کاور بازی های WII

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
اول از همه نام کامل Harry Poter رو بنویس بعدش 2010 Tiger Wood رو فردا با Harry Poter میذارم

همه Cover هایی که گذاشتم اصل NTSC U ـه به غیر از Virtua Tennis اصلش نبود اما خیلی شبیه اصلشه

Wii Sport Resort

Resident Evil Archive

Indiana Jones And The Staff Of Kings

The Conduit

Virtua Tennis 2009
دوست عزیز ممنون
harry patter and half blod princes (یه چیزی تو این مایه ها:confused::biggrin1:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوستان بازم ممنون
فقط یه سوال داشتم اونم اینه که برای اینکه تو این کاور زد ضربه ها یا همین پلاستید ها که بازی هر رو تو ش میزارن عکسا جا بشه باید با چه سا یزی چاپ کنم
ممنون

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
دوستان بازم ممنون
فقط یه سوال داشتم اونم اینه که برای اینکه تو این کاور زد ضربه ها یا همین پلاستید ها که بازی هر رو تو ش میزارن عکسا جا بشه باید با چه سا یزی چاپ کنم
ممنون

من خودم Size دقیق ـه دقیق دادم از Game Original Xbox 360 اندازه گرفتم Wii و Xbox 360
27.3 در 18.3
PS3 هم 27.3 در 14.85

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
آقا چرا اینقدر خودتونو اذیت می کنین؟!! این از سایت کاور : www.consolecovers.com
اینم از نرم افزاری که دیگه لازم نباشه سانت بگیرین کاور هارو !! http://rapidshare.com/files/268845385/undercoverxp.zip

یه چیزی هست به نام دقت فراوان که ایرانی های گرامی یه چیزی حدود 99.99999999% اشون ندارن من هم از Console Cover میگیرم اما بعضیاشون رو کلی دستکاری میکنم برای مثال Harry Poter رو گرفتم دیدم کجه بعد Logo Wii دو رنگ بود یعنی از یه Cover دیگه گذاشته بودن همه رو درست کردم و سایز رو دقیق کردم الان شده اینی که شما میبینی
یه نکته Cover ها رو فقط از Console Cover بگیرید dpi 300 هستن و کیفیتشون اکثرا عالیه

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اخه چرا اینی که من گذاشتم 2و3 مگ هست اما مال شما بالای 5 مگ من که تفاوتی احساس نمیکنم:confused:
من هم دقیقا مثل شما فکر می کردم اما تفاوت بعد از پرینت مشاهده میشه.
باور نمی کنی اما 180 درجه تفاوت داره.
ممنون از آقای Gears-Of-War به خاطر زحمتشون. ادامه بدین لطفا.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
اخه چرا اینی که من گذاشتم 2و3 مگ هست اما مال شما بالای 5 مگ من که تفاوتی احساس نمیکنم:confused:

اونایی هم که من میگیرم 3 مگ ایناست اما بعد Edit حجم میره بالا کاریشم نمیشه کرد . 2 راه داری حجم رو کم کنی اما فایده نداره یکی کم کردن Dpi و بعدی Cover رو با Paint باز کنی دوباره Save کنی اما نکن .

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام
من هرچه دنبال کاور با کیفیت این دوتا بازی:
Rayman: Raving Rabbids 2
Rayman: Raving Rabbids 1
گشتم نبود اگه کسی داره بزاره ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند