دیگه نمیدونم چیه ! :D) بهترین نمونه هایی هست که تا حالا توی PS3 دیده ! دوباره چند تا سایت دیگه به طرز عجیبی از آب و نور و سایه بازی تعریف کردن. بگذریم از انیمیشن و توجه به جزییات که اینا هم توی پردازش بازی دخیل هست. طراحی کاراکترها و صورت ها و بدن ها و جزییاتشون هم که بماند ! اینا هم همشون سایت های زیر پوشش متا هستن در کنار کلی سایت دیگه که مستقیمآ گفتن بهترین گرافیکی هست که تا حالا دیدن یا بهش امتیاز کامل دادن. یعنی در مجموع توی سایت های مختلف که بگردی ، از تکسچر و چند ضلعی های بازی و انیمیشن ها بگیر تا افکت های آب و آتیش و شن و نورپردازی و ... کلی تعریف شده ! هر نویسنده ای از یکی از این ها تعریف کرده و بعضی ها هم از چندتاشون با هم ! :D ولی توی بازیسنتر نمیدونم چطوری شده که یه عده فکر میکنن گرافیک بازی بالا نیست و چیز عادی ای به حساب میارنش ! :D حتی تا جایی که چند تا پست دیدم که گفتن بازی از نظر گرافیکی جالب عمل نکرد و در حد انتظار نبود و از قبل میدونستیم گرافیک خاصی نداره و ... !!!
من خودم صفحه قبل گفتم از لحاظ تکنیکالی U3 خیلی عالیه ولی نمیشه گفت حتما بهترینه تکنیکالی را داره گرافیک یعنی همه چیز الان دیگه مثلا بخوایم از لحظ افکت بازی ها را مقایسه کینم خب دیگه این روشنه از لحظ افکت C2 کلکسیون افکت هست ! ولی بازم همه چیز را تشکیل نمیده .
با حرف یه سایت هم یه چیز بهترین نمیشه ! مثلا یکی اومده گفته بهترین نورپردازی نمیشه بهش گفت بهترین نورپردازی چطور واسه AW همه سایت یک صدا گفتند بهترین نورپردازی حتی DF هم گفت دیگه از اون زمان به یک بازی نگفتند بهترین نورپردازی شاید یکی یا دوتا سایت باشن که به بقیه بازی ها بگن . چون هنوزم هنوزه من فکر میکنم از لحظ تکنیکلی هیچ بازی رو دست نورپردازیه AW نیومده حوصله بحث هم دارید میتونم ثابت کنم :D که هنوزم هنوزه بازی ها سعی دارن افکتهای نورپردازی AW را تو بازشون پیاده کنند . DF را که هم که خودت قبول داری :D
ولی خوب مثلا افکته اب را خیلی از سایتها بودند که گفتند بهترین افکت را داره پس میشه قبولش کرد .
همون تعریف ها که میگی در مورد RAGE هم صدق میکنه خیلی سایتها بودند از طراحی کارکترها و تکسچرها و جزئیات و انیمیشن و هوش مصنوعیه بازی تعریف شدید کردند :D

یعنی الان قبول نداری که U3 خیلی بیشتر از Rage گرافیکش از سوی سایتها تحسین شده ؟!!!! جوابش 10 خط نیست ... فقط 1 کلمه ست .
ببین من وقتی یه چیزی میگم روش خیلی مطمئنم ، حالا اگه مشکلی داری با اینکه وقتم رو میگیره و حوصله ندارم ولی میرم یه مقایسه بین Rage و U3 اینجا میذارم که دیگه نتونی بیای تو این تاپیک !!! خلاصه منو رو لج ننداز :d
شما هم همین الان میخوای من از سایتهای معتبر و متوسط و نامعتبر ردیف کنم که چی در مورد RAGE گفتند؟ چون شدت تعریفها ازش خیلی زیاده !

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
حالا جدا از همه ی این حرفا این که IGN یا هر سایت دیگه ای که گفته U3 بهترین گرافیک این نسل رو داره به نظرم حرف قابل قبولی نیست چون این نسل حداقل تا دو سال دیگه ادامه داره و با توجه به تجربه ای که تو نسل قبل داشتیم یعنی عرضه شدن GOWII تو روزای پایانی نسل قبل و داشتن بهترین گرافیک موجود رو PS2 اصلا نمیشه از الان گفت که U3 برنده ی بی چون و چرای بهترین بازی نسل از نظر گرافیکیه تو این دو سال میتونه خیلی اتفاقا بیفته و ما بازیای پرگرافیک تریو ببینیم به هیچ وجه اینو که از الان قبول کنیم U3 بهترین گرافیک نسلو داره چیز درستی نمیدونم به نظر من هنوز میشه از این دو کنسول بازیای با گرافیک تریو دید حداقل تجربه های قبلی اینو ثابت میکنه

آخرین ویرایش:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
حالا جدا از همه ی این حرفا این که IGN یا هر سایت دیگه ای که گفته U3 بهترین گرافیک این نسل رو داره به نظرم حرف قابل قبولی نیست چون این نسل حداقل تا دو سال دیگه ادامه داره و با توجه به تجربه ای که تو نسل قبل داشتیم یعنی عرضه شدن GOWII تو روزای پایانی نسل قبل و داشتن بهترین گرافیک موجود رو PS2 اصلا نمیشه از الان گفت که U3 برنده ی بی چون و چرای بهترین بازی نسل از نظر گرافیکیه تو این دو سال میتونه خیلی اتفاقا بیفته و ما بازیای پرگرافیک تریو ببینیم به هیچ وجه اینو که از الان قبول کنیم U3 بهترین گرافیک نسلو داره چیز درستی نمیدونم به نظر من هنوز میشه از این دو کنسول بازیای با گرافیک تریو دید حداقل تجربه های قبلی اینو ثابت میکنه
نقد ها رو خوندی!؟منظور تا اینجای نسل_!
بعید نیست تا سال بعد بازیهای با کیفیت بهتری هم پیدا بشه.ولی اینو باید دونست که U3 یعنی تقریبا نهایت استفاده از قدرت این نسل.یک نگاه به لیست بازیهای که سال بعد قرار_ ریلیز بشند بنداز!بر خلاف بازیهای امسال هیچ غول گرافیکی وجود نداره!پس میشه پیش بینی کرد که حداقل تا تعطیلات سال بعد بهترین گرافیک تغییر نخواهد کرد.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
Bioshock : Infinite تا الان نمایشای خیره کننده ای داشته و بهترین بازی E3 امسال بود. Farcry3 هم جزو بازیای مدعی سال بعده همیشه ام گرافیک عالیی داشته. Mass Effect3 و Pray2 و Hitman : Absolution و Tomb Raiderو Max Payne3 همه تو سال بعد میان حالا نمیگم جهش گرافیکیه عظیمی دارن یا بازیای مدعی از نظر گرافیکی به حساب میان ولی خوب بازیای بزرگین البته این حرفت درسته که سال بعد بازیا از نظر گرافیکی به اندازه ی امسال پر سرو صدا و بزرگ نیستن ولی خوب تا آخر نسل خیلی چیزا ممکنه اتفاق بیفته و اینم فراموش نکن که دست رو دست زیاده مثلا ممکنه تا آخر نسل بازیایی معرفی بشن که سریای قبلیشون از نظر گرافیکی مدعی بودن مثل GOWIV،K4 ،MG5 درست همونطور که همین چند روز پیش GTAV معرفی شد احتمالا MG:R یا FF:XIIIV هم سال بعد بیان

آخرین ویرایش:

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
راستی mero :last night رو یادتون نره که اگه اون چیزی که تو دمو ها بود رو کنسول پیاده کرده باشن....فاتحه همه این بازیا خوندست

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
عنوان تاپیک بهترین گرافیک سال 2011 هست ! ضمنا سایتی هم اگه گفته بهترین گرافیک نسل ، منظورش تا همین سال 2011 بوده و پیش گویی نکرده ! جهت اطلاع یه سری دوستان !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
با توجه به ویدیو های سایتا و امتیازاشون به بخش گرافیک جواب سوال این تاپیک بی شک آنچارتد3 هست . حالا بعد از این ببینیم چی میشه شاید سال 2013 یا 2014 یه گرافیک رو دست این بازی بیاد :D

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,133
نام
حسین
Uncharted 3 فشار آورده و نه تنها بهترین کرافیک امسال ِ بلکه بهترین گرافیک کل نسل هفتم ِ ... قبول ندارید یه فکری به حال خودتون بکنید.
آرش اگر منظورت کنسول هست که کاملا درست میگی.اما وقتی میگی بهترین گرافیک نسل هفتم یعنی تمام پلتفرمها.خودم الان داشتم BF3 رو با آخرین تنظیمات روی PC بازی میکردم،فکم داشت میخورد زمین.انیمیشنها و نورپردازی و تکسچرهاش اعجاب آوره و بابای آنچارتد هم حریفش نیست.ولی روی کنسول قطعا آنچارتد بهترینه.

به نظرم آخر سال هر بازی ایی به جز bf 3 به عنوان بهترین گرافیک انتخاب بشه فوق العاده مسخره و خنده دار هست.به قدری این عنوان روی pc فوق العاده کار شده که عناوین کنسولی جلوش مثل جوک میمونن.حالا کاری هم ندارم که pc محدودیت نداره.وقتی موضوع انتخاب بهترین گرافیک هست،خب باید عنوانی که گرافیک بهتری داره انتخاب بشه.حالا میخواد pc چند میلیونی باشه یا کنسول.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: LBJ4Ever

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
شما صبر کن آنچارتد 3 بیاد بازی کنی بازم فکت میخوره زمین.
در ضمن منقد هایی که این بازی رو به عنوان بهترین گرافیک نسل تا الان انتخاب کردن حتما از حضور bf3هم خبر دارن و اونم دیدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر