چقدر از 360 راضی هستین؟

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
کسایی که تو فوتبال حرفهیی هستن میدونن اصلا با انالوگ نمیشه بازی کرد برای همین باید با D_pad بازی کرد که ماله 360 افتضاحه خدا رو شکر که تو بازی ها معمولا نقش مهمی نداره.برای ما ها که 360 رو Crack کردیم گارانتی هم بدک نیست فقط 150$ میگیره ولی مطمإن باشید Heat Sink براش میذاره.150$ بهتره یا یه 360 دیگه خریدن؟!!!
اگه روی pc هم با gamepad بازی می کردین یا اینکه به بازی کردن با psp عادت کرده بودین باهاش مشکلی نداشتین ;)
چون خیلی از حرکات رو فقط با analogue میشه زد ! کلا EA که بازیهاشو رو پایه Gamepad میزنه . مثلا NBA LIVE 2006 به بع رو اصلا نمیشه بدون Gamepad بازی کرد !!!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من اگه اين كنسول رو نداشتم بايد تابستون زجر ميكشيدم و
تو خونه دق ميكردم
كلا جونم بهش بنده
اگه خرابشه:((

ميرم يكي ديگه ميخرم:cheesygri

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
منم 2 هفته پیش 360 خریدم الانم کلی دارم باهاش حال می کنم. براش فن هم خریدم . تا 5 ساعت باهاش بازی کردم هیچیش نشده. در کل عالیه!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
من 10 ماهی میشه که 360 خریدم هیچ مشکلی هم نداره و نخواهد داشت هر روز با خیال راحت باهاش بازی میکنم بدون هیچ مشکلی ! در کل من ازش خیلی راضی هستم:love:
از فن هم استفاده نمیکنم حداقل روزی 4.5 ساعت هم باهاش بازی میکنم که البته مطمئنم تا روزی 10 ساعت هم باهاش بازی کنم هیچ مشکلی پیش نمیاد(از این بابت کاملا مطمئنم):-"
نا گفته نماند واسه اینکه کار از محکم کاری عیب نکنه شاید یه اینتر کولر واسش خریدم :)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من 10 ماهی میشه که 360 خریدم هیچ مشکلی هم نداره و نخواهد داشت هر روز با خیال راحت باهاش بازی میکنم بدون هیچ مشکلی ! در کل من ازش خیلی راضی هستم:love:
از فن هم استفاده نمیکنم حداقل روزی 4.5 ساعت هم باهاش بازی میکنم که البته مطمئنم تا روزی 10 ساعت هم باهاش بازی کنم هیچ مشکلی پیش نمیاد(از این بابت کاملا مطمئنم):-"
نا گفته نماند واسه اینکه کار از محکم کاری عیب نکنه شاید یه اینتر کولر واسش خریدم :)

ایول به این اعتماد به نفس . من که هر لحظه منتظر حلقه مرگم :eek:. نمیدونم چرا تا بحال اینقدر چشم انتظارم گذاشته:-" گوش شیطون کر:cheesygri نهایتا 2 ساعت بیشتر بازی نمیکنم البته وقتش رو هم بیشتر از این ندارم 6 تا فن هم عین بوئینگ پشتش کار میکنه:eek:

t.a.t.u2003

کاربر سایت
Aug 29, 2007
20
نام
ممل ولی نه از نوع امریکایی
خاک تو سره مایکروسافت با این کنسول درست کردنش این کنسول واقعا عالیه ولی مشکل هم داره اگه داده بودن اقا طاهر بهتر طراحی میکرد

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بنظر من اسم این تاپیک رو باید بزارن (( چقدر کنسولتون از شما راضیه؟)) :biggrin1::biggrin1:
چون :
1- انواع اقسام کولرها و وسایل جانبی برایشان بخریم
2- توی محیط خنک (بیشتر از 20 درجه نباشد) قرارشان بدهیم ،
3-با احترام بسیار روشنشان کنیم که مبادا روشن نشوند ،
4- زیر مبارکشون پایه های محکم و مناسبی بذاریم که خسته نشوند ،
5-( از نظر بعضیا )به صورت افقی قرارشان بدهیم که به چشم مبارکشان(لنز) فشار نیاید مبادا ضعیف بشود ،
6- قلب عزیزشان بیشتر از دو ساعت طاقت کار کردن ندارد ، پس مبادا بشود 2 ساعت و 1 دقیقه .
7- حتما از دیسکهای بالای 8 هزار تومن استفاده بشود تا درایوشان قهر ننماید .
8- توقع دارند فنهایشان را 12 ولت کنید تا خون جلو چراغهای سبزشان را نگیرد .
9- انتظار نداشته باشید بیش از یک سال در خدمتشان باشید .
:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
تا 5 ساعت باهاش بازی کردم

اگه بازیهای اساسینس کرید و هالو 3 و Pes 7 و.... رو دوست داری مواظب کنسولت باش و سعی کن هر 2 ساعت بهش 45 دقیقه استراحت بدی و کنسولت را هم با فن در قطب شمال بزاری ;)

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
با زدن دکمه Enter میتونی بری خط بعد و همه حرفات رو تو یه پست بنویسی

اگه نفهمیدی بگو تا به یکی از مدیران بگم یادت بده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر