پرسش و پاسخ Xbox One

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
یعنی مثل ps3 ????
پس امروز یه فروشنده گفت همشون اداپتور داره ولی ریجن 1 را باید یه ترانس تبدیل هم واسش بخری؟؟؟؟
من که گیج شدم
اره ریجن 2هم داره ولی داخل خود دستگاه هست و نیازی نیست چیزی جدا بخری ولی ریجن1 باید یه اداپتور خارجی بهش وصل کنی

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
بلاخره داره یا نداره؟؟؟؟؟؟
عزیز من دارم میگم که ریجن2 برای مناطقی هست که مثل ما برقشون220ولت هست ولی ریجن1 برا مناطقی هست مثل امریکا که برقشون110ولت هست پس اگه ریجن1 بخری باید یه اداپتور هم براش بخری ولی ریجن2 نیازی نداره که چیزی براش بخری اگه بازم متوجه نشدی دیگه من نمیدونم چجوری باید بگم

آخرین ویرایش:

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
دوستان من که کنسولم جی تگ هست میتونم پروفایلم رو از 360 به وان انتقال بدم؟!
و اینکه این سایتایی که call of duty ghost رو برای دانلود گذاشتن رو میشه از طریق خوده کنسول بازی رو از سایتشون دانلود کرد و بعد نصبش کرد یا نمیشه و حتما باید از خوده لایو اینکار رو انجام داد؟!

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دوستان من که کنسولم جی تگ هست میتونم پروفایلم رو از 360 به وان انتقال بدم؟!
و اینکه این سایتایی که call of duty ghost رو برای دانلود گذاشتن رو میشه از طریق خوده کنسول بازی رو از سایتشون دانلود کرد و بعد نصبش کرد یا نمیشه و حتما باید از خوده لایو اینکار رو انجام داد؟!
اگر با پروفایلت وقتی کنسول جی تگ نشده بود آنلاین شدی یک بار که میتونی اگرم نه که نمیشه
بازی رو هم نمیتونی از نت دانلود کنی و بعد فایلاش رو منتقل کنی به کنسول (حداقال الان نمیشه و امیدوارم دوستان یکاریش بکنن) البته از خود کنسول هم دانلود کنی فرقی نداره از و سرعت دانلودت همون سرعت واقعی خودت هست!

دوستان یه سوال این قابیلت Ready to start که مثلا" 30 درصد بازی رو دانلود کرده اجازه میده بازی کنی برای آپدیت ها هم هست؟:-/
چون الان آپدیت تایتنفال 30 درصد دانلود شده ولی پیغامی نداده مبنی بر این موضوع!

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
با سلام.
اگر یه کد داشته باشیم و با استفاده از کینکت کد شناسایی بشه(مثلا کد مربوط به بازی cod که درون قاب بازی هست یا کد یک ماهه live) و ما confirm نکنیم و کنسلش کنیم اون کد استفاده شده محسوب میشه و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد؟؟؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
با سلام.
اگر یه کد داشته باشیم و با استفاده از کینکت کد شناسایی بشه(مثلا کد مربوط به بازی cod که درون قاب بازی هست یا کد یک ماهه live) و ما confirm نکنیم و کنسلش کنیم اون کد استفاده شده محسوب میشه و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد؟؟؟
نه ، کد تا موقعی که کانفیرم نشه استفاده نمیشه!
اگر با پروفایلت وقتی کنسول جی تگ نشده بود آنلاین شدی یک بار که میتونی اگرم نه که نمیشه
بازی رو هم نمیتونی از نت دانلود کنی و بعد فایلاش رو منتقل کنی به کنسول (حداقال الان نمیشه و امیدوارم دوستان یکاریش بکنن) البته از خود کنسول هم دانلود کنی فرقی نداره از و سرعت دانلودت همون سرعت واقعی خودت هست!

دوستان یه سوال این قابیلت Ready to start که مثلا" 30 درصد بازی رو دانلود کرده اجازه میده بازی کنی برای آپدیت ها هم هست؟:-/
چون الان آپدیت تایتنفال 30 درصد دانلود شده ولی پیغامی نداده مبنی بر این موضوع!
این سوال منم یه جوابی بدین چون یادمه همچین قابلیتیم بود برای آپدیت:d

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
نه ، کد تا موقعی که کانفیرم نشه استفاده نمیشه!
ممنون از پاسختون.
واسه این کد مهلت استفاده در نظر نمیگیرن؟؟؟
(مثلا چون کد وارد شده ولی تایید نشده یک هفته مهلت میده تا کد رو وارد و تایید کرد.در غیر این صورت کد سوخت میشه.)
اینجوری که نیست؟؟؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
ممنون از پاسختون.
واسه این کد مهلت استفاده در نظر نمیگیرن؟؟؟
(مثلا چون کد وارد شده ولی تایید نشده یک هفته مهلت میده تا کد رو وارد و تایید کرد.در غیر این صورت کد سوخت میشه.)
اینجوری که نیست؟؟؟
در حالت عادی کدها تاریخ مصرف ندارن البته باید رو کارتی هم که کد روش هست رو بخونی ببینی تاریخی داره یا خیر ولی برای بازی ها و... تاریخ مصرف در نظر نمیگیرن
وقتی اون شکل QR رو میگیری جلو کینکت در واقع اسکن میکنه و کد رو بهت نشون میده مثل اسمارت فون ها و خیلی چیزهای دیگه حالا اگر کد استفاده ای توی کنسول داشته باشه پیغام استفاده میده که در صورت تایید نکردن مهلتی به کدتون وارد نمیشه!

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
سلام من دوتا کد یک ماهه گرفتم وقتی وارد میکنم شناسایی میکنه به عنوان کد گلد یکماهه ولی وقتی تایید آخر رو میزنم پیغام میده [h=1]Something went wrong[/h]Sorry about that. Try your purchase again in a few minutes. مشکل چیه به نظر شما؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام من دوتا کد یک ماهه گرفتم وقتی وارد میکنم شناسایی میکنه به عنوان کد گلد یکماهه ولی وقتی تایید آخر رو میزنم پیغام میده Something went wrong

Sorry about that. Try your purchase again in a few minutes. مشکل چیه به نظر شما؟
مشکل از کانکشن هست اگر دانلودی چیزی داری استوپ کن دوباره امتحان کن برای منم بعضی اوقات اینطوری میشه

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
دانلودی چیزی ندارم TEST CONNECTION هم میزنه همه چی اوکی هست ولی 10 بار این کدا رو زدم بازم همین پیغامو میده.موندم چکار کنم . برای شما وقتی پیش اومد بعد چه مدتی رفع شد؟ خود به خود درست شد؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دانلودی چیزی ندارم TEST CONNECTION هم میزنه همه چی اوکی هست ولی 10 بار این کدا رو زدم بازم همین پیغامو میده.موندم چکار کنم . برای شما وقتی پیش اومد بعد چه مدتی رفع شد؟ خود به خود درست شد؟

من دقیقا" حالا سر وارد کردن کد نبوده ولی سر مسائل دیگه وقتی لود میکرد و کانکشن کم میاورد همین پیغام رو میداد که یا دانلود داشتم که Pause میکردم درست میشد یا یه دور نت رو ریکانکت میکردم حل میشد
شما چند بار ریکانکت کنید مودم رو ایشالله درست شه!

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1-ایا میشه باتری قلمی شارژی داخل دسته ایکس یاکس وان بذارم و وصلش کنم به دستگاه و باتری ها رو شارژ کنم؟
2- موقع ست اپ اولیه دستگاه کشورم رو چی بزنم و زمان رو روی چی بذارم؟
3-اگه بخوام فقط با رمز من روشن بشه باید چیکار کنم حالا یا صورتم یا رمز عدی جفتش رو بگید
4- ادرس برای اکانت گلد رو چیکار کنم و چه ادرسی بدم؟از کجا ادرس گیر بیارم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر