پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,585

rezagoli

اپدیت جدید Lies Of P به ورژن 01.02,دوستانی ک مشکل تو بازی دیدن یا داشتن و یا دانلود نکردن صبر کنن احتمالا این اپدیت بزودی توسط سایبر منتشر و مشکل بازی رفع خواهد شد(ضمن اینکه اپدیت اخر بازی پیش نیازش فریمور 11س)
Lies Of P.jpg

دمش گرم اپدیت 01.02 بازی فوق العاده Lies Of P از سایبر
Alireza.jpg

لینک دانلود اپدیت جدید بازی 01.02 بصورت غیر مستقیم:
1fichier.com: Cloud Storage

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,585
انتشار بازی GYLT از Fugazi
Alireza.jpg
Region: (US) CUSA40449
Languages: Eng, Fra, Spa, Ger, Ita, (text: Por, Rus, Nor, Dan, Swe, Fin, Kor, Jpn)
Size: 5.62 GB + 5.15 GB
Version: 1.02
FW: 9.00+
Save Note: Included original keystone file (compatible with original game saves).
Warning: Update can only be used with provided game pkg. You must repackage the update pkg to use with other game release.

Install Guide:
1. Transfer the game and update pkg to USB drive formatted in exFAT format.
2. Run the debug settings on your PS4 (HEN exploit/payload).
3. Install game and update pkg from "settings/debug settings/game/package install" option.

Enjoy playing the game!

FOR ARCHIVE AND TESTING PURPOSES ONLY, PLEASE SUPPORT PUBLISHERS/DEVELOPERS AND BUY ORIGINAL GAME OR DLC.

لینک بازی بصورت غیرمستقیم ورژن 1.00 برای فریمور 9.00

لینک اپدیت بازی بصورت غیرمستقیم ورژن 1.0.2 برای فریمور 9.00

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,585
توضیحات کامل از MODDEDWARFARE راجب پیام اندی(فلو) همینطور روشPS4 Revert Method Simplified & BD-JB Updates بازگشت به فریمور قبل و هر انچه ک نیازه هر چن به قول خودش با تاخیر چون تو تعطیلات بوده و از طریق نینتندو سوییچ و یکسری موارد دیگه موفق به ضبط این ویدیو شده...ضمن اینکه تو تاپیک اخرین اخبار هک PS5م قرار دادم و چون میتونه برای PS4م این امکان باشه اینجا جهت اطلاع میزارم تا دوستانی ک اونور اطلاع یا به هر طریق دسترسی ندارن و ندیدن این ویدیو رو ببینن

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,585
تو مدت 2 سال و نیم حالا تقریبش رو در نظر بگیریم در خدمت دوستان تاپیکی رو ایجاد کردم یا ایجاد شد جهت خدمات هر چه بهتر و مفید هرچن شاید تو دفعات نسبت به مواردی ک اشاره داشتیم فراترم شد و گهگاه واقعا بدون اطلاع از تاپیک دیگران ک شاید قبلا ایجاد کردن خودم اینجا مطالب مشابه گذاشتم یا از اینجا و هر قسمتی باز تاپیک جهت موارد تکراری از طرف دوستان ایجاد شده و این قسمتش اصلا عمدی نیستو خودم به فال نیک گرفتم و بیشتر سعی کردم با اینکار بازم تکرار میکنم ک واقعا بدون اطلاع از جای دیگه از عناوین تاپیکای تکراری جلوگیری کنم (البته همونطور ک گفتم بدون اطلاع از سمت و دیدگاه خودم)همینطور با انتشار جیلبریک فریمور 9 البته تا این لحظه و پایداری این ورژن دیگه اون قسمت معرفی هاستم تقریبا تو دفعات تکراری بود خصوصا اینکه هاست لیفول با پشتیبانیش از فریمور 6,5 و9 دیگه به نظرم وابستگی به هاستهای دیگرو کم کرد هر چن تو استثنا شاید بعضی از دوستان هم با هاستهای دیگه راحت تر باشن ولی از این بیشترم ک ما اینجا هاست معرفی کردیم فعلا تا همین لحظه تا فریمور 9 هاست جدید دیگری هم نیومده و به نظرم با توجه به توضیحات دیگه احتیاجی ام نیس بنابراین برای اینکه تاپیک فعال بمونه سعی داشتم با مطالب مختلف از یکنواختی کاسته بشه و جای تشکرم از تیم و اعضای بازیسنتر و ناظرین ک مارو تحمل کردن اجازه دادن تا اینجای کار فعالیت رو ادامه بدیم,امیدوارم هر قسمتش اگر کارامد بوده دیگران استفاده کردن هر قسمتم تکرار بوده کاملا غیر عمد و سهوی تونسته باشه بخشی از مشکلاتو مرتفع کنه
دوستانی ک تا اینجا مارو حمایت کردن جای تشکر و سپاس از این عده رو دارم دوستانی ام ک به هر طریق به اصطلاح به درد کسی مطالب خورد یا نخورد صد البته امیدوارم خودشون با مدیریت بهتر تونسته باشن مشکلاتشون رو حل کنن,تا حالا تاپیک تقریبا 180 صفحه داشته و با اشنایی ک از بعضی رفقا دارم بقیه دوستان بلکه بتونن ادامه بدن و بیشتر کمک کنن تا این تاپیک بازم بالا بمونه.
مرسی از همه.
به عنوان حسن ختام
Soulstice
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
69
تو مدت 2 سال و نیم حالا تقریبش رو در نظر بگیریم در خدمت دوستان تاپیکی رو ایجاد کردم یا ایجاد شد جهت خدمات هر چه بهتر و مفید هرچن شاید تو دفعات نسبت به مواردی ک اشاره داشتیم فراترم شد و گهگاه واقعا بدون اطلاع از تاپیک دیگران ک شاید قبلا ایجاد کردن خودم اینجا مطالب مشابه گذاشتم یا از اینجا و هر قسمتی باز تاپیک جهت موارد تکراری از طرف دوستان ایجاد شده و این قسمتش اصلا عمدی نیستو خودم به فال نیک گرفتم و بیشتر سعی کردم با اینکار بازم تکرار میکنم ک واقعا بدون اطلاع از جای دیگه از عناوین تاپیکای تکراری جلوگیری کنم (البته همونطور ک گفتم بدون اطلاع از سمت و دیدگاه خودم)همینطور با انتشار جیلبریک فریمور 9 البته تا این لحظه و پایداری این ورژن دیگه اون قسمت معرفی هاستم تقریبا تو دفعات تکراری بود خصوصا اینکه هاست لیفول با پشتیبانیش از فریمور 6,5 و9 دیگه به نظرم وابستگی به هاستهای دیگرو کم کرد هر چن تو استثنا شاید بعضی از دوستان هم با هاستهای دیگه راحت تر باشن ولی از این بیشترم ک ما اینجا هاست معرفی کردیم فعلا تا همین لحظه تا فریمور 9 هاست جدید دیگری هم نیومده و به نظرم با توجه به توضیحات دیگه احتیاجی ام نیس بنابراین برای اینکه تاپیک فعال بمونه سعی داشتم با مطالب مختلف از یکنواختی کاسته بشه و جای تشکرم از تیم و اعضای بازیسنتر و ناظرین ک مارو تحمل کردن اجازه دادن تا اینجای کار فعالیت رو ادامه بدیم,امیدوارم هر قسمتش اگر کارامد بوده دیگران استفاده کردن هر قسمتم تکرار بوده کاملا غیر عمد و سهوی تونسته باشه بخشی از مشکلاتو مرتفع کنه
دوستانی ک تا اینجا مارو حمایت کردن جای تشکر و سپاس از این عده رو دارم دوستانی ام ک به هر طریق به اصطلاح به درد کسی مطالب خورد یا نخورد صد البته امیدوارم خودشون با مدیریت بهتر تونسته باشن مشکلاتشون رو حل کنن,تا حالا تاپیک تقریبا 180 صفحه داشته و با اشنایی ک از بعضی رفقا دارم بقیه دوستان بلکه بتونن ادامه بدن و بیشتر کمک کنن تا این تاپیک بازم بالا بمونه.
مرسی از همه.
به عنوان حسن ختام
Soulstice
View attachment 311933
سلام خیلی خیلی ممنون از قرار دادن تاپیک های مفید و مطالب خوبی که قرار دادید ان شا لله در تک تک لحظه های زندگیتان پیروز و سربلند باشید

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
درود
دوستان خبری از نسخه هکی FC 24 نیست؟
طبق توییت آخر اوپسی احتمالا فردا شاهد انتشارش هستیم
ترجمه : " چیزی که منتظرش هستی باید فردا در دسترس باشد زیرا در حال حاضر باید علف های باغ را بچینم و امروز عصر در خانه نیستم "
photo_2023-09-30_17-37-49.jpg

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
مرسی از همه.
به عنوان حسن ختام
Soulstice
View attachment 311933

سلام به داش رضای گلی عزیز
شما رو میشناسن به اندازه کافی بقیه بچه ها هرچی ام بوده از سمت خودم میگم خیر بودو هست,خداحافظی تو پیامت نبوده و ندیدم ایشال اگر جایی گرفتاری یا مشغله ای داری بزودی رفع شه باز ببینیمت دم خودتم گرم پرچمتم بالاس تاپیکتم طلاس:D
FiFA 24.jpg

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
سلام به داش رضای گلی عزیز
شما رو میشناسن به اندازه کافی بقیه بچه ها هرچی ام بوده از سمت خودم میگم خیر بودو هست,خداحافظی تو پیامت نبوده و ندیدم ایشال اگر جایی گرفتاری یا مشغله ای داری بزودی رفع شه باز ببینیمت دم خودتم گرم پرچمتم بالاس تاپیکتم طلاس:D
View attachment 312084
درود و احترام
اتفاقا منم همین فکرو کردم چون همون شب پیامو دیدم به خودم گفتم شاید گرفتاری یا دیگه وقتشو نداره,,,همیشه چیزی که دیدم از جانب خودم با شهامت گفتمو میگم به نظرم بیشترین سوالاتو با توضیحات کلی میومد جواب میداد,یکبار به خودشم گفتم متاسفانه من نمیرسم کاری انجام بدم,اجرو زحمت کسی رو کم نمیکنم ولی منطقش اینطوریه دیر یا زود همه متوجه اخبار میشن اما واسم جالب بود با اینکه یکنفز تعهدی نداره بازم میاد اینطوری زمان میزاره خداییش تو بین این مواردو پستهایی هس و همیشه واسم سوال بود میومدم اینجا می دیدم یا می پرسیدم تا رفع بشه خلاصه ارزوی بهترین ها,من خب تو همه تاپیکا سر نمیزنم اونقدرم وقت ندارم کارم جایی گیر نیس بخوام همه جا برم وگرنه همیشه سعی کردم حمایت کنم کما اینکه اینجام حمایت کردم امیدوارم باز اگر گیری یا مشکلی خدایی نکرده بوده بلا به دور باز ایشون برگرده
اوپسی به قول اقا علیرضا عشق فیفا اخر کارو تموم کرد از 5 تا 9 بکپورت زد ایول بعد از مقداری سکوت بازیای خوبو میتونیم دان کنیم.

TinTEn

کاربر سایت
Oct 30, 2021
45
لینک بازی

EA SPORTS FC 24 برای PS4​

از سایت خوب دانلودها با بکپورتو اپدیت 1.0.2
دانلود نسخه هک شده بازی EA SPORTS FC 24 برای PS4

View attachment 312229
خوبی سایت دانلودها به خاطر احتمال خرابی و قابلیت تعمیر ریکاوری فایلهای فشرده س مخصوصا هنگام دانلود بازیهای پرحجم با پارتهای زیاد خیلی کمک میکنه,تو سایت دانلودها درسته ممکنه همه بازیا به روز نباشه ولی اگر پارتی خراب دانلود شه با برنامه winrar قابلیت تعمیر ریکاوری داره,از سایت p30day هم دان میکنم و خوبه اما سایت p30day تو دانلود بازیا هر بار دان زدم صد در صدم با دانلود منیجر کامل میشه منتها اگر واسه دلایلی مثل قطعی نت,استپ کردن فایل هنگام دانلود قسمتی از فایل فشرده بصورت ناقص بیاد متاسفانه اون قابلیت ریکاوری رو نداره و باز باید از اول بری اون فایل فشرده رو دانلود کنی,یکبارم پرسیدم گفتن قابلیت تعمیر داره ولی برای من اینطور نبود!

downloadha.jpg

• Like
Reactions: rezagoli and ir.boy

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
دوستان چجوری میشه بازی cod black ops 3 به صورت آنلاین هکی با بقیه بازی کرد؟ سایت دانلودها یه سرور معرفی کرده وقتی روش زدم ارور داد ، اونجا نوشته بعد از اینکه کنسول رو آنلاین کنی میتونی از طریق این سرور با بقیه کسایی که کنسول هکی دارن بازی کنی
بعد آدرس هاست لیفول میخواستم ، ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر