پرسش و پاسخ Xbox One

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
Forza 3 روی گیم پس نیست ولی 4 هست و میتونی اون رو بازی کنی.
من کلا به عشق فورزا سه این کنسول رو خریدم و الان نامید شدم که اصلا اکانتش پیدا نمیشه چندجا هم دیدم بالای هفتصد گزاشتن
اشتباه کردم نسخه دیجیتالی گرفتم حالم گرفته شد
نسخه 4 بازی کردم ولی محیط سه یه چیز دیگست حالا امشب میزارم تو دیوار نسخه درایو دار میخرم دیکسشو میگیرم ممنون

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
3ماهه هوم 145 هزار
بازیهای گیم پس و eaplays توش هست و میتونی آنلاین بزنی

(( دوستان دسته ها و بدنه کنسول خط های ریز داره ماده ای هست بشه تمیزش کرد؟؟ مثلا جای انگشت رو بدنه مونده هرچی دستمال میکشم تمیز نمیشه رو دسته هم یکم خط بچه انداخته رد مونده راهی هست؟))
نگاه کردم لیست بازیهارو اکثرا قدیمی هستن بازی کردمشون بازیهای جدید هم که نمی‌دونم هر سایتی میرم قیمت تکی زدن بالای ۳۰۰ تومن
شانس ما حالا که ایکس باکس گرفتیم بازیهاش مثل قبل ارزون نیست

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
سلام دوستان وقت بخیر
جایی شیراز یا تهران میشناسید که با یک هزینه مثل ps4 اکس باک وان اس دیجیتال رو پر بازی بکنند؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان خواهشا یه dns server واقعا کار راه انداز معرفی کنید.
مودمم اونجوری نیست که بشه روش شیلتر شکن فعال کرد و الان به هیچ وجه نمی‌تونم به لایو وصل بشم.
بازم خواهشا اگه لطف کنید و بزارید ممنون میشم. واقعا لازم دارم.

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
دوستان خواهشا یه dns server واقعا کار راه انداز معرفی کنید.
مودمم اونجوری نیست که بشه روش شیلتر شکن فعال کرد و الان به هیچ وجه نمی‌تونم به لایو وصل بشم.
بازم خواهشا اگه لطف کنید و بزارید ممنون میشم. واقعا لازم دارم.
178.22.122.100
0.0.0.0
اینو امتحان کنید
در ضمن پورت رو یک بار منوال کنید و سپس بزارید رو اتوماتیک یا به صورت دستی انقدر انتخاب کنید تا NAT Type open بشه و all services available

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
سلام کسی جایی سراغ داره یه گیفت کارت 1 دلاری Xbox با قیمت مناسب!! بده؟ ماشالا همه جا یک دلاری رو به قیمت 2 دلار میفروشن!!

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام به دوستان عزیز
اگر گیفت کارت بگیرم میشه راحت گیم پس سه ماهه 1 دلاری گرفت یا دردسر داره .و اینکه اگر جایی میشناسید که گیفت 1 دلاری بفروشه پ خ بدین.

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام
دوستان چند روزیه وسط بازی یکدفعه ایکس باکسم خود به خود افلاین میشه
کسی میدونه موضوع چیه؟
ممنون میشم اگر کسی برخورد کرده با این مشکل راهنمایی کنه

Android_game

کاربر سایت
Nov 22, 2020
44
وان اس بدون دیسک چنده؟
کپی خور شده ایکس باکس وان ؟
برای من آنلاینی مهم نیست
فقط بازی بدون هزینه بازی کردن مهمه

بکوارد ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس کلاسیک راهی داره مجانی بازی کرد؟

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
دوستان من xbox one sدارم امروز داشتم gta بازی میکردم یجوری بود همچی دیر ظاهر میشد تو بازی دیرتر لود میشد برای اول بار بود اینجوری میشد فکنم دستگاه ویروس گرفت اخه واسه ی مدت گوشی رو با دستگاه شارژ میکردم چکار کنم چجوری ویروس کشی کنم ؟؟؟؟؟
اگه دستگاه فرمت بشه درست میشه؟؟بعد یدونه بازی رو هارد دارم اگه فرمت بشه اونم پاک میشه از فروشگاه دان کرده بودم الان دیگه نیسته تو فروشگاه . چجوری بدون فرمت دستگاه این مشکل حل کنم .میشه جواب بدین زود تر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر