َArmored Warfare

نمیدونم اطلاع دارید یا نه ولی یک شرکت امریکایی بازیی مشابه World of tanks منتها با تانکهای مدرن و امروزی درست کرده که چند وقتیه در فاز الفا هست. از 27 می یعنی 24 روز دیگه بازی وارد فاز closed beta میشه. و الان میتونید با پرداخت 5 تا 64 یورو برای فاندرز پک جاتون رو تو کلوز بتا رزور کنید.
من یکی از این پکها رو خریدم و الان این تاپیک رو زدم که تا 24 روز دیگه وارد بازی شدم اطلاعات بیشتری رو اینجا براتون بذارم.
اما چیزهایی که از بازی تاحالا فهمیدیم اینهاست:
1- سیستم بازی خیلی شبیه به WOT هست و برای کسایی که اون بازی رو انجام میدن چیز غریبی نیست
2- متاسفانه همچنان ارتی در این بازی مشاهده میشه اما با این تفاوت که اگر ارتی روی شما نشونه بره به شما اخطار داده میشه و شما میدونید که الان طرف داره روتون کار میکنه.
3- ارتی با چند بار شلیک جاش روی نقشه مشخص میشه.
4- سیستم نشونه گیری ارتی شبیه به مود battle assist در wot هست.

Armored Warfare - Official Website

اگر دوست داشتید یکی از اون پکها رو خرید کنید به این سایتهایی که برای بازی ها گلد و اینجور چیزها میفروشن ایمل بزنید براتون میخرن.

به زودی با اطلاعات بیشتر اینجا تکمیل میکنم.

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
بازي انچنان تغييري نكرده. فقط تعدادي تانك حذف شدن تعدادي هم اضافه شدن. فكر كنم يكي از دلايلي كه باعث ميشه بعضيا سراغ اين بازي نيان حجم ٢٠ گيگي اون براي دانلود هست

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
بازی بالاخره وارد فاز اپن بتا شد تو این چند دستی که بازی کردم باید بگم واقعا عالی بوده بر خلاف WOT که تا تیر 5-6 فقط حوصله آدم سر می ره تو AW از همون تیر 1 بازی جذابه. پینگ هم خیلی خوب هست من بین 90تا 150 پینگ می گیرم تو سرور اروپا . تنها نقطه ضعف بازی بهینه نبودنش هست که خیلی جای کار داره :|
خلاصه من به دوستانی که به این سبک علاقه دارن توصیه می کنم یک لحظه رو هم از دست ندین و بازی رو دانلود کنین ...

IGN:yellowflash
دوستانی که بازی می کنین اسم هاتونو بگین پلاتون بزنیم

آخرین ویرایش:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
ما که منتظریم نسخه کامل بیاد مشکلی که دارم هارد عصر برنزه که بعد دانلود 40 گیگ توش جا نمیشه چه راه حلی پیشنهاد میدید؟

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
بعد از اینکه نصب تموم شد می تونین 19.4 گیگ از فایل ها رو پاک کنین اما قبل نصب حدود 41 گیگ حتما باید جای خالی داشته باشین ....
منتظر نسخه کامل هم نباشین همین الانش بازی از wot از هر لحاظ غیر از تعداد تانک ها کامل تر هست ...

FieldMarshal

کاربر سایت
May 24, 2014
79
نام
سعید
بازی در دو نسخه SD حدود 10 گیگ و HD حدود 20 گیگ هست
درضمن بازی خوبی هست و مشکلش فعلا گیم پلیش هست که یکم کنده
درضمن بازی WoT ببین کی استارت خورده
wot در اوایل آشغال بود بعد 7 -8 سال اینجوری شده
این بازی هم در ضروع خیلی خوب کار کردن مپ ها و تانک های تاکتیکی و بالانس بودنشون

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
مشكلاتي كه من تو بازي ديدم فعلا يكيش اينه كه بدليل وسعت مپها و اينكه تانكها از در و ديوار ميتونن بالا برن و وسعت ديد و قدرت اسپات تانكها باعث شده پليرها دست به عصا بازي كنن و اين بازي رو كند ميكنه.
مشكل ديگه تاخيري هست كه رو پرتاب گلوله ها موجوده و حالا بايد ديد اينها ميرن سراغ سيستم سروري كه wg استفاده ميكنه يا ميچسبن به همين سيستم.
نكته سوم عدم وجود نقاط ضعف مشخص تو تانكها هست. الان هركي بازي ميكنه نگاهش فقط به وسط نشونه گيره كه كجا سبز ميشه شليك كنه و اين خيلي بده. اون ديلي پرتاب گلوله هم قوز بالا قوز اين مساله هست

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
این بازی مثل اینکه خیلی بهتر از wot عه.اگه خدا بخواد امشب میریم تو کارش تا دانلودش کنیم...
open beta ی بازی تا کی هستش؟

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
بازی جالبیه ، چند روزه دارم بازی می کنم ولی بسیار شبیه به wot هست .
امیدوارم یا خود wt یا یک بازی دیگر مدل نبرد های wt رو در گونه تانک های مدرن دربیاره .

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
دوستان IGN ـتون رو اعلام کنین :d
yellowflash

من یکی از دوستام هست تو بازی اونم دنبال یه ایرانی میگرده تو بازی :dما هم با این نت ذغالی احتمالا دوشنبه می پیوندیم بهتون:)
این آیدی رفیقمه بهش بگو مهیار معرفی کرده تو رو:)
Hunter33

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
من این بازی رو نصب کردم...باید بگم من یکی که اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم به نظرم خیلی بازیه سردیه

aminsaveh

کاربر سایت
Jun 15, 2015
6
مشکل

سلام
من بازی رو تا نه گیگ دانلود کرده بودم بعد ادامه دانلود رو زدم دوباره رفت از اول !!!
تمام فایل ها هم پاک شدند این برای چیه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر