چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
بدلیل مشکل نت محمود همهرو از این پس من جریمه میکنم:d
امشب اخرین فرصت برای انجام بازیهای گروهی هستش

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
بابا خوب زودتر میگفتید
مثلا وقتی گروه بندی کردید میگفتید تا فلان روز وقت دارید
اقای یونایتد4لاو گفتند امشب دیگه نمیتونند ان شن
به اون دوست دیگمون پیام دادم عصری که هنوز جواب ندادند

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
بابا خوب زودتر میگفتید
مثلا وقتی گروه بندی کردید میگفتید تا فلان روز وقت دارید
اقای یونایتد4لاو گفتند امشب دیگه نمیتونند ان شن
به اون دوست دیگمون پیام دادم عصری که هنوز جواب ندادند
جایی نگو ولی تا فردا غروب هم وقت هست:d
اینو گفتم که زودتر انجام بشه:)
ولی بعد غروب دیگه باید بازیهای حذفی انجام بشه

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
چون محمود مشکل نت داره منم میخوام به بقیه احترام بزارم وقتشونو نگیرم و اخرین مهلت هم تا امشبه بازی من و محمود 3 صفر به نفع من اعلام میشه:d

Mani.Junior

کاربر سایت
May 21, 2013
43
نام
مانی
دوستان عزیز تو این دوره مسابقات با انتخاب تیم غلط به راحتی حذف شدم، خواستم همین جا اعلام کنم که به دلیل مشغله کاری نمیتونم در مسابقه ای شرکت کنم ولی هرازچند گاهی آنلاین باهاتون بازی میکنم، از الان روزشماری میکنم واسه فیفا 14 وشرکت درFIFA INTERACTIVE WORLD CUP، امیدوارم به مرحله نهایی این مسابقه بزرگ برسم، همتون شرکت کنید شاید برای اولین بار یه ایرانی بتونه به این مسابقات راه پیدا کنه!

الوداع

fifa13cup

کاربر سایت
Jul 29, 2013
35
دوست خوب من همیشه با این موافقم که تو این قسمتی که فیفا گذاشته شرکت کنیم ولی باید یه چیز رو در نظر بگیرم این مسابقات 25 روزه یا 30 روزه هست و از اونجایی که نت ایران یه روز خوب هست و یه روز خرابه نمیشه بازی کرد چون باید تو این 30 روز 1000 تا بازی کنی اگه رنکینگ امتیازی رو دیده باشی باید روزانه 40 تا 50 بازی کنی که با این وضع نت ایران هرگز همچنین کاری نمیشه انجام داد ولی اگه شما امیدواری که انجام بدی تلاش خودتو انجام بده

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
خب بازم من شگفتی ساز شدم!
البته خوش به حال حسن شد:D
با اقا محمد دو بازی انجام دادیم که بازی اول ایشون میزبان بودم و 1-0 باختم:D
بازی دوم من میزبان بودم 3-0 بردم:D
بازی اول خیلی بدشانسی اوردم دقیقه ی 90 روی ی ریباند و شاسکول بازی مدافعان بارسا گل خوردم

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عاغا من هستم از دور همه رو دارم کنترول میکنما :D فک نکید اینجا رو هوا میچرخه :D بدلیله مشکلات اینترنتی مخابراتی تلگرافی سیاحتی ضیافتی من :))) نشد با sayeh04 بازی کنیم و مجبور به زدن 3 0 شدیم که یه معذرت خواهی از اون دوست wargodof war باید بکنم چن با بد وضعیتی با ایشون بازی کردم میدونم .
جدول هم آخر شب میذارم ببینم کی به کیه :D
حسن حذف کنید کل مسابقات داره تغیر میکنه قهرمانای جدید داره مشخص میشه هاا :D

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز تو این دوره مسابقات با انتخاب تیم غلط به راحتی حذف شدم، خواستم همین جا اعلام کنم که به دلیل مشغله کاری نمیتونم در مسابقه ای شرکت کنم ولی هرازچند گاهی آنلاین باهاتون بازی میکنم، از الان روزشماری میکنم واسه فیفا 14 وشرکت درFIFA INTERACTIVE WORLD CUP، امیدوارم به مرحله نهایی این مسابقه بزرگ برسم، همتون شرکت کنید شاید برای اولین بار یه ایرانی بتونه به این مسابقات راه پیدا کنه!

الوداع
امید وارم موفق باشی دوست عزیز ایشالا من تو 14 شرکت کنم اما به گفته دوستان با این وضع نت واقعا غیر ممکنه

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
عاغا من هستم از دور همه رو دارم کنترول میکنما :D فک نکید اینجا رو هوا میچرخه :D بدلیله مشکلات اینترنتی مخابراتی تلگرافی سیاحتی ضیافتی من :))) نشد با sayeh04 بازی کنیم و مجبور به زدن 3 0 شدیم که یه معذرت خواهی از اون دوست wargodof war باید بکنم چن با بد وضعیتی با ایشون بازی کردم میدونم .
جدول هم آخر شب میذارم ببینم کی به کیه :D
حسن حذف کنید کل مسابقات داره تغیر میکنه قهرمانای جدید داره مشخص میشه هاا :D

- - -ویرایش - - -

امید وارم موفق باشی دوست عزیز ایشالا من تو 14 شرکت کنم اما به گفته دوستان با این وضع نت واقعا غیر ممکنه
منم موافقم
همین حسن نمیزاره ما جوونا پیشرفت کنیم دیگه:D=))

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
بدلیل مشکل نت محمود همهرو از این پس من جریمه میکنم:d
امشب اخرین فرصت برای انجام بازیهای گروهی هستش
حسن فرمونو بگی دست من نیستم همه رو راهنمایی کن
میتونی sayeh04رو هم حذف کنی 3 0 به نفع من بزن :D :D من بیام بالا :D
اصن یه وضیه بدون نت انگار شلوار پام نیست :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر