کارتون های قدیمی

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,320
نام
پرهام
سلام
کارتون بابالنگ برگرفته از رمان Jerry Webster
جیمز وبستر بود .
کارتون واتو واتو : که البته بعید می دانم ژاپنی باشد و به نظرم مسخره ترین کارتون عمرم بود که هر قسمت اش 2 دقیقه بود و خیلی گرافیک اش داغون بود ! به خاطر مسخره بودن اش دوست دارم و آخر هر قسمت واتو واتو با 500 تا از دوستانش به دشمن حمله می کردند ! مسخره تر از آن ندیده بودم.
اتفاقا من کارتونش رو خیلی دوست داشتم . مخصوصا آهنگش . همین الان آهنگش زنگ موبایلم هست .

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط sakamoto:
4- کارتون بابالنگ برگرفته از رمان Jerry Webster .
نوشته شده توسط parham_safa:
جیمز وبستر بود .
مجیدان دلبندانم اون جین وبستر هستش
نوشته شده توسط sakamoto:
کارتون چوبین : همان موجود پشمالو که با برونکا (موجودی که دماغش دراز بود) می جنگید و یادم هست قسمت آخرش شمشیر خود برونکا رفت توی قلب خودش و خون سبزی از او بیرون ریخت !
توی صفحه های قبله این تایپیک راجع بهش صحبت شد. یه زحمت بکش از اول تایپیک رو ببین هم خاطره هات بیشتر زنده میشه هم چیزایی که میخوای گیر میاری. چوبین رو که حتی یکی از دوستان لطف کرد عکسه مادرش:love: رو هم گذاشت.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
نمیدونم یادتون هست یا نه یه کارتون ژاپنی ( فکر میکنم ژاپنی بود) که یه پسره بود میرفت پایه یه دیوار رو میکند هر دف یه چیز پیدا میکرد یه دف پولدار شد یه دف فرمانده نظامی شد یه دف ... هیچی ازش یادم نیست به جز اونایی که گفتم اها اخرش هم میخواست از یه دره نورانی رد بشه که سواره اسب بود بعد رفت طرفش بین در فکر کنم گیر کرد:D بازم یادم نیست شایدم رد شد:cheesygri
مطمئن نیستم به صورت سریال نشونش دادن شایدم به صورت یه فیم سینمایی کارتونی پخش شده;)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
نمیدونم یادتون هست یا نه یه کارتون ژاپنی ( فکر میکنم ژاپنی بود) که یه پسره بود میرفت پایه یه دیوار رو میکند هر دف یه چیز پیدا میکرد یه دف پولدار شد یه دف فرمانده نظامی شد یه دف ... هیچی ازش یادم نیست به جز اونایی که گفتم اها اخرش هم میخواست از یه دره نورانی رد بشه که سواره اسب بود بعد رفت طرفش بین در فکر کنم گیر کرد:D بازم یادم نیست شایدم رد شد:cheesygri
مطمئن نیستم به صورت سریال نشونش دادن شایدم به صورت یه فیم سینمایی کارتونی پخش شده;)
امین این طور نوشتنت آدمو یاده جهان میندازه نمیدونم خوبه نمیدونم بده نمیدونم از وسط به دو طرفه:cheesygri
اسمش افسانه توشیشان بود که اولش دزد بود با یه مشت بچه یتیم مثله خودش. بعد اون یارو اومد و آرزوهاشو براورده کرد. یه دفعه تاجر شد یه دفعه یه شمشیر خفن و یه زره خر بهش داد دفعه آخرم اونو به خود باوری رسوند. اون اسبه هم که سوارش بود مادرش بود:-" آخرش(پله ها البته) اسبه خودشو گذاشت لای در تا توشیشان رد بشه. اونجا توشیشان گله سره مادرش رو دید.:(( بعد صدا زد مادر!!!! در صورتی که نباید هیچ حرفی میزد بعد یارو پیره گفت چون تنها حامی حقیقیت رو صدا کردی عیب نداره. آخرشم با مادرش کشاورزی میکرد با اون دختره که دوستش بود.:cheesygri غصه ما به سر رسید حاج زنبوره کچل به مادرش نرسید
من تو کارتن توشیشان اون صحنه رو خیلی دوست داشتم که ماره و ببره با هم دعوا میکردن دوره اون صخره بلنده که توشیشان بالاش بود بعد صخره هی خراب میشد و میریخت:love:

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
ایول تو هم خوب مخی ها !!!!!
دقیقا خودشه:D
دمت گرم خیلی کار درستی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستی این جهان کیه؟;):cheesygri
چاکرتیم.
جهان هم از بچه های گاراژه غدیر ژانگولره
کاراکتر یه سریال طنز که توش حمید لولایی همون خشایار مستوفی رو بازی میکنه با بازی یوسف تیموری شبکه تهران نشون میده:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
نوشته شده توسط Ryo Hazuki:
چاکرتیم.
جهان هم از بچه های گاراژه غدیر ژانگولره
کاراکتر یه سریال طنز که توش حمید لولایی همون خشایار مستوفی رو بازی میکنه با بازی یوسف تیموری شبکه تهران نشون میده:cheesygri
یه دفه بگو زندگی به شرط خنده.:D
اینجا هم پخش میشه.
اونجا هر چی پخش بشه ما اینجا پخشش میکنیم.
شب ها هم شبکه ی تهران هم میشه بگیریم.:cheesygri

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
یه دفه بگو زندگی به شرط خنده.:D
اینجا هم پخش میشه.
شب ها هم شبکه ی تهران هم میشه بگیریم.:cheesygri
:yes:چی بگم والا

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
امین این طور نوشتنت آدمو یاده جهان میندازه نمیدونم خوبه نمیدونم بده نمیدونم از وسط به دو طرفه
اسمش افسانه توشیشان بود که اولش دزد بود با یه مشت بچه یتیم مثله خودش. بعد اون یارو اومد و آرزوهاشو براورده کرد. یه دفعه تاجر شد یه دفعه یه شمشیر خفن و یه زره خر بهش داد دفعه آخرم اونو به خود باوری رسوند. اون اسبه هم که سوارش بود مادرش بود آخرش(پله ها البته) اسبه خودشو گذاشت لای در تا توشیشان رد بشه. اونجا توشیشان گله سره مادرش رو دید. بعد صدا زد مادر!!!! در صورتی که نباید هیچ حرفی میزد بعد یارو پیره گفت چون تنها حامی حقیقیت رو صدا کردی عیب نداره. آخرشم با مادرش کشاورزی میکرد با اون دختره که دوستش بود. غصه ما به سر رسید حاج زنبوره کچل به مادرش نرسید
من تو کارتن توشیشان اون صحنه رو خیلی دوست داشتم که ماره و ببره با هم دعوا میکردن دوره اون صخره بلنده که توشیشان بالاش بود بعد صخره هی خراب میشد و میریخت
ایول بابا من هی هر چی فکر میکردم این اسمش چی بود یادم نمیومد .البته صفحه های قبلی اسمشو اوردن بعضی بچه ها که به نظرم خیلی اشنا بود !! افسانه توشیشان!! دمت گرم ریو هازوکی!! ;)
در ضمن امین جان تا اونجا که من یادمه اول به صورت فیلم سینمایی پخش شد (کارتونی البته) بعدش سریالش کردن هر قسمت ده دوازده دقیقه نشون میدادن !!

sakamoto

کاربر سایت
Feb 4, 2006
97
نام
sakamoto
مجیدان دلبندانم اون جین وبستر هستش
خسته نباشی !
شما فرق زن و مرد را بلد هستی یا نه ؟؟
Jane اسم زن است عزیز بابا ........
این یارو Jerry Webster هست. با این کاری که شما کردی یارو الان داره توی قبر می لرزه !
من تو کارتن توشیشان اون صحنه رو خیلی دوست داشتم که ماره و ببره با هم دعوا میکردن دوره اون صخره بلنده که توشیشان بالاش بود بعد صخره هی خراب میشد و میریخت
آره ! کارتون اش چینی بود و اول اش هم می گوید که یک افسانه چینی هست. یک پیرمرد هم همیشه توی قصه اش پسره را راهنمایی می کرد. کارتون اش که خیلی ترسناک بود. آدم زهره ترک می شد یکدفعه ای اژدهای سه چشم و مار و ببر از زمین در میامد !

یه دفه بگو زندگی به شرط خنده.
اینجا هم پخش میشه.
شب ها هم شبکه ی تهران هم میشه بگیریم.
نه بابا !
هنوز اینجا نشون نداده کرمانشاه هم مگر نشان می دهد ؟؟
چه جوری شبها تهران را می گیری؟؟؟
نکنه آنتن مریخی داری ؟!! از همونهایی که سه تا booster می خوره !
----------------------------------------------
میگم که یک تاپیک دیگر بزنیم درباره ی """"سریال های قدیمی (چه ایرانی و چه خارجی)"""" که قبلا" پخش می شده.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط sakamoto:
خسته نباشی !
شما فرق زن و مرد را بلد هستی یا نه ؟؟
Jane اسم زن است عزیز بابا ........
این یارو Jerry Webster هست. با این کاری که شما کردی یارو الان داره توی قبر می لرزه !
نمیخوام بحثه خره مرده بکنم این که نویسنده کی بود خیلی توفیر نداره ولی میتونم بپرسم از کجا میدونی نویسنده مرد بوده؟
Jean Webster, christened Alice Jane Chandler Webster, was born in Fredonia, NY on July 24, 1876
بقیه بیو گرافی Jean Webster رو میتونی اینجا بخونی
ممنون میشم دلیلت رو بگی.:love:
در آخر بگم من تمام سعیم این هست که حرفی نزنم که کسی یه خورده سره سوزن ناراحت بشه اگه اینطور بودم ببخشید و راهنماییم کنید. شما هم یه خورده مواظبه لحنت باش عزیزه دله بابا.

sakamoto

کاربر سایت
Feb 4, 2006
97
نام
sakamoto
تقصیر من نبید. چون من اینجوری شنیده بودم !
بچه نازی آباد هم هستی. الان یک خورده جر و بحث کنیم می زنی با قمه نصفم می کنی !!
شوخی کردم ناراحت نشوی ها !
تاپیک را بچسب.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اوه اوه....
یک کارتون توپی بود که الان یادم اومد.
یک کارتونی که ساده بود و توش دو تا آدمک بودن و یکی از درخت نارگیل بالا میرفت و اون یکی سعی میکرد بیارتش پایین.
اونم از اون بالا نارگیل پرت میکرد و غیره....
ترو خدا یکی اسمشو بگه اگه نمیدونین پیدا کنید.
باتشکر...

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط SUPERMHR:
اوه اوه....
یک کارتون توپی بود که الان یادم اومد.
یک کارتونی که ساده بود و توش دو تا آدمک بودن و یکی از درخت نارگیل بالا میرفت و اون یکی سعی میکرد بیارتش پایین.
اونم از اون بالا نارگیل پرت میکرد و غیره....
ترو خدا یکی اسمشو بگه اگه نمیدونین پیدا کنید.
باتشکر...
منم اینو تو صفحه های قبل گفتم. ولی یا کسی توجه نکرد یا اینکه واقعا کسی اسمش رو نمیدونه. همون که اولش خورشید مثله توپ کوبیده میشد رو زمین. معمولا آخرش هم درخته رو از بین میبردن. من یادم نمیاد هیچوقت اسمی ازش شنیده باشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر