کارتون های قدیمی

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
اره اگه میتونی بنویس.

Teenage Mutant Ninja Turtles,
Heroes in a half shell
Turtle power.

There the world's most fearsome fighting team,
we're really hip
they're heroes in a half shell and they're green.
hey get a grip
When the evil Shredder attacks,
Those turtle boys don't cut 'em no slack.

Splinter taught them to be ninja team,
he's a radical rat
Leonardo lead's,
Donatello does machines.
that's a fact jack
Rapheal is cool but crude,
Michaelangelo is a party dude.

Heroes in a half shell
Turtle power.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
عکس

سلام
دیدم تاپیک رفته پاینن . گفتم چنتا عکس بذارم .

مطمئنا همتون از این کارتونها خاطره زیاد دارین .
هین الانم boomerang همه رو پخش میکنه .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
حالا کدوماتون G.I. Joe رو یادتونه؟ البته از ماهواره پخش میشد زمان Star Plus و اینا... بشقابش اندازه خود پشت بوم بود :) من این کارتون رو هم خیلی دوستداشتم. یک کانال چینی هم بود کارتونهای ژاپنی پخش میکرد اونارم خیلی دوست داشتم بخصوص Ranma 1/2 که بعضی قسمتهاشو هنوز دارم. البته GI Joe یه به اصطلاح فیلم سینمائی داشت که اون من خیلی دوستدارم و یجا پیدا کردم تو این تارنتسایها و دانلود کردم که مزخرف درست 5 دقیقه پایانی فیلم خراب بود.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
من جی ای جو رو یادمه ولی کی اینو یادش میاد : دو تا دانشمند بودن (فیلم بود) که یه موضوع علمی رو مطرح میکردن و با کمک شخصیت های کارتونی مسئله رو توضیح میدادن دو تا از قسمتهاش یادمه یکی در مورد دستگاه گردش خون و یکی در مورد خورشید .کار دهه های 40 50 امریکا بود و عالی بود

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من جی ای جو رو یادمه ولی کی اینو یادش میاد : دو تا دانشمند بودن (فیلم بود) که یه موضوع علمی رو مطرح میکردن و با کمک شخصیت های کارتونی مسئله رو توضیح میدادن دو تا از قسمتهاش یادمه یکی در مورد دستگاه گردش خون و یکی در مورد خورشید .کار دهه های 40 50 امریکا بود و عالی بود
حقیقتش رو بخواین کم آوردم .
اولی رو که اصلا یادم نیست .
دومی رو هم یه چیزایه خیلی خیلی کمی یادمه که اگر بگم چیزی یادم نیست خیلی سنگینتره .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
میگم از دوستان کسی اینجا در مورد یه سری برنامه عروسکی مثل خاله غورباقه :cheesygri و قصه های خونه مادربزرگه ( عاشق اون یارو گربه هه مخمل بودم با اون سبیل های پوارو ایش ! :cheesygri ) صحبت کرده و عکس گذاشته ؟

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
بابا آپدیت کنید دیگه!!!!!!:mad: این همه کارتون باقی مونده.
نمونش همین هیولای دریاچه نس
pic1.jpg

pic2.jpg

pic3.jpg

pic4.jpg

pic5.jpg

pic6.jpg

pic8.jpg

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Kain:
میگم از دوستان کسی اینجا در مورد یه سری برنامه عروسکی مثل خاله غورباقه :cheesygri و قصه های خونه مادربزرگه ( عاشق اون یارو گربه هه مخمل بودم با اون سبیل های پوارو ایش ! :cheesygri ) صحبت کرده و عکس گذاشته ؟
من دقیقا یادم است.
خاله قورباغه مرتبا مشکلات مردم دهکده را حل می کرد.
خونه ی مادربزرگه با شعر قشنگش هیچوقت از یادم نمی رود.مخمل اولاش آنتی هیرو بود ولی بعدش با اون سه تا جوجه ( که اولش دو تا بودند و کاکل زری اضافه شد ) خوب شد.
اون قسمتی که با ماشین رفتند به گردش خیلی باحال بود.
این پسر همسایه شون هم چقدر فضول بود.هی از سر بوم سرک می کشید.:cheesygri
مرضیه برومند با شاهکارهایش مانند زی زی گولو ، خونه ی مادربزرگه و ... کودکی مان را لذت بخش ساخت.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
جالبه من ندیدم کسی از کار با ارزش (نظر شخصی) قورباقه سبز یادی کنه .از معدود کارای عروسکی داخلی بود که من خوشم اومد . اون موقع شایعه شده بود که اون بازیگر مرد همراه قورباقه سبز فوت کرد .کسی میتونه توضیحی بده .
کلا این مجموعه عروسکی تو ادب یاد دادن بنظر من خیلی مفید بود رو حرف زدن من که تاثیر داشت

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
مطمئنین اینو tv ایران پخش کرده چون من اینو تو خارجه میدیدم و فکر نمیکنم ایران پخشش کرده باشه
آره آقای خارج رفته . اینو tv خودمون پخش میکرد . خیلی هم توپ بود .
39.gif

جالبه من ندیدم کسی از کار با ارزش (نظر شخصی) قورباقه سبز یادی کنه .از معدود کارای عروسکی داخلی بود که من خوشم اومد . اون موقع شایعه شده بود که اون بازیگر مرد همراه قورباقه سبز فوت کرد .کسی میتونه توضیحی بده .
کلا این مجموعه عروسکی تو ادب یاد دادن بنظر من خیلی مفید بود رو حرف زدن من که تاثیر داشت
من عاشق اون صحنه هاییش بودم که برا ورزش و نرمش میرفتن تو اون پارکه که درختهای کاج داشت .
کلا یه برنامه آموزشی توپ بود .
منم شایعات مردن مجری برنامه رو یادمه ولی نمیدونم که راست بود یا نه .
خونه ی مادربزرگه با شعر قشنگش
خونههههه مادر بزرگه هزارتا قصه داره ............ خونه ماره بزرگه شادی و غصه داره
من از این بیتش خیلی خوشم میومد .
نمونش همین هیولای دریاچه نس
کارتون که زیاده .
گاریفیلد . اسنوپی . وینی پو . اسکوبی دو .
کار و اندیشه . هوشیار و بیدار . محله برو بیا . آقای حکایتی ( خیلی برنامش رو دوست داشتم )

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
cc7.jpg

cc8.jpg
cc10.jpg
cc4.jpg

cc3.jpg
cc11.jpg
cc13.jpg

cc12.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bertha1.jpg

bertha2.jpg

tom1.jpg

عاشقه این رباته بودم
panjid.jpg

از این یارو هم خیلی خوشم میومدش. نمیدونم چرا
tom.jpg

یک لحظه باشکوه
eps1-5.jpg

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
بچه ها من تا حالا به این تاپیک سر نزده بودم
ولی حالا یه تقاضا داشتم و نبال موزیک یه کارتون بودم...گفتم و امیدوار هستم که بتونید متوجه بشید که من کدوم کارتون رو می خوام
یه بچه روباهی بود که تو بچگیش پدر و مادرش رو کشته بودند و اونو یه روبه دیگه بزرگ می کنه که بزرگ که میشه نمی دونم بهش عمو می گفت یا عمو:-"
ولی حالا جدی اگه متوجه شده باشید کدوم کارتون رو می گم که خیلی امیدوار میشم
یه موزیک خیلی غمگین و جالبی داشت
من تو بازی دات هم اینو خواستم ولی دریغ
حالا هم اکنون یه کم فسفر خرج کنید
مرسی

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
من همه کارتونهایی که گفتید و دیدم و خوشم اومده
ولی یه کارتون بود اسمش نیلز بود که پسره کوچیک میشه میره پیش مرغابیا ... میره باشون سفر و .... بعد یه کارتون دیگه بود که موشها بودند که به جنگ شیطان میرفتن در این راه کشته دادند ، فداکاری کردند من هنوزم که هنوزه یادم میوفته ناراحت میشم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر