پلی استیشن 4 رسما رونمایی شد

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
پلی استیشن 4 رسما رونمایی شد (آپدیت شد)

بلاخره از پلی استیشن 4 به صورت رسمی پرده برداری شد.
سونی در کنفرانسش با انتشار رسمی شکل ظاهری کنسول و هم چنین اطلاعاتی مجذوب کننده از کنسول جدید خود نگاه ها را به سمت خود جذب کرد. کنسول جدید سونی تمام مشکی بوده و از نظر ظاهری با کنسول ایکس باکس وان تفاوت خاصی ندارد ، همچنین به صورت افقی و عمودی میتوانید آن را قرار بدهید عکس هایی از این کنسول در پایین:

ps4hardware3610.jpg.jpg

ps4hardware2610.jpg.jpg

در خبرهای بعدی در رابطه با کنسول جدید سونی آمده است این کنسول با قیمتی معادل 399 دلار چیزی 100 دلار ارزان تر از قیمت کنسول رقیب عرضه خواهد شد! قیمت این کنسول در آمریکای شمالی 399 دلار و در اروپا 349 یورو اعلام شده است. پلی استیشن 4 در تعطیلات کریسمس امسال همزمان با عرضه ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.
همچنین در اخبار دیگری آمده است این کنسول به چک شدن اینترنتی در طول شبانه روز احتیاج ندارد و بازیهای دسته دوم در آن به شکل سابق قابل استفاده خواهند بود.

منابع:
PlayStation 4 will cost $399 - News at GameSpot
PS4 supports used games and features no online check-in - News at GameSpot
PlayStation 4 Design Revealed - News - www.GameInformer.com

(آپدیت جدید)
اطلاعات جدید منتشر شده توسط سونی نشان میدهد که برای اجرای بازیهای مولتی پلیر شما نیاز دارید که عضو PS Plus باشید این مسئله قبلا در پلی استیشن 3 وجود نداشت ولی در PS4 برای اجرای بازیهای مولتی پلیر "حتما" باید عضو PS Plus باشید.

منبع:
Sony Will Require PlayStation Plus Membership For Multiplayer - News - www.GameInformer.com

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
یعنی میتونم بگم :-&
من که بعد نینتندو سونی رو ترجیح میدادم حالم از این کنسول بهم خورد خدایی این چیه طراحی کردن :-o
من موقعی که خواستم ps3 بگیرم گفتم فقط Fat میگیرم الان ظاهر اینو میبینی حالت بد میشه خدایی مایکرو خیلی بهتر طراحی کرده
البته سونی یک جا رو خیلی خوب کار کرده و اونم قیمتش هست 399 دلار خدایی برای همچین سخت افزاری خیلی قیمت خوبیه

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
یه چیزی رفته رو مخم این عکسایی که دوستمون گذاشته فیک میزنه دو تا عکس رو باهم مقایسه کنید نسبت اندازه دسته و کنسول تو دو تا عکس با هم فرق داره بعد هم اینکه عکی بالایی کنسول گاملا صافه ولی تو پایینی جلوی کنسول شیب داره

فیک چیه برادر یه سر به سایت رسمی سونی بزن. شیب داره مثل چی :d

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
درود
طرح زیبا هست مخصوصا توی حالیت ایستاده
خوبه که مشکل قضیه بازیهای دسته دوم و آنلاین بودن رو نداره خدا رو شکر از همین الان باید لحظه شماری کرد واسه خرید قیمتشم که 100 دلار کمتره :D هر دلار رو اگر 3 هزار بگیریم :))
سونی اساسا محو کرد مایکرو رو

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
وای ی ی ی من الان دیدمش چه قدر خوشگله این لعنتی اصلا این سونی وقتی نوشته Make Believe یه چیزی هست :x
تا به امروز که من به شخصه سونی رو باور داشتم و دارم همیشه هم از محصولاتش لذت بردم همین یک هفته پیش هم یک هندزفری SBH20 خریدم برای Z ، ترکونده این بشر
عاشقتم SONY

آقا هر چی باشه از کنسول ماکرو قشنگ تره خداییش

حالا 10% هم قشنگ‌تر باشه فرقی ایجاد نمی‎‌کنه. هر دو کنسول زیبا نیستند.
PS3 Fat ازین خیلی قشنگ‎تر بود.
XBox 360 Slim هم ازین XBox 1 به مراتب قشنگ‎تر بود.

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
(آپدیت جدید)
اطلاعات جدید منتشر شده توسط سونی نشان میدهد که برای اجرای بازیهای مولتی پلیر شما نیاز دارید که عضو PS Plus باشید این مسئله قبلا در پلی استیشن 3 وجود نداشت ولی در PS4 برای اجرای بازیهای مولتی پلیر "حتما" باید عضو PS Plus باشید.

منبع:
Sony Will Require PlayStation Plus Membership For Multiplayer - News - www.GameInformer.com

(به پست اول اضافه شد)

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
هرچی باشه یغور و گنده نیست جمع و جوره ... لا اقل یه دست نیست دو تیکست ....شبیه ps2 پیشرفتست که به نظرم هدفداره این حرکت یه ال ای دی ابی طولی داره اونم خوبه .... ساده ولی شیکه مثل گوشیهای سونی xperia.....من مشکلی ندارم باهاش

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,763
نام
مراد حلیمی
طراحي هر دو كنسول نسبت به شماره هاي قبلشون افت داشته و نميشه انكار كرد

ولي اينكه كدوم بهتر كاملا مشخصه كه هر كاربري طرفدار هر برندي باشه ميگه كنسول من خوشگلر:d(تا حالا كه در تمام كاربراي اين تاپيك صادق بوده اين كار)

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
خوب شد. دیگه احتیاجی به خرید PS4 نیست. می دم PS2 رو 2 تا تقه بزنند کجش کنند می شه PS4. خداوکیلی قیافه ی جفت کنسول های نسل بعد ضایع است.
ولی به خاطر قیمتش هم که شده اول 4 می گیرم بعد که 1 کپی شد اونم می گیرم....
:d

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
قیمت ps eye و dual shock 4 با هم 60$ اعلام شده !!

شما که میگی کینکتم میده 499$ بازم ps4 ارزون تره :D

xbox 1 = 499
ps4 = 460

و در نهایت باید به فن های xbox گفت :

دست و پا نزن زاخار نمیرسی به ما :D

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اونایی که به طراحی X1 گیرداده بودن بیان اینو جمع کنن لطفا:d کنسول مایکروسافت بیش از حد ساده است و سونی باز یه مقدار بهتره طراحی کنسولش ولی ابدا مثل پی اس 3 نیست! قیمتش هم که پایینتره...باید دید سونی کنسول چند براش تموم میشه که 400 دلار میفروشه؟ احتمال زیاد در ابتدای کار هردوشون ضرر بدن روی کنسولهاشون. من نظرم به سمت X1 ــه منتها اینکه کدومشون زودتر هک بشن نقش خیلی مهمی تو انتخاب من داره :d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
انگار دوتا PS2 چسبوندن به هم. از لحاظ قیافه دوتاشون نا امیدم کردن. البته من که هیچکدومشون رو نمیخرم:D

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
حالا 10% هم قشنگ‌تر باشه فرقی ایجاد نمی‎‌کنه. هر دو کنسول زیبا نیستند.
PS3 Fat ازین خیلی قشنگ‎تر بود.
XBox 360 Slim هم ازین XBox 1 به مراتب قشنگ‎تر بود.

مگه قراره تا هشت سال اینده فقط همین معماری ظاهری وجود داشته باشه. صد در صد سری های slim هم در کاره.
منتها باید لیتوگرافی ساخت پیشرفت کنه که بشه مادربورد و غیره رو در فضای کوچک تر شیک تر و باریک تر جا بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر