پنج بازی PS3 که در E3 امسال فرمانروایی خواهند کرد!

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
477020_1_hs.jpg

تعدادی از بازی های معرفی شده و نشده PS3 که ما انتظار داریم آنها را در نمایشگاه E3امسال مشاهده کنیم .

inFamous 2

به اندازه کافی شایعه پیرامون ساخت ادامه ای بر بازی ( عنوانی عالی به سبک Sand Box ی که در نقش ابر قهرمانی قرار می گرفتید ) وجود دارد که , نسخه اول آن در سال 2009 عرضه شد . از طرفی تقریبا تایید شدن آن برای ما به اندازه یک عمر طول کشیده است پس , به شدت منتظریم تا در نمایشگاه E3امسال به طور رسمی معرفی شود . به نظر ما Sucker Punchبه جای عوض کردن محیط بازی و نقل مکان کردن از Empire City, در صدد این است تا این شهر را پرجزییات تر و پویا تر از گذشته جلوه دهد . ما حاضریم شرط ببندیم که Infamous 2 عنوانی Prequel خواهد بود که کاملا در محوریت آن Kessler قرار خواهد گرفت و حوادث بازی بیشتر بر روی او تمرکز خواهند داشت و نهایتا با بروز برخی اتفاقات و روشن شدن ابهامات , شاهد روی دادن حوادث نسخه اول خواهیم بود . حتی عرضه بازی در کریسمس سال جاری هم نمی تواند مرحمی بر درد فراق ما باشد .

Resistance 3

ادامه این بازی عالی هنوز رونمایی نشده تا به وقت مناسبش . درسته ؟ ولی جدا از این موضوع , حتی به طور رسمی هم معرفی نشده است . پایان هیجان انگیز و مبهم Resistance 2تقریبا این موضوع را کاملا مشخص کرد که ما باید انتظار بازگشت Chimera ها را داشته باشیم . بنا به این دلایل ما انتظار داریم تا معرفی نسخه سوم بازی یکی از اولین خبر های E3امسال خواهد بود . با فرض اینکه در بیگ اپل قرار بگیرد , شایعات حکایت از آن دارند که نسخه سوم بازی زودتر از اوایل سال 2011 عرضه نخواهد شد ولی با همه این وجود نمایشگاه E3امسال بی شک بزرگ ترین مکان برای معرفی بازی خواهد بود .

MotorStorm 3

Evolution Studios از سال 2008 تا به کنون بنا به دلایلی بی سرو صدا و ساکت بوده است و ما انتظار این را داریم که بلاخره سومین عنوان خود از این سری را بار دیگر برای پلی 3 معرفی کند . عنوانی ریسینگ که در حاشیه شهر ها و در مناطق صعب العبور اتفاق می افتد. ما در نسخه های قبلی شاهد دره هایی مرگ بار , مناطق برفی و جزیره های گرمسیری بوده ایم با این وجود نسخه سوم چه چیز جدیدی را برای معرفی ارائه خواهد داد . آیا ممکن است این نسخه در خیابان ها و شهرها اتفاق بیافتد ؟ بهتر است همگی منتظر بمانیم تا بلکه در E3امسال اطلاعاتی در این مورد بدست آوریم .

Metal Gear Solid: Rising

با وجود اینکه عنوانی دیگر از سری متال گیر که توسط شخص کوجیما ساخته شده برای PSPچند ماه دیگر عرضه خواهد شد , از طرفی مطمئنا E3امسال هم مکانی مناسب برای رونمایی مفصل و با شکوه از Metal Gear Solid : Risingخواهد بود که مطمئنا علاقه طرفداران را به سری دو چندان خواهد کرد . با توجه به نکاتی که در E3سال قبل ذکر شده بود , Raiden شخصیت اول بازی خواهد بود و سبک بازی به صورت " Lighting Bolt Action" است که تا حدودی می توان آن را با Infamous مقایسه کرد .

Call of Duty 7

وقتی صحبت از CoDامسال میشه , بنظر میرسه Activision اون اطمینان خاطرش دچار تزلزل می شود ولی صرف نظر از اینکه چه استدیویی آن را می سازد و یا اینکه وقایع بازی مربوط به چه دوره ای است , یک معرفی کوچک از بازی هم می تواند دنیای گیمینگ را به شدت به وجد بیاورد . با توجه به شایعاتی که پیرامون بازیست گویا قرار بازی در جنگ ویتنام جریان داشته باشد اگر Tryarchموفق شود به خوبی از اکشن دیوانه کننده Moden Warfare 2درس بگیرد و آن جو وحشتناک ویتنام مخوف را به زیبایی پیاده کند , ما آماده ایم تا دو مرتبه به جنگ دیگری اعزام شویم .

Source

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
:((نه الان واسه LBP2 خیلی زوده.هنوز سرور ها شلوغه و مراحل زیادی ساخته میشه.Store فعالی داره.MM بهتره حسابی روی LBP2 کار کنه.کافیه یه لحظه فکر کنید.المان های زیادی رو میشه به این بازی اضافه کرد.
اون mod nation racer هم مسخره اس.همه برند ها خودشونو میکشن تا یه کارکتر خاص رو محبوب کنن ولی سونی ......
حیف sackboy ها به اون با مزه گی نبود که.....

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
:((نه الان واسه LBP2 خیلی زوده.هنوز سرور ها شلوغه و مراحل زیادی ساخته میشه.Store فعالی داره.MM بهتره حسابی روی LBP2 کار کنه.کافیه یه لحظه فکر کنید.المان های زیادی رو میشه به این بازی اضافه کرد.
اون mod nation racer هم مسخره اس.همه برند ها خودشونو میکشن تا یه کارکتر خاص رو محبوب کنن ولی سونی ......
حیف sackboy ها به اون با مزه گی نبود که.....

عزیز من این دیگه از اون حرفاست تا حالا کدوم شخصیت به این با مزگی دیده بودی کل خانواده من با این شخصیت حال می‌کنن. عشقست LITTLE BIG PLANET:love::love::love::love::love::love::love::love:

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
من که اصلا" دوست ندارم Killzone 3 رو ps3 بیاد . اولا" هنوز حالا حالا ها می شه با killzone 2 حال کرد .دوما" killzone 3 به نظر من باید یه انقلاب گرافیکی باشه مثل شماره ی قبلی !
فکر نکنم رو ps3 بشه چیزی خفن تر از killzone که کاملا" محسوس باشه ساخت . به نظر من بهتره رو ps4 بیاد اونم نه اوایلش . مثلا" 2015 یا دیر تر . که حسابی روش کار کنن.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
عزیز من این دیگه از اون حرفاست تا حالا کدوم شخصیت به این با مزگی دیده بودی کل خانواده من با این شخصیت حال می‌کنن. عشقست LITTLE BIG PLANET:love::love::love::love::love::love::love::love:
دوست عزیزمتوجه منظور من نشدی.اتفاقا منظورم این بود که سونی باید از کارکتر LBP یعنی Sack Boy توی اون بازی ماشین سواری استفاده کنه نه از یه کارکتر جدید.بهتره یه جورایی SackBoy رو به شناسنامه خودش تبدیل کنه.مثل ماریو برای نینتندو و سونیک برای سگا.
مثلا میتونه ماشین سواری به سبک LPBP بزنه،یا اینکه میتونه یه بازی تو سبک کراش بزنه.همونی که توی PSone بازی میکردیم.مخصوصا اینکه اگر درست یادم باشه نایتی داگ بازی Crash رو می ساخت که الان هم میتونه بسازه ولی سونی این IP رو از دست داده و یه جورایی دست Sierra و اکتیویژن افتاده و الان بهونه خوبی برای ساخت بازی به اون سبک هست.با تغییر کارکتر و اسم بازی و کمک نایتی داگ و مدیا مولکول....

این پست دیدگاه ها آرزوها و امیال شخصی نویسنده رو در بر میگیره.ممکنه با واقعیت جور نباشه.

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
مثلا میتونه ماشین سواری به سبک LPBP بزنه،یا اینکه میتونه یه بازی تو سبک کراش بزنه.همونی که توی PSone بازی میکردیم.
اين mod nation racer هم مثل همون كراشه ولي خيلي بزرگتر و بهتر فقط يك كاركتر محبوب توش نيست. حتما MNR هم چيز خوبي از آب در مياد

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوست عزیزمتوجه منظور من نشدی.اتفاقا منظورم این بود که سونی باید از کارکتر LBP یعنی Sack Boy توی اون بازی ماشین سواری استفاده کنه نه از یه کارکتر جدید.بهتره یه جورایی SackBoy رو به شناسنامه خودش تبدیل کنه.مثل ماریو برای نینتندو و سونیک برای سگا.
مثلا میتونه ماشین سواری به سبک LPBP بزنه،یا اینکه میتونه یه بازی تو سبک کراش بزنه.همونی که توی PSone بازی میکردیم.مخصوصا اینکه اگر درست یادم باشه نایتی داگ بازی Crash رو می ساخت که الان هم میتونه بسازه ولی سونی این IP رو از دست داده و یه جورایی دست Sierra و اکتیویژن افتاده و الان بهونه خوبی برای ساخت بازی به اون سبک هست.با تغییر کارکتر و اسم بازی و کمک نایتی داگ و مدیا مولکول....

این پست دیدگاه ها آرزوها و امیال شخصی نویسنده رو در بر میگیره.ممکنه با واقعیت جور نباشه.

پس عذر می‌خوام از این بابت. ولی‌ واقعا حق با شمست اگه اینطوری میشد خیلی نتیجه خوبی‌ میداد
اگه آخر حیف یه کسره میذاشتی حل بودا.یا مثلا میگفتی‌ حیفه. اشتب متوجه نمیشدم که الان شرمنده باشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر