خبر رسمی هیدئو کوجیما در حال کار بر روی یک بازی اکشن جاسوسی نسل بعدی برای پلی استیشن است

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,606
نام
alireza
kojimaps.jpg

آقای هیدئو کوجیما اعلام کرده است که استودیو کوجیما یک بازی اکشن جاسوسی نسل بعدی را برای پلی استیشن منتشر خواهد کرد. کوجیما با حضور در آخرین رویداد State of Play شرکت سونی، اعلام کرد که بازی یک IP کاملا جدید و اصلی خواهد بود.

او توضیح داد: تدارکات در حال انجام است، اما تولید به طور جدی در کوجیما پروداکشنز پس از Death Stranding 2 آغاز خواهد شد. ما تجربه گسترده ای با سونی داریم و تقریباً 30 سال است که ژانر جاسوسی را با هم رشد داده ایم. همچنین، سونی نه تنها بازی، بلکه موسیقی و فیلم این پروژه را نیز انجام می دهد. قطعا یک همکاری قوی خواهد بود. من چهلمین سالگرد حرفه تولید بازی خود را جشن خواهم گرفت. من مطمئن هستم که این عنوان نقطه اوج کار من خواهد بود.

او افزود: الان نمی‌توانم خیلی چیزها را به شما بگویم، اما ما قصد داریم فناوری‌های پیشرفته و استعدادها را از سراسر جهان برای ساخت این بازی گرد هم بیاوریم. البته، این یک بازی تعاملی است، اما از نظر ظاهر، داستان، موضوع، بازیگران، بازیگری، مد و صدا در عین حال یک فیلم نیز هست. ما امیدواریم که از موانع بین فیلم و بازی های ویدیویی عبور کنیم.

کوجیما توسط هرمن هالست، رئیس استودیوی پلی استیشن همراهی می‌شد. آقای هالست گفت: من هیجان زده هستم که اعلام کنم که با هم، به عنوان بخشی از مشارکت پلی استیشن و کوجیما پروداکشنز، هیدئو ما را به یک ماجراجویی جدید هیجان انگیز می برد. ماجرایی که سال هاست او را تشویق به اختراع مجدد کرده ام. یک بازی جدید اکشن جاسوسی توسط هیدئو کوجیما. این یکی از ژانرهای مورد علاقه من است، ژانری که امیدوارم با یک دید جدید جسورانه دوباره به آن مراجعه کنید.

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
این کوجیمای شیطونم مثل جاسوسای دوجانبه میمونه از هر دو طرف میدوشه آخر کارم فقط منفعت خودش براش مهمه :D
داداش ناراحت نشی ولی معلومه اصلا از گیم و دنیای گیم سر در نمیاری یا حداقل عمر بازیت خیلی کمه ! کوجیما خالق بهترین بازی اکشن تاکتیکال تاریخ هست . داداش هوش مصنوعی که تو متال گیر کوجیما طراحی کرد اونم 10-15 سال پیش هنوز که هنوزه تو هیچ بازی شوتری مشابهش رو نمیتونی پیدا کنی .. برو یکم تحقیق کن ...

• Like
Reactions: Cait Sith

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
داداش ناراحت نشی ولی معلومه اصلا از گیم و دنیای گیم سر در نمیاری یا حداقل عمر بازیت خیلی کمه ! کوجیما خالق بهترین بازی اکشن تاکتیکال تاریخ هست . داداش هوش مصنوعی که تو متال گیر کوجیما طراحی کرد اونم 10-15 سال پیش هنوز که هنوزه تو هیچ بازی شوتری مشابهش رو نمیتونی پیدا کنی .. برو یکم تحقیق کن ...
فقط دوتا مثال میزنم برات . برو هوش مصنوعی دشمنا رو تو فارکرای 6 که یه بازی نسبتا جدید و اخرین ساخته سری هست ببین بعدش برو هوش مصنوعی دشمنارو تو مدرن ورفیر 3 که اخرین کال اف دیوتی هست ببین بعد بیا اینارو با متال گیر 4 مقایسه کن ....

• Like
Reactions: Cait Sith

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
آره سه گانه اسپلینترسل با متای ۹۳، ۹۳ و ۹۴ جوک حساب میشه.

کمتر خزعبل بکین.
Chaos theory اینقدر بی نظیر بود که هر بار ران کردنش یه ریچوال خاصی نیاز داشت :D با نرم افزارهای کرکی درایو مجازی می ساختیم ایمج رو mount می کردیم و کابل سی دی رام رو می کندیم از روی مادر برد تازه شانس اجرا شدنش ۵۰-۵۰ بود در این حالت. واقعا Pinnacle of gaming بود اون دوران...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
آره سه گانه اسپلینترسل با متای ۹۳، ۹۳ و ۹۴ جوک حساب میشه.

کمتر خزعبل بکین.
آخه مساله اینجاس در اینمورد کل شماره های یه ip رو باید لحاظ کرد
حتی اون نسخه psp اسپلینتر سل چون تا جایی که میدونم سازنده همه شون تقریبا یکی بوده حالا اون psp یادم نیست ولی بقیه کارگردان و بیشتر دست اندرکارای همون سه گانه بودن چطور میشه اینجا میانگین کل شماره های یه سریو لحاظ نکرد آخه؟ جوری میگید سه گانه که انگار بعدش کلا عین سایلنت هیل سازنده ها و استدیو عوض شدن.

پ.ن: رزومه سازنده شماره اول سری رو مثلا ببینید:
Mathieu Ferland - Wikipedia
تو ساخت conviction هم بوده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arima Kishou

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
Chaos theory اینقدر بی نظیر بود که هر بار ران کردنش یه ریچوال خاصی نیاز داشت :D با نرم افزارهای کرکی درایو مجازی می ساختیم ایمج رو mount می کردیم و کابل سی دی رام رو می کندیم از روی مادر برد تازه شانس اجرا شدنش ۵۰-۵۰ بود در این حالت. واقعا Pinnacle of gaming بود اون دوران...
اون داستانا بخاطر قفل StarForce بود یادش بخیر:D رو پرنس اف پرشیا هم بود
خدا رو شکر اون زمانا PS2 هم بود رو اون رفتم، این داستانا رو روی کامپیوتر رفیقم دیدم وگرنه سیستم خودمون که نمیکشید:D

پ.ن: این جریان استدیو سازنده Splinter Cell کلا سه گانه هم دست به دست شد بین شاخه های مختلف یوبی ولی کلهم اجمعین فکر کنم ۷۰درصد رو یوبی سافت مونترال ساخته باشه. در کل خونه تکونی آنچنانی که مثلا تاثیرگذار باشه هم فکر نکنم تو یوبی اتفاق افتاده باشه تا زمان conviction و بعدش بلک لیست، همون زمانا AC هاش خیلی خوب بودن. ولی اینکه فقط سه شماره ش به حساب بیاد و بشن سه گانه در حالیکه هیچ جوره نمیشه منهای بقیه باشن اصلا عقلانی نیست. کل شماره هاش باید میانگین گرفت مقایسه کرد

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
651
داستان تنفر از کوجیما چیه؟ یعنی حقیقتش کنجکاوم دلیلش رو بدونم :D
خودم تنها بازی که ازش تموم کردم مگس ۳ بوده و خیلی هم فن شخص کوجیما به حساب نمیام ولی جالبه بدونم چرا یه عده ازش بدشون میاد :D
ببین جواب این سوال رو باید کسی که از کوجیما خوشش نمیاد بده، نه فن متعصبش. اگه واقعا میخوای بدونی چرا!؟ من میخوام وقت بذارم و چند خطی بهت توضیح بدم، البته اگه واقعا هدفت "دونستن این سوال هست" :D

شما وقتی از خالق یه اثر، چه کتاب، فیلم، بازی خوشت نمیاد دلیلش به دسته تقسیم میشه! 1) مربوط میشه به ساخته اون طرف یا همون اثر 2) مربوط میشه به شخصیت اون خالق.

خب بریم سراغ دسته اول. برای منی که بیشتر با ادبیات و کارگردانی غربی بزرگ شدم و از ادبیات و کارگردانی شرقی خوشم نمیاد، همینطور از مگس بخاطر نویسنده گی و کارگردانی این سری خوشم نمیاد، در این راستا اگه دقت کنی اکثر فن های کوجیما "عاشق انیمه" هستن و اکثر پروفایل ها چه این انجمن یا خارجی شرقی هستش. یعنی هرکسی که فن انیمه یا بازیهای شرقی هست از ادبیات/کارگردانی/ داستان سرایی شرقی خوششون میاد و همه اینها به یه نقطه برمیگرده. نظر شخصی من درباره سری مگس اینه که این سری در زمان خودش که صنعت بازی یه سری استاندارد هایی داشته موفق بوده. درباره اینکه چرا و از کدوم قسمت های داستان شخصیت پردازی روایت بنظرم ایراد داره نظری نمیدم چون "نظر شخصی و سلیقه" هست. ولی اگر مثل فن های سری فکر میکنی این سری بدون ایراد و فوق خفن هست، بهتره یه سرچ و نگاه یه بحث های گیمرای خارجی بندازی که در طول سالیان زیاد با دلیل و تحلیل در این باره بحث شده که این سری یا کوجیما اورریتد هست پس موضوع عجیبی نیست. همونطور که خیلی ها درباره ی خیلی عناوین و بازیسازها همچین نظری دارن. ولی در ادامه P.T. برای من بعد 10 سال از منظر فضا سازی و روایت هنوزم بهترین "قطعه ی ویدیو گیمی" هست و چقدر هم در صنعت بازی تاثیر گذار بوده، و البته نوع دیالوگ و اتمسفر P.T. غربی هست و بیشتر شبیه به فیلم های Cabin آمریکایی. در ادامه Death Stranding برای من هم مثل این دوستمون نه خیلی خفن میدونیم و نه خیلی بد. من شخصا Death Stranding به خیلی از بازیها ترجیح میدم. برای قسمت دوم منتظرم ببینم بازی چه تغیراتی خواهد داشت و کوجیما نسبت به انتقاد ها چیکار کرده!

خب برسیم به دلیل اصلی که من شخصا از کوجیما خوشم نمیاد یعنی همون دسته دوم که بالاتر گفتم، برمیگرده به شخصیت کوجیما. به شکل خلاصه کوجیما آدم خودشیفته ای هستش و متواضع نیست و همیشه خودش رو مرکز جهان میبینه. چندتا مثال که یادم مونده. مثلا تو یکی از بازیهاش بین دیالوگ ها خودش رو خدا خطاب میکنه. این نشون میده چقدر این آدم narcissistic هستش. یا مثلا یکسال و نیم پیش بعد قسمت Herogasm سریال The Boys که بعد بخش این قسمت، بحث درباره اش تو توییتر زیاد شده بود گفتش" من سریال The Boys رو دیدم و یه بازی قرار بود بسازم که شبیه این سریال بود و بخاطر شباهت دیگه قرار نیست این ایده رو عملی کنم" درحالی که کامیک این سریال از سال 2006 وجود خارجی داشته ولی جناب صرفا بخاطر محبوبیت این سریال خواسته جلب توجه کنه. حالا شما فرض کن این بازی ساخته میشد فنهای کوجیما اصلا زیر بار نمیرفتن که این بازی ریپ-اف The Boys هست. همونطور که هیچ وقت قبول نکردن مگس Rip-Off ه Escape From New York هستش. یا حتی بعد عرضه Death Stranding کوجیما به منتقد و کسایی که نمره های پایین تر از حد انتظار داده بودن گفت" احمق هستن و بازی رو درک نکردن". فرض کن شما از Suicide Squade خوشت نیومده بخاطر ایراداتش، بعد کارگردانش میگه " @NaViiDii از بازی خوشش نیومده چون درک و فهمش به بازی نرسیده! :D

این موضوع فقط مختص کوجیما نیست. مثلا همینطور من از بازیگری Robert De Niro خوشم میاد ولی از مصاحبه هایی که ازش دیدم از شخصیت خودش بدم میاد. بنظرم استفاده از کلمه تنفر درست نیست و موضوع فقط خلاصه میشه توی " خوشم میاد یا نمیاد". مثلا شما میری توی یه جمعی، یه نفر رو میبینی که طرز و مدل و حرفایی که میزنه خوشتون نمیاد، حالا شما نمیای اسم اینو بذاری تنفر!

بنظرم این توضیح قطعا باید از دو خط حرف بی ربط واضح و Informative تر بوده باشه، هر قسمتیش جای سوال برات داشت میتونم دوباره توضیح بدم. البته اگه عکس العملی نشون ندی میذارم به حساب اینکه از اولش هم دنبال دونستن نبودی :D

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
ببین جواب این سوال رو باید کسی که از کوجیما خوشش نمیاد بده، نه فن متعصبش. اگه واقعا میخوای بدونی چرا!؟ من میخوام وقت بذارم و چند خطی بهت توضیح بدم، البته اگه واقعا هدفت "دونستن این سوال هست" :D

شما وقتی از خالق یه اثر، چه کتاب، فیلم، بازی خوشت نمیاد دلیلش به دسته تقسیم میشه! 1) مربوط میشه به ساخته اون طرف یا همون اثر 2) مربوط میشه به شخصیت اون خالق.

خب بریم سراغ دسته اول. برای منی که بیشتر با ادبیات و کارگردانی غربی بزرگ شدم و از ادبیات و کارگردانی شرقی خوشم نمیاد، همینطور از مگس بخاطر نویسنده گی و کارگردانی این سری خوشم نمیاد، در این راستا اگه دقت کنی اکثر فن های کوجیما "عاشق انیمه" هستن و اکثر پروفایل ها چه این انجمن یا خارجی شرقی هستش. یعنی هرکسی که فن انیمه یا بازیهای شرقی هست از ادبیات/کارگردانی/ داستان سرایی شرقی خوششون میاد و همه اینها به یه نقطه برمیگرده. نظر شخصی من درباره سری مگس اینه که این سری در زمان خودش که صنعت بازی یه سری استاندارد هایی داشته موفق بوده. درباره اینکه چرا و از کدوم قسمت های داستان شخصیت پردازی روایت بنظرم ایراد داره نظری نمیدم چون "نظر شخصی و سلیقه" هست. ولی اگر مثل فن های سری فکر میکنی این سری بدون ایراد و فوق خفن هست، بهتره یه سرچ و نگاه یه بحث های گیمرای خارجی بندازی که در طول سالیان زیاد با دلیل و تحلیل در این باره بحث شده که این سری یا کوجیما اورریتد هست پس موضوع عجیبی نیست. همونطور که خیلی ها درباره ی خیلی عناوین و بازیسازها همچین نظری دارن. ولی در ادامه P.T. برای من بعد 10 سال از منظر فضا سازی و روایت هنوزم بهترین "قطعه ی ویدیو گیمی" هست و چقدر هم در صنعت بازی تاثیر گذار بوده، و البته نوع دیالوگ و اتمسفر P.T. غربی هست و بیشتر شبیه به فیلم های Cabin آمریکایی. در ادامه Death Stranding برای من هم مثل این دوستمون نه خیلی خفن میدونیم و نه خیلی بد. من شخصا Death Stranding به خیلی از بازیها ترجیح میدم. برای قسمت دوم منتظرم ببینم بازی چه تغیراتی خواهد داشت و کوجیما نسبت به انتقاد ها چیکار کرده!

خب برسیم به دلیل اصلی که من شخصا از کوجیما خوشم نمیاد یعنی همون دسته دوم که بالاتر گفتم، برمیگرده به شخصیت کوجیما. به شکل خلاصه کوجیما آدم خودشیفته ای هستش و متواضع نیست و همیشه خودش رو مرکز جهان میبینه. چندتا مثال که یادم مونده. مثلا تو یکی از بازیهاش بین دیالوگ ها خودش رو خدا خطاب میکنه. با اینکه من به خدا اعتقاد ندارم، این نشون میده چقدر این آدم narcissistic هستش. یا مثلا یکسال و نیم پیش بعد قسمت Herogasm سریال The Boys که بعد بخش این قسمت، بحث درباره اش تو توییتر زیاد شده بود گفتش" من سریال The Boys رو دیدم و یه بازی قرار بود بسازم که شبیه این سریال بود و بخاطر شباهت دیگه قرار نیست این ایده رو عملی کنم" درحالی که کامیک این سریال از سال 2006 وجود خارجی داشته ولی جناب صرفا بخاطر محبوبیت این سریال خواسته جلب توجه کنه. حالا شما فرض کن این بازی ساخته میشد فنهای کوجیما اصلا زیر بار نمیرفتن که این بازی ریپ-اف The Boys هست. همونطور که هیچ وقت قبول نکردن مگس Rip-Off ه Escape From New York هستش. یا حتی بعد عرضه Death Stranding کوجیما به منتقد و کسایی که نمره های پایین تر از حد انتظار داده بودن گفت" احمق هستن و بازی رو درک نکردن". فرض کن شما از Suicide Squade خوشت نیومده بخاطر ایراداتش، بعد کارگردانش میگه " @NaViiDii از بازی خوشش نیومده چون درک و فهمش به بازی نرسیده! :D

این موضوع فقط مختص کوجیما نیست. مثلا همینطور من از بازیگری Robert De Niro خوشم میاد ولی از مصاحبه هایی که ازش دیدم از شخصیت خودش بدم میاد. بنظرم استفاده از کلمه تنفر درست نیست و موضوع فقط خلاصه میشه توی " خوشم میاد یا نمیاد". مثلا شما میری توی یه جمعی، یه نفر رو میبینی که طرز و مدل و حرفایی که میزنه خوشتون نمیاد، حالا شما نمیای اسم اینو بذاری تنفر!

بنظرم این توضیح قطعا باید از دو خط حرف بی ربط واضح و Informative تر بوده باشه، هر قسمتیش جای سوال برات داشت میتونم دوباره توضیح بدم. البته اگه عکس العملی نشون ندی میذارم به حساب اینکه از اولش هم دنبال دونستن نبودی :D
یادمه کوجیما می‌گفت یه سری شاید DS رو درک نکردن اما اینکه این دسته از افراد احمق خطاب کرده باشه بعید میدونم .
این متن بخشی که شما تحریف کردید :
“I must say that the game has received some enthusiastic reviews, above all in Europe and Japan. Here in the US, instead, we’ve had stronger criticisms. Perhaps it’s a game that’s difficult to understand for a certain type of critic and some of the public. Americans are some of the biggest first-person shooter fans and Death Stranding isn’t that.
Here's What Kojima Said About Mixed Death Stranding Reviews - IGN

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
@OceanSky
در مورد دسته اولی که تعریف کردی نظری ندارم چون من هم اعتقاد دارم هر کسی این حق رو داره که از یک اثر خوشش بیاد یا نه.
اینجا بحث سلیقه هم همست و اصلا برای همینه که تو صنعت سرگرمی (فیلم، موسیقی ، کتاب ، بازی و...) این همه تنوع تو سبکهای مختلف داریم که بتونن سلایق مختلف رو راضی کنن.

اما در مورد اینکه دسته ای هستن که از شخصیت خود کوجیما خوششون نمیاد...
این به نظرم باز سلیقه ایه و به خود شخص مربوط میشه.
اینکه چطور خبرهایی که از این آدم منتشر میشه رو میخونیم یا ایشون رو حین مصاحبه ها تو ذهنمون تصور میکنیم.
ولی دلیل نمیشه که تصورات خودمون (بعضا نادرست) رو بیایم واقعیت جلوه بدیم.

مثلا خودت با چندتا مثال خواستی توضیح بدی:
یکیش در مورد the Boys که اگه به همین شکلی که گفتی حقیقت داشته باشه و اینکه چون چیزی در موردش نشنیده بودم توضیحی هم براش ندارم.

اما در مورد اینکه MGS یک rip-off از فیلم "فرار از نیویورک" هست این وسط توضیح داره:
کوجیما خودش طی مصاحبه های زیادی اذعان کرده که دوران نوجوانی/جوانیش عاشق این فیلم علمی تخیلی و شخصیت پیلسکین بوده.
بعد ها که امکان ساخت بازی براش پیش میاد یک نامه به کارگردان فیلم " جان کارپنتر" مینویسه و ازش اجازه میگیره که بتونه ورژن متفاوت خودش رو از یک اکشن مخفی کاری با شخصیت Snake Plissken رو بسازه.
کارپنتر هم تایید میکنه ولی بعدها که شبکه تلویزیونی صاحب اثر به دلیل موفقیت MGS میخواست شانسش رو در بردن شکایتی به دادگاه امتحان کنه همین آقای کارپنتر گفتن که این کار رو نکنید چون من خیلی با کوجیما رابطم خوبه و همچین چیزی.

rip-off دونستن MGS مثل این میمونه که در مورد بازی فقط اون خبر شکایت شبکه تلویزیونی رو از کوجیما اون هم نصفه نیمه خونده باشی.

در مورد نقدهای DS هم که خبرش رو همینجا داشتیم و @king of north هم توضیح داد ، من یادم میاد یه هیچ وجه به کسی توهین نکرد.
فقط گفت طرفدارهای منتقد/پلیرهای آمریکایی که بیشتر طرفدار سبک شوتر اول شخص هستن بیشترین نقد رو به بازی داشتن در صورتی که این بازی اونی که میخوان نیست.
و اینکه درک کردن DS و ارتباط باهاش برای یک سری از منتقدها و پلیرهای آمریکایی میتونه سخت باشه.

اصلا چرا راه دور میریم؟
تو همین انجمن تو تاپیکهای مربوط به DS بارها این کلیشه های تکرار شونده مثل شبیه ساز پیاده روی و ... رو میشنویم.

در آخر هم اینکه برای توجیه مثالت از Death Stranding و Suicide Squade اسم آوردی قبول کن انصاف نبود.
DS یک بازی تحسین شدست که خب مثل همه بازیها میتونه هیتر داشته باشه ، نقدهای زیادی هم بهش وارده و...
اما Suicide Squade با نمره زرد ، صرفا یک بازی ضعیفه که اصلا جایی برات نمیزاره که سازنده بازی بیاد بگه شمای منتقد که نقدش میکنی این بخشهای بازی رو اصلا درک نکردی.
===========

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
نمیشه جفت اینها رو خوب دونست؟
هر دو این بازیها فوقالعاده بودن

گیم پلی mgs v از همه نظر شاهکار خالص بود.
به جز لست آف آس۲ بقیه نزدیکش هم نمیتونن بشن.
خود کوجیما هم فکر نکنم بتونه گیم پلی بهتری از mgs v بسازه.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

خب برسیم به دلیل اصلی که من شخصا از کوجیما خوشم نمیاد یعنی همون دسته دوم که بالاتر گفتم، برمیگرده به شخصیت کوجیما. به شکل خلاصه کوجیما آدم خودشیفته ای هستش و متواضع نیست و همیشه خودش رو مرکز جهان میبینه. چندتا مثال که یادم مونده. مثلا تو یکی از بازیهاش بین دیالوگ ها خودش رو خدا خطاب میکنه. با اینکه من به خدا اعتقاد ندارم، این نشون میده چقدر این آدم narcissistic هستش. یا مثلا یکسال و نیم پیش بعد قسمت Herogasm سریال The Boys که بعد بخش این قسمت، بحث درباره اش تو توییتر زیاد شده بود گفتش" من سریال The Boys رو دیدم و یه بازی قرار بود بسازم که شبیه این سریال بود و بخاطر شباهت دیگه قرار نیست این ایده رو عملی کنم" درحالی که کامیک این سریال از سال 2006 وجود خارجی داشته ولی جناب صرفا بخاطر محبوبیت این سریال خواسته جلب توجه کنه. حالا شما فرض کن این بازی ساخته میشد فنهای کوجیما اصلا زیر بار نمیرفتن که این بازی ریپ-اف The Boys هست. همونطور که هیچ وقت قبول نکردن مگس Rip-Off ه Escape From New York هستش. یا حتی بعد عرضه Death Stranding کوجیما به منتقد و کسایی که نمره های پایین تر از حد انتظار داده بودن گفت" احمق هستن و بازی رو درک نکردن". فرض کن شما از Suicide Squade خوشت نیومده بخاطر ایراداتش، بعد کارگردانش میگه " @NaViiDii از بازی خوشش نیومده چون درک و فهمش به بازی نرسیده! :D

از جواب های پسیو اگرسیو این دوستمون نسبت به من در این تاپیک و تاپیک های دیگه میتونید متوجه بشید که همچین اون دو خط من بیربط نبوده :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
رفتار نامناسب
از جواب های پسیو اگرسیو این دوستمون نسبت به من در این تاپیک و تاپیک های دیگه میتونید متوجه بشید که همچین اون دو خط من بیربط نبوده :D
کلا این بنده خدا نهایت سطح منطقش در حد کامنتهای اینستاگرامیه:D اصلا هم بحث کوجیما نیست، ایشون در هر بحثی میخواد عنصر مخالف باشه که جلب توجه کنه و برای رفع این عطش اتنشن سیکنس حاضره هرچقدر که بشه اطلاعات و تحلیل های غلط و مسخره بده. به طور مثال 100ها کاربر میشه در همین فروم کوچیک خودمون نام برد که فن MGS هستن و یبار هم انیمه ندیدن در زندگیشون، یا بقیه مواردی که دوستان اشاره کردن...
جدای پافشاری عجیبی هم که روی اطلاعات غلطش داره، خودش رو نسبت به بقیه دانای کل میخواد نشون بده که این خودش یکی از نشونه های نارسسیست بودنه! حالا همینو داره میچسبونه به کوجیما:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
فرض کن شما از Suicide Squade خوشت نیومده بخاطر ایراداتش، بعد کارگردانش میگه " @NaViiDii از بازی خوشش نیومده چون درک و فهمش به بازی نرسیده! :D

این خیلی مثال عجیبیه واقعا. به عنوان کسی که بتای SS رو بازی کرده باید بگم که اگه ازون بازی خوشت بیاد خیلی عجیبه :D میدونم منظورت چی بود و چی میخواستی بگی ولی مثال بهتری باید پیدا میکردی :D

دقت کنی اکثر فن های کوجیما "عاشق انیمه" هستن و اکثر پروفایل ها چه این انجمن یا خارجی شرقی هستش.

حالا انیمه دیدن که مشکلی نداره ولی حقیقتش الان که گفتی دقت کردم و دیدم اکثریت قاطعشون اصلا اهل انیمه نیستن :D حتی یه بخشیشون اصلا علاقه‌ای به jrpg هم ندارن.

باقی بحث هم که به شخص کوجیما و حرفاش مرتبط بود رو بچه‌ها جواب دادن. من چون در جریانشون نبودم جوابی ندارم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد
کلا این بنده خدا نهایت سطح منطقش در حد کامنتهای اینستاگرامیه:D اصلا هم بحث کوجیما نیست، ایشون در هر بحثی میخواد عنصر مخالف باشه که جلب توجه کنه و برای رفع این عطش اتنشن سیکنس حاضره هرچقدر که بشه اطلاعات و تحلیل های غلط و مسخره بده. به طور مثال 100ها کاربر میشه در همین فروم کوچیک خودمون نام برد که فن MGS هستن و یبار هم انیمه ندیدن در زندگیشون، یا بقیه مواردی که دوستان اشاره کردن...
جدای پافشاری عجیبی هم که روی اطلاعات غلطش داره، خودش رو نسبت به بقیه دانای کل میخواد نشون بده که این خودش یکی از نشونه های نارسسیست بودنه! حالا همینو داره میچسبونه به کوجیما:D
طرف N تا بازی که پرچمدار سبک هستند. هنوز کسی به بازی هایی که ساخته نگفته اسکی رفتی.
بعد ایشون تازه یک خبری که ترند شده خونده، با خودش گفته دیگه چی؟ چون از فلان چیز الهام گرفته پس ریپ اففه! اصلا هرکی ده دقیقه MGS بازی کرده میدونه این مسئله بولشت محضه! لابد فکر میکنه چون 9 سال از عرضه آخرین بازی سری گذشته، ماها هممون الزایمر گرفتیم و میشه تاریخ رو تحریف کرد.;))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر