کاور بازی های جدید

این تاپیک مفید هستش یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    113
  • این نظرسنجی در این تاریخ بسته خواهد شد: .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همچین تاپیکی قبلا ایجاد شده که دوستان در اونجا، نه تنها نسخه 360، بلکه تمامی نسخه هایی که قرار بازی براشون بیاد رو قرار می‌دن!
http://forum.bazicenter.com/thread38223/page23/
امیر حسین اونجا باکس شات میذارن. در واقع فقط قسمت Front کاور بازیها.
اینجا برای کاور های کامل بازی ها هست که توی کیس های DVD میذارن. کاور پشت و رو بازی ها
دوستان تکراری نیست اون یچیز دیگست این یچی دیگه .
میدونم دوست عزیز. اون تاپیک مال یه چیز دیگه-ست. توی پستم هم گفتم.
به نظرم کارتون خوبه. ادامه بدین تا کامل بشه. خودم قبلا ایده-شو تو ذهنم داشتم ولی به مرحله اجرا نرسید

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
امیر حسین اونجا باکس شات میذارن. در واقع فقط قسمت Front کاور بازیها.
اینجا برای کاور های کامل بازی ها هست که توی کیس های DVD میذارن. کاور پشت و رو بازی ها

دوستان تکراری نیست اون یچیز دیگست این یچی دیگه .

---------- نوشته در 12:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 PM ارسال شده بود ----------

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
ایده این تاپیک من تو سر داشتم به صادق(slipkboy) هم گفتم حداقل تو بخش PC همچین تاپیکی باشه که با صحبت های که شد از بالا قبول نکردن و گفتن تاپیک Boxshot هست!
اما الان خوشحالم این تاپیک زده شد ولی چرا فقط 360 ؟ به صورت کلی زده میشد خیلی بهتر بود اگه بشه به قسمت تصاویر منتقل بشه و هر سه پلتفرم پوشش بده عالی میشه.

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ایده این تاپیک من تو سر داشتم به صادق(slipkboy) هم گفتم حداقل تو بخش PC همچین تاپیکی باشه که با صحبت های که شد از بالا قبول نکردن و گفتن تاپیک Boxshot هست!
اما الان خوشحالم این تاپیک زده شد ولی چرا فقط 360 ؟ به صورت کلی زده میشد خیلی بهتر بود اگه بشه به قسمت تصاویر منتقل بشه و هر سه پلتفرم پوشش بده عالی میشه.

سلام مهرداد عزیز ما کل پلتفرمارو میزاریم . فقط کسی کاوری خواست بگه مثلا برا xbox میخاد یا ps3 یا pc همین موفق باشین .

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
خیلی تاپیکه خوبیه . ادامه بدید
همچین چیزیرو کم داشتیم تو سایت
ممنون

لیبل رو دیسک فیفا 13 رو میخوام . برای ایکس باکس . فقط ترجیحا عکس مسی :-& روش نباشه :d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
دوستان سایت covergalaxy.com رو بهتون پیشنهاد میکنم کاربراش واقعا در بخش xbox 360 فعالن.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
منم لیبل فیفا 13 رو میخوام . برا xbox :|
مرسی :d

watermark.php

---------- نوشته در 08:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

این سایت کاور تقریبا خوبی هست
console-covers.com - Home

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
دوستان من یه سوال دارم. الان این کاور هایی که اینجا یا تو نت هستو اگه بدون هیچ گونه تغییر سایزی پرینت بگیریم ( رو برگه a4) دقیقا سایز کیس ایکس باکس در میاد؟ منظورم اینه تو کیس های دی وی دی فیت میشه؟ من مشکلی که دارم اینه جایی که ازش بازی میخرم کاور بازی هارو رو برگه a4 به صورت فول پرینت میکنه. وقتی میخوام بزرامش تو کیس ها باید از اینور اونور ببرمش که گند میزنه به کاور میره. خیلی وقته تو فکر اینم یه سرو سامونی به این کیس بازی هام بدم. ولی نمیدونم برای اینکه سایز خود کیس ها در بیاد باید عکسها با چه رزولوشنی باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر