کارگردان هنری GTA V : من می خواهم شهرهای جدیدی را خلق کنم

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
سری بازیهای Grand Theft Auto شرکت Rockstar Games همواره در کنار داشتن ابزارهای تفریح فوق العاده ، در یک چیز دیگر نیز خیلی خوب عمل کرده است و آن هم ایجاد مکان های واقعی زندگی در این سری است که تنها منحصر به فرد شرکت Rockstar Games می باشد.از شهر معروف Liberty City (که بر اساس شهر نیویورک ساخته شده بود) گرفته تا شهر Los Santos.شرکت Rockstar Games همیشه در درون سری بازیهای Grand Theft Auto مکان های واقعی را ایجاد کرده است.

در همین راستا ، کارگردان شرکت Rockstar North آقای Aaron Garbut می گوید که در تلاش نیست تا یک چیز واقعی را دوباره از نو خلق کند ، اما می خواهد در آنها تغییراتی را ایجاد کند.وی می افزاید : "من هرگز نخواسته ام تا یک شهر را بازسازی کنم.من فکر می کنم که این کار هم برای ما که آن را میسازیم و هم برای بازیکنی که آن را بازی می کند ، کمتر رضایت بخش است و در بسیاری از موارد قانع کننده نیست.حداقل من دلایل منطقی را برای کارهای خودم خواهم داشت.ما ابتدا حس ساخت یک شهر را خواهیم گرفت و پس از آن از طریق دیدن و تجربه ها آن را خواهیم ساخت.ما چیزهای خاصی را فشرده سازی و ویرایش می کنیم و در نهایت کار خود را بر اساس چیزهایی که در برخی راه ها وجود دارد به پایان میبریم.من فکر می کنم که احساس ها در مورد یک محل و شهر واقعی بیشتر خواهد شد ، تنها به این دلیل که تصور عموم یک شهر واقعی نیست ، در صورتی که این احساس را خواهد داشت.".

بنابراین ، آنها اساسا" شهر موجود را به عنوان یک چارچوب نگاه می کنند و پس از آن ساخت و طراحی را شروع خواهند کرد.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دن هاوزر تو یه مصاحبه بعد از ریلیز V گفت که خیلی دوست دارن یه بازی با لوکیشن های اروپایی بسازن
ولی مطمئنـا اون بازی GTA نخواهد بود و اینکـه GTA is America
یعنی ممکنه امسال یه RED DEAD جدید معرفی بشه ؟ :crying1:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ولی مطمئنـا اون بازی GTA نخواهد بود و اینکـه GTA is America
تورو خدا , تورو امام , تورو سر جدتون برگردید به وایس سیتی من خیلی دوستش داشتم :D
چارتا استری*پ کلاب با نئون بنفشم بذارین حله :D ( اون فانوس دریایی روبه روی هتل OCEAN VIEW هم حتما بذارید :D )
+ یکم وسعت بدین بهش ... اول SA بعد VC در آخرم LC از نظرم اینا بهترین شهرای جی تی ای به ترتیب هستن :D
واسه وایس میتونن موج سواری هم اضافه کنن :D ( دنیای زیر آب VC ... هولی شت :D )

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
بنظرم لوکیشن رو ببرن به مکزیک با اونهمه کارتل های مواد مخدر و جنگ بینشون، یه شاهکار به تمام معنا میشه بازی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
تورو خدا , تورو امام , تورو سر جدتون برگردید به وایس سیتی من خیلی دوستش داشتم :D
چارتا استری*پ کلاب با نئون بنفشم بذارین حله :D ( اون فانوس دریایی روبه روی هتل OCEAN VIEW هم حتما بذارید :D )
+ یکم وسعت بدین بهش ... اول SA بعد VC در آخرم LC از نظرم اینا بهترین شهرای جی تی ای به ترتیب هستن :D
واسه وایس میتونن موج سواری هم اضافه کنن :D ( دنیای زیر آب VC ... هولی شت :D )
آخ گفتی! بشدت دوست دارم یک بازی بسازن توی همون شهر :D
یعنی زندگی کردم من توی اون شهر! تک تک کوچه هاش رو بلد بودم از بس بازی کردم :D محله خودمونو اونقدر بلد نیستم من :))
مخصوصا اون اس*تریپ کلاب واقعا خاطره انگیز بود :( چه خاطره هایی که نداشتیم :( شیطونه میگه برم دوباره GTA VC بنصبم :|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اين تايپک شده درخواست ها !!!
جون هر کي دوس داري برا PC بده مردم هر روز اومدم و هيچي نديدم اه ...:((
ای بابا شوخی میکنید ؟ شما pc باز ها که کلی بازی استراتژی و مستقل دارید ، هزار سمن دارید یاسمن گمه ، gta میخواید چیکار . ی تیکه کوچیکه
شما باید بتلفیلد با 60 فریم رو very high بزنید.:d

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
ای بابا شوخی میکنید ؟ شما pc باز ها که کلی بازی استراتژی و مستقل دارید ، هزار سمن دارید یاسمن گمه ، gta میخواید چیکار . ی تیکه کوچیکه
شما باید بتلفیلد با 60 فریم رو very high بزنید.:d
بتلفیلدو رو 60 فریم و Ultra میزنیم، استراتژیک و بازی مستقل هم بازی میکنیم، GTA V هم میخوایم:d
آخه ما خیلی پرروییم:d

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
چقدر دوست دارم مد زامبی gta v بیاد :D
مثل زامبی rdr
با مایکل و ترور و فرانکلین فقط تصورشو بکنین :D
اگه اینجوری بشه
که بجای اینکه زامبی ها به آدم حمله کنن.
میبینی زامبیها دارن فرار میکنن از دست یکی.:d
بعد دقت میکنی میبینی یه آدم روانی به اسم ترور هست که حتی زامبی ها هم از شدت دیوونه بودنش فرار میکنن وقتی میبیننش:d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
بنظرم لوکیشن رو ببرن به مکزیک با اونهمه کارتل های مواد مخدر و جنگ بینشون، یه شاهکار به تمام معنا میشه بازی

دقیقا حرف دل منو زدی
مخصوصا اگه کار به امریکای جنوبی هم بعدش کشیده بشه دیگه محشره

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
البته نظرتو به چند نكته جلب ميكنم

مافياي اروپا فكر ميكنم با خلافكاراي GTA خيلي متفاوتن شما تو اروپا مافيايي داري كه همشون كت و شلوار و كروات ميپوشن بزرگترين كارتلاي مواد مخدر رو رهبري ميكنن اما هيچوقت نميرن بقالي سر كوچه رو دستبرد بزنن اتفاقا مردم عادي رو حمايت ميكنن حداقل تصويري كه ازشون وجود داره همچين چيزيه نمونش فيلم گادفادر
حالا شما بيا يه همچين فضايي رو با Terevor مقايسه كن كه معمولا با لباس زير ميره تو خيابون يا اگه لباس تنشه اثرات آبگوشت ديشب روش هويداست ديشب رفته بانكو خالي كرده و ميليونها دلار پول تو حسابشه اما ميره واسه 100 دلار ماموريت ماشين دزدي انجام ميده
ميدوني فضاي GTA همچين فضاييه با فضاي مافياي اروپا خيلي فاصله داره چند تا از نقداي GTA هم اشاره كرده GTA يه جور زبون درازي و تمسخر فرهنگ آمريكايي پوچيشو داره نشون ميده كه صد البته خيلي هم اغراق ميكنه
البته ايني كه ميگم نظر شخصي منه اگه GTA هر جايي ديگه غير از آمريكا بره ديگه GTA نيست ميشه مافيا 2 يا God Father يا هرچي اما ديگه GTA نيست GTA با لش و لوش بازياي تروور معنا پيدا ميكنه با لهجه ي نيو اورلئاني فرانكلين معنا پيدا ميكنه و با زندگي آشفته ي مايكل و رابطه بيمارگونش با اعضاي خانوادش گره خورده اين خودش يه جور انتقاد به جامعه ي آمريكاست كه به زبان طنز بيان شده
موافقم ولی درباره GTA V نمیتونم نظری بدم چونکه بازی نکردم .

asylum

کاربر سایت
Mar 4, 2011
52
اون قديم نديما كه بازي GTA اين جوري نبود و ايزومتريك بود يه سري توي لندن اتفاق مي افتاد

images

البته آمريكا بودن بازي قابل دركه چون به فضاي بازي ميخوره بره اروپا كسي باورش نميشه آدماي اتو كشيده ي اروپايي از اين خلافا ازشون سر بزنه باقي جاهاي دنيا هم اينقدر كشوراي كاريزماتيكي نيستن كه رو بازي مثل GTA جوابگو باشن يادمه يه جا ميخوندم زماني كه San Andreas رو داشتن ميساختن تو راك استار بحث و جدل زيادي بود خيليا اعتقاد داشتن انتخاب شخصيت اول بازي به عنوان يه آدم سياهپوست جواب نميده و مردم باهاش ارتباط برقرار نميكنن ولي خوب برعكس خيلي خوب جواب داد

از نظرتون ممنونم دوست من.البته به قول دوستان اروپا هم مافیایه بزرگ دارن مثل ایتالیا که مهد مافیا بازیه ولی به هر حال اونا کارشون بزرگو شیکه و خانواده های مافیاین که قطعا همه شما عزیزان بهتر از من میدونید،زیاد به gta نمیخوره به نظر من کشور های خیلی بزرگ خوبه اگه یادتون باشه سگهای خفته که تو چین بود موفق از اب دراومد البته با فاصله زیاد از سلطان این سبک که جناب gta باشه پس اگه بخوان میتونن به کشور دیگری هم برن...تنها دلیلی که شاید منو به تهیه نسل 8 ترغیب کنه نسخه بعدیه این بازیه که تا چند ساله دیگم قطعا پیداش نمیشه (البته اگر واسه pc عرضه شه دیگه کنسول احتیاج ندارم)به شخصه gta برام بهترین بازیه تاریخه ویدیو گیمه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر