چگونگی بازی آنلاین

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
سلام . می خواستم ببینم دوستان با چه سرعتی آنلاین بازی می کنند . و آیا بازی زیاد لگ داره یا نه ؟
من سرعت 512 مبین نت دارم . پینگش هم توی یه سرور فرانسوی که samp بازی می کردم 450 بود . میشه باش آنلاین بازی کرد ؟
خیلی خوشحال می شم بچه هایی که تجربه زیادی در این رابطه دارن و بیان پاسخ بدن . ;;)

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سلام . می خواستم ببینم دوستان با چه سرعتی آنلاین بازی می کنند . و آیا بازی زیاد لگ داره یا نه ؟
من سرعت 512 مبین نت دارم . پینگش هم توی یه سرور فرانسوی که samp بازی می کردم 450 بود . میشه باش آنلاین بازی کرد ؟
خیلی خوشحال می شم بچه هایی که تجربه زیادی در این رابطه دارن و بیان پاسخ بدن . ;;)
دوست من سرعت زیاد مهم نیست من با 128 راحت آنلاین بازی میکنم شما باید ببینید پینگتون چنده شما با 4.2.2.4 یه تست پینگ بزن ببین پینگت چنده شما از منور start به قسمت run بروید و روی اون کلیک کنید و بنویسید cmd و اینتر را بزنید بعدش یه صفحه سیاه میاد توی اون بنویسید ping 4.2.2.4 و اینتر را بزنید ببینید روبرو time چه عددی هست چند باز تست میکنه ببینید روبرو time چه اعدادی هست اگر اعداد بین 200 تا 300 باشه خوبه میتونید بازی کنید اگر بالای 300 باشه باز هم میتونید بازی کنید ولی امکان لگ زیاده !!!

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
ببین من هم موافقم منم 128 صبانت دارم و راحت انلاین میزدم الان چند ماه نزدم چون جمع کردم ps3
ببین باید بری جست و جو کنی توی منطقه شما چه شرکتی بهترین ساپورت رو میکنه ممکنه مبین نت توی مطقه شما به درد نخور باشه و شاتل عالی باشه و یا حتی برعکس برو از همسایه ها یا دوستات بپرس
چون من اینجا با 128 صبانت سرعت دانلودم 60 هست دوستم توی تبریز 220 دانلود داره و یکی از دوستام توی اصفهان 180 و یکی دیگه توی تهران 20 هم نمیتونه دانلود داشته باشه باید بگردی و پیدا کنی به نظر من برای شروع برو از همسایه ها بپرس اما دیدی جواب نمیده از هر شرکت به مدت یک ماه اینترنت بگیر مثلا از مبین نت و شاتل و صبانت و پارس انلاین .
البته معتلی داره و سخته ولی بازم خوب هست

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
rate دانلود به طور متوسط 80-100 هست . البته adsl شاتل 512 تقریبا 180-200 بود .
من قبلا پارس آنلاین داشتم پینگش 330-340 بود .

یعنی واقعا لذت می برید از بازی آنلاین یا آدم کوفتش میشه و هی به سرعت اینترنت فحش میده .)x

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
rate دانلود به طور متوسط 80-100 هست . البته adsl شاتل 512 تقریبا 180-200 بود .
من قبلا پارس آنلاین داشتم پینگش 330-340 بود .

یعنی واقعا لذت می برید از بازی آنلاین یا آدم کوفتش میشه و هی به سرعت اینترنت فحش میده .)x

ببین واقعا با پینگ 200 هم اعصاب خوردی هست
توی بتلفیلد بودیم توی اسکواد ما یه خارجی بود پرسیدم پینگت چنده؟گفت 40 و فوش هم میداد به اینترنتشون
برای بچه های ایران 160 تا 200 واقعا عالی هست ولی خوب لذت میبریم ولی بعضی وقت ها سر یه پینگ فوش هم میدیم
پینگ هرچه قدر به صفر نزدیک باشه عالیه پینگ 4 با پینگ صفر هم زیاد فرقی نداره ولی 40 با 250 خیلی فرق داره
با این حال سرعت دانلود 80 تا 100 خیلی خوب هست ببین پینگت چی؟اونم خوبه؟یا نه؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
پینگ خوب بدون سرعت دانلود هیچ فایده ای نداره . هم سرعت دانلود خوب نیاز هم پینگ خوب این می شه تعریف یک اینترنت خوب .پینگ تنها دوای درد نیست .و عکسش .

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
ببین حرف شما درست ولی این رو قبول کن که اینجا خیلی کم همچین اتفاقی میوفته از هر 1000 کاربر شاید 400 نفر مثلا هم سرعت دانلودشون عالی باشه هم پینگشون خوب باشه وگرنه شما سرعت اپلود رو هم یادت رفت بگی
اینترنت خوب یعنی پینگ و سرعت دانلود و سرعت اپلود عالی
با این حال بازم سوالی بچه ها حرفه ای تر هستند

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
راست می گه سرعت آپلود که خیلی پائین هست .
البته بعضی از بازیهای آنلاین با 30 کیلوبایت در ثانیه ریت دانلود و آپلود کارشون راه می افته بستگی به بازی داره .

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
بله دقیقا حرف بچه ها درست .پینگ خوب، سرعت دانلود و اپلود خوب (حالا خیلی خوب و عالی که اینجا نداریم )
و به قول شما بستگی به بازی آنلاین که بازی می کنیم هم داره. در کنارش سرورهای بازی .فیفا بازی کردن به صورت آنلاین خیلی خیلی فرق داره با انچارتد بازی کردن و مثال های دیگر .بعضی بازی ها بیشتر پینگ بهتری می خوان ولی خب بعضی ها سرعت مناسب هم می خوان.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام دوستان.

پینگ بنده 172 و 173 هست. این پینگ در چه سطحیه ؟؟؟؟ (خوب، خیلی خوب، بد و خیلی بد)

میشه باهاش آنلاین بازی کرد ؟؟؟ سرعت اینترنتم هم 128 هست. البته دانلود 16 :d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام دوستان.

پینگ بنده 172 و 173 هست. این پینگ در چه سطحیه ؟؟؟؟ (خوب، خیلی خوب، بد و خیلی بد)

میشه باهاش آنلاین بازی کرد ؟؟؟ سرعت اینترنتم هم 128 هست. البته دانلود 16 :d
دانلودتون که خودتون اشاره کردید خوب نیست .پینگ هم باید تا سرورهای psn ببنی چند هست نه تا سرورهای شرکتی ازش اینترنت می گیری .اگر تا پی اس ان پینگتون این مقدار در زمینه پینگ مشکلی ندارید در اکثر بازی ها و نه همشون .( پینگ 4.2.2.4 هم که می دونید پینگ اصلی تا سرور شرکتی ازش می گیرید هست)

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دانلودتون که خودتون اشاره کردید خوب نیست .پینگ هم باید تا سرورهای psn ببنی چند هست نه تا سرورهای شرکتی ازش اینترنت می گیری .اگر تا پی اس ان پینگتون این مقدار در زمینه پینگ مشکلی ندارید در اکثر بازی ها و نه همشون .( پینگ 4.2.2.4 هم که می دونید پینگ اصلی تا سرور شرکتی ازش می گیرید هست)

به همون روش پست دوم تایپک پینگ رو گرفتم.

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
پینگ ها بستگی به سروری که روش بازی می کنید هم داره . مثلا پینگ من 330 هست ولی روی بعضی سرورها 500 میشه .
البته من با کامپیوتر بازی می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر