پرسش و پاسخ Xbox One

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام
فک کنم هوم نبود بعد اینکه زدم مرحله بعدش اومد remove this as my xbox home
که دراومدم.یه اکانت جدید ساختم.الان بازی هارو تا منو رفتم در اومدم آفلاین کردم فقط از ۴تا بازی رو دوتاش آرم گیم پس زده حالا صبر کنم بعد خاموش کنم یا بلافاصله خاموش کنم از برق بکشم دوباره برم امتحان کنم.
خبری بده

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
57
یه سوال دوستان
هاردر دستگام ۵۰۰ هستش، آیا امکانش هست بازی ها رو از live دانلود کنم رو هارد اکسترنال کپی کنم بعد با همین روش بالا بیارم.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
میگه باید برای بازی آفلاین اکانت رو Home کنید و روش انجامش هم توی عکس نوشته

داخل setting رفتی قسمت general بعد personalization و قسمت my home xbox
اونجا رفتی اگه گزینه set home داشت بزن که اکانت هوم بشه اگه هم نوشته بود remove this as my xbox home یعنی اکانت روی کنسول شما هوم هست و نیازی نیست کاری بکنی

یه سری از دوستان میگن ظاهرا گیم پس فعلا به صورت آفلاین کار نمیکنه و من هنوز تست نکردم و تست کنید ببینید برای شما آفلاین میشه یا نه
انگار بازی هایی که برای خودمون هست رو اجرا میکنه تو حالت آفلاین ، نوشته own game نه game pass game
آقا اوکی شد ? . Full shutdown کردم.از برق کشیدم.روشنش کردم رفتم رو اکانت جدید الان بازی ها بالا میاد
دستت دردنکنه خبر دادی اگه زحمتت نمیشه برای بچه ها آموزش کاری که انجام دادیو اینجا پست کن.ممنون .و اینکه full shutdown رو چجوری انجام دادی ؟
یه سوال دوستان
هاردر دستگام ۵۰۰ هستش، آیا امکانش هست بازی ها رو از live دانلود کنم رو هارد اکسترنال کپی کنم بعد با همین روش بالا بیارم.
اول باید هارد رو با xbox فرمت کنی.بعد از کنسول بازیهارو دانلود کن و بله بازیها با اون روش اجرا میشن از رو هارد.

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
57
انگار بازی هایی که برای خودمون هست رو اجرا میکنه تو حالت آفلاین ، نوشته own game نه game pass game

دستت دردنکنه خبر دادی اگه زحمتت نمیشه برای بچه ها آموزش کاری که انجام دادیو اینجا پست کن.ممنون .و اینکه full shutdown رو چجوری انجام دادی ؟

اول باید هارد رو با xbox فرمت کنی.بعد از کنسول بازیهارو دانلود کن و بله بازیها با اون روش اجرا میشن از رو هارد.

سلام
رو اکانتی که گیم پس روش فعال بود ۴تا بازی دانلود کردم:
Pes2021, battlefield 4, battlefield hard-line,injustice 2
(البته یه بازی call of duty: back ops قانونی روش خریداری شده بود که اینم بدون مشکل آفلاین اجرا میشه)
یه بار با توضیحات شما تو پست های قبلی پیش رفتم که نشد این ارور داد:
Settings>general>perzonalazition>my home Xbox
باراهنمایی دوستمون Ravi, مراحل رفتم هوم کردم
بلا فاصله یه اکانت جدید ساختم و باهاش داخل بازی ها رفتم تا منو بازی میرفتم در می اومدم و در آخرش رفتم تو سیتینگ آفلاین کردم بعدش یه چند دقیقه صبر کنین(واسه من رو ۲تا از بازی ها آرم گیم پس بود رو ۲تای دیگه نبود) بعدش این مراحل برین فول شاتدان کنین:
Sittings>general>power mode & startup>full shutdown
در آخر دستگاه از برق بکشین،دوباره روشنش کنین وارد اکانت جدید بشین واسه من بدون مشکل اجرا شد.

• Like
Reactions: aha2012

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
57
حالا نمی‌دونم اون اکانتی که توش گیم پس فعاله و هوم کردم رو حذف کنم مشکلی پیش میاد یا ن.
و اینکه هنوز از تایم گیم پس مونده دوباره بازی اضافه کنم و این مراحل دوباره انجام بدم دوباره میشه آفلاین بازی کرد یا ن

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
حالا نمی‌دونم اون اکانتی که توش گیم پس فعاله و هوم کردم رو حذف کنم مشکلی پیش میاد یا ن.
و اینکه هنوز از تایم گیم پس مونده دوباره بازی اضافه کنم و این مراحل دوباره انجام بدم دوباره میشه آفلاین بازی کرد یا ن

دوست عزیز اگه اکانت هوم کرده باشی حتی اگه حذفش کنی قبل از اینکه از هوم خارج کنی اون اکانت روی کنسول باقی میمونه
اگه خواستی کامل حذف کنی اول باید اکانت از هوم خارج کنی بعد حذف کنی

گیم پس تا چند وقت پیش شما میتونستی اکانت اگه اعتبار داشت آفلاین کنید و به راحتی از بازی ها استفاده کنید ولی چند وقتی هست بعضی ها میگن نمیشه اکانت گیم پس آفلاین استفاده کرد که این موضوع من هنوز تست نکردم خودم ولی اگه مثل سابق باشه همه چیز شما حتی یک روز هم از اکانتت باقی مونده باشه و آفلاین کنی بازی ها میمونن تا وقتی دوباره آنلاین بشین

• Like
Reactions: aha2012

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خب شما هنوز گیم پست تموم نشده مرد مومن من از ۲۰۱۷تا الان همین کار رو کردم قفل نشده حالا دوستان می گن گویا قفل می شه از الان به بعد

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوست عزیز اگه اکانت هوم کرده باشی حتی اگه حذفش کنی قبل از اینکه از هوم خارج کنی اون اکانت روی کنسول باقی میمونه
اگه خواستی کامل حذف کنی اول باید اکانت از هوم خارج کنی بعد حذف کنی

گیم پس تا چند وقت پیش شما میتونستی اکانت اگه اعتبار داشت آفلاین کنید و به راحتی از بازی ها استفاده کنید ولی چند وقتی هست بعضی ها میگن نمیشه اکانت گیم پس آفلاین استفاده کرد که این موضوع من هنوز تست نکردم خودم ولی اگه مثل سابق باشه همه چیز شما حتی یک روز هم از اکانتت باقی مونده باشه و آفلاین کنی بازی ها میمونن تا وقتی دوباره آنلاین بشین
دقیقا ولی به نطرم تو ابدیت بعدی درست می شه

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
57
سلام
الان دوباره میخواستم بازی جدید دانلود کنم آنلاین کردم این پیغام اومد
1614013856896..jpg

به نظرتون احتمال داره بعد آپدیت دیگه نشه آفلاین بازی کرد.

آخرین ویرایش:

Moji nas

کاربر سایت
Jun 5, 2019
57
خب شما هنوز گیم پست تموم نشده مرد مومن من از ۲۰۱۷تا الان همین کار رو کردم قفل نشده حالا دوستان می گن گویا قفل می شه از الان به بعد
منظور شما اینه تا وقتی که تایم گیم پس مونده میشه آفلاین بازی کرد.بعد اتمام تایمش دیگه نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر