کارکتر اصلی بازی God of War میتوانست یک Elf باشد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
god-of-war-iii-confirmed-for-the-play-station-3.jpg

درود.

سری بازی معروف God of War طرفداران بی شماری را در سطح جهان به دست اورده است
و بیشتر این علاقه معطوف به کارکتر جالب و کاریزماتیک ان یعنی کریتوس میباشد حال فکر ان را بکنید در اصل ساخت این بازی شخصیت کریتوس کسی دیگر بود ان هم یک Elf ایا این بازی باز هم به این زیبایی بود .
در این پیرامون اقای Ken Feldman مدیر بخش هنری بازی در طی صحبتی که در مجله رسمی Playstation داشت گفت .

برای ایجاد و ساخت کارکتر اصلی بازی gow چیزی حدود 1.5 سال فکر و تلاش کردیم برای ساخت و این واقعا سخترین قسمت کار ما بود ساخت هر چیزی باید در پیرامون کارکتر اصلی میبود از سلاح گرفته تا داستان بازی باید با کارکتر بازی همخوانی داشت و وی گفت اولین کارکتری که به فکرشان افتاده است یک little elf بوده است .

Source

Elf%2B-%2BFront.jpg

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خالا اگه توی بازی شخصیت اصلی Elf بود و الان طرف اعلام میکرد که میخواستیم کسی مثل کریتوس رو بگذاریم .. همه میگفتند که این مرتیکه کچل رو چه به این بازی :D

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش
والا من نمیدونم ایشون رو چه حسابی حرف زده چون تا اونجایی که یادم میاد و گیم پلیشم دیدم ایده اولیه ساخت و طراحی کریتوس یک Warrior حقیر بوده و بس و یجورایی بازی جنبه Fun داشته ! من متاسفانه ADSL ندارم ولی فکر کنم یه سرچ کوچیک بکنین میتونین گیم پلی اولین ایده های GOW رو ببینین
اتفاقا تو Collection دقیقا یک ویدیو با همین موضوع بود که من کوچکترین اثری از این خره ( :biggrin1: ) ندیدم .
سوژه های خیلی زیادی داشتند، خیلی هاش مثل همین مسخره بود.ایده های زیادی هم برای سلاح ها داشتند.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عجب چیزی میشدا مثلا زیر پای زئوس یه little elf میومد می گفت بکش کنار می خوام المپیوس رو بترکونم :biggrin1:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
این فقط یک ایده بوده که فکر معیوبشون خطور کرده و تریلری ازش بیرون نیومد
ممنون از اینکه خبر رو دوباره برای بنده شرح دادین
وی گفت اولین کارکتری که به فکرشان افتاده است یک little elf بوده است .
اتفاقا توی همون ویدئو ـی که مثنکه توی GOW Collection هم بوده خود دیوید جفی میگه اولین کرکتری که به فکرشان افتاد و پرورشش دادن همین Warrior ـی بوده که الان شما میبینین که حالا دوستان دیدن و متوجه حرف بنده میشن

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
یادمه تو Oblivion اسمشون Wood Elf بود. حالا اگه یه Dark Elٍf بود به نظر من بهتر بود :D
خالا اگه توی بازی شخصیت اصلی Elf بود و الان طرف اعلام میکرد که میخواستیم کسی مثل کریتوس رو بگذاریم .. همه میگفتند که این مرتیکه کچل رو چه به این بازی :D
خوب صد در صد. چون به کریتوس عادت کردیم. اگه اونجوری بود اون موقع به الف عادت میکردیم.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اها!!!!!!!!....فکر کردم مخفف جمله ی خاصی هست!!!
اگه الف بود هم بدک نبود!!!!لااقل به نظر من بیشتر به سبک خشن بازی میاد!!!
این الف ها بیشتر عشقولانه هستند تا جنگ جو :d

به هر حال اگه کریتوس نبود باید سرنوشت کل بازی عوض میشد چون باید محیطی مطابق با الف ها طراحی میشد

آره محیط ها احتمالا اگر اون میشد بیشتر تو جنگل بود!

خدا رو شکر همین کریتوس شد! اصلا ایده ی جالبی نبود! مثل همون ایده ای که می خواستند GOW رو اول FPS بسازند!!!!! در اون صورت به حرکت L1 مریع سرگیجه میگرفتید :d (البته خول مطمئنا combo هاش هم مثل الان نود اونجوری! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر