کاپ رمضان FIFA 14

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
دااش فونت psnid تو تصحیح کن(از نظر حروف بزرگ و کوچک)دقیقا یه psnid دیگه هست با همین حروف کوچک اگه کسی اینو اد کنه یا درخواست دوستی بفرسته واسه تو نمیاد
منم واسه این درخواست داده بودم هنوزم منو اد نکرده در صورتی که ما دیشب با هم بازی کردیم

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دااش فونت psnid تو تصحیح کن(از نظر حروف بزرگ و کوچک)دقیقا یه psnid دیگه هست با همین حروف کوچک اگه کسی اینو اد کنه یا درخواست دوستی بفرسته واسه تو نمیاد
منم واسه این درخواست داده بودم هنوزم منو اد نکرده در صورتی که ما دیشب با هم بازی کردیم
فک نکنم بزرگ یا کوچیک بودن حروف مهم باشه چون منم خودم هرکی رو ادد میکنم همه رو حروف کوچیک میزنم ولی بعد از اینکه سرچ میکنه دقیقا همونی که میخواستمو پیدا میکنه...

- - -ویرایش - - -

اره حسین درست مى گه، خیلى روون بود. با داخل کشور مشکل خاصی ندارم. پس اگه مشکلى نیس من رو ھم اضافه کنید. ولی حسین بعد از اون اپدیت کلا گیم پلی بازی تغییر کرد. کسى می دونه چرا؟ تا دیروز که با اروپا بازی می کردم مشکلی نداشتم، ولی وقتی می خواستم با حسین بازی کنم قبلش گفت حتما باید ترکیب و گیم پلی اپدیت بشه. اخرین ترکیب تیم ھارو که اپدیت کرد گیمپلى ھم تغییر کرد، اگه بخوام به حالت سابق برگرده باید چکار کنم.
شما احتمالا فرندلی(Head to Head) با اروپایی ها بازی میکردی برای همین ترکیب ها کاستوم بوده و ازت آپدیت نمیخواسته...برای شرکت توی جام هم همینه...ینی باید ترکیب ها آپدیت باشه...حالا اگه خواستی برش گردونی میری تو قسمت team squad بعد ی گزینه داره به اسم reset all یا یه چیزی تو همین مایه ها که انتخابش میکنی...بعد همه چی برمیگرده...درموردتغییر گیم پلی هم نظری ندارم چون من خودم خیلی وقت بود فیفا بازی نکرده بودم و کلا چیز خاصی احساس نکردم...ولی به نطر من اصن دست نزن به چیزی و سعی کن که خودتو با چیزی که الان هست مطابقت بدی به جای اینکه همه چیرو برگردونی به حالت قبل...

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقا منو حذف نکن ..فقط یه تقاضا ازت دارم منو با اون رضا جونم تویه 1 گروه بنداز که میخوام با آبکش خونه شون عوضش کنم:p(اینیستا رو میگم)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام اقاما خونمون رو داریم جابجامیکنیم تابریم خونه جدید و اینترنتواسه خونه جدیدبگیرم طول میکشه.
اسم منم خط بزنید.
اگه جام تا دو هفته دیگه شروع نمیشه پس میرسم.عجله چی دارین؟بذارین آپدیت بیاد.تازه جام قبل هم هنوز مونده .

رفیق من هنوز اسمتو خط نزدم خواستم ببینم چیکار میکنی؟الان با شما 16 نفر تکمیل هست میخوام سریع قرعه کشی رو انجام بدم و گروه بندی کنم چون بچه ها میخوان شروغ شه،مرسی :x

- - -ویرایش - - -

آقا منو حذف نکن ..فقط یه تقاضا ازت دارم منو با اون رضا جونم تویه 1 گروه بنداز که میخوام با آبکش خونه شون عوضش کنم:p(اینیستا رو میگم)

نمیشه که،اومدیم و شما با هم تبانی کردید تکلیف چیه اونوقت؟ :d

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
راستش الان یادم اومد چون این ایدى استفاده شده بود به جای حرف i حرف l گذاشتم. محمد اگه میشھ تصحیحش کن. به خاطر زحمتی که مى کشى تا لیگ رو شروع کنى ممنونم. psn id= klllmex

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر