و بلاخره انجام شد Xbox slim هک شد .!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

images

در طی جدیدترین خبر از دنیای هک کنسولهای Xbox slim شرکت ماکروسافت هک شدند و به صورت JTag در امد . سازنده و هکر این یک تیم فرانسوی هستند . هکر GliGli این عملیات را "Reset Glitch Hack" نامیده است که زین پس بازیهای این کنسول نیز به صورت کپی قابل اجرا خواهد بود. گفته میشود با گزاشتن چیپی بر داخل دستگاه باعث ارسال سیگنالهایی میشود که که شما وقتی بازی کپی را در دستگاه میگزارید دستگاه به اشتباه کدهای بازی اصلی را میخواند و ان را اجرا میکند ؛ وی بعد هک Slim نیز ویدئویی را تهیه کرده است که در زیر شاهد ان هستید . طبق خبر "The Reset Glitch Hack" برای تمام مدلهای Slim و Fat کنسول 360 کار امد است و چیزی که در این میان مشاهده میشود این است میبینیم CD format های جدید شرکت MS نیز نتوانسته اند مقابل هکرها ایستادگی کنند .

ویدئوی این هکر از Slim هک شده .

JTAG چیست ؟

JTAG چیست ؟ دوستانی که نمیدونن باید بگم Jtag مخفف Joint Test Action Group هستش که دارای دو جو مد هستش یکی سخت افزاری هست و دیگری نرم افزاری که برای تست ای سی ها و چیپست ها به کار میره برای همین کار هم از jtag سخت افزاری برای Slim استفاده شده چون این مد خود Xbox هستش . از jtag نرم افزاری بیشتر برای بازیها استفاده میشه .

مثال :
موارد استفاده JTAG
گاهی اوقات به هنگام برنامه ریزی رسیور بدلیل برنامه ریزی اشتباه یا قطعی برق یا سیم ارتیاطی در زمان نوشتن فلش، این حافظه خراب میشه که به اصطلاح از این اشکال به عنوان خرابی Flash نام برده میشه. در این حالت رسیور هیچ نرم افزاری را دریافت نکرده و بدون استفاده میگردد برای برطرف نمودن این اشکال دو راه حل وجود دارد.

1-در اختیار داشتن دستگاه IC PROGRAMMER که مخصوص برنامه ریزی IC می باشد. با در آوردن IC Flash و قرار دادن IC درون محفظه آن و با در اختیار داشتن برنامه مربوط به رسیور می توانید دوباره آن را برنامه ریزی نموده و رسیور خود را فعال نمائید البته این روش بدلیل قیمت بالایی که دستگاه پروگرام دارد معمولا توسط کاربر گیرنده ترجیح داده نمی شود. ولی برنامه ریزی با این روش بسیار راحت است.

2- راه حل دیگری که برای برطرف نمودن این اشکال وجود دارد پاک نمودن حافظه IC به صورت دستی و با استفاده از کامپیوتر است که با کمی دقت به راحتی می توانید این کار را انجام دهید که به اصطلاح به این روش Jtag می گویند که شما با مقداری لحیم کاری و دقت می توانید دوباره رسیور خود را فعال سازید.

آخرین ویرایش:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
زرشکاین ماکرو مقاومت از خودش نشون نده سنگین ترهالبته باس دید جلو اب دیت چطور در میان ژیگولا

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
:( ما که چشمامون خوش شد از بس منتظر هک 3.70 ( ps3 ) موندیم :( :| خدا که یه جوونمردی هم پیدا شه این پی اس رو هم کنه :d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
اقا یکی بیاد بگه این J-tag یعنی چی ؟! نخدید بهم :)):d خودم یه چیزهایی میدونم ولی میخوام دقیق تر باشه !

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
و در بازار فاسد ایران قیمت این کنسول به یک میلیون خواهد رسید

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اقا یکی بیاد بگه این J-tag یعنی چی ؟! نخدید بهم :)):d خودم یه چیزهایی میدونم ولی میخوام دقیق تر باشه !
جی تگ یعنی فلش دستگاه که تمام برنامه های اصلی کنسول برای بووت دستگاه بعلاوه برنامه های انتی پرایسی وهمچنین کل اطلاعات سیستم داخل این چیپ ذخیره میشه که اگه بشه به این حافظه دسترسی پیدا کرد دستگاه از بیخ وبن هک میشه وحتی میشه انواع شبیه ساز رو هم روش نصب کرد...مثلا بازیهای پلی 1و2رو میشه رو360هم بازی کرد...

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
الان FBI مایکرو سافت هم میاد وسط:d فکر می کردم تا حالا هک شده باشه!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
کجا رفتند این آقایونی که ادعای اطلاعات شون هم می شد و تو تاپیک دیسک های جدید مایکرو چند ماه پیش می گفتند عمرا این دیسک های جدید هک نمیشه و کلا بساط هک در حال جمع شدن هستش؟ تشریف بیارن یه کار کوچیک دارم باهاشون!!
46162_gholi_chomagh.gif

• Like
Reactions: hamed_1989

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
کاملا معلوم بود !!

خود مایکروسافت هم طی این چنیدت سال نشون داده که "دیر یا زود داره اا سوخت و ساز نداره" :D

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
:( ما که چشمامون خوش شد از بس منتظر هک 3.70 ( ps3 ) موندیم :( :| خدا که یه جوونمردی هم پیدا شه این پی اس رو هم کنه :d
این جوونمرد دیگه پیدا نمیشه چون باید بره زندان از جورج هانتر گنده تر دیدی اخرش سونی چی کارش کرداز قدیم هم گفتن کسی با سونی در افتاد ور افتاد:d

• Like
Reactions: Mr.Ok

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
اقا یکی از دوستان من میگفت تو ایران این 360 اسلیم هارو با کمک فندکو خمیر سیلیکونو تف از این حرفا کپی خور میکنن:))..جدی راست میگم

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
توی ایران تا جا بیفته کلی قیمتهای فضایی باید بدید اعضای با شرف توپخونه که ارزشش رو نداره.
بهترین کار اینه که برنامه کاملتر بشه و قیمتها جا بیفته بعد اینکارو کنید .
کماکان هک معمولی با صرفه تره :d

-----------------------------------------
راستی قضیه ی این x360 key چی شد ؟
x360-key.jpg

ویدیوهای جالبی ازش منتشر شده
82Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
هک شد؟! من که سوپر الیت دارم، ولی یکی از رفیقامون Slim داره، نمیتونه به توپ خونه اعتماد کنه آخه زیاد سرش کل ا* گذاشتند!!! :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
البته اسلیم قبلا هک شده بود ولی هک کامل نشده بود که الان دیگه کامل از بیخ هک شده..

XBOX هست و یک لایو..! اگر قرار باشه لایو نداشته باشی آدم میره PS3 میخره..

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر