پیش فروش کنسول «Xbox One X» آغاز شد

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
طی برنامه‌ي پخش زنده‌ی کمپانی مایکروسافت به مناسبت نمایشگاه «Gamescom» اعلام شد که پیش فروش کنسول «Xbox One X» از همین امشب آغاز خواهد شد.

xboxonexheader.jpg

در حال حاضر این کنسول در فروشگاه‌های مختلف اینترنتی برای پیش خرید در دسترس است. که بعضی از آن‌ها باندل‌های خاصی را شامل می‌شوند، به عنوان نمونه فروشگاه «GameStop» باندلی شامل یک دسته‌ی «Elite» به همراه کنسول «Xbox One X» را با قیمت ۶۰۰ دلار ( ۵۰ دلار کمتر از جمع قیمت خرید آن‌ها به صورت جدا ) ارائه می‌دهد.

همچنین ورژن «Xbox One X Project Scorpio Edition» از این کنسول معرفی شد که شامل یک عدد پایه‌ی عمودی منحصر به این ورژن و نوشته‌های «Project Scorpio» با رنگ سبز، بر روی دسته و بدنه‌ی کنسول می‌شود. این ورژن تنها از طریق پیش‌خرید قابل دسترسی است و قیمت مشابهی با ورژن معمولی دارد.

کنسول «Xbox One X» کنسول میان نسلی شرکت مایکروسافت است که در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) با قیمت ۵۰۰ دلار منتشر خواهد شد.

Read the whole post here.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,547
فک کنم pc با این قدرت بخوای ببندی قیمتش خیلی زیاد در بیاد :D از توان خیلیا خارجه! قیمت معقول شه به نظرم ارزششو داره گرچه نداشتن انحصاری درست حسابی اذیت میکنه!
توی عناوین مولتی مشخصه چه اتفاقی میفته ، نه 60 فریمه نه TRUE 4K ، حداقل تا الان خبراش رسیده چه برنامه ای دارن عناوین مولتی براش ، سازنده ثرد نمیاد برای شمایی که X خریدی تفاوت زیادی قائل بشه . پولیشتر بله، ولی اینکه تکسچرا براتون حجیمتر بشه ، بازی عمق بیشتری پیدا کنه ، نرخ فریم بالایی بگیرید ، فقط برای انحصاریاس ، ولی کی و کجا هنوز مشخص نیس ، قماریه که زمان میبره تا جواب بده ، شایدم نگیره ، برا همین دارم میپرسم چرا وقتی باز هم محدودین اسم PC رو درکنارش میارین ؟ مگه دلیلتون برای خرید جز قیمت تموم شده اونم در خارج نه در ایران ، کیفیت نیس ؟ عناوینش هم که مولتیه یا یکپارچس با PC ، فرقی به حال شمائو PC باز نداره ، بشین پایرت کن هزینه ی خرید بازی برای X توی یه سال خودش پول یکی دوتا قطعه تاپ برا PC میشه . هزینه هاتو اینطور جبران کن حالشم ببر .
اگه غیر منطقی حرف میزنم بیاین بحث کنیم .

• Like
Reactions: N!ma

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
توی عناوین مولتی مشخصه چه اتفاقی میفته ، نه 60 فریمه نه TRUE 4K ، حداقل تا الان خبراش رسیده چه برنامه ای دارن عناوین مولتی براش ، سازنده ثرد نمیاد برای شمایی که X خریدی تفاوت زیادی قائل بشه . پولیشتر بله، ولی اینکه تکسچرا براتون حجیمتر بشه ، بازی عمق بیشتری پیدا کنه ، نرخ فریم بالایی بگیرید ، فقط برای انحصاریاس ، ولی کی و کجا هنوز مشخص نیس ، قماریه که زمان میبره تا جواب بده ، شایدم نگیره ، برا همین دارم میپرسم چرا وقتی باز هم محدودین اسم PC رو درکنارش میارین ؟ مگه دلیلتون برای خرید جز قیمت تموم شده اونم در خارج نه در ایران ، کیفیت نیس ؟ عناوینش هم که مولتیه یا یکپارچس با PC ، فرقی به حال شمائو PC باز نداره ، بشین پایرت کن هزینه ی خرید بازی برای X توی یه سال خودش پول یکی دوتا قطعه تاپ برا PC میشه . هزینه هاتو اینطور جبران کن حالشم ببر .
اگه غیر منطقی حرف میزنم بیاین بحث کنیم .

دوست عزیز حالا خودت بازی نمیخری دیگه دیگران تشویق به دزدی نکن حداقل!!!!:-w

من الان TV 4K HDR ندارم و مطمئنا بعد از خرید TV میرم سراغش!>:D<

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
عجیبه اول نسل که کنسول مایکروسافت ضعیفتر بود بازیای بیشتری داشت نسبت به رقیب. حالا که کنسول به شدت قویتر داره کلا بازی رو نمیکنه :D فک نکنم تو دنیا هیچ کمپانی بزرگی مارکتینگش با داغونی مایکروسافت باشه حتی وقتی بهترین محصول بازارم داشته باشن باز استفاده نمیکنن از موقعیت و آخرشم بقیه میان ایده هاشونو کپی میکنن مث پشمک ازش سود میبرن. الان وان اکس یه معجزه ی تکنولوژیه، چرا باید کرک دون عنوان اصلی تبلیغاتش باشه؟ :D قطعا اگه مدیریت بخش اکس باکس یه ذره توجه میکرد به خواسته ی گیمرا میرفت یه پول کلفت میداد به رمدی مثلا الن ویک ۲ رو انحصاری بسازه سریعتر. یه تیزر از اون نشون بدن ملت صف میکشن برای خریدش. الان اوضاع مایکروسافت بد نیست مخصوصا اینکه برعکس رقیبش داره به شدت به ایندی دولوپرا بها میده و بهشون امکانات میده که در عرض یه روز بازیشونو از استیم بیارن به اکس باکس اما توی AAA اوضاع جالب نیست. اگه همین کنسولو سونی زده بودی جوری مارکتینگشو انجام میداد که کسی دیگه به کنسول بقیه نگاهم نکنه. یه تیزر نشون میداد از هیلو مثلا 4k بعدم میزد ingame footage ملت کف و خون قاطی میکردن. اینا میان ماینکرفت 4k نشون میدن :D در کل وان اکس حتما موفق میشه ولی با مارکتینگ درست و مدیریت عاقلانه میتونست از همین الان ورقو برگردونه...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,365
WindowsCentral: Xbox One X Amazon pre-orders surpass PS4 Pro YTD for 2017:D:D:D
چطوریه تو نظر سنجیفق 10 درصد پیش خرید زده بودن ولی الان پیشی گرفته :D
فک کنم کل رقبا رفتن ب گزینه "نه" رای دادن:D شوخی بود
درکل بنظرم مایکرو با این قیمت ازش راضی باشه

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
.Amironeتوی عناوین مولتی مشخصه چه اتفاقی میفته ، نه 60 فریمه نه TRUE 4K ، حداقل تا الان خبراش رسیده چه برنامه ای دارن عناوین مولتی براش ، سازنده ثرد نمیاد برای شمایی که X خریدی تفاوت زیادی قائل بشه . پولیشتر بله، ولی اینکه تکسچرا براتون حجیمتر بشه ، بازی عمق بیشتری پیدا کنه ، نرخ فریم بالایی بگیرید ، فقط برای انحصاریاس ، ولی کی و کجا هنوز مشخص نیس ، قماریه که زمان میبره تا جواب بده ، شایدم نگیره ، برا همین دارم میپرسم چرا وقتی باز هم محدودین اسم PC رو درکنارش میارین ؟ مگه دلیلتون برای خرید جز قیمت تموم شده اونم در خارج نه در ایران ، کیفیت نیس ؟ عناوینش هم که مولتیه یا یکپارچس با PC ، فرقی به حال شمائو PC باز نداره ، بشین پایرت کن هزینه ی خرید بازی برای X توی یه سال خودش پول یکی دوتا قطعه تاپ برا PC میشه . هزینه هاتو اینطور جبران کن حالشم ببر . اگه غیر منطقی حرف میزنم بیاین بحث کنیم .​
واقعا حیف که اینجا آزاد نیستیم هر حرفی رو بزنیم ولی دوست من دیگه تو جنگلهای افریقا اون وسط مسطها اون چند تا قبیله ایی که تا حالا تمدن ندیدن انسانی جز خودشون ندیدن فهمیدن که مایکروسافت انحصاری نداره !! بسه دیگه تو هر تاپیک هر جا بند کردین به انحصاری انحصاری !! برا من مایکرو فن همون فورزا ۷ و battle و cup head کافیه !! همین الانشم وقت نکردم نصف انحصاریهایه مایکرو رو که تا الان عرضه کرده بازی کنم !! وجدانن بیخیال بشین هر جا یه تاپیک مایکرو میاد بالا انتظار یه خبر جدید یا بحث دوستان رو دارم همش موضوع مزخرف انحصاری میاد وسط ...

• Like
Reactions: hitman68

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
یعنی باید هر تاپیکی که این amirone توش وارد میشه با جاش انداخت دور ... مدیرا ناظما هم که اصلا براشون مهم نیست مثل اینکه ... یه مشت چرند همش اسپم میکنه fact صادر میکنه... بابا بشین سرجات .... اینقدر تاپیکای مایکروسافتو به گند نکش با این نظرای خنده دارت... سونی بهت مدال افتخار نمیده بخدا ... ..بعد میگن چرا بازی سنتر سوت کور شده بخدا ادم حالش بهم میخوره دیگه این همه چرند حرفای مزخرف یه عده فن.......... رو میبینه که اینقدر بیکارن کارشون شده همین کارا .....

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
یعنی باید هر تاپیکی که این amirone توش وارد میشه با جاش انداخت دور ... مدیرا ناظما هم که اصلا براشون مهم نیست مثل اینکه ... یه مشت چرند همش اسپم میکنه fact صادر میکنه... بابا بشین سرجات .... اینقدر تاپیکای مایکروسافتو به گند نکش با این نظرای خنده دارت... سونی بهت مدال افتخار نمیده بخدا ... ..بعد میگن چرا بازی سنتر سوت کور شده بخدا ادم حالش بهم میخوره دیگه این همه چرند حرفای مزخرف یه عده فن.......... رو میبینه که اینقدر بیکارن کارشون شده همین کارا .....
والا بنده اینجا خیلی کم پست میذارم ، فقط لاگین کردم بگم ایشون جزو خوبای بازیسنتر هستن و همیشه باعث شادی دل ما میشن ، چرا اذیتشون می کنین بذارین ادامه بدن :D:D:D

• Like
Reactions: Wrath of Legion

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر