پیشنمای کامل بازی Mafia II

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
سلام
من نميفهمم يعني چي كه اي دكمه ي تشكرو برداشتن ؟
كه مثلا كسي برا تشكر فعاليت نكنه و غيره ...
بفرما شده اسپ بازار همشم تشكرو از اين چيزا
اگه الان اون دكمه بود نزديك 5 تا از اين پست ها نبود :evil:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام
من نميفهمم يعني چي كه اي دكمه ي تشكرو برداشتن ؟
كه مثلا كسي برا تشكر فعاليت نكنه و غيره ...
بفرما شده اسپ بازار همشم تشكرو از اين چيزا
اگه الان اون دكمه بود نزديك 5 تا از اين پست ها نبود :evil:
کسی چه برای تشکر فعالیت کنه چه نکنه، بلاخره یک مقاله ی سودمند توی سایت گذاشته اما چون وقتی این سیستم انیبل بود بعضیها خیلی روش تکیه داشتند و با همکاریهای دوستانه سعی داشتند از هر اسپمشون تشکر شه، این سیستم رو برداشتند.
برای مثال اون زمان ازین پست شما هم تشکر میشد.

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
کسی چه برای تشکر فعالیت کنه چه نکنه، بلاخره یک مقاله ی سودمند توی سایت گذاشته اما چون وقتی این سیستم انیبل بود بعضیها خیلی روش تکیه داشتند و با همکاریهای دوستانه سعی داشتند از هر اسپمشون تشکر شه، این سیستم رو برداشتند.
برای مثال اون زمان ازین پست شما هم تشکر میشد.
اگه اون دكمه بود الان نه من پست ميدادم كه بخواد تشكر شه نه اونايي كه صفحه قبلو پر كردن;)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اگه اون دكمه بود الان نه من پست ميدادم كه بخواد تشكر شه نه اونايي كه صفحه قبلو پر كردن;)
اتفاقا اون موقع که بود باز هم پست تشکر زده میشد و نویسنده هم برای اینکه رسم رفاقت رو بجا بیاره از پست تشکر،تشکر میکرد

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
تا اونجا که من اطلاع دارم از لحاظ داستانی حلت دنباله نداره ولی داستان تقریبا مثل اولیس

یعنی یه تازه کار که وارد یه گنگ مافیا میشه و پیشرفت میکنه

Ali Pacino

کاربر سایت
Jul 17, 2008
63
نام
علیرضا
تا اونجا که من اطلاع دارم از لحاظ داستانی حلت دنباله نداره ولی داستان تقریبا مثل اولیس

یعنی یه تازه کار که وارد یه گنگ مافیا میشه و پیشرفت میکنه
حیف شد من که با تامی و مافیا خیلی خاطره داشتم:love:
اما شک ندارم مافیا 2 هم مثل اولیش یکی از بهترین بازیها تو این سبکه;)

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
مافیا 1 که واقعا شاهکار بود ، فکر نکنم این نسخه به اندازه ی یک باحال بشه. یکش داستان عالی و نوآوری های زیادی داشت.شخصیت هاش که به نظر از تامی و پالی و سم مزخرف تر میان. درسته که گرافیک و امکانات عالی داره، ولی دلیل بر عالی بودن نمیشه. ( مثل God Father ) ولی فعلا باید صبر کنیم ببینیم بازیش چجوریاس.
40.gif

Ali Pacino

کاربر سایت
Jul 17, 2008
63
نام
علیرضا
مافیا 1 که واقعا شاهکار بود ، فکر نکنم این نسخه به اندازه ی یک باحال بشه. یکش داستان عالی و نوآوری های زیادی داشت.شخصیت هاش که به نظر از تامی و پالی و سم مزخرف تر میان. درسته که گرافیک و امکانات عالی داره، ولی دلیل بر عالی بودن نمیشه. ( مثل God Father ) ولی فعلا باید صبر کنیم ببینیم بازیش چجوریاس.
40.gif
گرافیکش که خیلی خفنه
گیم پلی اش هم اگه مثل نسخه ی اول باشه و یه تغیرایه کوچولو و چند تا نو آوری تو بازیش رو کنن این یکی هم شاهکار می شه;)
شما هم مثه من خوشبین باشین:biggrin1:

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
گرافیکش که خیلی خفنه
گیم پلی اش هم اگه مثل نسخه ی اول باشه و یه تغیرایه کوچولو و چند تا نو آوری تو بازیش رو کنن این یکی هم شاهکار می شه;)
شما هم مثه من خوشبین باشین:biggrin1:
می دونم گرافیکش عالیه، ولی این دلیل بر شاهکار بودن یک بازی نمیشه ( مثل گاد فادر ) . گیم پلیش هم به نظرم بهتره خیلی به GTA شبیهش نکنن . ولی خوب بازی هنوز نیومده، من فعلا نظر قطعی در مرودش نمی دم.
از نظر من همین که یکش شاهکار بود، 2ـش هم ارزش خریدن داره.
38.gif

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
به هر حال، اونجور که از پیشنمای زیبای شما و عکسها و مطالب سایت اصلی بازی معلومه، بازی حال و هوای نسخه ی قبلی رو حفظ کرده و این خبر خیلی خوشحال کنندست. در ضمن ، Deluca Restaurant ، نقش Salieri's bar توی نسخه ی یک رو داره دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر