پرسش و پاسخ Xbox One

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
درود
اگه تونستی پست هایی که من گذاشتم رو نگاه کنی احتمالا به جوابت میرسی!!
اونطوری که میگن کنسول ماها بینهایت home شده!
قضیه home کردن کنسول هم اینکه من یه بازی تو اکانتم دارم ، برادرم هم با اکانت خودش میتونه رو کنسول خودش بصورت قانونی از بازی ها و اکانت live من استفاده کنه.
یکسالی میشه که دارم از کنسولم به این صورت استفاده میکنم و بازم نفهمیدم قضیه چیه حالا خدا میدونه کی گندش در میاد و کنسول بن میشه یا هم که هیچی!
هر ماهم داره هی بازی اضافه میشه به library کنسولم آخریشم RE3 و Doom Eternalهست که اضافه شدن.
تو سایت های خارجی سرچ نکردم و پست نذاشتم که یه موقع گندش در بیاد!x_x
منم موندم با این که فول ریست کردم دستگاه رو بازم تو قسمت library هستن بازی ها و نمیشه برشون داشت

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
درود
قضیه home کردن کنسول هم اینکه من یه بازی تو اکانتم دارم ، برادرم هم با اکانت خودش میتونه رو کنسول خودش بصورت قانونی از بازی ها و اکانت live من استفاده کنه.
یکسالی میشه که دارم از کنسولم به این صورت استفاده میکنم و بازم نفهمیدم قضیه چیه حالا خدا میدونه کی گندش در میاد و کنسول بن میشه یا هم که هیچی!
هر ماهم داره هی بازی اضافه میشه به library کنسولم آخریشم RE3 و Doom Eternalهست که اضافه شدن.
salam
با این حساب تو کنسول شما چندتا اکانت هست ؟

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
درود
من هم همین مورد رو دارم و بالای 100بازی تو کنسولم هست اما مال من جدیداش اضافه نمیشه و همون بازیها هستن..چیکار کنم جدیداش اضافه بشن؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان من روی اکانت ایکس باکسم رد دد 2 خریدم آیا امکانش هست روی پی سی با همون اکانت تجربه اش کنم؟
سلام.اگه ویندوز 10 داری و وی پی ان باید برنامه xboxرو اجرا کنی و زمانیکه کنسول روشنه،روی ویندوز 10 کنسولو استریم کنی به عنوان مانیتور

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان کسی سایتی چیزی سراغ داره بازیهارو ارزونتر بخریم ؟،حالا چه اکانت بازی چه دیسکی و حتی دیسک کارکرده...ممنون

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
سلام. یه سوال :|
بازی های رایگان که توی لایو گلد بهمون میده. این بازیا بعد از اینکه لایو گلد تموم شه میپره؟؟
یا دائم دیگه مالمونه؟؟؟ :/

بعد اگه بخوام بگیرم از کجا بگیرم؟

Hossein.RI

کاربر سایت
Dec 7, 2019
63
دوستان کسی سایتی چیزی سراغ داره بازیهارو ارزونتر بخریم ؟،حالا چه اکانت بازی چه دیسکی و حتی دیسک کارکرده...ممنون
من سایت گیم شیرینگ میدونم واسه خرید بازی های شیرینگ دائم با قیمت یک سوم بازی. شیرینگ اجاره ای و افلاین هم داره. مثلا شیرینگ افلاینش ۲۴،۰۰۰ تومن تا ۴۵،۰۰۰ تومن. مث بازی هکیه البته این افلاینه.

سایت ezping.ir هم هست، قیمتاش بد نیست خوبه. فقط احراز هویت میخواد واسه ثبت نام توی سایت با کارت ملی یا گواهینامه و اینا. خودمم قصد خرید دارم ازش ولی میترسم با مدارکمون کلاه برداری کنن.
(اگه میخواستی خرید کنی ازش، با نرم افزار paint توی کامپیوتر روی کارت ملیت تایپ کن از این کارت فقط در جهت احراز هویت در سایت ezping.ir استفاده شد. خود سایت هم نوشته ایرادی نداره این کار. خودش پیشنهاد داد درواقع)

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام. یه سوال :|
بازی های رایگان که توی لایو گلد بهمون میده. این بازیا بعد از اینکه لایو گلد تموم شه میپره؟؟
یا دائم دیگه مالمونه؟؟؟ :/

بعد اگه بخوام بگیرم از کجا بگیرم؟
سلام دوست عزیز.اگه add شون کنی بله همیشه برای شما میمونه.برای گرفتنش باید قسمت بازیهای لایو بری تو محیط داشبود هست

• Like
Reactions: Hossein.RI

kevindriver

کاربر سایت
Mar 30, 2020
6
سلام دوستان به کمکتون نیاز دارم من کنسولم xbox one هست بعد که میخوام وارد اکانت بشم ارور ریجن بهم میده البته از وقتی ip رو منوال کردم این ارور رو میده ولی هرچی دوباره اتوماتیک میونم ip رو بازم نمیتونم واردش بشم چبکار کنم الان ممنونم?

Mehrdad.Scorpion

عضو جدید
Apr 14, 2020
2
سلام دوستان عزیز
ببخشید اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنونش میشم
یه کنسول xbox one s all digitall خریدم که 20 تا بازی با یه اکانت روش داشت ولی فروشنده بهم گفت نباید به نت وصل شم وگرنه بازیام قفل میشن
حالا بعد از دو هفته بازی کردن سیو بازی هام پریدن و تو اینترنت ک سرچ زدم متوجه شدم اگه به نت وصل شم این مشکلم حل میشه
حالا با این بازی های کپی ک روی دستگاهمه اگه بخوام ب نت وصل بشم چیکار باید بکنم
برای وصل کردن کنسول به اینترنت باید کنسولم رو ریست کارخونه بزنم و بازی های اصلی بریزم ؟
باید اکانت ماهانه بخرم تا بازی دانلود کنم ؟
هزینه هایی که باید ماهانه پرداخت کنم تا بتونم به اینترنت وصل باشم و کنسولم آپدیت باشه چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر