کارتون های قدیمی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نوشته شده توسط behzadr:
یادم اومد
آخه اینم کارتونه که تو می بینی:-"
بیا من بگم چند تا از این کارتونهای قدیمی رو کی تو ماهواره می ذاره
ولی من مث اینکه باید التماس کنم که یکی اسم اون کارتونه رو بگه که من برم پیداش کنم
:cheesygri:cheesygri
خیلی هم قشنگ بود.
خداییش اگه تا اخرش نگاه میکردی میفهمیدی عجب کارتون با حالی بود.

arash_13

کاربر سایت
میگم کسی میدونه میخوات از این به بعد پخشش کنه و یا اون قسمت عشقی گذاشتمنش؟؟
نه . الان مدتی هستش که دوباره داره پخش میشه
البته منم خیلی خوشم نمیومد الان هم اصلا نگاهش نمیکنم ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نوشته شده توسط arash_13:
نه . الان مدتی هستش که دوباره داره پخش میشه
البته منم خیلی خوشم نمیومد الان هم اصلا نگاهش نمیکنم ;)
ممنون.
میگم الان شاید توقعاتتون رفته بالا این طور فکر میکنین مگه نه زمانه خودش خیلی با حال بود.:cheesygri

Behzadr

کاربر سایت
خیلی هم قشنگ بود.خداییش اگه تا اخرش نگاه میکردی میفهمیدی عجب کارتون با حالی بود.
نه بابا من همون موقع ازش اعصابم خورد میشد
اصلا هر چی که بخوان هی طولش بدن من ازش بدم می یاد......این اصلا حال نمی ده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نوشته شده توسط behzadr:
نه بابا من همون موقع ازش اعصابم خورد میشد
اصلا هر چی که بخوان هی طولش بدن من ازش بدم می یاد......این اصلا حال نمی ده
درسته البته رنگ بندی کارتونش یکم بد بود یعنی شاد نبود که برای کارتون های بچه ها استفاده میشه برای همین یکم تو ذوق میخورد.:cool:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
سلام
بهزاد خیلی فکر کردم ولی اسمش رو یادم نیومد .
راستی کسی در باره علی کوچولو حرفی نزد .
من آهنگش رو از زمانی که بچه ها تو بازیدات گذاشتن دارم . خیلی توپه .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
بهزاد خیلی فکر کردم ولی اسمش رو یادم نیومد .
راستی کسی در باره علی کوچولو حرفی نزد .
من آهنگش رو از زمانی که بچه ها تو بازیدات گذاشتن دارم . خیلی توپه .
علی کوچولو، تو قصه ها نیست
مثل من و تو، اون دور دورا نیست
نه قهرمانه، نه خیلی ترسو
نه خیلی پر حرف، نه خیلی کم رو
خونشون در داره، در خونشون کلون داره
حیاط داره ، ایون داره
اتاقش تاقچه داره، حیاطش باغچه داره
باغچه که داره گلکاری، کنار حوضش بلبلی
لای لای لای
لیلی لیل حوضک، لیلی لیلی لی
این مادرشه ، مادر علی
مامان خوبش ، چه مهربونه
علی کوچولو اینو میدونه
اینم باباشه ، چه خالیه جاش
رفته به جبهه ، خدا به همراش
علی کوچولو، چه خوب و نازه
واسمون داره حرفای تازه...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
سلام.

e96ed5d071.jpg

دهکده حیوان
( MISHA) از کارتون های پر شخصیت دار بود که هنوز هم بین خودمان از نام های آن استفاده می بریم .مهمترین خصوصیت این مجموعه به نوعی دور بودن از حال و هوای روزمرگی بود مکان محل وقوع داستان جایی نا مشخص که از تکنولوژی به دور است و فقط گه گاهی آثاری از آن مانند لوکوموتیو و دوچرخه مشاهده می‌شود.
برای تمام کاراکترهای آن خصوصیتهای منحصر به فردی به کار رفته بود که کودکان به راحتی با آنها ارتباط برقرار می‌کردند هر چند که دوبله فوق العاده آن هم مزید بر علت بود .
داستان از آنجا آغاز می‌شود که یک لوکوموتیو که دو گوریل پدر و پسر آنرا می رانند یک خانواده خرس قهوهای را که شامل مادر خرس و پدر و پسرشان که همان شخصیت اصلی داستان (میشا) را به دهکده ای می‌آورند که هنگام ورود آنها اهالی ده با تعجب از آنها استقبال می‌کنند و اول از همه کدخدا که یک خرس سفید است به آنها خوش‌آمد می‌گوید و بعضی از اهالی از جمله آقای ببر از آمدن آنها خوشحال نیست و تا آخر هم با آنها مشکل دارد در قسمت اول وقتی میشا برای بازی با بچه ها از خانه بیرون می‌رود فقط ناتاشا دختر کدخدا است که او را تحویل میگرد .
کدخدا: یک خرس قطبی که کدخدای این دهکده است و دخترش ناتاشا که با میشا دوست است.
آقای ببر: یک ببر تنومند که آهنگر است و یک پسر به اسم دراگو دارد آقای ببر در یکی از قسمتها حامله می‌شود که یکی از جالبترین آنها بود .
روباه: نوچه آقای ببر که او هم یک پسر دارد که هم بازی دراگو است.
آقای گربه: که چند سالی است در کلانتری زندانی است و در آنجا ازدواج کرده و دارای چند بچه است که بزرگترین آنها میاگو است این خانواده آقای کلانتر را عاصی کرده‌اند و همیشه آقای کلانتر مشغول نیمرو درست کردن برای آنهاست .
آقای خوک: که داری هتلی می‌باشد که همیشه خالی است و مشتری ندارد .
شخصیتهای دیگری هم در این مجموعه بودند که در بعضی قسمتها بودند مانند آقای مخترع ( یا اسم نداشت یا من یادم نیست) که اختراعات عجیب و غریبی می‌کرد و یک دختر و یک پسر خرخون داشت ، در یکی از قسمتها دستگاهی ساخته بود که ستاره ها رو جمع آوری می‌کرد ولی این دستگاه کار نکرد و ...
یا اون قسمتی که یک زندانی را با بالن می‌آورند و ترتیبی می‌دهند که با مادرش ملاقات کنه و کت وشلوار تنش می‌کند و...
یا جا پای خرس بزرگی که در جنگل پیدا می‌شه و بچه می‌ترسند و بعدا معلوم میشه کار یه بچه خرس بوده که جا پای بزرگ می‌پوشیده.
این مجموعه هم از محصولات کمپانی انیمیشن سازی NIPPON ANIMATIONاست که در سال1979 ساخته شده است.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.

e96ed5d071.jpg

دهکده حیوان
( MISHA) از کارتون های پر شخصیت دار بود که هنوز هم بین خودمان از نام های آن استفاده می بریم .مهمترین خصوصیت این مجموعه به نوعی دور بودن از حال و هوای روزمرگی بود مکان محل وقوع داستان جایی نا مشخص که از تکنولوژی به دور است و فقط گه گاهی آثاری از آن مانند لوکوموتیو و دوچرخه مشاهده می‌شود.
برای تمام کاراکترهای آن خصوصیتهای منحصر به فردی به کار رفته بود که کودکان به راحتی با آنها ارتباط برقرار می‌کردند هر چند که دوبله فوق العاده آن هم مزید بر علت بود .
داستان از آنجا آغاز می‌شود که یک لوکوموتیو که دو گوریل پدر و پسر آنرا می رانند یک خانواده خرس قهوهای را که شامل مادر خرس و پدر و پسرشان که همان شخصیت اصلی داستان (میشا) را به دهکده ای می‌آورند که هنگام ورود آنها اهالی ده با تعجب از آنها استقبال می‌کنند و اول از همه کدخدا که یک خرس سفید است به آنها خوش‌آمد می‌گوید و بعضی از اهالی از جمله آقای ببر از آمدن آنها خوشحال نیست و تا آخر هم با آنها مشکل دارد در قسمت اول وقتی میشا برای بازی با بچه ها از خانه بیرون می‌رود فقط ناتاشا دختر کدخدا است که او را تحویل میگرد .
کدخدا: یک خرس قطبی که کدخدای این دهکده است و دخترش ناتاشا که با میشا دوست است.
آقای ببر: یک ببر تنومند که آهنگر است و یک پسر به اسم دراگو دارد آقای ببر در یکی از قسمتها حامله می‌شود که یکی از جالبترین آنها بود .
روباه: نوچه آقای ببر که او هم یک پسر دارد که هم بازی دراگو است.
آقای گربه: که چند سالی است در کلانتری زندانی است و در آنجا ازدواج کرده و دارای چند بچه است که بزرگترین آنها میاگو است این خانواده آقای کلانتر را عاصی کرده‌اند و همیشه آقای کلانتر مشغول نیمرو درست کردن برای آنهاست .
آقای خوک: که داری هتلی می‌باشد که همیشه خالی است و مشتری ندارد .
شخصیتهای دیگری هم در این مجموعه بودند که در بعضی قسمتها بودند مانند آقای مخترع ( یا اسم نداشت یا من یادم نیست) که اختراعات عجیب و غریبی می‌کرد و یک دختر و یک پسر خرخون داشت ، در یکی از قسمتها دستگاهی ساخته بود که ستاره ها رو جمع آوری می‌کرد ولی این دستگاه کار نکرد و ...
یا اون قسمتی که یک زندانی را با بالن می‌آورند و ترتیبی می‌دهند که با مادرش ملاقات کنه و کت وشلوار تنش می‌کند و...
یا جا پای خرس بزرگی که در جنگل پیدا می‌شه و بچه می‌ترسند و بعدا معلوم میشه کار یه بچه خرس بوده که جا پای بزرگ می‌پوشیده.
این مجموعه هم از محصولات کمپانی انیمیشن سازی NIPPON ANIMATIONاست که در سال1979 ساخته شده است.
من میمردم برای اون قسمتش که گربه هه محکومیتش تموم شده بود یارو کلانتره بیرونشون میکرد نمیرفتن. لا مصب گربه هه تو همون زندان 6 تا بچه دست و پا کرده بود. آخرش هم که کلانتره بیرونشون کرد دید بدونه اونا اصلا نمیتونه زندگی کنه. دوباره یارو رو زندانی کرد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
نوشته شده توسط Ryo Hazuki:
من میمردم برای اون قسمتش که گربه هه محکومیتش تموم شده بود یارو کلانتره بیرونشون میکرد نمیرفتن. لا مصب گربه هه تو همون زندان 6 تا بچه دست و پا کرده بود. آخرش هم که کلانتره بیرونشون کرد دید بدونه اونا اصلا نمیتونه زندگی کنه. دوباره یارو رو زندانی کرد
84.gif
84.gif

اره اون قسمتش هیچ وقت یادم نمیره خیلی حال داد.
میگم خداییش ایران عجب دوبلرهایی دار ها!!!!!
خیلی کارشون درسته

Behzadr

کاربر سایت
مثل اینکه من باید این کارتون و موزیک متنشو با خودم به زیر خاک ببرم...........حیف شد
ولی جدا بعضی از موزیک متن های این کارتون ها خداییش معرکه بود....من هیچ وقت یادم نمی ره

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
سلام
مثل اینکه من باید این کارتون و موزیک متنشو با خودم به زیر خاک ببرم
این حرفا چیه بابا .
پیداش میکنی .
=====
راستی دوستانی که طالب هستن کارتون " پت پستچی رو ببینن میتونن صبح ها بشینن mbc3 رو نگاه کنن .
پخشش میکنه .

Behzadr

کاربر سایت
راستی دوستانی که طالب هستن کارتون " پت پستچی رو ببینن میتونن صبح ها بشینن mbc3 رو نگاه کنن . پخشش میکنه .
جالبه شبکه های عربی دقیقا کارتون هایی رو پخش می کنند که ایرانی ها قبلا مشتری دایم این کارتون ها بوده..............از این کارتون های جنگولک بازی خیلی کم پخش می کنند

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
میبینم که خیلی استقبال شده;)

037_01.jpg
مهاجران (رنگین کمان جنوبی) southern rainbow :بیانگر سرگذشت خانواده کشاورزی انگلیسی است که برای بدست آوردن زندگی بهتر و مزرعه بزرگتر به استرالیا مهاجرت می‌کنند در ابتدا کشتی آنها را در سواحل نزدیک به آدلائید پیاده می‌کند و تا مدتی در نزدیکی این ساحل زندگی می‌کنند و بهد کم کم با تحویل گرفتن زمین زراعیشان در آدلاید قصد کوچ به سمت آنجا را می‌کنند بعد از نقل مکان به دلیل مشکلات مالی مجبور می‌شوند که خانه پیش ساخته خود را به آقای پتیول که در همسایگی آنهاست و از وضعیت مالی خوبی هم برخوردار است بفروشند و برای خودشان خانه‌ای کوچکتر بسازند .
روزی لوسیمی در یک حادثه دچار فراموشی می‌شود و توسط زوج جوان متمکنی نگهداری می‌شود و بعد از اینکه حافظه لوسیمی باز می‌گردد آن زوج به دلیل دلبستگی که به او پیدا کرده بودند درخواست نگهداری او در قبال پرداخت مبلغ گزاف به پدر او می‌کنند و...
(از اینجا به بعدش را یا نداد یا من یادم نمیاد)
این مجموعه بدلیل اینکه به طبیعت استرالیا پرداخته بود کودکان آن زمان را با خیلی از حیوانات آشنا کرد من خودم برای اولین بار کانگورو را در این کارتون و سریال اسکیپی دیدم و همچنین با حیواناتی مانند کوآلا و دینگو آشنا شدم.
شخصیت‌های آن هم به گونه بود که به راحتی با آنها ارتباط برقرار می‌شد :
لوسیمی: دختر این خانواده و بسیار پر جنب و جوش و بازیگوش و محوریت داستان
کیت: خواهر بزرگتر لوسیمی یه مقدار هم مشنگ
کلارا :خواهر بزرگتر که آخرا ازدواج می‌کنه
یه برادر کوچیک شوت هم داشت که وقتی لوسیمی گم میشه اون پیداش می‌کنهو یک برادر بزرگتر
دکتر دیتون: که دائم الخمر بود و همیشه یه کیف آمپول زنی همراش بود و اونجایی که دندان آقای پتیول را می‌کشه جالب بود
آقای پتیول:یه مرد پولدار چاق در همسایگی آنها که همیشه در حال خوردن ران مرغ بود
کوچولو: یه دینگو سگ که از زمان تولگیش لوسیمی اون رو بزرگ می‌کنه
سگ آقای پتیول: اسمش این نبود اصلا اسمی نداشت یه سگ سیاه ماک mack که پای دکتر دیتون را گاز می‌گیره و چون هاری داشت می‌کشنش .حتی تا الان هم به این نوع سگها سگ آقای پتیول میگن.
این مجموعه محصول 1982 و توسط کمپانی NIPPON ANIMATION در 50 قسمت ساخته شده ولی چند قسمت پخش شد نمی‌دانم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر