پرسش و پاسخ Xbox One

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام دوستان نحوه اکتیو کردن اکانت های ترکیبی ظرفیت هوم یا عادی چجوریه؟ برای استفاده کردن ازاون باید فقط با اطلاعات اون اکانت وارد شد یا میشه روی اکانت خودمون بازی هارو استفاده کنیم؟کلن بعد از خرید اکانت ترکیبی باید چه اقداماتی انجام داد ؟ ممنون
اکانت رو میخری روی کنسول ساین این میکنی برای غیرهوم و اکانت هوم هم که دیگه ساین این نمیخواد بعدش با اکانت خودت ساین این میکنی و بازی میکنی تمام

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام دوستان. من یه وان اس دست دوم میخوام بخرم که طرف ادعا میکنه دو ماهه کار کرده و یه تعدادی بازی هم روش نصبه. دو تا سوال کلی دارم. اول اینکه باید چه چیزایی رو چک کنم که مطمئن باشم دستگاهه سالمه و مشکلی نداره؟ مثل بن نبودن و اینا.
سوال دومم هم اینه که کلا وان چه مشکلاتی تو بازی کردن داره؟ مشکلات لایو، آنلاین بودن یا نبودن، تهیه بازی‌ها، مشکلات اتصال به شبکه. و اینکه آیا آپدیت‌های بازی‌ها رو هم میشه آفلاین از روی هارد نصب کرد؟ اگه نیاز به آپدیت مستقیم واسه هر بازی به میزان ۴۰ ۵۰ گیگ باشه که خیلی اوضاع خراب میشه که!
ممنون میشم زود جواب بدید
به لایو وصل شو اگر بن شده باشه پیغام میده کلا خرابی ایکس باکس پایینه اگر یک روز مهلت تست بگیری و دو سه ساعت بازی کنی مشکل نداشته دیگه
کلا حجم اپدیت ها و بازیا این نسل رو همه پلتفرما بالاست و کلا اولویت این نسل انلاین هست خصوصا رو ایکس باکس

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
من اکانت ایکس باکسم رو پاک کردم بعدش خواستم یک اکانت جدید بسازم و یا همون اکانت قبلی رو دوباره فعال کنم چون توش بازی دارم ولی حالا موقعی که گزینه Add a new account رومیزنم یه دایره میچرخه و بعد از مدتی ارور میده.خودم حدس میزنم مشکل از نت ایران باشه حالا اگر کسی میدونه که راه حل چیه؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنه

saleh.p

کاربر سایت
Jul 19, 2014
60
نام
صالح
من اکانت ایکس باکسم رو پاک کردم بعدش خواستم یک اکانت جدید بسازم و یا همون اکانت قبلی رو دوباره فعال کنم چون توش بازی دارم ولی حالا موقعی که گزینه Add a new account رومیزنم یه دایره میچرخه و بعد از مدتی ارور میده.خودم حدس میزنم مشکل از نت ایران باشه حالا اگر کسی میدونه که راه حل چیه؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنه
DNS به صورت دستی در کنسول وارد کنید مشکل حل میشه برای همیشه
185.37.37.37
185.37.39.39

اشاره

عضو جدید
Sep 26, 2011
5
نام
مهدی
با سلام

من یه دسته اضافه خریدم اما دو نفره نمیتونم بازی کنم

دوستان آیا در بازی FORZA MOTORS SPORT 6 به صورت آفلاین میشه دو نفره بازی کرد

با تشکر

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
با سلام

من یه دسته اضافه خریدم اما دو نفره نمیتونم بازی کنم

دوستان آیا در بازی FORZA MOTORS SPORT 6 به صورت آفلاین میشه دو نفره بازی کرد

با تشکر
والا forza 6 بازی نکردم اما تو فوتبال باید دسته دوم add user بزنی بعد بتونی بازی کنی

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
با تشکر
اگه میشه بیشتر توضیح بدید تا من هم یاد بگیرم
باید توی Xbox دو تا اکانت تعریف شده باشه که هر دسته توی یه اکانت مجزا لاگین کنه. یه قابلیتی هم هست که میتونی guest account درست کنی. توی قسمت اکانتینگ
بعدش توی فورزا قسمت free race میری با دسته دوم دکمه منو رو میزنی اضافه میشه به مسابقه. بعد استارت میکنی

اشاره

عضو جدید
Sep 26, 2011
5
نام
مهدی
باید توی Xbox دو تا اکانت تعریف شده باشه که هر دسته توی یه اکانت مجزا لاگین کنه. یه قابلیتی هم هست که میتونی guest account درست کنی. توی قسمت اکانتینگ
بعدش توی فورزا قسمت free race میری با دسته دوم دکمه منو رو میزنی اضافه میشه به مسابقه. بعد استارت میکنی
متشکرم از راهنمایی خوب شما همانطوری که گفته بودید انجام دادم و درست شد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
من تازه ایکس باکس گرفتم. ایا نمیشه هنگامی که بازی ای اپدیت داره همزمانی که اپدیت انجام میشه بازی کرد؟ چون من هرکاری کردم نتونستم! و ارور میده که باید ready to start ظاهر بشه در صورتی که قبل از اپدیت بازی میکردم! و وقتی زدم اپدیت دیگه نشد بازی کنم.
سوال دوم اینکه فیفا 16 دسته دوم گرفتم 74 درصد اینستال میشه بقیه اش نمیشه، با اینترنت هم انجام دادم بازم نشد. بنظرتون مشکل از دیسکه؟

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
سلام دوستان گل بازی سنتر بنده چند سوال داشتم ازتون.دایی من برای بچه ها یه ایکس باکس وان اس 1 ترا گرفته و اون مغازه ای که ازش خرید کرده یه سری بازی براش ریخته که سرهم شده 500 هزارتومن و گفته کنسول هم انلاین نکن.
1.ایا امکانش هست خودمون بتونیم این مدل بازیا که نمیدونم بهش هک شده میگن یا چیزه دیگه رو نصب کنیم و نخوایم بدیم بیرون؟
2.وقتی با فلش میخوایم فیلم پلی کنیم کنسول ارور میده که اپ مخصوصش نصب نیست و میخواد به استور وصل بشه که خب شدنی نیست.ایا امکان دانلود پلیر از استور و نصب افلاین روی کنسول وجود داره؟
3.ایا اپدیت کردن کنسول اشکالی داره؟
4.در چه حالتی میشه کنسول رو انلاین کرد
خیلی ممنونم

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام دوستان گل بازی سنتر بنده چند سوال داشتم ازتون.دایی من برای بچه ها یه ایکس باکس وان اس 1 ترا گرفته و اون مغازه ای که ازش خرید کرده یه سری بازی براش ریخته که سرهم شده 500 هزارتومن و گفته کنسول هم انلاین نکن.
1.ایا امکانش هست خودمون بتونیم این مدل بازیا که نمیدونم بهش هک شده میگن یا چیزه دیگه رو نصب کنیم و نخوایم بدیم بیرون؟
2.وقتی با فلش میخوایم فیلم پلی کنیم کنسول ارور میده که اپ مخصوصش نصب نیست و میخواد به استور وصل بشه که خب شدنی نیست.ایا امکان دانلود پلیر از استور و نصب افلاین روی کنسول وجود داره؟
3.ایا اپدیت کردن کنسول اشکالی داره؟
4.در چه حالتی میشه کنسول رو انلاین کرد
خیلی ممنونم
کار اشتباهی کردن.
۱. نه و اگه هم دوباره بدین بیرون اون بازی هایی که الان داره میپره
۲. نه
۳. نه
۴. در حالتی که از اکانت های دزدی و اشتراکی استفاده نکنید. البته اگه انلاین بشید واسه کنسول مشکلی پیش نمیاد بازی ها میپره

سلام
من تازه ایکس باکس گرفتم. ایا نمیشه هنگامی که بازی ای اپدیت داره همزمانی که اپدیت انجام میشه بازی کرد؟ چون من هرکاری کردم نتونستم! و ارور میده که باید ready to start ظاهر بشه در صورتی که قبل از اپدیت بازی میکردم! و وقتی زدم اپدیت دیگه نشد بازی کنم.
سوال دوم اینکه فیفا 16 دسته دوم گرفتم 74 درصد اینستال میشه بقیه اش نمیشه، با اینترنت هم انجام دادم بازم نشد. بنظرتون مشکل از دیسکه؟
خیر نمیشه. حتی اگر ready to start هم بشه فقط بخش های ابتدایی بازی قابل بازی کردنه. تا وقتی که اپدیت رو شروع نکنید مشکلی نیست ولی اگه شروع کنید دیگه باید تا اخر نصب بشه
دیسک مشکل داره. یا سعی کنید تمیزش کنید که شاید درست بشه یا اینکه کلا نصبش رو کنسل کنید و بعد دیسک رو بزارید توی درایو، برید توی store و بازی fifa 16 رو پیدا کنید. اونجا یه دکمه install داره که بزنید بازی رو از اینترنت دانلود و نصب میکنه. البته برای بازی کردن همچنان به دیسک نیاز هست

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
کار اشتباهی کردن.
۱. نه و اگه هم دوباره بدین بیرون اون بازی هایی که الان داره میپره
۲. نه
۳. نه
۴. در حالتی که از اکانت های دزدی و اشتراکی استفاده نکنید. البته اگه انلاین بشید واسه کنسول مشکلی پیش نمیاد بازی ها میپره
ممنون از پاسختون.اون کار اشتباهی کردن رو دقیق متوجه نشدم.کار اشتباهی کرده براش بازی ریخته؟ خب بچه هاش دبستانی هستند و انلاین بازی نمیکنن و عوضش با پول 2 بازی 10 بازی دارن الان.
پس با اپدیت داشبورد مشکلی برای این بازی ها پیش نمیاد.البته در جریانش نیستم که اکانت اشتراکیه یا دزدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر