کاپ شهریورماه FIFA14

دوست داریدجام چطوربرگزار بشه؟

• بصورت حذفی (تک حذفی)

رای‌ها: 5 25.0%
  • بصورت گروهی وبعدحذفی

رای‌ها: 15 75.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
همون که 5 ستاره نباشه بهتره 8-|
آخه اگه توجه کرده باشی هر جامی که برگزار شده تو این یه مدت هیچکس بعضی از این تیم های 5 ستاره استفاده نکرده همه رئال برمیداشتن مثلا همین یوونتوس تا حالا تو چندتا جام انتخاب شده یا خیلی از این تیم های 5 ستاره دیگه من فقط او سه تا تیم اول که اسم شان تو لیسته تو مسابقات نبینم وگرنه هرکسی ممکنه بتانه جلو دورتموند بازی کنه و برنده بشه ولی جلو او چندتا تیم شانس برنده شدنش به زیر 10 درصد میرسه

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
برید کنار من اومدم :d
منم هستم :p
تیمم میخوام رئال بردارم :-w
همه میدونن که من عشق رئال هستم نه عشق کریس :| اگه هم بخواین اصن رونالدو رو میزارم کنار :d بعدم اینجوری مسخره میشه! مثه اینکه تو لیگ قهرمانان اروپا بگن این تیما نمیشه شرکت کنن:|!خب هرکس طرفدار یه تیمی هست،نمیشه که حالا چون رئال یا بارسا یا بایرن قوی هستن نشه برشون داشت!
نهاااایتا اگه با نظرم مخالفید(یعنی حتی اگه کریس هم بزارم بیرون قبول ندارید :d) آث میلان رو برمیدارم :d (فقط به خاطر کاکا :|)

ایدیم:
FIFA-GOD-IR-IRAN
حریف میطلبیم>:)

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
شالکه میشه بیاری؟:d
=))
تو فعلا برو یه فکری به حال او دروازبان بکن که از پشت محوطه از ویلیان لایی گل نخوره:d.یادته؟ولی معین خیلی خوب یادشه

- - -ویرایش - - -

برید کنار من اومدم :d
منم هستم :p
تیمم میخوام رئال بردارم :-w
همه میدونن که من عشق رئال هستم نه عشق کریس :| اگه هم بخواین اصن رونالدو رو میزارم کنار :d بعدم اینجوری مسخره میشه! مثه اینکه تو لیگ قهرمانان اروپا بگن این تیما نمیشه شرکت کنن:|!خب هرکس طرفدار یه تیمی هست،نمیشه که حالا چون رئال یا بارسا یا بایرن قوی هستن نشه برشون داشت!
نهاااایتا اگه با نظرم مخالفید(یعنی حتی اگه کریس هم بزارم بیرون قبول ندارید :d) آث میلان رو برمیدارم :d (فقط به خاطر کاکا :|)

ایدیم:
FIFA-GOD-IR-IRAN
حریف میطلبیم>:)
بابا بیخیال همه میدانن که فقط به خاطر سرعت کریس و بیل و دی ماریا رئال برمیداری:dوگرنه فراموش نکردی با آتلتیکو مینیرو سه هیچ ازم بردی

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
تو فعلا برو یه فکری به حال او دروازبان بکن که از پشت محوطه از ویلیان لایی گل نخوره:d.یادته؟ولی معین خیلی خوب یادشه

- - -ویرایش - - -

بابا بیخیال همه میدانن که فقط به خاطر سرعت کریس و بیل و دی ماریا رئال برمیداری:dوگرنه فراموش نکردی با آتلتیکو مینیرو سه هیچ ازم بردی

اگه این سه تارو از ترکیب بزارم بیرون حله؟ :d
اتلتیک مینیرو هم فقط به خاطر رونالدینیو اوردم وگرنه بقیشون رو اصن تالا ندیده بودم :d :))

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
اگه این سه تارو از ترکیب بزارم بیرون حله؟ :d
اتلتیک مینیرو هم فقط به خاطر رونالدینیو اوردم وگرنه بقیشون رو اصن تالا ندیده بودم :d :))
ن نمیشه قانونی که گذاشته شده تو با همون میلان و بالوتلی بیا وسط ببینیم چ مکنی

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
اگه کسی بازیش خوب باشه فرقی نمیکنه چه تیمی بیاره،اینکه دوستان میگن با تیم 4.5 ستاره نمیشه رئال رو برد،من خودم با اتلتیک مینیرو(فک کنم 4 ستاره باشه یا کمتر) همین حامد خان رو بردم :d
فک کنم بارسلون هم بود تیمش! :d

- - -ویرایش - - -

ن نمیشه قانونی که گذاشته شده تو با همون میلان و بالوتلی بیا وسط ببینیم چ مکنی

میدونی اصن یادم به اتلتیک مینیرو نبود خوب شد یادم اوردی :d
همین مینیرو رو برمیدارم تا به همه ثابت کنم بازی مهمه نه تیم >:)
من اصن بالوتلی رو راه نمیدم تو تیم =))
فقط کاکا :x

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام
منم فکر میکنم گذاشتن محدودیت جالب نیست
اگرم اینطوریه کلا 5ستاره رو حذف کن
یه چیز دیگه برام سوال شده چرا دورتموند که انقدر قوی تو لیست نیست
به نظرم بعد ریال قویترین دورتمونده همه چیزش کامله شاید خیلی ستاره نداشته باشه ولی کار گروهی فوق العاده اند
وقتی باهاش جلوی ریال بازی میکنی متوجه میشی

منم هستم
jose-mourinho2
تیم رو هم بعدا میگم

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام
منم فکر میکنم گذاشتن محدودیت جالب نیست
اگرم اینطوریه کلا 5ستاره رو حذف کن
یه چیز دیگه برام سوال شده چرا دورتموند که انقدر قوی تو لیست نیست
به نظرم بعد ریال قویترین دورتمونده همه چیزش کامله شاید خیلی ستاره نداشته باشه ولی کار گروهی فوق العاده اند
وقتی باهاش جلوی ریال بازی میکنی متوجه میشی

منم هستم
jose-mourinho2
تیم رو هم بعدا میگم

اره باو دورتموند خیلی رو مخه :|
تازه با یه تیمه رو مخه دیگه هم میخوام اشناتون کنم:d >>> اتلتیکو مادرید:| لامصب هرچی تلاش میکنی نمیتونی از دفاعش رد بشی،به قول داداشم تیم کهیری داره :d
تیمتو من اعلام کنم؟ :d
ارادتمند یه اقای خاص،چلسی :d :x

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein

- - -ویرایش - - -

حامد امروز با حسین بازی کردم دروازبانش زده بود روی دست نویر اون روز چطوری از پشت جریمه لایی خورد نمیدانم [-(

- - -ویرایش - - -

اره باو دورتموند خیلی رو مخه :|
تازه با یه تیمه رو مخه دیگه هم میخوام اشناتون کنم:d >>> اتلتیکو مادرید:| لامصب هرچی تلاش میکنی نمیتونی از دفاعش رد بشی،به قول داداشم تیم کهیری داره :d
تیمتو من اعلام کنم؟ :d
ارادتمند یه اقای خاص،چلسی :d :x

واقعا محمد رضا نمیشه از دفاع اتلتیکو رد شد پس تا حالا با شالکه حسین بازی نکردی همشون دو مترن :-s

- - -ویرایش - - -

آقایان دورتموند هم به لیست اضافه شد.لیست دیگه قابل تغییر نیست

اقا اینم خوب اومدی دورتمند قویه ولی نه به اندازه ی رعال و بایرن ولی قویه :">
از یه لحاظی ام میشه ازش چشم پوشی کرد اخه مگه دیگه تیمی می مونه که بشه باهاش بازی کرد :-w

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
ای بابا :|
تیم منو حذف کردی که :D
چلسی از نظر من خیلی قویه :|
رضا هم موافق نظر منه تازه ، مگه نه رضا ؟ (rezi-hotk) :D
حامد جان یا دورتموند رو حذف نکن ، یا چلسی هم حذف کن
ولی اگه نکنی هم برام مشکلی نیست
پس بذار تا فکر کنم ببینم جه تیمی انتخاب کنم ، همه تیم های منو حذف کردی آخه :D

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
به نظرم کلا 5 ستاره رو ورداریم یه کاپ برا تیمای درجه 2 خیلی جذاب میشه
والا یه هازارد چلسی یه تیمه بعد میگید ضعیفه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر