چی بخرم ؟ « مقایسه کنسول ها »

کدوم کنسول رو به دوستاتون پیشنهاد میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    624

MK SOLTAN

کاربر سایت
Dec 19, 2011
76
نام
M O H A M M A D
واقعا خنده داره که اول ایکس باکسو پیشنهاد می دید.آقا بلو ری PS3 رو فکر کنم اصلا یادتون رفته باشه ها.PSN مجانی چی؟بیخیال بالا.تا بوده و بوده PS بوده.Xbox کیلویی 10 تومنم نمی خرم

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
واقعا خنده داره که اول ایکس باکسو پیشنهاد می دید.آقا بلو ری PS3 رو فکر کنم اصلا یادتون رفته باشه ها.PSN مجانی چی؟بیخیال بالا.تا بوده و بوده PS بوده.Xbox کیلویی 10 تومنم نمی خرم

آقا این 500000000000000000000000 بار ... بنده گفتم هر کدوم از کنسولا ( یعنی یا Xbox یا PS3 ) رو بخرن ضرر نکردن )x
حرفتون هم که میگه Xbox 360 ارزش نداره کامـــــــــــــــــــــــلا بچگانست !

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
به دلیل سوالات زیادی که کاربرا با PM میپرسن ، بخش اطلاعات در مورد PSP هم به تاپیک اضافه شد ( پست اول ) که به زودی کامل تر هم میشه ...

همچنین خواهش میکنم دوستان عزیز بجای PM از طریق همین صفحه سوالاتشون رو مطرح کنن که بقیه ی کاربرایی هم که میخوان بگیرن از زوایای دیگه همه چیز رو ببینن ...

---------- نوشته در 02:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:40 PM ارسال شده بود ----------

کامل شد
حالا دیگه قسمت PSP رو هم میتونید به صورت کامل بخونید و اطلاعاتی رو که میخواید بدست بیارید ... اگر چیزی رو از قلم انداختم بگید که توضیح بدم ؟

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
جا که کم میگیره ... هزینه که اصلا نداره ( سالی 15000 تومن میدیم آپدیت میکنیم =)) ) ! و هزاران جوایز ارزنده ی دیگر ...

در ضمن نظر سنجی به تاپیک اضافه شد » شرکت کنید !

پس حرف منو تایید میکنین که اگه پی اس 3 دردسرش کمتر بود همه 3 میخریدیم؟!من قبلا هم گفتم بسیاری از افراد فقط 360 رو بخاطر کپی بودنش دوست دارن من خودم تو یکی از سایت های وطنی مطلب در مورد دی ال سی 360 دیدم همه ائنایی که 6 سیلندر فن 360 بودن میگفتن اقا نذار واسه چی میزای این خبرو کی دی ال سی میخاد!!!گور بابای دی ال سی....(تا دیروز که لایو باز بود همه کال میزدن همشون تعریف میکردن!)

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
پس حرف منو تایید میکنین که اگه پی اس 3 دردسرش کمتر بود همه 3 میخریدیم؟!من قبلا هم گفتم بسیاری از افراد فقط 360 رو بخاطر کپی بودنش دوست دارن من خودم تو یکی از سایت های وطنی مطلب در مورد دی ال سی 360 دیدم همه ائنایی که 6 سیلندر فن 360 بودن میگفتن اقا نذار واسه چی میزای این خبرو کی دی ال سی میخاد!!!گور بابای دی ال سی....(تا دیروز که لایو باز بود همه کال میزدن همشون تعریف میکردن!)

خب البته حرفتون کاملا بی راه نیست اما دقت داشته باشید ممکنه خیلی از جاها هم باشن که دقیقا توشون مثل همین موضوع رو برای PS3 اتفاق افتاده باشه و بازی بازاش فقط بازی های Single میخواستن !
ضمن اینکه فکر میکنم بازی هایی که توی این چند ماهه برای همه ی پلتفرم ها عرضه میشن ، بیشترشون برای PS3 هستش که این خبر خوشی برای کساییه که قصد خرید PS3 رو دارن ... اما دقت داشته باشید که ممکنه از این همه بازی فقط چند تا تعدادشونو بیشتر خوشتون نیاد ...

با این حال میتونید به سایت هایی مثل Game Spot سر بزنید و در قسمت Coming Soon درباره ی بازیایی که قراره برای کنسول ها در آینده ی نزدیک منتشر بشن تحقیق کنید و تیر آخر رو بزنید ...

PS3
به خاطر اینکه کپی نیست محبوبیتش کمتره. همین.

البته فقط در ایران و اون هم برای اینکه بازی بازای ایرانی نه بودجه ی خرید بیش از یک بازی Original رو در یک سال دارن و نه اینکه خیلی بهشون دسترسی دارن :d

در ضمن مگه PS3 کپیخور نشده ؟! در جریان نیستید ؟! با کپی خور کردن PS3 هاتون دیگه میتونید بازی های کپی رو انجام بدید که #:-s

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
هنوز هم همچین اعضایی پیدا میشن؟%-(
من فکر میکردم زمان این تعصب های بچگانه رو از بین برده.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
بنظرم الان دیگهps3بهتر است بخریم چون هم کپی خور شده است وبازی های انحصاری بهتری دارد . ولی اگه نظرم را برای یک سال پیش می پرسیدی می گفتم xbox 360.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
در ضمن مگه PS3 کپیخور نشده ؟! در جریان نیستید ؟! با کپی خور کردن PS3 هاتون دیگه میتونید بازی های کپی رو انجام بدید که #:-s
در جریان هستیم ولی وقتی نمیشه رسیستنس 3 و خیلی بازی های دیگرو بازی کرد باید هک نشده دیدش.ولی در کل ps3 بهتره

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
در ضمن مگه PS3 کپیخور نشده ؟! در جریان نیستید ؟! با کپی خور کردن PS3 هاتون دیگه میتونید بازی های کپی رو انجام بدید که

از پشت کوه آمدیم ولی با هلیکوپتر آمدیم:d دوست عزیز مثل اینکه شما در جریان نیستی خیلی وقته کپیش متوقف شده؟:d علاوه بر اون دردسر ۱۰۰۰ برابر x360 هست دوست عزیز. به زور بری بازی پیدا کنی. بعد هارد بخری. بری بازیا رو با قیمت زیاد بخری. بعد بیاری بریزی. اجرا نشه. بعد بری ۲ ساعت دنبال فیکسش بگردی. اجرا نشه. بعد تازه میفهمی باید از fix permision استفاده کنی. میزنی. بازم اجرا نمیشه. بعد تازه میفهمی برای استفاده از fix permision بازی جای بازی رو تو هارد ps3 عوض کنی. بعد میری عوض میکنی. بعد میزنی fix permision بازم اجرا نمیشه. تازه میفهمی باید دیسک اورجینال بزاری. میزاری. بعد میزنی. بازی اجرا میشه.:d

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
از پشت کوه آمدیم ولی با هلیکوپتر آمدیم:d دوست عزیز مثل اینکه شما در جریان نیستی خیلی وقته کپیش متوقف شده؟:d علاوه بر اون دردسر ۱۰۰۰ برابر x360 هست دوست عزیز. به زور بری بازی پیدا کنی. بعد هارد بخری. بری بازیا رو با قیمت زیاد بخری. بعد بیاری بریزی. اجرا نشه. بعد بری ۲ ساعت دنبال فیکسش بگردی. اجرا نشه. بعد تازه میفهمی باید از fix permision استفاده کنی. میزنی. بازم اجرا نمیشه. بعد تازه میفهمی برای استفاده از fix permision بازی جای بازی رو تو هارد ps3 عوض کنی. بعد میری عوض میکنی. بعد میزنی fix permision بازم اجرا نمیشه. تازه میفهمی باید دیسک اورجینال بزاری. میزاری. بعد میزنی. بازی اجرا میشه.:d

عزیز خب بنده هم دارم با هارد کار میکنم دیگه !

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ببینید بچه ها بزارید من یه حرفی بزنم !! من الان خودم PS3 و XBOX رو دارم اما خب چرا؟!! بنظرتون اگه PS3 هک کامل میشد و بدون دردسر میشد همه بازیارو روش بازی کرد من چرا باید 400 تومن پول اضافی خرج کنم؟منظورم اینه اگه مجبور نباشیم هیچکدوممون ایکس رو نمیخریم همه قبول دارن؟کی انحصاریای ناب پلی رو ول میکنه؟من به شخصه PS3 رو خیلی جلوتر از ایکس باکس میبینم و همیشه بهش احترام خاصی قائلم این تجربه شخصیه منه!! اونایی هم که میگن ایکس سرترع چون PS3 ندارن واس همینه ،من خودم انقد پول ندارم که هر روز واسه پلی بازی بخرم نمونش رسیستنس 3 که هنوز بازیش نکردم اما دلیل نمیشه ازش ایراد بگیرم،اصلا بنظر من کنسولی که تو هر آپدیتش سره یه هفته هک شه واسش افت داره و ارزشش میاد پایین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر