پايانی به يادماندنی: Gears of War 3 امشب در سراسر دنيا عرضه می شود

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
gears3visual.jpg

اين متن را در حالی می نويسم كه به آهنگ Into dust گوش می دهم،آهنگی كه از آن در تريلر لانچ و تبليغ تلويزيونی Gears of War 3 استفاده شد.
در اين آهنگ حس پايان نهفته است،پايان چيزی كه بازيكنان سراسر دنيا آن را از نيمه شب امشب حس خواهند كرد...
بله امشب Gears of War 3 رسما عرضه خواهد شد.حدود 479 مغازه گيم انگلستان و 20000 مغازه بازی فروشی ديگر در سراسر جهان قول داده اند نيمه شب امشب درهايشان را باز كنند.
لانچ اصلی بازی به همراه جشن در انگلستان در فروشگاه GAME آكسفرد استريت لندن خواهد بود و در امريكا در Best Buy theatre نيويورك.
همچنين انتظار می رود Cliff Bleszinski به همراه Geoff Keighley يك اجرای زنده در GT TV داشته باشند.
سايت gamestop نيز در انگلستان بازی را امروز زودتر از موعد عرضه كرده است و البته از خريداران (كه بازی امروز به دستشان رسيده است) خواسته است بازی را تا نيمه شب امشب بازی نكنند.

منبع

آخرین ویرایش:

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
774
نام
حسین
ای کاش من هم جزو کسانی بودم که تو صف خرید این بازی می ایستادم واقعا هم اگه اورج این بازی نیمه شب عرضه می شد می رفتم همون نصف شب می خریدمش.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نگران نباشید lt+ V.2 رفت تو تست هفته دیگه کپی بازا بازیش میکنن
بسم الله رحمن ارحیم
والله تا اونجا که من میدونم فیرمور های ایکس باکس های اسلیم حدودا یک سالی تو تست بود و هنوز هم برای همه درایو ها کامل نشده :-"
پس انقدر مطمئن تاریخ تایید نکنید...:)

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
نیمه شب رفتن بیرون و خریدن بازی هم حوصله میخواد! ولی تو همین مراسم ها بعضا اینقدر comic book ها و ارت بوک و وسایل تزئینی مربوط به بازی رو پخش میکنن با ساندیس:d که طرف وسوسه میشه .
پ.ن:کاش میشد مراسم mgs 4 رو اون موقع میرفتیم و بازیمونو kojima امضا میکردو بعد تو ebay میفروختیم

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
بسم الله رحمن ارحیم
والله تا اونجا که من میدونم فیرمور های ایکس باکس های اسلیم حدودا یک سالی تو تست بود و هنوز هم برای همه درایو ها کامل نشده :-"
پس انقدر مطمئن تاریخ تایید نکنید...:)

اسلیم نه. فت!!!
muiaqx6mrow7jsknatb.png

• Like
Reactions: Robin

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
ای خدا چرا ما باید الان ایران باشیم ؟ :d
از ظهر تا الان Gears 2 زدیم بکوب خیلی فاز داد . الان بریم لایو فکر کنم همه اونایی که 2 میزدن الان دارن 3 میزنن :d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام اینم یک عکس از صف برایه خرید بازی در best buy theater
Gears-Fan.jpg
عکس زنه ضایع هست :d ! نمیدونم من ذهنم منحرف هست سریع متوجه اون میشم یا کلا اون ضایع هست ؟ شایدم ماله تیز (هیز ) بینی هست ! :d ! حالا یکی نیست بهش بگه برو بچه تو ببر مدرسه دیرش شده ! میای گیرز 3 میخری ؟ شایدم باز برای بچش میخواد ! حالا اگه مادر ما بود میگفتیم پول بده میخوام ال تی جدید بریزم رو اکس باکس با هزار داد و بیداد میگفت برو درستو بخون !

• Like
Reactions: reach

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
که چی بالاخره با اومدن این نسخه انحصاری X360 گروه محبوبمون C4eva سرعتشو بیشتر میکنه برای حل کردن این مشکل اول و آخر بازی میکنیم با عشق و لذت :d
ولی کلا تو اون صف باشی خیلی حال میده میری جلو داد میزنی میگی *آقــــــــا به منم بده* خوراک بروبکس ایرانم اشانتیونه به یه پوستر هم (خودم رو میگم) رحم نمیکنم
یه سر بریم ببینیم GT برنامه لایو رو نشون داده یا نه .

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
من نمیدونم بخندم ، گریه کنم ، داد بزنم :D
یعنی اگه الان اونجا بودم یک صدم ثانیه میرفتم این بازی رو میگرفتم :D
حالا باید منتظر این باشیم که این قفلش شکونده بشه .... :D

• Like
Reactions: гадюка

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
[h=1]Gears of War 3 Midnight Launch Madness [/h]

Gamestop-557x336.jpg

Townhouse-557x375.jpg

BestBuy-1-557x417.jpg

اگر توی ایران همچین صفهایی جلوی توپ خونه کشیده بشه قیمت بازی GEARS 3 برای خریدار بالای 200 تومن خواهد بود . خدا مرگ بده این خونخوارهای کثیفو :d

---------- نوشته در 10:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:46 AM ارسال شده بود ----------

این بازی توی سنگاپور هم با استقبال بی نظیری رو به روست .
الان عکساش رو میذارم شیلتره بزار جای دیگه آپ کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: RattleSnake

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر