پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دو یا نهایتا سه هفته
خوب شب رو واسه همین کارا گزاشتن دیگه
ای خدا تو به اینا بفهمووون ! بابا ما داریم سگ دو میزنیم که دیگه نخواد شبا پای اینترنت احیا بگیریم !!!! بابا باید این عادت کثیف دانلود شبانه رو از زندگی وزمره حذف کنیم !ببینید ای نامردا با بچه ی مردم چیکار کردن که هنوز راضی نیست این ISP های نامرد دارن چه بلایی سر ما بد بختا میارن )x

Gladiator

کاربر سایت
Dec 19, 2006
10
دوست عزیز شما کجا میشینی که پیشگامان بهت اینطوری سرعت میده؟ همینطور که میدونین پیشگامان یه شرکت یزدی هست و منم تو یزد زندگی میکنم و مرکز شهر هم هستم به ما اینطوری نمیده ... سرعت دانلود ما 90 هست با 512 و پینگ هم 300-400 .... در ضمن پیشگامان که دانلودش حجمی نیست . Creditایی هست ... شما کودوم شهر میشینین؟ خیلی عجیبه!!!

پ.ن ... سایت این پیشگامانی که ازش سرویس میگیری و میری چک میکنی حجمت رو بده لطفا . مرسی

آخرین ویرایش:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
ممنون از دوستانی که دارن پیگیری می کنن. من خودم در انجمن 98ia (که رتبه 64 رو توی ایران داره) چندین روزه تاپیک زدم و پیگیری می کنم. اونجا هم استقبال خیلی خوبه شده.

یه خسته نباشید به همه مخصوصاً مسعود میگم.

پ.ن: راستی من آنلاین شکایت کردم از طریق لینک علیرضا. انتخاب سرویس شرکت رو زدم PAP چون لایزر به گفته خودش "[FONT=&quot]دارای مجوز رسمی ISDP ، ISP ، [/FONT][FONT=&quot]PAP[/FONT][FONT=&quot] و WiMAX صادره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد."
[/FONT]

مشکلی که نداره؟

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
http://www.speedtest.net/result/1448310120.png
1 مگ از ندا:|
پینگش کمتر از این حدودا نمیاد
بعضی مواقع تا 400 هم میره:|
1448310120.png

ندا ۱ مگ :D
1448490291.png

بعضی وقت‌ها هم می‌آد تو همین حدود که شما عکس‌شو گذاشتی ولی اکثر مواقع سرعت همینه.
ولی پینگم همیشه همین ۳۰۰ - ۴۰۰ هست.
در ضمن من از بعضی دوستان واقعا تعجب می‌کنم که کلی ذوق می‌کنن واسه دانلود شبانه‌ی ISPشون و می‌گن راضی‌ان! خب بده به‌جای اینکه فقط شبا دانلود نامحدود باشه همیشه اینطور باشه؟
بعدشم مصرف من از اینترنت جوریه که همه‌ش ویدیو stream می‌بینم یا دارم آنلاین بازی می‌کنم و کلی کار دیگه که وقتی بهشون نیاز دارم باید انجامشون بدم (نه مثل دانلود فیلم و بازی که بزارم شبا دانلود شه)، اونوقت من هم نصف شب همه‌ی این کارهارو بکنم!؟ من که این رو اصلا قبول ندارم امیدوارم بعضی هم دلشون رو به این چیزها خوش نکنن. (من ماهی ۱۰ گیگ رو تازه با صرفه‌جویی می‌تونم درست تموم کنم! یعنی اینکه توی یک ماه مصرف می‌شه... واسه همین اون قیمت‌های پایین با دانلود ۲ گیگ و ۴ گیگ به‌دردم نمی‌خوره چون باید هر هفته یا دوهفته یک‌بار تمدید کنم. پس اون قیمت‌های پایین و سرعت‌های بالا که شما ازش صحبت می‌کنید وقتی ارزش داره که این محدودیت دانلود مزخرف نباشه!!)

• Like
Reactions: Good Guy Greg

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ممنون از دوستانی که دارن پیگیری می کنن. من خودم در انجمن 98ia (که رتبه 64 رو توی ایران داره) چندین روزه تاپیک زدم و پیگیری می کنم. اونجا هم استقبال خیلی خوبه شده.

یه خسته نباشید به همه مخصوصاً مسعود میگم.

پ.ن: راستی من آنلاین شکایت کردم از طریق لینک علیرضا. انتخاب سرویس شرکت رو زدم PAP چون لایزر به گفته خودش "[FONT=&amp]دارای مجوز رسمی ISDP ، ISP ، [/FONT][FONT=&amp]PAP[/FONT][FONT=&amp] و WiMAX صادره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد."
[/FONT]

مشکلی که نداره؟
دوست عزیز لایزر پینگش چجوریه ؟ میشه 30 40 تا تست بذاری ازش ؟:dراستی کدوم شهر هستی ؟

---------- نوشته در 10:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 PM ارسال شده بود ----------

ندا ۱ مگ :D
1448490291.png

بعضی وقت‌ها هم می‌آد تو همین حدود که شما عکس‌شو گذاشتی ولی اکثر مواقع سرعت همینه.
ولی پینگم همیشه همین ۳۰۰ - ۴۰۰ هست.
در ضمن من از بعضی دوستان واقعا تعجب می‌کنم که کلی ذوق می‌کنن واسه دانلود شبانه‌ی ISPشون و می‌گن راضی‌ان! خب بده به‌جای اینکه فقط شبا دانلود نامحدود باشه همیشه اینطور باشه؟
بعدشم مصرف من از اینترنت جوریه که همه‌ش ویدیو stream می‌بینم یا دارم آنلاین بازی می‌کنم و کلی کار دیگه که وقتی بهشون نیاز دارم باید انجامشون بدم (نه مثل دانلود فیلم و بازی که بزارم شبا دانلود شه)، اونوقت من هم نصف شب همه‌ی این کارهارو بکنم!؟ من که این رو اصلا قبول ندارم امیدوارم بعضی هم دلشون رو به این چیزها خوش نکنن. (من ماهی ۱۰ گیگ رو تازه با صرفه‌جویی می‌تونم درست تموم کنم! یعنی اینکه توی یک ماه مصرف می‌شه... واسه همین اون قیمت‌های پایین با دانلود ۲ گیگ و ۴ گیگ به‌دردم نمی‌خوره چون باید هر هفته یا دوهفته یک‌بار تمدید کنم. پس اون قیمت‌های پایین و سرعت‌های بالا که شما ازش صحبت می‌کنید وقتی ارزش داره که این محدودیت دانلود مزخرف نباشه!!)
داداش منم کامل مثل تو هست وضعیتم و باهاتم شدیدا موافقم ! دمت گرم که حرف دلو زدی !

---------- نوشته در 10:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:54 PM ارسال شده بود ----------

ممنون دوست عزیز !!!!! :d:x

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
بچه ها باورتون نمیشه امروز ساعت 10:39 صبح 5 دفعه مودمم رو خاموش و روشن کردم همین پینگ رو داشتم اصلا باور کردنی نیست حالا با این تفاسیر آدم نباید شکایت کنه میدونم باورکردنی نیست ولی به خدا من دستکاری نکردم :|

45790056.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر