پرسش و پاسخ Xbox One

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان من این 3ماه آلتیمت رو فعال کردم قرار بود 1 ماه ea access هم داشته باشه و اسپاتیفای و از این چیزا ولی فقط آلتیمت بود کسی دقیقش رو خبر داره؟! پشتیبانی گفت اگه اکانتت مجاز باشه (eligible) باید گزینه(claims your ultimate reward) برات بیاد همچین چیزی پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید
چند وقت میشه بفرسته برات برو تو فروشگاه قسمت membership اونجا سمت راست صفحه اگه واست فرستاده باشن میتونی فعال کنی که فقط همون ea access رو ما میتونیم استفاده کنیم بقیش حساب خارجی میخواد

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
Ea access تو قسمت membership هست یه گزینه داره 4 دلار برای یه ماه یه گزینه free trial هم داره که قبلاً بوده این همونه؟ آخه قبلاً هم بود یک ماه آزمایشی من استفاده نکردم فکر کردم یه پیامی چیزی میاد خود پشتیبانی که گفت یه گزینه claim your ultimate reward تو home میاد اگه بهت تعلق بگیره!

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی

Attachments

• ۲۰۱۹۱۱۲۹_۲۰۴۰۳۰.jpg
    ۲۰۱۹۱۱۲۹_۲۰۴۰۳۰.jpg
    903 KB · مشاهده: 10

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
دوستان عزیز برای خرید بازی به این مشکل بر خوردم و کسی میدونه چه جوریه این مشکل را حل کرد آیا باید قبلش حساب و شارژ کرد یا اگر شارژ هم کنیم باز به این گزینه برمی‌خوریم یا حتما باید فرم رو پر کرد
بصورت عادی نمیشه بازی ۳۶۰ رو با شارژ حساب خرید یا باید با کردیت کارت بخری یا با ساپورت صحبت کنی برات بخره

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

• Like
Reactions: deadkin

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان کنسولم رو امروز آپدیت کردم ولی بازیهام رو دیگه تو قسمت بازیها نشون نمیده حتما باید به اینترنت متصل بشه تا بازیها رو تو کنسول ببینم. چند تا از دوستام هم بعد از آپدیت به این مشکل برخوردن. کسی راه حلی داره تا باز بصورت آفلاین بازیهام رو ببینم؟

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
اره دیگه باید همینایی که گفتی رو باید انجام بدی میری تو سایت لاگین میکنی قسمت contact us میزنی بعدش 1 صفحه میاد چت که ربات هست اونجا همینجوری 1 چیزی میفرستی طرف میگه مشکلت حل شد میزنی نه ارتباط با ساپورت بصورت زنده بعدش بهش مشکلت رو توضیح میدی واست فعال میکنه......
شما خودتون اینجوری خریدین ؟ جواب میده

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
اره دیگه باید همینایی که گفتی رو باید انجام بدی میری تو سایت لاگین میکنی قسمت contact us میزنی بعدش 1 صفحه میاد چت که ربات هست اونجا همینجوری 1 چیزی میفرستی طرف میگه مشکلت حل شد میزنی نه ارتباط با ساپورت بصورت زنده بعدش بهش مشکلت رو توضیح میدی واست فعال میکنه......
دم همتون گرم تونستم بخرم ❤❤❤❤❤

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
دوستان من game pass ultimateخریدم بعد الان بازی های گیم پس میشه دان کرد gta انلاین میتونم بازی کنم میخواستم بدونم بازی هایی مثل فارکرای کشتی کج ندفور اسپید که زیرش نوشته gold نمیشه دان کرد طبیعی هسته؟ یا واسه دان کردن اونا باید گلد جداخرید؟

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
بصورت عادی نمیشه بازی ۳۶۰ رو با شارژ حساب خرید یا باید با کردیت کارت بخری یا با ساپورت صحبت کنی برات بخره

داداش الان من انگلیسی بلد نیستم چه کنم پس چه طوری با ساپورتر بحرفم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی

داداش ساپورترش کدوم گزینه‌ هسته یه نوضیح مختصر می دی

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
داداش ساپورترش کدوم گزینه‌ هسته یه نوضیح مختصر می دی
میزنیwww.xbox.com بعد وارد اکانتت میشی بعد از تو منو نوشته support میزنی بعد وارد صفحه جدید شد میری پایین نوشته contact us میزنی وارد صفحه دیگه میشه روی گزینه get started کلیک میکنی وارد شد یچیزی بنویس بعد هی چندتا سئوال میپرسه گزینه ای هسته همینجوری انتخاب کن بعد یه مدت میپرسه ایا مشکل شما حل شد yes یا no داره میزنی no بعد میزنه ارتباط بصورت زنده با یکی ..روش میزنی یکم صبر کن بعد یکی بصورت زنده باهات چت میکنه مشکلت میگی حالا هرچی میخوای باید باهاش حرف بزنی بعد برات انجام میده (تو چت زنده حتما باید بتونی باهاش حرف بزنی که حالیش بشه چکار باید بکنه)موفق باشی

• Like
Reactions: deadkin

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
میزنیwww.xbox.com بعد وارد اکانتت میشی بعد از تو منو نوشته support میزنی بعد وارد صفحه جدید شد میری پایین نوشته contact us میزنی وارد صفحه دیگه میشه روی گزینه get started کلیک میکنی وارد شد یچیزی بنویس بعد هی چندتا سئوال میپرسه گزینه ای هسته همینجوری انتخاب کن بعد یه مدت میپرسه ایا مشکل شما حل شد yes یا no داره میزنی no بعد میزنه ارتباط بصورت زنده با یکی ..روش میزنی یکم صبر کن بعد یکی بصورت زنده باهات چت میکنه مشکلت میگی حالا هرچی میخوای باید باهاش حرف بزنی بعد برات انجام میده (تو چت زنده حتما باید بتونی باهاش حرف بزنی که حالیش بشه چکار باید بکنه)موفق باشی
دمت گرم بدبختی انگلیسیم دست پا شکسته هسته اخه

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام رفقا
آقا من از همون بچگیم فقط سمت سونی بودم و ps خریدم،تنها دلیل منم برا خرید ps بازیای انحصاریش بود و اصلا بحث فن بازی وسط نبود،از اول این نسل هی میخواستم
برم یدونه اکس وان هم بخرم،خلاصه دیروز نشستم فکر کردم ک وقتی خریدمش چ بازیایی رو انجام بدم و فقط رسیدم به فورزا و کالکشن های هیلو و گیرز،الان یجورایی دو دل شدم
ک ایا واقعا بخاطر این بازیا ارزش خرید داره یا نه؟میشه کسایی ک کنسول رو دارن نظرشون رو بگن بهم تا ی تصمیم درست بگیرم.با تشکر از همه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر