کدام بازی در سال 2011 بهترین گرافیک را خواهد داشت ( کنسول )

بهترین گرافیک کنسولها 2011 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مگه چشه ؟! من inFamous 2 رو به همه بازیهای لیست مقایسه میکنم ، نه فقط Rage . بابا شماها شبیه یه طیف خاص هستید که نمیشه اسمشون رو بیارم و کلا دوست دارید همه چی رو مقدس جلوه بدید !!! inFamous 2 یه بازی Open World و شلوغ با Texture های خیلی خوب و افکتهای زیاده ... مشکل خاصی هم نداره !
نیما خیلی راحت و ساده میتونی جواب بدی ! سایتها را قبول داری ؟! این نکته خیلی کلیدیه ها ! حتما جوابش بده ها ! خیلی مهمه ها ! هم برای من مهمه و هم برای بقیه و هم برای اینده سایت !
اینم حرفیه !
biggrin1.gif
فن های PS3 که کلآ منطق ندارن و فقط به U3 رآی میدن با اینکه گرافیکش آشغاله !
biggrin1.gif
فن های 360 هم منطقی هستن و بین همه بازی ها پخش میشن ولی عجیبه این پخش شدنشون برای Rage بی تآثیر بوده و مثلآ Crysis 2 و چیز 3 و حتی Batman بیشتر رآی آوردن ! البته احتمال داره دست های پشت پرده ای در میون باشه !
yahoo_17.gif
ببینم اریا rage را از اول تا اخر رفتی جلو ؟!
بابا تو را خدا دیگه بس کنید سایتها احمق نیستند ! دارم میگم سایتی که بهش داده 5 ولی ولیس ولی گرافیکش را فوق العاده ستایش کرده ! یعنی نشون میده سایتها جوگیر نشدند ! df را قبول داری ؟ اونم به شدت از بازی تعریف کرده !
اوه اوه گارتال شماره 2 از راه رسید !
باز خوبه از من یه دونه دیگه پیدا شده شدیم دوتا ! ولی از Robin Hood تو سایت 200 تا وجود داره
lol.gif
yahoo_24.gif

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
آره ، اکثریت سایتها رو قبول دارم اما نمیتونم چیزایی که میبینم رو انکار کنم . به من ربطی نداره اگه مثلا فلان سایت به مشکلات گرافیکی Rage اشاره نکرده ! وقتی من به چشم میبینم یه سری مشکلات تابلو داره نمیتونم خودمو گول بزنم که !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آره ، اکثریت سایتها رو قبول دارم اما نمیتونم چیزایی که میبینم رو انکار کنم . به من ربطی نداره اگه مثلا فلان سایت به مشکلات گرافیکی Rage اشاره نکرده ! وقتی من به چشم میبینم یه سری مشکلات تابلو داره نمیتونم خودمو گول بزنم که !
سایتها به مشکل دیر لود شدنه تکسچر اشاره کردند ولی نتیجه گیریشون مهمه ! تو یک مشکل را اونقدر بزرگ میکنی که بقیه چیزهاش را به چشمت نمیاد !بعد تو رفتی نسخه ps3 بازی میکنی به نسخه 360 هم قضاوت میکنی ! نسخه 360 لود شدنه تکسچرهاش زیر 1 ثانیست . این دیر لود شدنه تکسچرها هم تو محیطهای باز اصلا چشم نمیاد این دیر لود شدنها هم زمانی پیش میاد که دوربین را ناگهانی و سریع بچرخونی اینور و اونور . دومین مورد هم تو انتظار داری یک بازی با محیط ow بیاد رزولیشنه تکسچراش در سطح یک بازی بازی محیط بسته و خطی باشه مثلا همین الان بازیه اسکایریم را بازی کن ببین رزولیشنه تکچرهاش در چه حده . ولی rage یه فرقی داره که نمای دور تکسچرهایی نشون میده که بقیه نمیتونن ! و یه فرقی هم که rage با بقیه open world ها داره تو این محیط بزرگ ابجک لودینگ نداره ! در حاله اینکه بقیه بازی های ow برای حل مشکل فضا با نزدیک شدن به یک فضای مورد نظر ابجکتها یواش یواش لود میشن .

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
ببینم اریا rage را از اول تا اخر رفتی جلو ؟!
بابا تو را خدا دیگه بس کنید سایتها احمق نیستند ! دارم میگم سایتی که بهش داده 5 ولی ولیس ولی گرافیکش را فوق العاده ستایش کرده ! یعنی نشون میده سایتها جوگیر نشدند ! df را قبول داری ؟ اونم به شدت از بازی تعریف کرده !
بابا بحث سر نظرسنجی اینجا بود نه سایت ها ! :D نیما میگه اینجا بین بازی های مولتی پلتفورم هم تقریبآ کمترین رآی رو آورده (اگه از Anniversary که حضورش توی لیست نمیدونم برای چی هست بگذریم)
من سایت ها رو که کامل قبول ندارم به جز DF ! ولی گرافیک Rage رو فوق العاده میدونم نسبت به 60 فریم بودنش ! یعنی به نظرم شاهکار کرده همچین گرافیکی رو ساخته توی 60 فریم و کمتر کسی میتونه این کار رو انجام بده ولی اگه همین گرافیک توی 30 فریم اجرا بشه بهش بیشتر از 8.5 یا حداکثر 9 نمیدم ! :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بابا بحث سر نظرسنجی اینجا بود نه سایت ها ! :D نیما میگه اینجا بین بازی های مولتی پلتفورم هم تقریبآ کمترین رآی رو آورده (اگه از Anniversary که حضورش توی لیست نمیدونم برای چی هست بگذریم)
من سایت ها رو که کامل قبول ندارم به جز DF ! ولی گرافیک Rage رو فوق العاده میدونم نسبت به 60 فریم بودنش ! یعنی به نظرم شاهکار کرده همچین گرافیکی رو ساخته توی 60 فریم و کمتر کسی میتونه این کار رو انجام بده ولی اگه همین گرافیک توی 30 فریم اجرا بشه بهش بیشتر از 8.5 یا حداکثر 9 نمیدم ! :D
df خارج از بحثه 60 فریم بهش گفته کلا گرافیکش خارق العادست ! الان اینو قبول داری ؟:D همون یه تیکه جمله اخرت مشکل داره دیگه :D تو بشین بازی را از اول تا اخر بازی کن بعد بگو .
دومین مورد شرط میبندم حداقل از نصفه بیشتر بچه های سایت حتی دستشون به rage نخورده که بازیش کنن !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
df خارج از بحثه 60 فریم بهش گفته کلا گرافیکش خارق العادست ! الان اینو قبول داری ؟:biggrin1: همون یه تیکه جمله اخرت مشکل داره دیگه :biggrin1: تو بشین بازی را از اول تا اخر بازی کن بعد بگو .
دومین مورد شرط میبندم حداقل از نصفه بیشتر بچه های سایت حتی دستشون به rage نخورده که بازیش کنن !
اون هرچی بگه من قبولش دارم چون تنها جایی هست که واقعآ کارشناس ها نظر میدن ! :D ولی چیزی که تا الآن دیدم بدون اون 60 فریم واقعآ چیز خارق العاده ای نیست ! :D
تکسچرها که از نزدیک داغونه !
دندونه و کمبود AA بعضی جاها داد میزنه ! من توی این زمینه زیاد چشمم حساس نیست و مثلآ GeoW 3 که میگن مشکل داره ، تقریبآ هیچ مشکلی توش ندیدم ! :D
تآثیر روی محیط نزدیک به صفره ! خیلی زشته مخصوصآ توی یه FPS به نصف چیزا تیر میزنی اصلآ خبری نمیشه و حتی سیاه هم نمیشن ! از شیشه بگیر تا خیلی از وسایل و حتی بعضی از دیوارها حتی سوراخ هم نمیشن ! :D اونایی هم که سوراخ میشن حدود 5 ثانیه بعد سوراخه محو میشه !
فیزیک که فکر کنم کلآ نداره ! :D حالا شاید جلوتر بهتر بشه !
نورپردازی هم به شخصه چیز خاصی توش ندیدم و ده ها بازی با نورپردازی بهتر از این دیدم ! :D

راستی این تیکه رو هم نفهمیدم منظور DF چیه :

In many ways, the company itself has sought to avoid these comparisons and strike out with its own unique product - and perhaps that's for the best. Mega Texture technology provides the basis for Rage's unique look and the ability to run so much detail at 60Hz - something no other developer has managed to produce on console, but it's clear that elements such as animation, AI and physics are very old-skool when stacked up against Rage's competitors. It doesn't matter though - in terms of the overall package, the scale of the single-player offering and the fun it represents, id's latest is a hugely entertaining game - and at times, its technological focus really will take your breath away.

یعنی میگه انیمیشن ها و هوش مصنوعی و فیزیک در مقابل رقبا قدیمی به نظر میاد ؟!

• Like
Reactions: reach

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دقیقاً معنیش همینه ! گفته تکنولوژی مگاتکسچر نمای منحصربفردی رو از بازی با جزئیات زیاد روی 60fps به نمایش میزاره که تا الآن در کنسول نظیر نداشته اما پرواضحه که انیمیشن، هوش مصنوعی و فیزیک قدیمی و تاریخ مصرف گذشته بنظر میرسن در قیاس با رقبا !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اون هرچی بگه من قبولش دارم چون تنها جایی هست که واقعآ کارشناس ها نظر میدن ! :D ولی چیزی که تا الآن دیدم بدون اون 60 فریم واقعآ چیز خارق العاده ای نیست ! :D
تکسچرها که از نزدیک داغونه !
دندونه و کمبود AA بعضی جاها داد میزنه ! من توی این زمینه زیاد چشمم حساس نیست و مثلآ GeoW 3 که میگن مشکل داره ، تقریبآ هیچ مشکلی توش ندیدم ! :D
تآثیر روی محیط نزدیک به صفره ! خیلی زشته مخصوصآ توی یه FPS به نصف چیزا تیر میزنی اصلآ خبری نمیشه و حتی سیاه هم نمیشن ! از شیشه بگیر تا خیلی از وسایل و حتی بعضی از دیوارها حتی سوراخ هم نمیشن ! :D اونایی هم که سوراخ میشن حدود 5 ثانیه بعد سوراخه محو میشه !
فیزیک که فکر کنم کلآ نداره ! :D حالا شاید جلوتر بهتر بشه !
نورپردازی هم به شخصه چیز خاصی توش ندیدم و ده ها بازی با نورپردازی بهتر از این دیدم ! :D

راستی این تیکه رو هم نفهمیدم منظور DF چیه :

In many ways, the company itself has sought to avoid these comparisons and strike out with its own unique product - and perhaps that's for the best. Mega Texture technology provides the basis for Rage's unique look and the ability to run so much detail at 60Hz - something no other developer has managed to produce on console, but it's clear that elements such as animation, AI and physics are very old-skool when stacked up against Rage's competitors. It doesn't matter though - in terms of the overall package, the scale of the single-player offering and the fun it represents, id's latest is a hugely entertaining game - and at times, its technological focus really will take your breath away.

والا اون تیکه از نوشته را که df گفته منم متوجه نشدم :D ولی منظورش همونی هست که میگی که اون قسمت میتونم بگم جکه بسیار بزرگی گفته ! چیزی که مورد تحسین 99 درصد سایتها بوده ! حتی تو نکات مثبت بازی ذکرش کردند یه همچین حرفی واقعا دور از عقله ! نمیدونم شاید منظورش یه چیزه دیگست ؟:D ولی خب با عقل جور در نمیاد !
کلا اریا اگه df را قبول داری دیگه واسه من دلیل نیار :Dاین چیزی هست که df داره میگه :
این چیزیه که ابتدا میگه :
Introducing its new Mega Texture technology, Rage opens up the possibility of incredibly complex
the technological genius of John Carmack backed by the financial security that allows him and his team to branch out in new directions and only release the result "when it's done".
اینم بعدش میگه :D
First impressions suggest that id has coped admirably: that jaw-dropping moment of exploring the Wasteland for the first time is just as powerful on both Xbox 360 and PlayStation 3
اینم وسطاش میگه :D
Rage is capable of producing absolutely phenomenal, richly detailed vistas that stretch out into the distance as far as the eye can see - all at native 720p, on both platforms.
اینم هست :
The beauty of the Wasteland is one of the high points of the game from a visual perspective, and these moments can be equally as breathtaking on Xbox 360 and PlayStation 3. It's a remarkable technical achievement to be running graphics of this quality at a solid 60 frames per second.
اینم انتها میگه :
In many ways, the company itself has sought to avoid these comparisons and strike out with its own unique product - and perhaps that's for the best. Mega Texture technology provides the basis for Rage's unique look and the ability to run so much detail at 60Hz - something no other developer has managed to produce on console
میبینی که تو بیشتر مواقع اصلا با 60 فریم بودنه بازی کاری نداره ومیگه محیط فک اوران زیبا و گفته گرافیک بازی روی هر دو پلتفرم کالا خارق العادست و یا کلمات باورنکردنی و ...........
میبینی که حتی تعریف هاش کوچیک و معولی همنیست تو هرجا کلمات کذایی براش به کار برده :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اکثر تعریف هایی که از بازی کرده بخاطر 60 فریم بودنش هست توی موارد هوش مصنوعی، انیمیشن و فیزیک هم گفته تاریخ مصرف گذشتس ! همونجوری که مثالی در مورد MW2 زدم 60fps بودن خیلی خیلی کمک میکنه به بازخورد از بخش بصری بازی .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فرخ یه سوال دارم ازت :D کدوم سایت ِ از خدا بی خبری میاد Rage رو بدون 60 فریم بودنش در نظر می گیره ؟ همه چیش رو با 60 فریم بودن محسابه کردن ، وقتی میگه فکم افتاد یعنی برای یه بازی 60 فریم خیلی زیاده ، طرف که دیگه اسکل نیست ندونه بازی 60 فریم ِ منتقده خیر سرش ، اگه هی بگه 60 فریم اینطوره گرافیک اینطوره متنش حشو زیاد داره و از اصول نویسندگی اینه که به یه فاکتور اساسی یه بار اشاره شه تو یه پاراگراف :D

• Like
Reactions: Tommy Fisher

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
دقیقاً معنیش همینه ! گفته تکنولوژی مگاتکسچر نمای منحصربفردی رو از بازی با جزئیات زیاد روی 60fps به نمایش میزاره که تا الآن در کنسول نظیر نداشته اما پرواضحه که انیمیشن، هوش مصنوعی و فیزیک قدیمی و تاریخ مصرف گذشته بنظر میرسن در قیاس با رقبا !
فیزیک رو که خب کاملآ درست میگه ! :D انیمیشن ها رو ولی مخالفم ! انیمیشن NPC در بهترین حالت نیست ولی دشمن ها خیلی خوبه هرچند از وقتی U3 بازی کردم دیگه انیمیشن بقیه بازی ها به چشمم نمیاد ! :D هوش مصنوعی هم خیلی خوبه و نمیدونم چرا این رو گفته ! باید بیشتر بازی کنم شاید مشکلی داره !

والا اون تیکه از نوشته را که df گفته منم متوجه نشدم :biggrin1: ولی منظورش همونی هست که میگی که اون قسمت میتونم بگم جکه بسیار بزرگی گفته ! چیزی که مورد تحسین 99 درصد سایتها بوده ! حتی تو نکات مثبت بازی ذکرش کردند یه همچین حرفی واقعا دور از عقله !

کلا اریا اگه df را قبول داری دیگه واسه من دلیل نیار :biggrin1:این چیزی هست که df داره میگه :
این چیزیه که ابتدا میگه :
Introducing its new Mega Texture technology, Rage opens up the possibility of incredibly complex
the technological genius of John Carmack backed by the financial security that allows him and his team to branch out in new directions and only release the result "when it's done".
اینم بعدش میگه :biggrin1:
First impressions suggest that id has coped admirably: that jaw-dropping moment of exploring the Wasteland for the first time is just as powerful on both Xbox 360 and PlayStation 3
اینم وسطاش میگه :biggrin1:
Rage is capable of producing absolutely phenomenal, richly detailed vistas that stretch out into the distance as far as the eye can see - all at native 720p, on both platforms.
اینم هست :
The beauty of the Wasteland is one of the high points of the game from a visual perspective, and these moments can be equally as breathtaking on Xbox 360 and PlayStation 3. It's a remarkable technical achievement to be running graphics of this quality at a solid 60 frames per second.
اینم انتها میگه :
In many ways, the company itself has sought to avoid these comparisons and strike out with its own unique product - and perhaps that's for the best. Mega Texture technology provides the basis for Rage's unique look and the ability to run so much detail at 60Hz - something no other developer has managed to produce on console
میبینی که تو بیشتر مواقع اصلا با 60 فریم بودنه بازی کاری نداره ومیگه محیط فک اوران زیبا و گفته گرافیک بازی روی هر دو پلتفرم کالا خارق العادست و یا کلمات باورنکردنی و ...........
میبینی که حتی تعریف هاش کوچیک و معولی همنیست تو هرجا کلمات کذایی براش به کار برده :biggrin1:

بیا تک تک جملات رو بررسی کنیم ! :D

این قبول ! :D

قسمت اولش که ربطی به Rage نداره ! :D در مورد جان کارمک از عبارت نابغه استفاده کرده که کاملآ هم صحیح هست ! :D بعدش هم چیز مهمی نیست و گفته که به جان کارمک و تیمش اجازه و فرصت داده شده تا وقتی که بازی کامل میشه روش کار کنن !

جمله کامل : First impressions suggest that id has coped admirably: that jaw-dropping moment of exploring the Wasteland for the first time is just as powerful on both Xbox 360 and PlayStation 3, but does the quality of the experience remain as uniformly high as we progress through the game? Have Carmack and company mastered the arcane art of cross-platform development on their first attempt?
میگه اولین لحظات حضور بازیکن توی بازی فوق العاده هست ولی آیا تا آخرش هم همین طور می مونه ؟! :D یعنی سوالی پرسیده ! خود منم اولین بار که بازی کردم خیلی حال کردم و به چند تا از بچه ها هم توی PM گفتم گرافیکش فوق العادست ! :D

اینم قبول ! :D

می بینی که اون عدد 60 رو آخرش به کار برده و منظور این هست که این دستاورد تکنیکی در کنار عدد 60 معنی و مفهوم پیدا میکنه ! :D

اون perhaps for the best معنی بهترین گرافیک و این جور چیزا رو نمیده ! :D میگه id از راه خودش رفته (MegaTexture و این حرفا) و برای این بازی بهترین راه همین بوده ! بازم از عدد 60 استفاده میکنه و میگه بقیه سازنده ها نتونستن توی عدد 60 به این گرافیک برسن نه در حالت کلی ! :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الان شما با این چیزی که گفته موافقیت ؟! فیزیک را نه ولی هوش مصنوعی و انیمیشن ؟ این دوتا نکته چیزی هست که هر سایتی بی درنگ براش اشاره کرده و بسیار تعریف دیده !
فرخ یه سوال دارم ازت :biggrin1: کدوم سایت ِ از خدا بی خبری میاد Rage رو بدون 60 فریم بودنش در نظر می گیره ؟ همه چیش رو با 60 فریم بودن محسابه کردن ، وقتی میگه فکم افتاد یعنی برای یه بازی 60 فریم خیلی زیاده ، طرف که دیگه اسکل نیست ندونه بازی 60 فریم ِ منتقده خیر سرش ، اگه هی بگه 60 فریم اینطوره گرافیک اینطوره متنش حشو زیاد داره و از اصول نویسندگی اینه که به یه فاکتور اساسی یه بار اشاره شه تو یه پاراگراف :biggrin1:
نه بابا :D این دلایلی فقط تو بازیسنتر پر پر و موج میزنه ! من قبل اومدنه ریج این 60 بودنه ریچ را به اریا مگفتم به جای اینکه یه نکته مثبت براش حساب بشه اینجا کاربرا 60 فریم را براش علم میکنند و میگن چون این بوده اینو گفته ! یک سایت وقتی تو جملش حتی حرفی از فریم نمیزنه و بازی را تعریف میکنه دیگه کاری با 60 فریم نداره .
فیزیک رو که خب کاملآ درست میگه ! :biggrin1: انیمیشن ها رو ولی مخالفم ! انیمیشن NPC در بهترین حالت نیست ولی دشمن ها خیلی خوبه هرچند از وقتی U3 بازی کردم دیگه انیمیشن بقیه بازی ها به چشمم نمیاد ! :biggrin1: هوش مصنوعی هم خیلی خوبه و نمیدونم چرا این رو گفته ! باید بیشتر بازی کنم شاید مشکلی داره !
اریا انیمیشن خود ناتان بله درسته بی نظیره ولی انیمیشه دشمنهاش جلو rage بهترین نیست انیمیشنه دشمنهای ریج خیلی پیشرفتست .

بیا تک تک جملات رو بررسی کنیم ! :biggrin1:

این قبول ! :biggrin1:

قسمت اولش که ربطی به Rage نداره ! :biggrin1: در مورد جان کارمک از عبارت نابغه استفاده کرده که کاملآ هم صحیح هست ! :biggrin1: بعدش هم چیز مهمی نیست و گفته که به جان کارمک و تیمش اجازه و فرصت داده شده تا وقتی که بازی کامل میشه روش کار کنن !

جمله کامل : First impressions suggest that id has coped admirably: that jaw-dropping moment of exploring the Wasteland for the first time is just as powerful on both Xbox 360 and PlayStation 3, but does the quality of the experience remain as uniformly high as we progress through the game? Have Carmack and company mastered the arcane art of cross-platform development on their first attempt?
میگه اولین لحظات حضور بازیکن توی بازی فوق العاده هست ولی آیا تا آخرش هم همین طور می مونه ؟! :biggrin1: یعنی سوالی پرسیده ! خود منم اولین بار که بازی کردم خیلی حال کردم و به چند تا از بچه ها هم توی PM گفتم گرافیکش فوق العادست ! :biggrin1:

اینم قبول ! :biggrin1:

می بینی که اون عدد 60 رو آخرش به کار برده و منظور این هست که این دستاورد تکنیکی در کنار عدد 60 معنی و مفهوم پیدا میکنه ! :biggrin1:

اون perhaps for the best معنی بهترین گرافیک و این جور چیزا رو نمیده ! :biggrin1: میگه id از راه خودش رفته (MegaTexture و این حرفا) و برای این بازی بهترین راه همین بوده ! بازم از عدد 60 استفاده میکنه و میگه بقیه سازنده ها نتونستن توی عدد 60 به این گرافیک برسن نه در حالت کلی ! :biggrin1:

خب اون دوتا را که قبول داری پس تا اینجا یعنی بحث تموم :D وقتی میگه خارق العادست یعنی خارق العادست دیگه !
ولی :
میگه اولین لحظات حضور بازیکن توی بازی فوق العاده هست ولی آیا تا آخرش هم همین طور می مونه ؟! :biggrin1: یعنی سوالی پرسیده ! خود منم اولین بار که بازی کردم خیلی حال کردم و به چند تا از بچه ها هم توی PM گفتم گرافیکش فوق العادست ! :biggrin1:

اولا jaw-dropping معنیه فوق العاده نمیده بلکه معنیه بزرگترش یعنی فکشون اومده پایین میده :D و بعد سوالی که خودت هم گفتی جوابش را داده همین پایینیه :D
Rage is capable of producing absolutely phenomenal, richly detailed vistas that stretch out into the distance as far as the eye can see - all at native 720p, on both platforms
حتی مبینی با کلمه absolutely داره تاکید میکنه که بازی خارق العادست !:D
In many ways, the company itself has sought to avoid these comparisons and strike out with its own unique product -and perhaps that's for the best. Mega Texture technology provides the basis for Rage's unique look and the ability to run so much detail at 60Hz - something no other developer has managed to produce on console
اریا خودت همین الان از اول تا اخر کلمه کلمه معنی کن ببینیم چی گفته ؟:D و اون کلماتی که بینش (و ) گذاشته هم دقت کن ! یعنی یه حرفی میزنه تموم میشه و دنبالش را با and میاد یعنی تا جایی که قبلا and هست تموم شده و بعد and عبارت دومی شروع میشه ! نمیگه که بازی فوق العادست چون به خاطر اینکه 60 فریمه داره ! دیگه اریا یا ما از ادبیات هیچی حالیمون نیست یا تو میخوای با دلایل من دراوردی همه چی را رد کنی !:ی

• Like
Reactions: reach usa

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin
جدای از همه ی این بحث ها
من فرخ رو واقعا تحسین میکنم
از تلاش بی وقفش خیلی درس ها میشه گرفت ، ممنونم ازت فرخ جان :d