پرش به سوی ps4 و xbox بعدی به زودی اتفاق می اقتد

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Ubisoft CEO Yves Guillemot گفت:عبور از ps3 و xbox360 به ps4 و xbox بعدی زودتر از انچه فکر میکنید اتفاق میافتد.

طبق مصاحبه ای که با gama ترتیب داده شده بود گفته شد که پس از انتشار wii u دو شرکت سونی و ماکروسافت خیلی زودتر امادگی برای معرفی نسل بعد را دارند.

"من فکر میکنم خبر نسل بعد به زودی منتشر میشود و ما امادییم که موتور های جدیدمان را بسازیم"

استادیو یوبی سافت اماده ی برای سخت افزار های جدیدی که ارائه میشن ادامه میده همانند wii u

"ما این روند را ادامه میدهیم و فکر میکنیم که این کنسول اینده ی درخشانی خواهد داشت و همچنین صنعت بازی را دگرگون میکندپس ما میخواهیم نقشی در ان داشته باشیم.
ubisoft.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
اقا خبری نیست اگه سونی روش کارکنه دو سه روز دیگه خبرش در میره با توجه به اتفاقات گذشته
سونی که داره رو ps4 کار میکنه.ساخت کنسول که یکی دو روزه نیست.
ما که آماده ورود به نسل بعد هستیم.>:d<

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
بشخصه دوست دارم 2012 معرفی بشه و 2013 یا 2014 بیاد تو بازار ..

آخه به قول کارمک این نسل هنوز پتانسیل داره ...:d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
هر کی برای خودش داستانی میگه ؟ اون از گیم استاپ اون از اپیک اینم از یوبی تا خود سونی و ماکرو نیان برنامه ایندشون در مورد این دو بگن هیچی معلوم نیست .

مرسی دوست عزیز فقط یک چیز در مورد خبرت این CEO که میبینی مخفف Chief executive officer هستش که مدیر اجرایی گفته میشه یا به زبان راحت رئیس یک شرکت هست اقای Yves Guillemot هم رئیس شرکت هستش و جزو هیئت رئیسه شرکت هم هست برادران Guillemot . خواستم بدونی اگر جایی دیدی بدونی چی هست چون ترجمه نکرده بودی مرسی

cool2010

کاربر سایت
Nov 15, 2010
58
نام
حجت
یه خبرایی بلاخره هست معمولا وقتی در مورد یه موضوعی هی هرکی یه حرفی میزنه طبیعتا یه خبرایی هست,تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها دوستان.....

به احتمال زیاد E3 بعدی رونمایی میشه کنسولا و دوباره از تیر یا مرداد در دست رسه عموم قرار میگیره.حداقل فکر میکنم این موضوع واسه مایکروسافت صدق کنه سونیو نمیدونم.
حتی شاید الان کنسولا تموم شده باشه منتظر باشن به Wii u چقدر فروش میکنه یا کلا چقدر استقبال میشه بعد دست بکار بشن.

ولی مطمینن یه خبرایی هست یه 2 هفته ای هست هر روز یه خبری هست.

البته اینم فراموش نکنین که این حرفو یه سایت نزده بلکه یه کمپانی معتبر زده.

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76
در زود ترین شرایط برای هر کردم از دو تا کنسول من اینطوری پیش بینی میکنم:
رونمایی کنسول : e3 2012
عرضه : نیمه ی دوم سال 1392 (3/2014-10/2013)
بنا به حدسیات خودم فکر نمیکنم قبل از نیمه ی دوم 92 این کنسولا وارد بازار شن.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
به نظر من تابستان سال دیگه موقعیت خیلی خوبی برای عرضه هست !!
چون اگه دیر بجنبند فروش wii U میره بالا !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
دیگه تابلو تر از این نمیشه . بعد حالا بعضی ها بیان باز بگن عمرا ! :lol:نهایتش یعنی منفجر بشه 2013 کنسولها عرضه شدند من به همین 2012 هم شک دارم ! البته اگه wii u نبود شاید این نسل تا 2014 طول میکشید ولی wii u میتونه بازار را کاملا تحت تاثیر قرار بده و فروش 360 و ps3 خیلی کمتر بشه به همین خاطر مجبور هستند که نسل را زود شروع کنند .
کلا فرخ خیلی خوشحال هستی
این بخون
"ما این روند را ادامه میدهیم و فکر میکنیم که این کنسول اینده ی درخشانی دارد و همچنین صنعت بازی را دگرگون میکند و ما میخواهیم نقشی در ان داشته باشیم
خودشون هم می دونند :)):)):))
دوباره عجله می کنند و یک کنسول 3 چراغ می اید بیرون

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
دوستان یه چی بگم خیال همه راحت بشه
چند وقته پیش سونی رسما توی یه همایش اعلام کرد که PS3 باید 10 ساله بشه که PS4 بیاد شاید خبر ساختش توسط سونی تایید بشه ولی حالا حالا ها نمیاد. فکر کنم ماکرو سافت هم گفته باید Xbox ده ساله بشه چون اینا تازه کینکت رو عرضه کرد .

حالا همه نیخوان غصه بخورن شاید 2012 جهان نابود شد :d;):((:))

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
دوستان یه چی بگم خیال همه راحت بشه
چند وقته پیش سونی رسما توی یه همایش اعلام کرد که PS3 باید 10 ساله بشه که PS4 بیاد شاید خبر ساختش توسط سونی تایید بشه ولی حالا حالا ها نمیاد. فکر کنم ماکرو سافت هم گفته باید Xbox ده ساله بشه چون اینا تازه کینکت رو عرضه کرد .

حالا همه نیخوان غصه بخورن شاید 2012 جهان نابود شد :d;):((:))

میشه راجع به این حرفات یه منبع بدی
آره منم زیاد شنیدم که سونی وماکرو سافت اعلام کردن ما ps3 یا 360 را 10 سال ساپورت میکنیم اما این دلیلی برای این نیست که کنسول جدید عرضه نکنن
بعد تا حالا به ذهنت خطور نکرده چرایکی دوسال پیش از این حرفا نبود؟ چی شده همه دارن از نسل بعد حرف میزنن؟
2014 ماکزیمم زمانیه که میشه یه کنسول نسل بعد را دید .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اره كمپانيهاي سازنده كنسول گفتن 2014 ...
اينها گفتن زودتر مياد !!
ممكنه يك چهارم پاياني 2013 بياد !!!
شايـــد ! :d
اين شركت ها بلد نيستن خفه بشن ؟؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظر من هر چه زودتر معرفی شه بهتره . دقت کنین که وقتی به اواخر نسل میرسیم تعداد انحصاری های PC خوب میزنه بالا و اکثر این انحصاری ها بخاطر گرافیک خیلی خوب و عالی نسل بعد رو کنسول ها عرضه میشن . نمونه HL2 .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
یه جوریایی داره به من ثابت میشه سال دیگه کنسولو رونمایی کنن :d
باو !! حتما یه چیزی هست که همش زرت و زرت دارن این حرفا رو می زنن :|:d

• Like
Reactions: Apóllōn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟