پرسش و پاسخ Xbox One

MFN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
7
همش خوبه باریاش به جز 1-2 همش رو هم خودم دارم فقط میخای بگیری نسخه کامل بگیر!من 60$ دلار بی زبون دادم بوردرلند ب2 تا سیسزن پس 40 دلاری هم داره که هیچوقت تخفیف نمیخوره جداگونه!ولی باندل با خود بازی هست کامبت و گوست ریکن اساسین هم همینجور
لایف 2 به اندازه 1 خوب نبود نگرفتی هم حبری نیست
دمت گرم. راهنمایی خیلی خوبی بود. با این حساب Borderland رو نمیگیرم چون نسخته ultimateش تخفیف نداره.گوست ریکن و اساسین رو هم نسخه گلدش رو میگیرم. لایف 2 رو هم نمیگیرم. شاید به جاش Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition رو بگیرم.

• Like
Reactions: Jebaited

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
سلام دوستان من کنسول xbox one s دارم الان اگه دیسک بازی xbox 360 بخرم کنسول قبول میکنه و میشه بازی کرد؟
دیسک های xbox360 هم بلوری هسته یا معمولی؟؟؟
این فروشگاه هایی که بازی xbox360 میفروشن این بازی ها اصل یا کپی از کجا باید بفهمم؟؟؟

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
من هر وقت میخام پابجی و فورت نایت اپدیت کنم حجم اپدیت اندازه خود بازیه در صورتیکه اپدیت واقعی خیلی کمتره
چه کار کنم این باگ رفع بشه ؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
من هر وقت میخام پابجی و فورت نایت اپدیت کنم حجم اپدیت اندازه خود بازیه در صورتیکه اپدیت واقعی خیلی کمتره
چه کار کنم این باگ رفع بشه ؟
خوبه که گرز5 بازی نمیکنی:Dبرای من هر سری 49 گیگ اپدیت میده باگ میشه روش خاصی نداره خودش 1 بار درست میشه 1 بار باز اندازه کل حجم بازی اپدیت میده

• Like
Reactions: Amir Gamer2009

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
خوبه که گرز5 بازی نمیکنی:Dبرای من هر سری 49 گیگ اپدیت میده باگ میشه روش خاصی نداره خودش 1 بار درست میشه 1 بار باز اندازه کل حجم بازی اپدیت میده
اتفاقا میخاستم گرز 5 هم نصب کنم ???
تو پلی 4 اپدیت رو پاک میکنی دوباره میزنی درست میشه
اخه این چ کاری مایکرو با میکنه

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان من پلی ۴ دارم از یکی طلب داشتم بهم وان اس داده
یه مشکلی که دارم کیفیت تصویر بازیها یکم پایینتر از پلی۴ هست این طبیعیه؟
بعد اینکه هندزفری میزنم به دسته صدا ازش نمیاد تنظیمات هم چک کردم ایکون فعاله ولی صدایی نمیاد ولی رو پلی ۴ راحت اجرا میشه
سوال آخر
من بدجوری تو کف بازی فورزا ۳ و ۴ هستم جایی هست که این بازی هارو نسخه کامل و آخرین اپدیت بریزه؟

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
نمیدونستم سوال رو کجا بپرسم
من نمیتونم دیسک بخرم چون خب گرونه
بازیهای هکی واسه وان بیشتر جوابه یا ps4؟ منظورم تعداد بازی و هزینه هست و اینکه مشکل پیش نیاد
چون تاپیک ها رو مطالعه کردم گویا روی وان مشکل دارن بچه ها و من انلاین نمیزنم اصلا ولی خب دوست دارم بازی اپدیتی میده بتونم دانلود کنم

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
طبیعی هست
کیفیت دو کنسول وان اس و پلی استیشن4 هم اونقدری نیست که به چشم بیاد
خوب خدارشکر
به نظر من از نظر زیبایی وان اس فوق العادست
تازه خریدمش دسته هاش که کفمو بریده
پلی 4 هم دارم فقط الان مشکلی که دارم سر بازیهای وان اس هست چون آفلاین ریخته نمیتونم آنلاین بازی کنم
از اکانتها سر در نمیارم ، چه اکانتی بخرم که بتونم فورزا 4 مرتال کمبت 11 و این بازیهارو آنلاین هم بازی کنم؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
خوب خدارشکر
به نظر من از نظر زیبایی وان اس فوق العادست
تازه خریدمش دسته هاش که کفمو بریده
پلی 4 هم دارم فقط الان مشکلی که دارم سر بازیهای وان اس هست چون آفلاین ریخته نمیتونم آنلاین بازی کنم
از اکانتها سر در نمیارم ، چه اکانتی بخرم که بتونم فورزا 4 مرتال کمبت 11 و این بازیهارو آنلاین هم بازی کنم؟
پیشنهاد من اینه که یک اکانت برای خودتون بسازید و بعد از طریق کانال ها یک اکانت گیم پس آلتیمیت غیر هوم بخرید و از بازی آنلاین لذت ببرید

البته شاید بقیه دوستان نظر دیگه ای داشته باشن

• Like
Reactions: ipedram

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
پیشنهاد من اینه که یک اکانت برای خودتون بسازید و بعد از طریق کانال ها یک اکانت گیم پس آلتیمیت غیر هوم بخرید و از بازی آنلاین لذت ببرید

البته شاید بقیه دوستان نظر دیگه ای داشته باشن
هزینه اش چقدر در میاد

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
هزینه اش چقدر در میاد
شما میتونی یک ماهه یا سه ماهه یا شش ماهه یا یکساله خرید کنی ... قیمت ها مختلف هست ولی هزینه گیم پس آلتیمیت در یکسال با این روش حدود 600-800 هزار تومن میشه ... هزینه دانلود بازی ها رو باید مجزا حساب کنی با توجه به اینترنتی که استفاده میکنی. اگه محدودیت دانلود نداری که عالیه

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
شما میتونی یک ماهه یا سه ماهه یا شش ماهه یا یکساله خرید کنی ... قیمت ها مختلف هست ولی هزینه گیم پس آلتیمیت در یکسال با این روش حدود 600-800 هزار تومن میشه ... هزینه دانلود بازی ها رو باید مجزا حساب کنی با توجه به اینترنتی که استفاده میکنی. اگه محدودیت دانلود نداری که عالیه
یعنی میتونم فورزا 3 و 4 یا حتی کمبت یازده نسخه های آلتیمیتشونو بازی کنم با این اکانت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر