کارکتر اصلی بازی God of War میتوانست یک Elf باشد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
god-of-war-iii-confirmed-for-the-play-station-3.jpg

درود.

سری بازی معروف God of War طرفداران بی شماری را در سطح جهان به دست اورده است
و بیشتر این علاقه معطوف به کارکتر جالب و کاریزماتیک ان یعنی کریتوس میباشد حال فکر ان را بکنید در اصل ساخت این بازی شخصیت کریتوس کسی دیگر بود ان هم یک Elf ایا این بازی باز هم به این زیبایی بود .
در این پیرامون اقای Ken Feldman مدیر بخش هنری بازی در طی صحبتی که در مجله رسمی Playstation داشت گفت .

برای ایجاد و ساخت کارکتر اصلی بازی gow چیزی حدود 1.5 سال فکر و تلاش کردیم برای ساخت و این واقعا سخترین قسمت کار ما بود ساخت هر چیزی باید در پیرامون کارکتر اصلی میبود از سلاح گرفته تا داستان بازی باید با کارکتر بازی همخوانی داشت و وی گفت اولین کارکتری که به فکرشان افتاده است یک little elf بوده است .

Source

Elf%2B-%2BFront.jpg

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
ممنون بابت خبر

خدا رو شکر که نشد . خدا وکیلی عظمتو تو همین عکس که فرهاد جان گذاشته ببینید . حالا فرض کنید جای این بزرگوار یه Little Elf بود !!!

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
الف ها در اصل متعلق به افسانه های اسکاندیناوی و بعضا قرون وسطا هستند،
با تعاریفی متفاوت از آنچه امروز در ذهن داریم مثلا موجودات حشره مانند ساکن در گل ها...
ولی الف در معنای امروزی سینما و صنعت گیم برداشتی از شاهکار جناب تالکین هست.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
ممنون بابت خبر
wow من به شخصه عمرا بازی نمیکردم اخه حال نمیده اصلا عظمت ابهت کریتوس کجا و یه الف که بیشتر به درد ارباب حلقه ها میخوره کجا

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
به نظر من نیمی از موفقیت gow مدیون شخصیت کرکتر اصلیشه !
تو شماره 3 که کراتوس از جزییات داره میترکه :biggrin1: . کلا تو شماره 3 از همه لحاظ کامل شده .

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
جدی نمیدونی؟:D

موجودات تخیلی گوش دراز که فکر کنم اولین بار تو سری کتابهای ارباب حلقه ها معرفی شدند. Legolas تو ارباب حلقه ها رو که یادته؟:D
اها!!!!!!!!....فکر کردم مخفف جمله ی خاصی هست!!!
اگه الف بود هم بدک نبود!!!!لااقل به نظر من بیشتر به سبک خشن بازی میاد!!!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
والا من نمیدونم ایشون رو چه حسابی حرف زده چون تا اونجایی که یادم میاد و گیم پلیشم دیدم ایده اولیه ساخت و طراحی کریتوس یک Warrior حقیر بوده و بس و یجورایی بازی جنبه Fun داشته ! من متاسفانه ADSL ندارم ولی فکر کنم یه سرچ کوچیک بکنین میتونین گیم پلی اولین ایده های GOW رو ببینین

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
والا من نمیدونم ایشون رو چه حسابی حرف زده چون تا اونجایی که یادم میاد و گیم پلیشم دیدم ایده اولیه ساخت و طراحی کریتوس یک Warrior حقیر بوده و بس و یجورایی بازی جنبه Fun داشته ! من متاسفانه ADSL ندارم ولی فکر کنم یه سرچ کوچیک بکنین میتونین گیم پلی اولین ایده های GOW رو ببینین

این فقط یک ایده بوده که فکر معیوبشون خطور کرده و تریلری ازش بیرون نیومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر