پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,582
اخبار و روزهای عجیبی رو دارن دو کنسول PS4 , 5 واسه جیلبریک میگذرونن
jailbreak PS4 دوباره شروع شد !!

HACKER-Z در حال کار روی PS5 اما در حال حاضر روی PS4 لحظه ای کار میکنه​

بگذارید برخی از اطلاعات را بگم:
WebKit FW 11.00 تحت آزمون
رسیدن سطح کد به مرحله FW 10.00 و 10.01
JB 9.03 و 9.60 تکمیل شد!!!
(اخباری ک گفتم متاسفانه این روزها پر شده در توییت برای جلب توجه یا کسب درامد تا ببینیم این یکی چی از اب درمیاد اون اخرش فقط واسم جالبه که میگه جیل فریمور 9.03 تا 9.60 تکمیل شد!!!)
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
استور گیمباتو برای فریمورای PS4 9.00 or Lower

GameBaTo - Download and Install Games Directly From you PS4 Console

سلام و عرض احترام به اقا علیرضا دوست عزیز و رفقا
دمت گرم بابت اطلاع رسانی ها اینم در خصوص استوری از جنس برو بچ ایرانی و جای حمایت دوستان از اینگونه فعالیتها تا بتونن برای دلگرمیو خدمات بهتر پایدار بمونن.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,582
داش علیرضا دمت گرم بابت خبرای بروز خداییش حرف نداره این پسر با این حساب فک کنم AC mirageم رو شاخشه...✌️
خواهش عزیز
البته دم کسانیکه انتشار میدن هم گرم بله خب تنها کسی که فعلا میاد با ی خبر سوپرایز میکنه و انسان پرحاشیه و جنجالی هم با توجه به رفتار و پیامهاش نشون میده رو این حساب از واژه گردو خاک استفاده داشتم انصافا هم تا این مدت بیشترین تعداد بازیه خوبو بکپورت زده البته اشخاص دیگم هستن منتها این دو نفر(+اوپسی)فعلا فعالیت بیشتری دارن با این حال من بعد از چن تا بازی از اوپسی یا اون کل کل.ش برای بازی Horizon Forbidden West ک اول منتشرش کرد دیگه اونقدر مورد خاص ندیدم, نمیدونم انگار ی علاقه شدیدی ام به فیفا داره و احتمالا فیفا جدیدم بکپورتشو خودش انجام میده البته جفتشون خوبن,اسب پیشکشه دیگه ولی سایبر خب با اختلاف پرچمش بالاس,اینم اضافه کنم ک بازم بازی خوب از قبل مونده و هنوزم مشخص نیست چه زمانی برای کنسولای کپیخور بکپورت و منتشر میشه حالا به قول شما AC mirage رو هم ک البته فک کنم زوده با این حال ببینیم چی میشه.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,582
Alireza.jpg
توضیحات تکمیلی:
Install The Base Game "EP1672-CUSA36848_00-9106701917321674-A0100-V0100-Arczi-CyB1K.pkg" Then Install This Update (No Fixes Required)

Notes: 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55 / 9.00 Backport! Released together with Arczi! This update has a critical bug on chapter 2 that will leave you unable to progress, devs suggest you not to open any locked doors in the hotel before fighting the boss as a temporary fix, once a patch drops ill do it!

Enjoy

By CyB1K

لینک دانلود بازی بصورت غیرمستقیم:
Base:
1fichier.com: Cloud Storage

Update Backported:

DLC:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,582
سلام و عرض ادب اقا رضا ببخشید من دنبال نسخه fix شده Ridge racer V & Tekken tag tournament
Ps2 هستم اگه هست لینک میزارید پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما
درود دوست عزیز
بازی Ridge racer V ندیدم و فک کنم نیست اما خودت با برنامه و مبدلای ساخته شده مختلف از طریق Pc خصوصا ی برنامه از دولوپر Nazky واسه تبدیل بازیای PS2 به PS4 بصورت fpkg و بالعکس هست کار کردم قبلا باهاش بدک نیست با اون احتمالا بتونی iso بازی موردنظرت رو تبدیل و اجرا کنی
در مورد Tekken tag tournament ی لینک هست از قبل میزارم منتها خودم تست نداشتم ببین حجمش کمه دوست داشتی دانلود و خودت تست کن

Tekken tag tournament PS2 TO PS4
Tekken tag tournament.jpg
لینک:

آخرین ویرایش:

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
4534tgedgt.jpg

Resident Evil 4's Separate Ways Remake DLC

CUSA33388

Update v1.10 (Fix 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55 / 9.00)

DLC V1

DLC V2

Separate Ways DLC

Note:

Password: DLPSGAME.COM

Note : DLC released together with Arczi! When the game asks to accept consent or not, press not consent or it tries to sign in and softlocks because i patched sign in out! DLC is unlocked from start and can be accessed from different places! Includes the new Separate Ways DLC!

Language (Voice) : English-French-Italian-German-Spanish-Portuguese(Br)-Russian-Japanese-Chinese
Menu & Subtitles: English-French-Italian-German-Spanish-Portuguese(Br)-Russian-Spanish(Lat)-Arabic-Japanese-Korean-Chinese

Special thanks to CyB1K & Friends (Xmrallx, Kameleon and The World ismine!)

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,582
سلام.
ببخشید تو مشهد یه مجموعه هست که میگن میتونن دانگرید کنن کنسول رو .
همچین چیزی هست ؟
دانگرید کردن PS4 برای اولین بار در ایران توسط مجموعه GameTurn - گیمفا
درود
اونجا ک شما ادرس گذاشتینو در مورد صحت و عملکردشون با توجه به توضیحات هر چن سطحی دیدمش نمیتونم تایید کنم حالا هر جای دیگم اعم از همین تهران ک خودم ساکن هستم,توپخونه یا هر کجای دیگه هم الان نمیتونم دقیق تاییدش کنم(منظورم داخل کشور خودمونه) درکل اینکار یعنی لحیمکاری یا همون روش چیپ رو برد کنسول نصب شدنو ازش خاطره خوب ندارم چه رو PS2 به دلایلی که نظره شخصی منطق و تجربه خودم از اون زمان بود و کمتر کسی بهش توجه داشتو توضیحش اینجا در حد و حوصله زیاده بنابراین وارد نمیشم حتی خود PS3 از فریمورای بالاتر از کارخونه 3.55 با اون روش کیت کبری گرفته ک کمتر کسی ازش استقبال کرد تا سیستم جیتگ ایکس باکس 360 ک قبلش سیستم lt تا lt3 کسانی ک کار کردن میدونن چی میگم باید کنسولو برمیداشتی میدادی تعمیرکار حالا تعمیرکارای اونموقع ک زیادم بودن اما اصلا واسشون مهم نبود هر بار ی پیچ یا ی قسمت دستگاه کم یا به فنا میرفت تا رو دی وی دی lt بزنن تحویل بدن متاسفانه دستگاه خودم با همین روش از ی کنسول نو به ی کنسول بدون پیچ با قسمتای شکسته تبدیل شد و هر قسمتشو باز جدا مجبور به خریدش شدم...

الان رو کنسول PS4م ی اطلاعات کاملی از MODDEDWARFARE راجب همین (دقت کنید بازگردانی فریمور منتشر شده) ک ایشون معتبره و میشه رو ویدیو اموزشها و اطلاعاتی ک میده حساب کرد اما با توجه به توضیحات بالا و در حال حاضر با این اشفتگی بازار ک اونموقع قدیمش اینطور بود ک گفتم وای به حالا ک تعمیرکار دلسوزم دیگه کمتر پیدا میشه یا اگرم باشه به دلایل لوازمی ک مخصوص اینکارن و قیمتای بالای قطعات+دستمزد البته اگر اینور باشه یا وارد بشه معلوم نیست چن دربیاد ک بخوای فکر کنی اصلا ارزش داره این روش یا نه...ضمن اینکه این روش قوانین خاص خودش رو فریموری رو داره ک توضیحش رو اول ویدیو میده و بعد بقیه مراحل و ماجرا...

How to Revert the PS4 to a Previous Firmware (Full Tutorial)​

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام.
ببخشید تو مشهد یه مجموعه هست که میگن میتونن دانگرید کنن کنسول رو .
همچین چیزی هست ؟
دانگرید کردن PS4 برای اولین بار در ایران توسط مجموعه GameTurn - گیمفا
بله شدنی هست اما در واقع دانگرید نیست این کار و بهش Revert میگن و درسته هر فریموری باشین میتونید برگردین به یک ورژن فریمور قبلی. روی یک مدل های خاصی از چیپ syscon جواب میده و بعضی مدل ها به علت متفاوت بودن چیپشون شدنی نیست. روش هم کاملا سخت افزاری هست و به صورت نرم افزاری نیست. شاید منظورش بد متوجه شدین . سخت افزار به کنسول وصل میکنند و از چیپ syscon و nor بکاپ میگیرند و تغییرات مد نظر رو با نرم افزار روی فایل بکاپ ها اعمال میکنند.
روش استیبلی هم هست و کسانی که انجام دادند راضی بودند. هر چند فقط به درد کسایی میخوره که کنسولشون برگرده به ورژن عقب و بشه کپی خورش کرد.

برد teensy رو ندارم که ازش اموزشی بشه گذاشت اما همین ویدئو کامل اموزش داده هرچند با بردهای teensy 4.0 و 4.1 هم میشه انجام داد و حتی 3.6 رو هم دارن میدن بیرون ساپورتش رو.
یکی دیگه هم که کار میکنه با این روش و سخت افزار و نرم افزار با لایسنس خودش رو داده better ways electronic هست که تو استرالیا هست فکر کنم و خب پولیه همه چیش اما ابزاراش جامع تر و اپدیت تند تند میگیره.

در کل روش کاملا سخت افزاریه و به قول اقا رضا به اکثر این تعمیرکارها نمیشه اعتماد کرد و این تعمیر کارها دقیق نمیدونن چیکار میکنند. از پیچ بستن دستگاه موقع تموم شدن کار میشه تشخیص داد که چند چنده:))

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,582
وقتی این شخص یعنی فلو میاد خودش اینطوری پیام میزاره یعنی خبرای خوبی تو راهه و در اخرم حالا کی یا چه وقتشو معلوم نیس اما امیدوارم نتیجه بخش باشه...اینو تو تاپیک اخرین اخبار هک برای PS5م گذاشتم اما عده ای بر این باورن ک این خبر میتونه منظورش در مورد هک فریمور جدید PS4م باشه تا ببینیم چی میشه!
$R0GST51.jpg
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر