چه می کنه اینwii

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
من هم با خیلی از دوستام همین مشکل رو دارم که به اونا حالی کنم که از بازی کردن با wii واقعا لذت می برم پس بچه ها چونه زدن با کسایی که نمی خوان و یا نمی تونن قبول کنن که WII کنسول فوقلعاده ای هست بی فایدست

بی خیال

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
آره بابا جون...چیزیو که آدم با وجودش حس میکنه رو نه لازم کرده کسی تائید کنه، نه لازمه کسی قبول کنه...

آخرین ویرایش:

Boog

کاربر سایت
Jul 25, 2007
44
میدونی red steel بهترین اکشن اول شخص تاریخ شناخته شده!

Red steel افتضاح ترین اکشن اول شخصی بود که تا حالا ساخته شده اینو دیگه همه می دونن !!

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
میدونی red steel بهترین اکشن اول شخص تاریخ شناخته شده!

Red steel افتضاح ترین اکشن اول شخصی بود که تا حالا ساخته شده اینو دیگه همه می دونن !!
حالا مگه اينجا بحث بازيه ي red steel هست؟! اين دوست عزيزمون نظر خودشونو گفتن حالا لازم نيست اينقدر به ايشون گير بديد و هي حرفشونو نفي كنيد.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
در اینکه Wii کنسول خوبی برای Family Fun است هیچ شکی وجود ندارد.من خودم ابتدا می خواستم Wii بگیرم همراه سینا ولی وقتی دیدیم بعضی بازیهاش خوب نشدند دوتامون رفتیم X360 گرفتیم.الان که می بینم بازیهای خوبش اومدند و راحت روی DvD 5 کپی می شوند ، مدچیپ هم براش اومده و کم کم داره قیمتش تعدیل میشه و به ارزش واقعی اش نزدیک می شود تصمیم دارم که برای تابستان بعدی یکی ردیف کنم.البته دلیل دیگری هم دارم اینکه من زمانی میکرو داشتم و با بازیهای نینتندو خاطره ها دارم.

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
چند ساعت redsteel بازی کردی که این نکته رو فهمیدی؟.... در ضمن همه برا خودشون میدونن مهم اینه که ما میتونیم با زاویه 140 یوزیو بگیریم دستمون و شلیک کنیم و صدای مسلسل رو از speaker کنترلر بشنویم...اون آمارم پیداش کردم میذارم اینجا...خوشحالم پای هیچ منتقدی در کار نبوده و نتیجه یک آمار گیری بوده...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر