پاك شدن فريمور اصلي

rezarefigh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
31
سلام دوستان،من یه مشکل دارم اگه کسی بلده یه کمکی بکنه:
من یه xbox دارم درایوش lieon74850 هستش ixtreme1.61 روش بود یه بکاپ هم ازش دارم ولی با یکی از این بازی های جدید update کردم(به اشتباه)
حالا اومدم روش ixtrme lt plus بریزم با راهنمایی بعضی دوستان که گفتن باید اول برش گردونی به 1.6 بعد پلاس بریزی منم با جانگل target رو ixtreme1.6 گذاشتم بعد ذخیره کردم و درایو شناخته شد بعد از تکمیل بقیه مراحل lite-on erase کردم رفتم برا رایت جانگل قفل کرد حالا دوباره هر کاری میکنم هنگام ایریز و رایت یه پیغام میده به راهنمایی خلیل خان هر چه این قسمت هماهنگ سازی فایل ها رو جابه جا میکنم درست نمیشه(ناگفته نمونه قبل از erase فایل key رو برا target دستی دادم) حالا فکرکنم درایوم erase هست ولی روش نه 1.6 نه lt plus رایت نمیشه
اگه کسی بلده لطفا کمک کنه ممنون میشم.

amin 262

کاربر سایت
Apr 6, 2007
28
نام
امین پاشاپور
سلام
من dvd key رو دارم ولی jangle flasher درایوxbox رو نمیشناسه. در واقع من درایو رو پاک کردم ولی رایت نکردم میشه کاری کرد؟

amin 262

کاربر سایت
Apr 6, 2007
28
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان،من یه مشکل دارم اگه کسی بلده یه کمکی بکنه:
من یه xbox دارم درایوش lieon74850 هستش ixtreme1.61 روش بود یه بکاپ هم ازش دارم ولی با یکی از این بازی های جدید update کردم(به اشتباه)
حالا اومدم روش ixtrme lt plus بریزم با راهنمایی بعضی دوستان که گفتن باید اول برش گردونی به 1.6 بعد پلاس بریزی منم با جانگل target رو ixtreme1.6 گذاشتم بعد ذخیره کردم و درایو شناخته شد بعد از تکمیل بقیه مراحل lite-on erase کردم رفتم برا رایت جانگل قفل کرد حالا دوباره هر کاری میکنم هنگام ایریز و رایت یه پیغام میده به راهنمایی خلیل خان هر چه این قسمت هماهنگ سازی فایل ها رو جابه جا میکنم درست نمیشه(ناگفته نمونه قبل از erase فایل key رو برا target دستی دادم) حالا فکرکنم درایوم erase هست ولی روش نه 1.6 نه lt plus رایت نمیشه
اگه کسی بلده لطفا کمک کنه ممنون میشم.

دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم ببینیم کسی پیدا میشه کمک کنه=((=((

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم ببینیم کسی پیدا میشه کمک کنه=((=((

تا جایی که من میدونم باید تحت DOS با جانگل تحت داس اونو درست کنی.....>:d<
شدنی فقط باید KEy درایو رو داشته باشی....b-)
یه سرچ کنی میتونی آموزش این کارو پیدا کنی....;)

amin 262

کاربر سایت
Apr 6, 2007
28
نام
امین پاشاپور
تا جایی که من میدونم باید تحت DOS با جانگل تحت داس اونو درست کنی.....>:d<
شدنی فقط باید KEy درایو رو داشته باشی....b-)
یه سرچ کنی میتونی آموزش این کارو پیدا کنی....;)
ممنون ولی من اون اموزش رو دارم .مشکل اینه که درایو تو داس فلش هم شناخته نمیشه. یعنی یه جایی تو داس فلش باید ok بیاد که متاسفانه همه پورت های sata خالی میاد. یعنی none
نمیدونم چیکار کنم

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
استادان عزیز و گرامی
اگر Mod chip رو بشود پیدا و خریداری کرد, امکان بدست آوردن DVDKeyها در حال حاضر وجود دارد یا خیر؟؟

moo

کاربر سایت
Jan 31, 2011
2
ممنون ولی من اون اموزش رو دارم .مشکل اینه که درایو تو داس فلش هم شناخته نمیشه. یعنی یه جایی تو داس فلش باید ok بیاد که متاسفانه همه پورت های sata خالی میاد. یعنی none
نمیدونم چیکار کنم
دوست عزیز راهی پیدا کردی نا رو بی نصیب نذار.#:-s:-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر