پايان فعاليت بخش نقدها و پيش‌نماها

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کاربران عزیز بازی‌سنتر،

به دلیل حجم کاری زیاد مدیران سایت و کمبود وقت اعضای هیئت تحریریه‌، و در نتیجه جامع و کامل و به‌روزنبودن بخش‌‌های نقد و پیش‌نمایش، ضمن تشکر فراوان از اعضای عزیز هیئت تحریریه، فعالیت این بخش‌ها را متوقف می‌کنیم تا هم سطح کیفی سایت را حفظ کرده باشیم و هم با وقت و نیرویی بیشتر روی بخش‌‌های فعال دیگر تمرکز کنیم.
به‌زودی آخرین نقدها و پیش‌نمایش‌های منتشر‌شده از صفحه‌ی اصلی سایت برداشته می‌شوند، ولی کماکان از بایگانی سایت قابل مشاهده و دریافت خواهند بود. هم‌چنین صفحه‌ی اصلی نیز تغییرات اندکی خواهد کرد که به محض آماده‌شدن صفحه‌ی تازه شما را مطلع می‌کنیم.

با تشکر،
تیم مدیران بازی‌سنتر

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
کاربران عزیز بازی‌سنتر،

به دلیل حجم کاری زیاد مدیران سایت و کمبود وقت اعضای هیئت تحریریه‌، و در نتیجه جامع و کامل و به‌روزنبودن بخش‌‌های نقد و پیش‌نمایش، ضمن تشکر فراوان از اعضای عزیز هیئت تحریریه، فعالیت این بخش‌ها را متوقف می‌کنیم تا هم سطح کیفی سایت را حفظ کرده باشیم و هم با وقت و نیرویی بیشتر روی بخش‌‌های فعال دیگر تمرکز کنیم.
به‌زودی آخرین نقدها و پیش‌نمایش‌های منتشر‌شده از صفحه‌ی اصلی سایت برداشته می‌شوند، ولی کماکان از بایگانی سایت قابل مشاهده و دریافت خواهند بود. هم‌چنین صفحه‌ی اصلی نیز تغییرات اندکی خواهد کرد که به محض آماده‌شدن صفحه‌ی تازه شما را مطلع می‌کنیم.

با تشکر،
تیم مدیران بازی‌سنتر
ممنون از همه مدیران که بالاخره من به جوابم رسیدم.
پس دیگه بی خیال پیشنمایش و این حرفا دیگه:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نمی شود ترتیبی بدهید که برای بازیهای بزرگ حداقل نقد نوشته شود ؟
پیش نمایش بازی ها رو که میشه براحتی در فوروم دید که اعضا نوشته اند ولی برای نقد این کار کمی دردسر ساز است.اگر دقت کنید تاپیک های اختصاصی هر بازی که بعد از عرضه اون بازی توسط اعضا باز می شوند بیشتر پی حواشی و راهنمایی در آن بازی می گذرند.
برای مثال تاپیک بازی TES IV : Oblivion شده بود جای راهنمایی اعضا در انجام Quest ها یا همین تاپیک بازی Stranglehold شده جای سوال و جواب که کجا اومده کجا نیومده ، کی میاره و اینکه چه کسی این بازی رو انجام داده چه کسی نه !
یه فکری هم به حال این وضعیت بکنید.

متشکرم

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
باید بگم خیلی خبر ناراحت کننده ای بود جدی می گم
یاد روزهای اولی که هیئت تحریریه راه افتاد بود بخیر
حامد ، حسام ، احماد ، سعید و خانم سحر رضوی به علاوه ی من از اولین اعضای اونجا بودیم (اگه از بچه های اون زمان کسی یادم رفت معذرت می خوام) و مدیرا هم همیشه اونجا بودن (البته با حضور بسیار پر رنگ تری از جانب اشکان و بهزاد و علی) و کل و کل های زیادی که با هم داشتیم
اولین مطلبی که من دادم که بره رو سایت Empire at War بود (همون نقدی که برای تست حضور در اون گره دادم) 3 خط آخرش رو فقط خودم می فهمیدم چی نوشته ، در مجموع وقتی اون سه خط رو تکمیل کردم شد 5 خط یعنی من به اندازه ی دو خط کلمات توی مطلب جا انداخته بودم:eek:
ولی با این وجود با کمک بقیه و خصوصا مدیرا اصلا فرم کار بچه ها خیلی پیشرفت کرد بعدا سعید و سحر از گروه خارج شدن و حامد هم برای خر خونی کنار کشید ، احماد هم خیلی یه خط در میون شده بود حضورش ولی محمدرضا (hellgate london) و chalenge everytihng (یه محمدرضای بود دیگ؟)ه به گروه اضافه شدن به علاوه چنتای دیگه از دوستان که من حضور ذهن ندارم
و اتفاق افتاد
من مدتها بود که نه دست و دلم به بازی می رفت نه اون شور و اشتیاق اولیه رو داشتم
مدت زیادی بود که یه مطلب درست و حسابی نداده بودم و خیلی چیزای دیگه
حس می کردم دیگه مفید نیستم پس کنار کشیدم (Cut myself out of the force)
بعد از اون دیگه نمی دونم اونجا چه خبر بود اما موقعی که جزئی از اونجا بودم خیلی به هم خوش گذشت
از همه دوستان ممنون

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
می دونم هیچ ربطی به من نداره ولی ما الان چند نفر داریم که خیلی در این زمینه فعال هستن؛نمونش همین بهزاد (master behi )یا اقا رضا یا quint (مهدی بود نه؟).
می گم حالا یه دوره ازمایشی این اقایون عضو تحریریه بزارین اینا مطلب بنویسن باور کنید بهتر از اینه که کلا تعطیل بشه.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
به نظر شما پايان فعاليت بخش نقدها و پيش‌نماها (حتی به صورت موقت) یه جور سیر نزولی برای بهترین و تخصصی ترین و عظیم ترین سایت بازی ایرانی یعنی بازی سنتر نیست ؟؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دقيقا
اينجوري ممكنه بعد از يه مدت از اعتبار سايت كم بشه و در نهايت سايت.... :bye:
مثل bazikade يا www.oxogame.com
این سایت از همون روز اول اهداف اصلیش بر خلاف سایت هایی که نام بردید بروی forum و انجمن هاش بوده نه صفحات اختصاصیش. فروم های سایت بازی سنتر هم می بینید هر چند وقت یکبار دارای نوع آوری هرچند به صورت کوچک می باشد.
به نظر شما پايان فعاليت بخش نقدها و پيش‌نماها (حتی به صورت موقت) یه جور سیر نزولی برای بهترین و تخصصی ترین و عظیم ترین سایت بازی ایرانی یعنی بازی سنتر نیست ؟؟
خوب یکی از دلایلی که از تخصص و برتری های بازی سنتر کم می کرد همین نفد ها و پیش نمایش های ناقص و بدون بروز رسانی منظم بود. چون الان شما دیگه توی هر سایت و وبلاگی برید یه قسمت نقد بازی می بینید.
نقد و بررسی واقعا وقتی ارزش داره و تخصصی هست که به وسیله یه کادر کامل و مجرب تقریبا تمامی بازی های بازار که ریلیز می شوند رو مورد نقد قرار دهیم نه اینکه هر چند وقت یکبار اونم بازی هایی که انقدر معروف هستن که تو تمام سایت ها و مجلات در موردشن مطلب نوشته می شه.

می دونم هیچ ربطی به من نداره ولی ما الان چند نفر داریم که خیلی در این زمینه فعال هستن؛نمونش همین بهزاد (master behi )یا اقا رضا یا quint (مهدی بود نه؟).
می گم حالا یه دوره ازمایشی این اقایون عضو تحریریه بزارین اینا مطلب بنویسن باور کنید بهتر از اینه که کلا تعطیل بشه.
از مطالب این دوستان و دیگر دوستانی که زحمت مطالب این چنینی رو می کشند در طرح جدید در صفحات اصلی بهره خواهیم برد ولی نه به شکل سابق!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اشکان حداقل پیش نمایش ها رو بزارین خودت که شاهدی بچه ها تو فروم پیش نمایش های زیادی میزان که خیلی هم عالی هستن;) حیفه نره صفحه ی اول سایت!

mh_kindkiller

کاربر سایت
Aug 10, 2007
59
نام
محمد
نمیدونستم این نظرو کجا بنویسم برا همین اینجا میگم بیاید افرادی که در کار نقد بررسی بازی ها هستند کلاس اموزش بزارید یعنی یک فرد معتبر بیاد بگه درمورد فلان بازی نقد و بررسی بنویسید بعد بیاد و مشکلات نقد افراد رو بهشون بگه

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بنده هم به عنوان قدیمیترین هضو تحریریه ی از همگی معذرت میخوام چون دیگه وقت ندارم که نقد بنویسم ناسلامتی کنکور دارم امیدوارم بعدا بتونم به نحوی دیگه به سایت خدمت کنم

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
ولی خوشم میاد هنوز چند نفر هنوز هم این راه ادامه می دن و بدون توجه به بسته شدن پرونده بازم دارن می نویسن.;):love:
امید وارم همیشه موفق باشند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر