پرسش و پاسخ Xbox One

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
شما یک فن بوی پلی استشن 4 هستی و که جوری بیان میکنید که انگار اخر همه چی رو میدونی؟! اما بهت بگم قربون اینطور نیست و هنوز اول کارته!
این خز و خیلاتی که واسه 1080p اینا برداشته شده همش به درد تسکین دردتون میخوره ولی در واقع ما تفاوتی توی بازی های دوتا کنسول ندیدیم بعدش هم در کمال ناباوری دیدیم کیفیت بعضی از بازی های وان از پلی استیشن 4 بهتر بود! پس خواهشا رو این موضوع مانور نده!
انحصاری؟اونم سونی؟تو که به قول خودت پلی استیشن 4 داری! با کیلزون 4 و اینفاموس باید سر کنی اما ما ها ryse ,planet vs zombie,dead rising 3,titan fall,forza 5,kinect sport rivals اینا داریم!همه میدونن که وان لانچ خیلی قدرتمند تری داشته!
بعدشم خوشگل مگه وان داشتی و اینترنت بهش وصل کردی ؟ واقعا نمی دونم این همه مورخ کنسولی ما از کجا آوردیم! اینقدر از اینترنت وان حرف میزنی ماله پلی استیشن 4 رو یادت نره که باید همه آپدیت هاشو دانلود کنی بدون هیچ وقفه ای :)) وان اینقدر از نظر اینترنتی قویه که فقط در زمانی بهتون ارور اینترنت رو که سرعت دانلود شما باید زیر 9kb باشه ! به هر حال ما که 256 داشتیم هم پارتی چت میرفتیم و هم بازی و آپدیتش! پس خواهشا این حرف رو نزنید که مورد ترول منو بقیه دوستان قرار خواهید گرفت!
ما دیدیم دوستامون که هم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 داشتن در مورد دسته وان و پلی استیشن 4 چی گفتن !
شما تو عصر حجر زندگی میکنید؟ مهم نیست بازی تو ایران باشه یا نه فوقش اگر نباشه میرید از تو ایکس باکس لایو میخرید و باید بگم بازی های وان هم مثله پلی استیشن 4 میان و تایتان فال بعد 2 روز پس از عرضه جهانی اومد برای فروش در ایران!
_
وقتی می دونید این همه ایکس باکس وان دار توی سایت بازیسنتر هستش چرا با این سخنرانی های گهربارتون سایت رو زینت میدین؟

والا شما مگه 4داشتی که انقد از وان تعریف میکنی عزیز؟:d:-o

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
داداش کی میگه بازی های وان تو ایران گیر نمیاد؟!!!!!!:-o (مثل فروشنده ها که یه چیزیُ ندارن و مشتری رو گمراه میکنن حرف میزنی!!:|)
تو اصفهان که همه ی فروشگاه ها هم وان میارن هم 4 توی نت هم همینجوره!دیگه مشهد رو خبر ندارم!!!
تا الان هم انحصاری های 2 تا کنسول خوب بودهtitanfall. , infamous second son , killzone , ryse , forza , dead rising
دسته ی 4 نسبت به 3 خیلی بهتر و راحتتر شده ولی همه میدونن دسته ی وان و 360 تو بیشتر بازی ها (مخصوصا شوتر) راحتتر و بهتر عمل میکنه و اصلا دست خسته نمیشه
تازه الان دسته ی وان از همه ی لحاظ 20 درصد بهتر از دسته ی 360 شده

تو سایت فراوونه ولی فروشگاه داخل شهر که یا 70 بالاتر میدن یا میگن نداریم (مشهد که اینجوریه)...دسته هم هردوشون عالی خوش دسته اول سلیقه هس...مخصوصا تیاتان فال حال میده با دسته وان ادم معتادش میشه:d...مایکرو کلا به عناوین انحصاریش کم توجه تا الان روم تایتان خیلی خوب بودن ولی سونی توجه زیادی به انحصاری میکنه انحصاری هاشم همشون قشنگه (تک توکی بد هم داره:d)مایکرو با تایتان روم گل کاشت حرفی نیس ی انحصاری قشنگه دیگه هم در راهه اونم قشنگه...ولی به فروشاش نگا کنین بی دلیل چیزی بزرگ نمیشه انقد عزیز:d

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
شما یک فن بوی پلی استشن 4 هستی و که جوری بیان میکنید که انگار اخر همه چی رو میدونی؟! اما بهت بگم قربون اینطور نیست و هنوز اول کارته!
این خز و خیلاتی که واسه 1080p اینا برداشته شده همش به درد تسکین دردتون میخوره ولی در واقع ما تفاوتی توی بازی های دوتا کنسول ندیدیم بعدش هم در کمال ناباوری دیدیم کیفیت بعضی از بازی های وان از پلی استیشن 4 بهتر بود! پس خواهشا رو این موضوع مانور نده!
انحصاری؟اونم سونی؟تو که به قول خودت پلی استیشن 4 داری! با کیلزون 4 و اینفاموس باید سر کنی اما ما ها ryse ,planet vs zombie,dead rising 3,titan fall,forza 5,kinect sport rivals اینا داریم!همه میدونن که وان لانچ خیلی قدرتمند تری داشته!
بعدشم خوشگل مگه وان داشتی و اینترنت بهش وصل کردی ؟ واقعا نمی دونم این همه مورخ کنسولی ما از کجا آوردیم! اینقدر از اینترنت وان حرف میزنی ماله پلی استیشن 4 رو یادت نره که باید همه آپدیت هاشو دانلود کنی بدون هیچ وقفه ای :)) وان اینقدر از نظر اینترنتی قویه که فقط در زمانی بهتون ارور اینترنت رو که سرعت دانلود شما باید زیر 9kb باشه ! به هر حال ما که 256 داشتیم هم پارتی چت میرفتیم و هم بازی و آپدیتش! پس خواهشا این حرف رو نزنید که مورد ترول منو بقیه دوستان قرار خواهید گرفت!
ما دیدیم دوستامون که هم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 داشتن در مورد دسته وان و پلی استیشن 4 چی گفتن !
شما تو عصر حجر زندگی میکنید؟ مهم نیست بازی تو ایران باشه یا نه فوقش اگر نباشه میرید از تو ایکس باکس لایو میخرید و باید بگم بازی های وان هم مثله پلی استیشن 4 میان و تایتان فال بعد 2 روز پس از عرضه جهانی اومد برای فروش در ایران!
_
وقتی می دونید این همه ایکس باکس وان دار توی سایت بازیسنتر هستش چرا با این سخنرانی های گهربارتون سایت رو زینت میدین؟

این حرفا کارایی که شما در میاری فن بازی دوست عزیز هه:|:))

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
داداش کی میگه بازی های وان تو ایران گیر نمیاد؟!!!!!!:-o (مثل فروشنده ها که یه چیزیُ ندارن و مشتری رو گمراه میکنن حرف میزنی!!:|)
تو اصفهان که همه ی فروشگاه ها هم وان میارن هم 4 توی نت هم همینجوره!دیگه مشهد رو خبر ندارم!!!
تا الان هم انحصاری های 2 تا کنسول خوب بودهtitanfall. , infamous second son , killzone , ryse , forza , dead rising
دسته ی 4 نسبت به 3 خیلی بهتر و راحتتر شده ولی همه میدونن دسته ی وان و 360 تو بیشتر بازی ها (مخصوصا شوتر) راحتتر و بهتر عمل میکنه و اصلا دست خسته نمیشه
تازه الان دسته ی وان از همه ی لحاظ 20 درصد بهتر از دسته ی 360 شده

تو سایت فراوونه ولی فروشگاه داخل شهر که یا 70 بالاتر میدن یا میگن نداریم (مشهد که اینجوریه)...دسته هم هردوشون عالی خوش دسته اول سلیقه هس...مخصوصا تیاتان فال حال میده با دسته وان ادم معتادش میشه:d...مایکرو کلا به عناوین انحصاریش کم توجه تا الان روم تایتان خیلی خوب بودن ولی سونی توجه زیادی به انحصاری میکنه انحصاری هاشم همشون قشنگه (تک توکی بد هم داره:d)مایکرو با تایتان روم گل کاشت حرفی نیس ی انحصاری قشنگه دیگه هم در راهه اونم قشنگه...ولی به فروشاش نگا کنین بی دلیل چیزی بزرگ نمیشه انقد عزیز:d

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
این حرفا نشون میده فن بازی میکنی:|:-o:d
اره داداشم من به شدت بدم میاد یکی بدون هیچ اطلاعاتی از کنسول مورد علاقم اینجور حرف هایی میزنه و این موقع ها واقعا کنترل خودمو از دست میدم!تازشم عزیزم من حتی کنسول پلی استیشن 4 که خیلی بهش مینازی رو به ایکس باکس وانم وصلش کردم پس بهتره دیگه زیاد طرفش نری!
از من گفتن بود داداش بهتره در مورد کنسول اینجور حرف هایی نزنی که واقعا روی مخ منو و بعضی از دوستان میری!
بهتره دیگه در مورد ایکس باکس وان کنسولی که به شما مربوط نمیشه حرف نزنید!
من فن ایکس باکس وان هستم !
شما بهتره دور این فروم رو خط بکشی و به جای اینکه سر مردم رو شیره بمالی بری تو فروم پلی استیشن 4 !
ALL IN ONE,XBOXONE

- - -ویرایش - - -

این حرفا نشون میده فن بازی میکنی:|:-o:d
شما سعی کن به مردم راهنمایی میدی بهتر راهنمایی بدی که حرفاتون روی مخ نره! پرسش و پاسخ XBOX ONE نوشته اسم تاپیک و عموما بهتره کسی که ایکس باکس وان داره جواب افراد رو بده نه کسی که پلی استیشن 4 داره و بر مبنی اون مدام کنسولش رو سر تر بدونه ! بهتره داداشم سرت تو فروم پلی استیشن 4 باشه و اونجا جواب مردم رو بدی نگران این فروم نباش من و دوستان هیمنجور چوب خشک ننشستیم که شما بیای به مردم اینجور راهنمایی بدی!

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
_
شایان جان در مورد گرافیک برتر که تا به حال PS4بهتر عمل کرده شکی هم توش نیسن درباره مولتی پلتفرم ها میگم
ولی در مورد انحصاری تا حالا XB1بهتر ظاهر شده من خودم دلم تایتفال میخواد

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
اره داداشم من به شدت بدم میاد یکی بدون هیچ اطلاعاتی از کنسول مورد علاقم اینجور حرف هایی میزنه و این موقع ها واقعا کنترل خودمو از دست میدم!تازشم عزیزم من حتی کنسول پلی استیشن 4 که خیلی بهش مینازی رو به ایکس باکس وانم وصلش کردم پس بهتره دیگه زیاد طرفش نری!
از من گفتن بود داداش بهتره در مورد کنسول اینجور حرف هایی نزنی که واقعا روی مخ منو و بعضی از دوستان میری!
بهتره دیگه در مورد ایکس باکس وان کنسولی که به شما مربوط نمیشه حرف نزنید!
من فن ایکس باکس وان هستم !
شما بهتره دور این فروم رو خط بکشی و به جای اینکه سر مردم رو شیره بمالی بری تو فروم پلی استیشن 4 !
ALL IN ONE,XBOXONE

- - -ویرایش - - -

شما سعی کن به مردم راهنمایی میدی بهتر راهنمایی بدی که حرفاتون روی مخ نره! پرسش و پاسخ XBOX ONE نوشته اسم تاپیک و عموما بهتره کسی که ایکس باکس وان داره جواب افراد رو بده نه کسی که پلی استیشن 4 داره و بر مبنی اون مدام کنسولش رو سر تر بدونه ! بهتره داداشم سرت تو فروم پلی استیشن 4 باشه و اونجا جواب مردم رو بدی نگران این فروم نباش من و دوستان هیمنجور چوب خشک ننشستیم که شما بیای به مردم اینجور راهنمایی بدی!

شما بهتره موضو بیگیری بعد شما شما کنی ههههه:))

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نمیدونم میدونید یا نه ولی تشخیص رزولوشن 900p از 1080P اونم درحین انجام بازی تقریبا ممکن نیست ! مگر اینکه دوتا تصویرو کنار هم بذارید و به موشکافی بپردازید ! ( گرچه 720 و 1080 تفاوتشون آشکار تره ) این از مسئله رزولوشن.
دوم اینکه من یک سوالی پرسیدم دوستان هم جواب دادن . دیگه جنگ و دعوا راه انداختن نداره ؟!
منم فعلا قراره تا E3 صبر کنم ( و اون سوالم پرسیدم چون پیشنهادش خوب بود و متاسفانه صبح فروختش ) ولی درهرصورت اگر E3 در کار نبود بدون شک 1 میخریدم چون سلیقه ـم بیشتر با اونه مگر اینکه مایکرو تو E3 جوری عمل کنه که باب میل من نباشه.از دوستان هم تشکر میکنم بابت راهنمایی.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
شما بهتره موضو بیگیری بعد شما شما کنی ههههه:))

در تاپیکه بازه ها ... PS4
..........................................

بعدشم اینجا هرکی میاد در مورد Xone سوال میکنه جای اینم نیست که بیاد اینجا و بگه که PS4 خیلی بهتره از وان شما هم بهتره اینقدر پز کنسولت رو ندی 2 برابر قویتر بعدش میشه این:

95056756173543167594.png

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
فن بازی رو بزارید کنار و یه سری چیزا رو نمیشه انکار کرد!

مثلا کیفیت ساخت کنسول و کنترلر Xbox One واقعا خیلی از PS4 بالاتره!
Xbox One کمتر صدا میده و کمتر داغ میکنه و آمار خرابیش کمتره!
انحصاری هاش از نظر من که طرفدار هیچ کدوم نیستم از PS4 بهتر بوده!
از اون طرف بعضی بازی ها روی PS4 بهتر اجرا شدن!
,....

بعضی از دوستان یه حرفایی میزنن که انگار دارن PS4 با Xbox 360 مقایسه میکنن و اینقدرا هم که میگین برتری ندارین...

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
اخه تو که از افکت موشن بلور چیزی سرت نمیشه این عکس رو نذار--l--
موشن بلور که وان توانایی پردازش اون رو نداره. یک افکت سینمایی هست

- - -ویرایش - - -

فن بازی رو بزارید کنار و یه سری چیزا رو نمیشه انکار کرد!

مثلا کیفیت ساخت کنسول و کنترلر Xbox One واقعا خیلی از PS4 بالاتره!
Xbox One کمتر صدا میده و کمتر داغ میکنه و آمار خرابیش کمتره!
انحصاری هاش از نظر من که طرفدار هیچ کدوم نیستم از PS4 بهتر بوده!
از اون طرف بعضی بازی ها روی PS4 بهتر اجرا شدن!
,....

بعضی از دوستان یه حرفایی میزنن که انگار دارن PS4 با Xbox 360 مقایسه میکنن و اینقدرا هم که میگین برتری ندارین...

ps4نزدیک به هشت میلیون فروخته و وان نزدیک به چهار میلیون .یعنی هر یک وان که خراب بشه دو ps4 هم خراب بشه مشکلی نیست که اینطور هم نیست پس با عمو بیلی اشنا شو
کمتر داغ کردنو از کجات دراوردی؟ فکر میکنی ملت تو شب درس خوندن؟

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
اخه تو که از افکت موشن بلور چیزی سرت نمیشه این عکس رو نذار--l--
موشن بلور که وان توانایی پردازش اون رو نداره. یک افکت سینمایی هست

- - -ویرایش - - -

ps4نزدیک به هشت میلیون فروخته و وان نزدیک به چهار میلیون .یعنی هر یک وان که خراب بشه دو ps4 هم خراب بشه مشکلی نیست که اینطور هم نیست پس با عمو بیلی اشنا شو

داداش ما تو شب درس نخونديم.
ولى اين محض اطلاع ميگم.
که ps4 هفت ميليون فروخته و وان هم فروشش از پنج ميليون رد شد.
ىعنى در حال حاضر با هم حدود يک ميليون خرده اى نزديک به دو ميليون فاصله دارن.
اين طور که شما گفتى اينا چهار ميليون با هم فاصله دارن که واقعا خنده داره.

Sent from my HTC Amaze 4G using Tapatalk

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
در تاپیکه بازه ها ... PS4
..........................................

بعدشم اینجا هرکی میاد در مورد Xone سوال میکنه جای اینم نیست که بیاد اینجا و بگه که PS4 خیلی بهتره از وان شما هم بهتره اینقدر پز کنسولت رو ندی 2 برابر قویتر بعدش میشه این:

95056756173543167594.png
عزیزی که تاپیک تاپیک میکنی شما هم باز قاطی کردی...ی بنده خدا گفت مونده کدوم بگیره منم نظرم دادم اینجا مگه جا دعوایه عزیز؟:-/:d
بعدش من میگم هردو خوبن عالی... از بعضی لحاظ 4 بهتره بعضی لحاظ هم 1...این بیشتر به سلیقه مربوطه...دعوا هم نداریم که اینجوری حرف میزنین:d
خودم اومدم اینجا ی 2تا سوال بپرسم برم بگیرم اگه بزارین :d:))

- - -ویرایش - - -

داداش ما تو شب درس نخونديم.
ولى اين محض اطلاع ميگم.
که ps4 هفت ميليون فروخته و وان هم فروشش از پنج ميليون رد شد.
ىعنى در حال حاضر با هم حدود يک ميليون خرده اى نزديک به دو ميليون فاصله دارن.
اين طور که شما گفتى اينا چهار ميليون با هم فاصله دارن که واقعا خنده داره.

Sent from my HTC Amaze 4G using Tapatalk

اینو موافقم ولی بنظرم 4 ی خوبی داشته (حالا هر چی باشه)که مردم بیشتر خرید میکنن(حتی همون فاصله کمش)بعدش روزا هفته ها اول ریلیز خوب میفروختن خیلی خیلی بیشتر از وقتی اون خرابی اینا (که خیلی کم ناچیز بودن)خبرش یزرگ کردن مردم صبر میکنن که ببینن چی میشه حتی 1هم بعضی هاش درایواش اشکال داشت;;) در کل بنظرم که هردو کنسول ارزش خرید دارن خیلی خوبن ی کی بتونه باید هر دو بگیره چون واقعا انحصاریاشون خوبن 1 که من فقط با تایتانش حال کردم برا همین می خوام بگیرم:x:d

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
بسه دیگه بحثهای الکی هر کی دوست داره بره PS4 بخره و هر کی هم دوستداره Xbox one بخره
بسه دیگه از زمانی که این دوتا کنسول اومدن تو بازار یه سره جنگ و بحث
خواهشا بسه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

بحث در مورد خرابی PS4 بیشتر بوده و مشکلاتش هم بیشتر بوده و از بلو پالس تا ندادن تصویر و....
در مورد فروش هم اینقدر اختلاف نیست که بخواد مشکلات PS4 کم رنگ کنه!
در مورد داغ کردن تجربه شخصی گفتم و نمیگم PS4 خیلی داغ میکنه و منظورم این بود که بیشتر از Xbox One توی مثلا 4 ساعت بازی گرم میشه!

من نمیخوام از هیچ کنسولی طرفداری کنم و فقط میگم یه مقدار واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم و با کوچیک کردن کنسول رقیب کنسول شما قوی تر نمیشه!
هر 2 کنسول عالی هستن و در این شکی نیست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر