پرسش و پاسخ Xbox One

Mp007

کاربر سایت
سلام
دیشب گیم پس التیمیت 3 ماهه با 1 دلار با یه ایمیل جدید گرفتم برا پابجی بازی کردن.
الان متوجه یه چیزی شدم، 210 تا بازی آماده نصب دارم!!! همه شون هم بازی های جدید!! مثل pes 2020 دارم یکی یکی دانلودشون میکنم.
جربان چیه اینا رو با اشتراک گیم پس بهم داده؟منظورم اینه که بعد سه ماه غیر فعال میش؟
خواهشن یکی راهنماییم کنه
عکسش هم میزارم
ولی اون بازی فارکرای و کرش من تو گیم پس ندیدمشون شاید اون دوتا مال گیم پس نباشن

Mp007

کاربر سایت
من یه گیم پس معمولی داشتم ۲۸ روز مانده بود همون موقع گیم پس المنتویم خریم سه ماهه .الان اون ۲۸ روز ازبین رفت یا به هم اضافه میشن؟

Reza0017

کاربر سایت
نام
رضا
نه نمیزنه گیم پس، یعنی فقط برا پابجی میزنه گیم پس، pes 2020 رو گرفتم هیچی ننوشت
اون بازیا مال گیم پس نیست رفیق شانست گرفته الان نزدیک 500 تا بازی آماده نصب داری با احتساب گیم پس

Reza0017

کاربر سایت
نام
رضا
مال اینترنته از من دیشب همین طور بود
Dns شکن بعد از قطع و وصل اینترنت بین المللی به مشکل خورده همچنین با همراه اول و مبین نت که کلا قاط زده توصیه من استفاده از 185.55.225.25
185.55.226.26 البته سرعتش کمی پایین تر

deadkin

کاربر سایت
نام
محمد علی
Dns شکن بعد از قطع و وصل اینترنت بین المللی به مشکل خورده همچنین با همراه اول و مبین نت که کلا قاط زده توصیه من استفاده از 185.55.225.25
185.55.226.26 البته سرعتش کمی پایین تر
اره ولی به شدت کنده من تو سه ساعت زدم دانلود کلا ۱ گیگ دان زده یا ایرانسل هم همین طوره موندم چه کنم گیم پسم اخراشه هیچی نتونستم دان کنم

AKMvMILAD

کاربر سایت
وقتی بازی باز میکنی اگه پایین سمت راست بزنه گیم پس مال گیم پسه.
اون بازیا مال گیم پس نیست رفیق شانست گرفته الان نزدیک 500 تا بازی آماده نصب داری با احتساب گیم پس
ایول ، ولی با عقل جور در نمیاد، 210 تا بازی!! میدونی قیمتش چند دلار میشه!

Reza0017

کاربر سایت
نام
رضا
اره ولی به شدت کنده من تو سه ساعت زدم دانلود کلا ۱ گیگ دان زده یا ایرانسل هم همین طوره موندم چه کنم گیم پسم اخراشه هیچی نتونستم دان کنم
با چی دانلود میکنی رفیق من همراه اول دیشب 50 گیگ تونست بگیره تو 10 ساعت البته قبلاً خیلی سرعتش بالاتر بود فکر کنم محدودش کردن اگه واسه دانلود میخوای بدون dns امتحان کن شاید بهتر شد سرعتت چون بدون dns هم دانلود میشه کرد

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
نام
محمد علی
با چی دانلود میکنی رفیق من همراه اول دیشب 50 گیگ تونست بگیره تو 10 ساعت البته قبلاً خیلی سرعتش بالاتر بود فکر کنم محدودش کردن اگه واسه دانلود میخوای بدون dns امتحان کن شاید بهتر شد سرعتت چون بدون dns هم دانلود میشه کرد
داداش به تنگم اورده با ایرانسل همراه اول مخابراط باdnsبدون dnsاصلا نمی شه قبلا ایت طور نبود در حالی سرعت اینترنت خیلی بالاست فقط رو xbox این جوریه یه کمک می کنی رفیق شما دقیقا چه جوری دان می کنی dnsمی زنی رو اتوماتیک؟؟

deadkin

کاربر سایت
نام
محمد علی
داداش به تنگم اورده با ایرانسل همراه اول مخابراط باdnsبدون dnsاصلا نمی شه قبلا ایت طور نبود در حالی سرعت اینترنت خیلی بالاست فقط رو xbox این جوریه یه کمک می کنی رفیق شما دقیقا چه جوری دان می کنی dnsمی زنی رو اتوماتیک؟؟
من با ایرانسل دیشب زدم

ALI_FURY

کاربر سایت
آره قیمتشون چند ده میلیونی میشه با این قیمت دلار این اکانت هوم بی نهایت که دارین
جریان این اکانت هوم بی نهایت چیه؟ الان از کجا بفهمیم اکانتی که روی دستگاه ما هست اینطوریه؟
بعد این اکانت ها و بازی های افلاینی که میزنن با قیمت مناسب، آیا از اول نسل هم همچین روشی بوده یا با اپدیت اضافه شده؟ در کل منظورم اینه ممکنه مایکروسافت جلوشو بگیره؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر