خبر رسمی هیدئو کوجیما در حال کار بر روی یک بازی اکشن جاسوسی نسل بعدی برای پلی استیشن است

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
kojimaps.jpg

آقای هیدئو کوجیما اعلام کرده است که استودیو کوجیما یک بازی اکشن جاسوسی نسل بعدی را برای پلی استیشن منتشر خواهد کرد. کوجیما با حضور در آخرین رویداد State of Play شرکت سونی، اعلام کرد که بازی یک IP کاملا جدید و اصلی خواهد بود.

او توضیح داد: تدارکات در حال انجام است، اما تولید به طور جدی در کوجیما پروداکشنز پس از Death Stranding 2 آغاز خواهد شد. ما تجربه گسترده ای با سونی داریم و تقریباً 30 سال است که ژانر جاسوسی را با هم رشد داده ایم. همچنین، سونی نه تنها بازی، بلکه موسیقی و فیلم این پروژه را نیز انجام می دهد. قطعا یک همکاری قوی خواهد بود. من چهلمین سالگرد حرفه تولید بازی خود را جشن خواهم گرفت. من مطمئن هستم که این عنوان نقطه اوج کار من خواهد بود.

او افزود: الان نمی‌توانم خیلی چیزها را به شما بگویم، اما ما قصد داریم فناوری‌های پیشرفته و استعدادها را از سراسر جهان برای ساخت این بازی گرد هم بیاوریم. البته، این یک بازی تعاملی است، اما از نظر ظاهر، داستان، موضوع، بازیگران، بازیگری، مد و صدا در عین حال یک فیلم نیز هست. ما امیدواریم که از موانع بین فیلم و بازی های ویدیویی عبور کنیم.

کوجیما توسط هرمن هالست، رئیس استودیوی پلی استیشن همراهی می‌شد. آقای هالست گفت: من هیجان زده هستم که اعلام کنم که با هم، به عنوان بخشی از مشارکت پلی استیشن و کوجیما پروداکشنز، هیدئو ما را به یک ماجراجویی جدید هیجان انگیز می برد. ماجرایی که سال هاست او را تشویق به اختراع مجدد کرده ام. یک بازی جدید اکشن جاسوسی توسط هیدئو کوجیما. این یکی از ژانرهای مورد علاقه من است، ژانری که امیدوارم با یک دید جدید جسورانه دوباره به آن مراجعه کنید.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
معنای فیزینت چیست؟

فیزینت یا هوش فیزیکی به توانایی سیستم ها اشاره داد, خصوصا سیستم های مصنوعی همچون روبات و ماشین برای درک و ارتباط با دنیای فیزیکی. که شامل یکپارچه سازی حسگر ها, محرک ها و سیستم های کنترل برای درک و دستکاری اشیا و محیط ها به طور موثر است. فیزینت ماشین ها را به سازگاری با شرایط متغییر باز میدارد تا تصمیمات مستقل بگیرد و به انجام عملیات های پیچیده در دنیای واقعی بپردازد.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,582
نام
Mehrdad
این کوجیمای شیطونم مثل جاسوسای دوجانبه میمونه از هر دو طرف میدوشه آخر کارم فقط منفعت خودش براش مهمه :D
ولی بیشتر به نظر میرسه "هر دو طرف" تشنه نوشیدن از چشمه کوجیما هستن تا کوجیما از اونا :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
یه بودجه خفن بدن به استاد که این سبک رو زنده کنه.
واقعا هیچ گزینه دیگه ای نداریم تو این سبک ، جز چندتا ایندی کلا هیچی نیست.

فقط این وسط اون بخش سینما و رابطش با بازی امیدوارم دست و پا گیر نشه و با یک بازی تو چهارچوبی که از گیمینگ میشناسیم طرف باشیم.

در نهایت شاید اون سمت Ubi هم یه تکونی به خودش داد و ما رو از این بلاتکلیفی درآورد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
این کوجیمای شیطونم مثل جاسوسای دوجانبه میمونه از هر دو طرف میدوشه آخر کارم فقط منفعت خودش براش مهمه :D

یعنی چی این حرف آخه؟ از کی داره میدوشه؟

یه آدم حسابی خلاق تو ویدئو گیم داریم که اتفاقا هم برای سونی و هم برای مایکروسافت، یعنی برای فن هاشون داره بازی خفن میسازه، دوشیدن دیگه چه کلمه ای هست!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین

فقط این وسط اون بخش سینما و رابطش با بازی امیدوارم دست و پا گیر نشه و با یک بازی تو چهارچوبی که از گیمینگ میشناسیم طرف باشیم.

در نهایت شاید اون سمت Ubi هم یه تکونی به خودش داد و ما رو از این بلاتکلیفی درآورد.
اسپلینتر تاریخ 2025 مثل اینکه گرفته
کوجیما هم احتمالا یه بخشهاییشو با توجه به اینکه میگفت هم فیلمه هم بازی، میخواد با کاتسین پرکنه و حق اتخابو ازت بگیر ه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
اسپلینتر تاریخ 2025 مثل اینکه گرفته
اسپلینتر چند ساله که هی شایعه هاش میاد ، تو تریلر سم رو میبینیم و... ولی خبری نمیشه.
تکلیف خود Ubi معلموم نیست و مشخصه که چند باری ریبوت شده.

فقط هر وقت میاد امیدوارم هسته اصلی رو خود مونترال روش کار کنه و دست کس دیگه ندن.
کوجیما هم احتمالا یه بخشهاییشو با توجه به اینکه میگفت هم فیلمه هم بازی، میخواد با کاتسین پرکنه و حق اتخابو ازت بگیر ه
اصلا میخوام یه جور حق انتخاب رو ازم بگیره و دست و پام رو ببنده که برم تو افق محو شم.
یه خطی نسبتا طولانی با داستان ، شخصیتها و ست پیس های خفن بسازه.
وسطش رو هم با کاتسین فک برانداز و اصلا تایم بالا پر کنه.

در مقابل هم اگه فیلم/سریال بسازن که بیاد کاملش کنه اشکالی نداره ولی خود بازی همونچیزی باشه که از کوجیما انتظار میره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
اسپلینتر چند ساله که هی شایعه هاش میاد ، تو تریلر سم رو میبینیم و... ولی خبری نمیشه.
تکلیف خود Ubi معلموم نیست و مشخصه که چند باری ریبوت شده.

فقط هر وقت میاد امیدوارم هسته اصلی رو خود مونترال روش کار کنه و دست کس دیگه ندن.

اصلا میخوام یه جور حق انتخاب رو ازم بگیره و دست و پام رو ببنده که برم تو افق محو شم.
یه خطی نسبتا طولانی با داستان ، شخصیتها و ست پیس های خفن بسازه.
وسطش رو هم با کاتسین فک برانداز و اصلا تایم بالا پر کنه.

در مقابل هم اگه فیلم/سریال بسازن که بیاد کاملش کنه اشکالی نداره ولی خود بازی همونچیزی باشه که از کوجیما انتظار میره.
تو لینکدین، یکی از کارمندایی که استخدام شده بود، طراح روایت اسپلینتر به چشم میخورد، بازی تو دست ساخته

2024-02-01_13-35-50.jpg

Tom Clancy’s Splinter Cell Remake Expected 2025/2026 - Gameranx
به نظر 25-26 منطقیه.
________
کوجیما به سبک خودش، بهتره، یه چیز جدید میخواد بسازه، کوچیک بسازه، که هم برگشت سرمایه اش راحتتر باشه و هم بتونه اون ژانری که بلده رو بسازه.
حیفه، الان میکامی رفته میگه میخوام حداقل مشاور باشم برا اویل ویتین
کلیف میگه مشاور گیرز
و ...
نمیدونم od چی درآد چون گیم پلی ندیدیم، حیفه به اسم خاص ساختن، از چیزی که توش مهارت دارن،غافل شن.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
یعنی چی این حرف آخه؟ از کی داره میدوشه؟

یه آدم حسابی خلاق تو ویدئو گیم داریم که اتفاقا هم برای سونی و هم برای مایکروسافت، یعنی برای فن هاشون داره بازی خفن میسازه، دوشیدن دیگه چه کلمه ای هست!
ولی بیشتر به نظر میرسه "هر دو طرف" تشنه نوشیدن از چشمه کوجیما هستن تا کوجیما از اونا :D
والا دو طرف اگه کوجیما رو مجبور به پذیرفتن وک نکنن و خلاقیتش رو ازش نگیرن کلاهمون رو باید بندازیم هوا :D

من که امیدوارم به اندازه MGS5 سمت اون چیزی که شما میگی نره, دوست داشتم بازیش رو ولی داستان فدای گیم پلی شده بود (خود داستان خوب بود منظورم از نظر تنوع کات سین).

به یوبی سافت امیدی نداشته باشید, همون موقع که گفتن ریمیک اسپلینترسل برای modern audiences مشخص شد که چی ازش درمیاد, یه ریمیک دست کاری شده
تا جایی که یادمه اسپلینترسل چیزی نداره که دستکاریش کنن اما مطئنم که یچی پیدا میکنن, مخصوصا یوبی سافت که با بازی زیبای جدیدش پرنس آفریقایی اوه ببخشید پرنس ایرانی ثابت کرد تا چه حد تو باتلاق پول ESG فرو رفته.
(نگید ریسیست, ریسیست کسایین که سعی میکنن حقایق قومی و نژادی, فرهنگی و تاریخی کشور شما رو دستکاری کنن, چون چیز دیگه ای جز این چیزا تو ذهنشون نیست, پس مشخصه ریسیست کیه).

یه شکایت نتفلیکسی باید از یوبی سافت بشه, اما کی اهمیت میده؟

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
چرا آخه به ساحت مقدس استاد کوجیما توهین میکنی؟ این چه کلماتیه به کار میبری اخه؟ خدارو خوش میاد؟ :(
مگه نمیدونی کل صنعت دارن از خلاقیت های کوجیما مینوشند؟ خلاصه که ما فن های استاد کوجیما به شدت ناراحت شدیم.

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
والا دو طرف اگه کوجیما رو مجبور به پذیرفتن وک نکنن و خلاقیتش رو ازش نگیرن کلاهمون رو باید بندازیم هوا :D

من که امیدوارم به اندازه MGS5 سمت اون چیزی که شما میگی نره, دوست داشتم بازیش رو ولی داستان فدای گیم پلی شده بود (خود داستان خوب بود منظورم از نظر تنوع کات سین).

به یوبی سافت امیدی نداشته باشید, همون موقع که گفتن ریمیک اسپلینترسل برای modern audiences مشخص شد که چی ازش درمیاد, یه ریمیک دست کاری شده
تا جایی که یادمه اسپلینترسل چیزی نداره که دستکاریش کنن اما مطئنم که یچی پیدا میکنن, مخصوصا یوبی سافت که با بازی زیبای جدیدش پرنس آفریقایی اوه ببخشید پرنس ایرانی ثابت کرد تا چه حد تو باتلاق پول ESG فرو رفته.
(نگید ریسیست, ریسیست کسایین که سعی میکنن حقایق قومی و نژادی, فرهنگی و تاریخی کشور شما رو دستکاری کنن, چون چیز دیگه ای جز این چیزا تو ذهنشون نیست, پس مشخصه ریسیست کیه).

یه شکایت نتفلیکسی باید از یوبی سافت بشه, اما کی اهمیت میده؟
پرنسس فارسی رو فکر کنم کلا بازی نکردی اون شخصیتی که ما اونو کنترل میکنیم اون پرنسس نیست و پرنسس داخل بازی یه شخصیت خیلی خفن با یه پس زمینه داستانی خوبه.پرنسس جدید
فرزندکوروشه

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
در راستای فیلم محور بودن بازی، الان فهمیدم کوجیما از چه بازی الگو برداری کرده
انصافاً هم رویکردشون برای اون زمان حداقل برای من جالب بود این بازی:D:D

Attachments

• 1706823936981.png
    1706823936981.png