چگونگی آنلاین بازی کردن Rise-of-nations-Thrones and Patriots

درود.

من می خواهم بازی Rise-of-nations-Thrones and Patriots را در اینترنت بازی کنم .خواستم بدانم چگونه می شود این کار را انجام داد؟ ADSL هم دارم و وقتی می خواهم به سرورهای آنها وصل شوم نمی شود.

آخرین ویرایش:

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
ای بابا در این سایت تخصصی بازی کسی نیست پاسخ مرا بدهد؟ چگونه به سرورهای خارجی وصل شوم؟ اکانت گیم اسپای هم دارم. یک بار شانسی وصل شدم. وقتی که خودم می سازم دیگران نیم توانند join شوند و من هم نمی توانم به مپ های آنها join شوم.

blackwolf

کاربر سایت
Aug 11, 2008
1
سلام دوست عزیز من یک سوال دارم من 2 تا سیستم دارم تو خونه 2 تا شون رو شبکه کردم میخوام با این دو سیستم rise of nation بازی کنم ولی موفق نشدم . تو قسمت local aria نشد که ip بدم میشه راهنمایی کنید چه طور باید این بازی رو شبکه ای کرد

MOHAMMAD 78

کاربر سایت
Jul 11, 2014
8
سلام من این بازی رو با کرک و پچ دارم و اکانت گیم اسپا هم دارم ولی بلد نیستم آنلاین بازی کنم لطفا یکی کمک کنه
یه بارم خواستم با چند نفر خارجی که آنلاین بودن بازی کنم نه اونا میتونستن تو مپ من جوین شن نه من میتونستم تو مپ اونا جوین شم
یه سوال دیگه این بازی آپدیت نمیشه؟
خواهشن یکی کمک کنه :)

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,525
واويلا.......تاپيك 2008 رو از كجا گير اوردي؟
دوست عزيز شما بايد نسخه اورجينال رو داشته باشي تا بتوني به سرور هاي خوده بازي وصل بشي البته اگه هنوز خاموش نشده باشن...در غير اينصورت نرم افزار هاماچي يا گيم رنجر رو نصب كن ببين اونا پشتيباني ميكنن يا نه.

اگه اين نرمافزار ها پشتيباني ميكردن يه خبر بده تا منم بازي كنم

MOHAMMAD 78

کاربر سایت
Jul 11, 2014
8
واويلا.......تاپيك 2008 رو از كجا گير اوردي؟
دوست عزيز شما بايد نسخه اورجينال رو داشته باشي تا بتوني به سرور هاي خوده بازي وصل بشي البته اگه هنوز خاموش نشده باشن...در غير اينصورت نرم افزار هاماچي يا گيم رنجر رو نصب كن ببين اونا پشتيباني ميكنن يا نه.

اگه اين نرمافزار ها پشتيباني ميكردن يه خبر بده تا منم بازي كنم
داداشت دمت گرم گیم رنجر پشتیبانی میکنه
هر کی میخواد بازی کنه تو گیم رنجر اسمم اینه ادم کنه
MOHAMMAD 78 :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر