پلتفرم GBAZ

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
پولی هم که بشه باز چون مبلغش نسبت به خرید اورجینال بسیار پایین تره باز ملت میریزن و ترافیک ایجاد خواهد شد
کسی هم از سرور ها ، توانایی و نحوه سرویس دادن این اقایون خبری نداره متاسفانه
در ثانی اگر فرض را بر این بگیریم که این همان سیستم اشتراکی بدون وقت گرفتن و فعال سازی گیم است ، باز تداخل استفاده هم زمان یا بعضا ظرفیت استفاده از یک بازی در جای خود باقیست
مگر اینکه این برقراری اتصال با سرور جی باز و اینترنت فقط برای بار اول باشد ، نه هر باره چون صد در صد هر بار که میخوای بازی را لانچ کنی به مشکل میخوری.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
درود
برای منم همینطور شد خودم قطع کردم دوباره زدم، در حال اتصال دوباره میاد و بعد چند ثانیه قطع میشه و هیچ اتفاقی نمیوفته! البته بازی فیفا۲۳!
درود
مشکل از انتی ویروس بود، جلوی دسترسی بازی به اینترنت رو میگرفت!

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
آنتی ویروس خود کامپیوتر یا جدا داشتین؟
برای منم دقیقا همینه مینویسه 3 دقیقه ولی هیچی نمیشه و میره پیامه!
درود
کسپر اسکای دارم، ممکنه مال ویندوز هم دسترسی رو ببنده! برای تست میتونید آنتی ویروس رو غیرفعال کنید یا کار زیرو انجام بدید!
Go to Start > Settings > Update & Security > Windows Security > Virus & threat protection. Under Virus & threat protection settings, select Manage settings, and then under Exclusions, select Add or remove exclusions. Select Add an exclusion, and then select from files, folders, file types, or process

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من می خواستم برنامه رو یک دیدی بزنم ببینم چی کار می کنه اما متاسفانه نه خارج از ایران می زاره دانلودش کنید نه بدون شماره ایران اکانت می شه توش ساخت.

• Sad
Reactions: SiminSecret

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
به نظر میاد برای اجرای مجدد بازی دیگه نیازی به گرفتن توکن جدید نیست.
دیشب که استاروارز رو برای بار اول زدم اجرا بشه، نوشته بود بین ۳ تا ۵ دقیقه برای اجرای بازی زمان نیازه و البته ۳۰ ثانیه هم نشد که وارد بازی شد.
امروز بازی رو تست کردم و به محض کلیک وارد بازی شد.
دو دفعه دیگه هم امتحان کردم و بدون مکث وارد بازی شد.

خیلی وقت پیش اون اوایل که Red Dead اومده بود برادرم اشتراکیش رو خریده بود، یه اپ کوچولو رو ران می‌کردی و لانچر میومد و وارد بازی می‌شد. اپ هم روسی به نظر میومد.
این تا حدی شبیه اون کار می‌کنه اما خیلی تر و تیمزتر.

پست اول رو هم با اطلاعات حداقلی آپدیت کردم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
به نظر میاد برای اجرای مجدد بازی دیگه نیازی به گرفتن توکن جدید نیست.
دیشب که استاروارز رو برای بار اول زدم اجرا بشه، نوشته بود بین ۳ تا ۵ دقیقه برای اجرای بازی زمان نیازه و البته ۳۰ ثانیه هم نشد که وارد بازی شد.
امروز بازی رو تست کردم و به محض کلیک وارد بازی شد.
دو دفعه دیگه هم امتحان کردم و بدون مکث وارد بازی شد.

خیلی وقت پیش اون اوایل که Red Dead اومده بود برادرم اشتراکیش رو خریده بود، یه اپ کوچولو رو ران می‌کردی و لانچر میومد و وارد بازی می‌شد. اپ هم روسی به نظر میومد.
این تا حدی شبیه اون کار می‌کنه اما خیلی تر و تیمزتر.

پست اول رو هم با اطلاعات حداقلی آپدیت کردم.
از دفعات بعد میتونی آفلاین بازی ها رو اجرا کنی کلا

• Like
Reactions: m.a.t

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
من می خواستم برنامه رو یک دیدی بزنم ببینم چی کار می کنه اما متاسفانه نه خارج از ایران می زاره دانلودش کنید نه بدون شماره ایران اکانت می شه توش ساخت.
دیگه زندگی در اروپای بحران‌زده، آمریکای رو به افول و کشورهای جیره‌خوار و وابسته‌ی واقع در حاشیه جنوبی خلیج فارس سختی‌های خودش رو داره.
احسنت. این طوری دیگه عالیه.

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
من خارج از کشور هستم و تونستم دانلود کنم، فقط موقع گرفتن توکن باید vpn ایران بزنی اکتیو شه

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
اینو متوجه نشدم یعنی الان مثلاً بنده که استاروارز رو آفلاین با لانچر میارم بالا ،مثلا بخوام یه بازی دیگه با لانچر دانلود و اجرا کنم بازی استاروارز اکتیوش نمیپره ،یعنی نیاز نیست دوباره استاروارز رو آنلاین اجرا کنم تا اکتیو بشه ؟

• Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر