پیشنهاد برای خرید بازی

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
علی جان این کمبات برا pc یه یا برا کنسول ؟
معمولا این سبک بازی ها بیشتر برای کنسول میاد..فکر کنم این بازی هم مال کنسول باشه :mrgreen:

saeid

کاربر سایت
Sep 26, 2005
121
نام
سعید
سلام
من بازی falcon 04 :allied force رو تازگی خریدم اما نمیدونم باید این هواپیما رو چجوری کنترل کنم چون اینقدر دکمه و دنگ و فنگ داره که هیچی حالیم نمیشه
اقا کسی تا به حال اینو بازی کرده اگه کرده من رو هم راهنمایی کنه

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط saeid:
سلام
من بازی falcon 04 :allied force رو تازگی خریدم اما نمیدونم باید این هواپیما رو چجوری کنترل کنم چون اینقدر دکمه و دنگ و فنگ داره که هیچی حالیم نمیشه
اقا کسی تا به حال اینو بازی کرده اگه کرده من رو هم راهنمایی کنه

اره واقعا.تو بازی اصلا معلوم نیست که چی به چی هست؟!!!

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
بازی امروز ما چندوقتیه وارد بازار شده و سبکشم مثه بازی سیمسه یه بازی به اسم Er که میتونه واسه خیلیهاتون جالب باشه این بازی براساس یه سریال تلویزیونی که البته ما ندیدیمش ساخته شده اسم
سریال هستش اتاق اورژانس که مثه سریال پرستارانه که از تلویزیون خودمون پخش میشه در این بازی شما در نقش یک پرستار تازه کار وارد بیمارستان عمومی شیکاگو میشید و در ابتدا باید شخصیت خودتونو انتخاب کنید تا بازی شروع بشه شما در بازی باید مثه یه پرستار واقعی باشید
با بیمارانتون ارتباط برقرار کنید به موقع بهشون سر بزنید با همکاراتون ارتباط برقرار کنید و ازشون در مورد کاراتون کمک بخواهید در این بازی شخصیتهای بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام هم داری رفتار مختلفی هستند
و باید برای کمک کردن بهشون و ارتباط برقرار کردن باهاشون راههای مختلفی رو امتحان کنید در مراحل اولیه بازی بیمارانی که به اورژانس مراجعه میکنند حالشون زیاد بد نیست
و بیشترشون با یه مداوای سرپایی حالشون خوب میشه ولی با رسیدن به مراحل بالاتر بیمارها وضعیت وخیمتری پیدا میکنند و بیشترشون رو اگه به موقع مداوا نکنید میمیرند و در نتیجه امتیازات زیادی رو از دست میدید ولی اگه کارتونو بدستی انجام بدید
امتیازات بیشتری بدست میارید و درجه شغلیتونم بهتر میشه گرافیک بازی در حد بسیار خوبی قرار داره و شخصیتها و همچنین محیط بیمارستان به خوبی طراحی شده و از نظر گرافیک این بازی با بازیهای کله گنده این سبک رقابت میکنه
در مورد گیم پلی بازی هم بگم روند بازی و همچنین ماموریتهای بازی بگونه ای طراحی شده که احتمال اینکه گیمر از بازی کردن خسته بشه خیلی کمه و در کل باید بگم این بازی ارزش امتحان کردن رو داره و میتونه به کلکسیون شما اضافه بشه خلاصه بگم اگه تا حالا توی بخش اورژانس یه بیمارستان نبودید این بازی میتونه شما رو به اونجا ببره

B000639E1W.02._PE20_SCMZZZZZZZ_.jpg

B000639E1W.02.PT04.LZZZZZZZ.jpg

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
سلام
علی جان این کمبات برا pc یه یا برا کنسول ؟
عزیز این بازی واسه کنسول پی اس 2 و ایکس باکسه ولی خدایی خیلی باحاله راستی یه جاشو تعریف کنم که خیلی باهاش حال کردم و اون ماجرای پیوستن ساب زیرو به گروه رایدن و بوجود اومدن اون زخم روی صورتش توی مرحله ساب زیرو بودم که باید با اون میجنگیدم بعد از اینکه خونش به اخراش رسید بازی به فیلم تبدیل شد و گونگ لاو همون کابوییه با کلاهش که لبه هاش مثه شمشیره

صورت ساب زیرو رو زخم میکنه و اون علامتو روی چشمش بوجود میاره بعدشم میخاد روش فن مرگ دربیاره و با کلاه سرشو قطع کنه که لیوکینگ نمیذاره و با هم دوست میشن ولی خدایی یه داستان عالی درست کردن که تمام ابهامات سری بازی مورتال کومبات رو روشن میکنه مثلا اینکه چرا کابال دست از مبارزه برمیداره و نمیخاد عضو هیچ گروهی باشه یا اینکه چرا سکورپین همیشه در حال جنگ با سابزیرو هستش و یا اینکه چرا شانگ تسو چرا در کمباد 1 اونقد پیره ولی توی کمبادهای دیگه جون میشه یا چه میدونم هزار سوال دیگه که توی این سری بازیها وجود داره

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
سلام

همینجا داستان بازی رو بنویس اگر میشه .
خب خدمت دوست خوبم بگم که امروز بازیو تموم کردم و تازه سکورپین ستوری رو بازی کردم ولی اگه تونستم حتما اینکارو میکنم :cheesygri

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
بازیی که امروز در موردش مطلب مینویسم اسمش هست Groky Zero3:Aurora Watching و یه بازی اکشن جاسوسیه و سوم شخصه
البته این بازی مثه اینکه دو نسخه قبلی هم داره که البته من ندیدم و این نسخشم همینطور الکی خریدم بازی واسه کامپیوتره و یه سیدی هم هستش توی بازی شما
در نقش یه مامور ضد جاسوس باسم کول سالیوان هستید که یهو سر از مناطق قطبی در میاورد و کشف میکند که یک گروه تروریستی در اینجا دارن یه غلطایی
میکنند که البته حس کنجکاوی سالیوان و همه فن حریف بودنش مانع از رسیدن تروریستا به اهدافشون میشه همین اول بگم خدایی من که خودم بازی رو تموم نکردم چون اساسا
بهم حال نمیداد ولی خب در کل بازی خوش ساختیه که کاملا تابلو از بازی متال گیر تقلید کرده البته معجون بدست امده خیلیم بد نیست ولی
اصولا حرفی واسه گفتن نداره در مقابل متالگیر و سپلینترسل ولی میتونه شما رو سرگرم کنه اونجوری که فهمیدم کلیه ماموریتهای این بازی داخل همین پناهگاه تروریستا دنبال میشه محیط بیرون از
پناهگاه یه محط سرد و برفیه که خوب طراحی شده و مطمن هستم که گیمرهای قدیمی رو زود یاد متال گیر 1 میندازه در کل باید بگم که بیشتر مناطق بیرون وهمچنین قسمتهای کوچکی از
محیط داخلی و همچنین لباس بیشتر سربازا هم با الهام از متال گیر ساخته شده محیط بازی بزرگ هستش و توی این پناهگاه اتاقهای زیادی وجود داره که البته بیشترشون هم شکل هستند و تعدادیشونم از طریق دریچه های هوا با هم ارتباط دارن که میتونه راه اسونتری باشه واسه رسیدن به هدف دوربینهای امنیتی توی بازی خیلی زیاد هستند و بهتره زیاد بهشون نزدیک نشید در مجموع باید بگم که گرافیک بازی زیباست و بازی از این نظر کم نمیاره توی بازی مثه متال گیر یه رادار دارید
که محل قرار گیری افراد دشمن رو نشون میده و حالتهای اونا رو با چند رنگ معلوم میکنه مثلا در حالت عادی رنگشون روی رادار ابی کمرنگ و یا سبزه و توی حالتی که
جای شما رو تشخیص بدن رنگشون قرمز میشه همچنین در حالت دویدن رادار محوطه صوتی ایجاد شده توسط شمارو معلوم میکنه که میتونه کمک زیادی به شما بکنه در ضمن محوطه دیدی دوربینهای مدار بسته هم رو رادار نشون داده میشه که اینم یه تقلید دیگه هستش از متالگیر
مبارزات شما بوسیله اسلحه های گوناگون انجام میشه ولی تنوع اسلحه در بازی زیاد نیست در مورد دشمناتونم یه نکته منفی وجود داره واونم اینه که دشمنا توی یه بازی جاسوسی معمولا باید خیلی
زیرک باشن ولی توی این بازی دشمناتون توی پیدا کردن شما خیلی فرزن ولی زود عقب نشینی میکنن و به حالت عادی برمیگردند و بیشترشونم فقط با صدای ایجاد شده توسط شما کار دارن و مثلا به تاثیراتی که شما در محیط ایجاد میکنید توجهی ندارن
مثلا 90 درصد اوقات اونا با دیدن اجساد هیچ عکس العملی از خودشون نشون نمیدن در اخر باید بگم این بازی زیاد مشهور نیست ولی واسه پی سی بازها میتونه انتخاب خیلی خوبی باشه
البته به من گیر ندید که چرا اونو تموم نکردم همش تقصیر این پی اس 2 توی خونمون بود و گرنه من چیکاره بیدم............ :lol:
168316_thumb.jpg
168317_thumb.jpg
168319_thumb.jpg

168320_thumb.jpg
158685_thumb.jpg
15007_thumb.jpg
14346_thumb.jpg

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط adema:
بازی امروز ما چندوقتیه وارد بازار شده و سبکشم مثه بازی سیمسه یه بازی به اسم Er که میتونه واسه خیلیهاتون جالب باشه این بازی براساس یه سریال تلویزیونی که البته ما ندیدیمش ساخته شده اسم
سریال هستش اتاق اورژانس که مثه سریال پرستارانه که از تلویزیون خودمون پخش میشه در این بازی شما در نقش یک پرستار تازه کار وارد بیمارستان عمومی شیکاگو میشید و در ابتدا باید شخصیت خودتونو انتخاب کنید تا بازی شروع بشه شما در بازی باید مثه یه پرستار واقعی باشید
با بیمارانتون ارتباط برقرار کنید به موقع بهشون سر بزنید با همکاراتون ارتباط برقرار کنید و ازشون در مورد کاراتون کمک بخواهید در این بازی شخصیتهای بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام هم داری رفتار مختلفی هستند
و باید برای کمک کردن بهشون و ارتباط برقرار کردن باهاشون راههای مختلفی رو امتحان کنید در مراحل اولیه بازی بیمارانی که به اورژانس مراجعه میکنند حالشون زیاد بد نیست
و بیشترشون با یه مداوای سرپایی حالشون خوب میشه ولی با رسیدن به مراحل بالاتر بیمارها وضعیت وخیمتری پیدا میکنند و بیشترشون رو اگه به موقع مداوا نکنید میمیرند و در نتیجه امتیازات زیادی رو از دست میدید ولی اگه کارتونو بدستی انجام بدید
امتیازات بیشتری بدست میارید و درجه شغلیتونم بهتر میشه گرافیک بازی در حد بسیار خوبی قرار داره و شخصیتها و همچنین محیط بیمارستان به خوبی طراحی شده و از نظر گرافیک این بازی با بازیهای کله گنده این سبک رقابت میکنه
در مورد گیم پلی بازی هم بگم روند بازی و همچنین ماموریتهای بازی بگونه ای طراحی شده که احتمال اینکه گیمر از بازی کردن خسته بشه خیلی کمه و در کل باید بگم این بازی ارزش امتحان کردن رو داره و میتونه به کلکسیون شما اضافه بشه خلاصه بگم اگه تا حالا توی بخش اورژانس یه بیمارستان نبودید این بازی میتونه شما رو به اونجا ببره

B000639E1W.02._PE20_SCMZZZZZZZ_.jpg

B000639E1W.02.PT04.LZZZZZZZ.jpg
به به adema جان !
خوبی ؟ خوشی سلامتی ؟
این تاپیکت هم مثل بازیدات شده
از اونم بهتره . چون تو بازیدات عکس نمیذاشتی
مرسی :arrow:

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
نوشته شده توسط MGS:
من اين er رو قبلا گرفته بودم خيلي چرت بود
خب اینم یه نظره ولی این بازی واسه کشته مرده های سیمز و بازیهایی از این قبیل بهترین انتخابه :idea:

adema

کاربر سایت
Oct 4, 2005
13
نميدونم فيلم هالک رو ديديد يا نه البته تلويزيون خودمون پخشش کرد و ميدونم اين فيلم رو خيلي هاتون ديديد خب همونطور که ميدونيد همزمان با اکران اون فيلم
بازيشم وارد بازار شد که در کل بازي خوبي بود و ارزش بازي کردن رو داشت بهرحال بحث امروز ما در مورد
نسخه اول هالک نيست بلکه موضوع امروز نسخه دوم بازي هستش باسم The Incredible Hulk خب همين اول بگم اونايي که فيلم هالکو ديدن
يه حرکاتي رو توي فيلم ديدن که توي نسخه اول بازي نبود مثه اون پرشاي بلند و زيبا و حرکت کردن زيباي هالک که به نظر من
فيلم رو خيلي جالب کرده بود ولي توي اين نسخه دوم هالک واقعا شکست ناپذيره و کلي کاراي عجيب ميکنه که ارزش امتحان کردن رو داره ولي به حال کسايي که هوس کنن اين بازي رو با صفحه کليد بازي کنن
چون احتمالا اون صفحه کليد ديگه بدرد نخواهد خورد بهرحال اولين تغيير بزرگ بازي نسبت به نسخه اول بازي اينه که اين بازي يه نوع جي تي ا به شمار ميره
چون سيستم کلي بازي مثه اونه يه شهر بزرگ و بي در وپيکر که بايد توش بگرديد و ماموريتهاتونو انجام بديد کل شهر رو ميتونيد بگرديد از در و ديوارش بالا بريد
مردم رو نابود کنيد ساختموناشو خراب کنيد ماشيناشو اتيش بزنيد ادم بدا رو بکشيد و نيز ادم خوبا رو به درک بفرستيد... بوسيله درختاي توي جاده ويا چراغهاي راهنمايي
گلف بازي کنيد البته بگم ماشينها و يا ادما نقش توپ رو ايفا ميکنند خلاصه بگم ازادي عمل شما در بازي بعديه که بيشتر اوقات يادتون خواهد رفت که بريد ماموريتهاتونو انجام بديد در مورد حرکات جالب بازي که خدايي
تا مدتها شما رو سرگرم خواهد کرد مخصوصا اون پرشاي باحال و از همه جالبتر قابليت دويدن روي ديوارهاي بلند رو هم اضافه کنيد که اخر ژانگولربازي در مورد قابليتهاي جديد هالک
هرچي بگم باور کنيد کم گفتم دويدن هالکم که عالمي داره چون در حالت دويدن ديگه همه چيزو سر راهش خراب ميکنه توي بازي ميتونيد هر چيزي رو هدف بگيريد و بوسيله ضربات دست و يا بوسيله ماشينها ادمها وسايل داخل شهر اون منهدم کنيد من خودم از قسمت تخريب هليکوپترهاي ارتشي خيلي خوشم ميومد چون اونا هرچي هم که بالاتر پرواز کنن نميتونن از دست شما فرار کنن
چون پرشهاش که پرش نيست يه نوع پروازه هالک از وسايل داخل بازي استفاده هاي عجيبي ميکنه مثلا ميتونيد از يه ماشين که اوراقش کرديد به عنوان اسنوبرد استفاده کنيد و يا از هر وسيله اي به عنوان
اسلحه استفاده کنيد شما در بازي ميتونيد بيشتر ساختمونها رو بطور کامل تخريب کنيد ولي اين کار يه کم وقت ميبره غولهاي بازي بعضا بسيار بزرگتر و قويتر از هالک هستند ولي بيشترشون براحتي شکست داده ميشن همونطور که در بالا گفتم روش مبارزاتي هالک و اين نکته که شهر کاملا در اختيار
شماست باعث ميشه که بيشتر اوقاتو بازيگوشي کنيد البته خراب کردن شهر باعث ميشه مورد هجوم پليس قرار بگيريد که البته اونا خيلي سريع خرابکاريهاي شما رو فراموش ميکنند و زود ميتونيد از دستشون خلاص بشيد
خون شما در بازي خيلي بندرت تموم ميشه البته بعضي وقتا ماشيناي ارتش پدر ادمو در ميارن و در کل شما از نظر سلامتي مشکل زيادي نداريد در مورد گرافيک بازي بايد بگم بازي داراي گرافيکي تقريبا کارتوني و زيبا هستش
که براي اين بازي خيلي هم جالبه تقريبا تمام وسايل بازي از ساختمنها گرفته تا خود زميني که روش راه ميريد قابليت ضربه خوردن ونابود شدن رو دارن که اين خودش بازي رو خيلي جالبتر کرده در مورد سيستم صوتي و افکتهاي مربوطه هم
مشکلي در بازي وجود نداره و تنها مشکل بازي واسه کاربران کامپيوتره که بهتره يه براي اين بازي در فکر جوي استيک باشن البته من خودم نسخه کامپيوتري بازي رو نديدم ولي دارم روي پي اس 2 بازي ميکنم
ولي به نظرم اگه اينطوري که دارم روي پي اس 2 با جوي استيک بازي ميکنم با صفحه کليد بازي کنم که دمار از روزگار اين صفحه کليد در مياد در اخر بايد يگم من اين بازيو به همه پيشنهاد ميکنم چون يه بازي سريع و خوش ساخته و حداقلش اينه که واسه اوقات بيکاري بازي از اين بهتر نميتونيد پيدا کنيد

ME0000606252_1.jpg

ME0000607718_1.jpg
ME0000607726_1.jpg
ME0000607740_1.jpg

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آقا این تاپیک را خوابه؟بابا این همه بازی اومده.یه حالی بدین.
من برای این اول یه بازی رو میپرسم.
میخواستم ببین از دوستان کسی بازی Cold War رو گرفته؟
اگه گرفته یه توضیحی بده.
منم خودم چون سیستمم دیگه پیر شده تو این بازی جدیدا تعطیلم ولی این بلک اند وایت2 انصافا بازی قشنگیه.یه تلقیقی!از بازیهای استراتژی مختلفه.خیلی فرق خاصی با بلک اند وایت1 از نظر گیم پلی نکرده.یعنی باید مردمتون رو از خودتون خشنود کنین!(همه جای دنیا میگن به خاطر رضای خدا حالا اینجا ما میگیم به خاطر رضای مردم!)چیزایی رو که میخوان بهشون بدین و این صحبتا.میتونین منطقه ی تحت قدرتتون رواونقدر قشنگ و دموکراتیک کنین!که مردم دیگه بیان تو شهر شما و در نتیجه منطقه تو گنده شه.یا هم میتونین برین حمله کنین به شهرای مختلف.یعنی پادگان بسازین و نیروهای نزدیک زن و دورزن(شمشیر و کمون)درست کنین بعدش حمله کنین.دیگه بستگی به این داره که بخواین خوب باشین یا بد.بازیم واسه این فکر کنم امتیازاش واسه این یکم کم شد که خیلی چیز جدیدی نداشت.ولی واسه کسایی که نسخه اولو بازی نکردن خیلی خوبه. کساییم که نسخه اولو بازی کردن ولی الان حال این بازیای اکشنو ندارن هم میتونن با این بازی به حد کافی سرگرم شن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر