واگذاری اینترنت adsl با شرایط ویژه در کل کشور آغاز شد!

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
من زنگ زدم برای ثبت نام به 2020 ولی این اصلا نمیدونست سرویس حجمی چی ؟!
چطوری بگیریم حضوری برم میفهمن ؟!
اینترنتی دیدم جایی برای حجم نداشت ؟ تا 20 گیگ حجم میدن ؟!

vbehzad

کاربر سایت
Sep 15, 2012
54
نام
behzad
من زنگ زدم برای ثبت نام به 2020 ولی این اصلا نمیدونست سرویس حجمی چی ؟!
چطوری بگیریم حضوری برم میفهمن ؟!
اینترنتی دیدم جایی برای حجم نداشت ؟ تا 20 گیگ حجم میدن ؟!

نه. نهایتا 8 گیگ البته در هر ماه(نرمالش 4گیگه که چون جشنوارست دوبرابره). اگربیشتر از این مصرف داشتی میتونی حجم مازاد بر قراردادو آنلاین و از طریق حساب کاربری که به شما تعلق می گیره بخری(هرگیگ 2500)

forirani

کاربر سایت
Jan 11, 2013
1
سلام من از ارومیه هستم 2 مگ ماهی 8 گیگ گرفتم. سرعتش بدک نیست. شبانه کنتور میندازه. توسایت مربوطه هم میری این سرویس رو پشتیبانی نمیکنه یعنی نمیتونی ببینی چقدر مصرف کردی. مثل اینکه تو تهران شبانه رایگان هست!
میخوام برم لغو کنم 10 تومن جریمه داره.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
نه. نهایتا 8 گیگ البته در هر ماه(نرمالش 4گیگه که چون جشنوارست دوبرابره). اگربیشتر از این مصرف داشتی میتونی حجم مازاد بر قراردادو آنلاین و از طریق حساب کاربری که به شما تعلق می گیره بخری(هرگیگ 2500)
سایتش چیه؟ مثلا کنترل پنل شاتل my.shatel.ir هست واسه این چیه؟
من می خوام از شاتل آزاد بشم دوباره برگردم به آغوش مخابرات :d

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
سلام دوستان.این جشنواره هنوزم برقراره؟؟؟؟من کرمانشاه هستم اگه هست لطفا بگید.میخوام از دیال آپ خلاص شم........ممنون.....

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
آقا کسی می دونه این طرح در تهران کی انجا میشه، 2 ماه از این طرح گذشت اما توی تهران ما که ندیدیم :|

راستی سرعت DL شبانه خوب شده؟

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
من یادمه سه سال پیش که وایمکس ایرانسل گرفتم قرار بود اینجور شه ولی نشد و نخواهد شد چون یه راه هایی برا دور زدن کنتور داره داره که منم بلدم و اینجوری سر خودشون کلاه میره :D

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
شبهای فری داره ولی سرعت در حد دایل آپ!! :d
تو بابل از سرویس 128 تا 2 مگ رو تست زدم! سرعت همه در روز در حد دو مگ و در شب در حد دایل آپ!! و شاید از 3 شب به بعد بهتر بشه ! حداکثر میشه بین 1 تا 1.5 گیگ گرفت!

سلام
منم همون طرفهام. آقا اين كه ميگي حداكثر شبي يك تا يك و نيم گيگ ميشه گرفت يعني چي؟ يعني شبي بين يك تا يك و نيم گيگ ميشه دانلود كرد؟ اگر اينجوري باشه براي من چندان بدم نيست.

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
شبی 1.5 گییگ :O

والا ما بزور شبی 700 مگ میگیریم

پیشگامان !!! چه اشغالی بود خبر نداشتم

فردا پس فردا خططو خالی میکنیم میزنیم تو کار مخابرات

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
هرچی باشه از این شاتل آشغال بهتره , علننا سرویس کرده مارو با اون پینگ مسخرش :-& همه ی مناطق تهران با هر پیش شماره ای هست دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر