کابل HDMI کیفیت بهتری می ده یا کابل خود xbox360???

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
دستت درد نکنه خیلی اقایی کردی مرسی که وقت گذاشتی تست کردی
پس حتما می رم می خرم مارک کابل HDMI شما چیه که همینو بخرم؟؟؟

راستش مال من از این متفرقه هاست و زیاد جالب نیست! شما اگر خود مایکروسافت گیرت اومد اونو بگیر ، اگر هم نه بگرد دنبال سونی...

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا ولی یک چیز جالب که کسی بهش توجه نمیکنه هرچی این رزولوشن بالاتر میره دمای کنسول بالا میره من قبلا روی TV خیلی گرم میکرد الان روی مانیتور 1024*768 ,بازی میکنم از نظر کیفیت که فرقی نمیکنه به نظر من فقط کوچیک شده و واید نیست

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چه مارك كابل HDMI اي براي خريد پيشنهاد ميشه؟ ( يه چي بگين كه تو جمهوري گير بياد)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چه مارك كابل HDMI اي براي خريد پيشنهاد ميشه؟ ( يه چي بگين كه تو جمهوري گير بياد)

سونی توی بازار اصلیش هست خیلی خوبه اما گرونه...
اگر اصلی خود Xbox 360 رو از بچه هایی که الایت دارن بتونی بخری هم خوبه.چون کارش حرف نداره.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ممنون از همه پس حتما می خرم البته ماکروسافتش که تو بازار گیر نمی یاد منکه از بچه هایی که الایت دارن بازم می رم می پرسم اگه نه که همون سونیو می خرم که همه جا هست ولی قیمتش دقیقا 2 باربر ماکروسافته!
godfatherجان من که تو پست قبلی گفتم تاثیر داره .:smile:خوب بالاخره بیشتر از gpu کار می کشه و گرم تر می شه .شما رو hdtv بازی می کردی یا tv معمولی چون اگه رو tv بازی می کردی که رزولویشن پایین تر از این بت می داده اگه رو hdtv بازی می کردی باید بگم در مورد کیفیتش 100 در صد اشتباه می کنی اصلا بهترین مانیتور به پای یه hdtv نمی رسه اگه اینجوری بود نمایش e3 رو مانیتور ها برگزار می کردن در ضمن اینچ hdtv هم در نظر بگیر .به قول یکی از بچه ها x360 - hdtv = ps2

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
قبل از اینکه برم کابل سونی بخرم یه سوال داشتم کسایی که کیفیت کابل کامپوننت و hdmi اینجا تست کرده بودن و گفتن کیفیت hdmi بهتره می خواستم بدونم کابل 360 تشونو به قسمت component تی وی شون وصل کردن یا av ?? ساده تر بگم منظورم اینه که کابل 360 تشونو که 6 تا فیش داره رنگ سبز ابی قرمز برای تصویر و سفیدو قرمز برای صدا رو وصل کردین یا فقط زرد برای تصویر و سفیدو قرمز برای صدا؟؟ چون خیلی کیفیت این دوتا با هم فرق می کنه؟
هنوزم فکر می کنم hdmi برای کیفیت 1080p هست و فرقی نداره تو 1080i .صحبت هایی که در مورد نویز می کردین باعث شد ای نسوالو بپرسم چون من اصلا نویزی ندارم نویز تو حالتیه که 3 تا فیش وصل باشه.
زود جواب بدین ممنون می شم

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
منظورتون کدوم کابل هست؟
کابل HDMI دیگه 6تافیش نداره مثل کابل USb می مونه(فقط یکم بزرگتر وکشیده تر)که وصل میشه به کنسول و TV

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
منظورتون کدوم کابل هست؟
کابل HDMI دیگه 6تافیش نداره مثل کابل USb می مونه(فقط یکم بزرگتر وکشیده تر)که وصل میشه به کنسول و TV

منظور از کابل 6 فیش Component هست.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منظورتون کدوم کابل هست؟

consol جان هم گفتن منظورم همون کابل کامپوننت هست که رو خود 360 هست .راهنمایی کنید رفقا;)

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
360 هايي كه خروجي HDMI نداره ميشه كاري كرد كه بهش وصل بشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
360 هايي كه خروجي HDMI نداره ميشه كاري كرد كه بهش وصل بشه؟

شما مگر این که مادربورد کنسولت رو تعویض کنی که با خرید یه کنسول با مادربورد Falcon شما HDMI هم دیگه دارید. ;)

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
یکی جواب این بنده خدارو بده :cheesygri

در جواب دوستمون بايد بكم كه اكه كابلcomponent رو روي تي وي بزاريد بعد به ال سي دي وصل كنيد تصويري با نويز و تار با رنك بندي بدي خواهيد داشت كيفيت ضعيف
اكه روي hdtv‏ باشه يعني همون 5 تا فيش تصوير خيلي واضح با رنكبندي بسيار عالي و بدون نويزه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
در جواب دوستمون بايد بكم كه اكه كابلcomponent رو روي تي وي بزاريد بعد به ال سي دي وصل كنيد تصويري با نويز و تار با رنك بندي بدي خواهيد داشت كيفيت ضعيف
اكه روي hdtv‏ باشه يعني همون 5 تا فيش تصوير خيلي واضح با رنكبندي بسيار عالي و بدون نويزه
ویرایش کردم.ای خدا:((:((:((
consol جان پستاتو می خونم به فروم امیدوار می شم تااونجا که دیدم تا می دونه کمک می کنه با دقت همه چیو می خونه اگه هم نمی دونه حرفی نمی زنه.کاش همه مثل consol بودن:love:
دوست عزیز ممنون که می خواستی کمک کنی ولی اینارو که خودم گفتم .منظور من کابل hdmi هست نه حالت hdtv خود کابل کامپوننت 360 .
بخدا من موندم این مسئله به این سادگی چرا انقدر برای بعضی ها نامفهومه.یه نگاه به پشت کنسولتون یا hdtv تون بندازین .کنار همون کابل 360 که وصل می کنید به tv یه جا فیش دیگه هست به این می گن پورت hdmi .
تا اینجا اوکی؟;)
حالا این پست قبلی منه که سوالم اینجاستو با دقت بخون.بچه هایی که تست کردن پس کوشون.
قبل از اینکه برم کابل سونی بخرم یه سوال داشتم کسایی که کیفیت کابل کامپوننت و hdmi اینجا تست کرده بودن و گفتن کیفیت hdmi بهتره می خواستم بدونم کابل 360 تشونو به قسمت component تی وی شون وصل کردن یا av ?? ساده تر بگم منظورم اینه که کابل 360 تشونو که 6 تا فیش داره رنگ سبز ابی قرمز برای تصویر و سفیدو قرمز برای صدا رو وصل کردین یا فقط زرد برای تصویر و سفیدو قرمز برای صدا؟؟ چون خیلی کیفیت این دوتا با هم فرق می کنه؟
هنوزم فکر می کنم hdmi برای کیفیت 1080p هست و فرقی نداره تو 1080i .صحبت هایی که در مورد نویز می کردین باعث شد ای نسوالو بپرسم چون من اصلا نویزی ندارم نویز تو حالتیه که 3 تا فیش وصل باشه.
زود جواب بدین ممنون می شم

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
شما مگر این که مادربورد کنسولت رو تعویض کنی که با خرید یه کنسول با مادربورد Falcon شما HDMI هم دیگه دارید. ;)
ميخوام يه 360 جديد بگيرم ولي بايد ايني كه دارم بسوزه يه بارم 3 چراغ شده تعميرش كردم ولي انگار نميخواد بسوزه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر