هک 1723 بازی استیم کاملا رایگان!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر همه.....
قوانین!:|
1.اینجا فقط درمورده هک استیم سوال و جواب داده میشه!
abuse.gif

2.اینجا همه به هم کمک میکنن در هک استیم
abuse.gif

3.پست اول آپدیت میشود!
nono.gif

4.عواقب به پای خود استفاده کننده است!
5.برای احتیاط اکانت جدید
بسازید و آنرا هک کنید!
6.موقعی که میخواهید لاگین شوید Remember my password & username رو نزنید!

7.فایروال و آنتی ویروس حتما خاموش باشد.
8.اینجا همه فارسی تایپ میکنند!
9.هیچکس به هیچکی توهین نمیکنه!
10.اگه یه سوالی رو بیش از 3 بار الکی تکرار کنید باهاتون برخورد شدید میشه!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امروز یک برنامه ای رو معرفی شما میکنم که 1723 بازی استیم رو کمپلت هک میکنه! اسمش هست:undead و کاملا هم واقعی است و من از تو سایت های خارجی پیداش کردم و 100 درصد هم کار میکند!
poseur.gif
jeer.gif

خوب شروع میکنیم!
1.هر چی استیم رو کامپیوتر دارید رو پاک میکنید.
2.فایل رو برو را دانلود میکنید:http://www.mediafire.com/?3t93c8k4tm2c2y9
3.بعده این که دانلود کردید استیم را اجرا و لاگین شید.
4.بازی ها برایتان میآیند!
sa.PNG
خب اگه بازم فکر میکنید دروغ میگم
و فکر میکنید که موقعی که insstall رو میزنید ارور میده
و هیچ بازی نصب نمیشه نگاه کنید من خودم یک بازی 42 مگی رو تونستم دان کنم!
sss.PNG
خب حالا که دیدین درست شد یه REP هم به من بدید!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Good Guy Greg

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
هیچکدوم از بازیهایی که انتخاب کردم دانلود نکرد .استیم رو بستم و استیم خودم و اکانت خودم رو باز کردم دیدم این اضافه شده؟فردا(امروز:d)بازیه میخرم میریزم رو استیم ببینم چجوریاست.:>
http://

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
بله من تو پست آخره صفحه ی قبل عرض کردم برید
اونجا و برید تو اون لینکه 100 درصد اون بازیهایی رو
که بهتون گفتم میاره 16 صفحه بازی هست اونجا!

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
بعد اینا رو هم میشه آنلاین بازی کرد؟!یعنی با ارجینالش هیچ فرقی میکنه؟

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
salam agha ba steem nemishe injori kar kard ke masalan man mw2 ro pc nasbe hala mikham faghat bekharamesh ke masalan multisho bazi konam halaham ke hack shode dige nakham chand gig download konam raveshesh chie .rasti chera download mikonam hei mige server busy hasteshh???? moshkell daree? ia ie narm afzare dige mikhad vase change ip???rasti chera man mw2 ro ba steem mikham bazi konam mige baiad dar steem on sham darsorati ke man on hastam??? agha ie amozeshe koli dar bareie in steem ieki bezaree :)

آخرین ویرایش:

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
up.دوستان کسی نمیخواد این اموزش استیم رو بزاره من دانلود میکنم میگه سرور شلوغ است .چیکار کنم سوالاتم تو پست قبلی است جوااااااااااااااااااااااااااااااب

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
منم هک کردم ولی نمیدونم چرا قسمت friend هام اینجوریه:
http://up1.iranblog.com/images/rp5a7cwr6s5vx8vd5m7.png
لطفا راهنماای کنید.
؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز مال من هم همین طوری شده این اقایی هم که این تاپیک رو زده انگار اطلاعاتش کمه چون جوابی نداده.نه میشه فرند اضافه کرد نه دانلود کرد فقط بازی اورده تازه اگه بری تو قسمت activate a peroduct on steam میزنه این تنظیمات برای اکانت شما غیر فعال است دوست عزیز مات رو سر کار گزاشتیا بیا تکلیف این برنامه رو روشن کن دیگه

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
دوست عزیز مال من هم همین طوری شده این اقایی هم که این تاپیک رو زده انگار اطلاعاتش کمه چون جوابی نداده.نه میشه فرند اضافه کرد نه دانلود کرد فقط بازی اورده تازه اگه بری تو قسمت activate a peroduct on steam میزنه این تنظیمات برای اکانت شما غیر فعال است دوست عزیز مات رو سر کار گزاشتیا بیا تکلیف این برنامه رو روشن کن دیگه
من بازی رو دانلود کردم بازی هم کردم فقط قسمت friend هام مشکل داره و برای دوستام نمیزنه که الان وارد این بازی شدم یا نه و این که داخل پروفایل ام نزده 1700 و خورده ای بازی وگرنه بقیش درسته.

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
نه دوست من تو پرو فایلت الان هک نشده مال من شده اون بازی ای هم که دانلود کردی منم دانلود کردم اون بازی به صورت رایگان خود steam گزاشته واسه دانلود باید تو قسمت library بخش steam پر شه از بازی مال من الان 1733 بازی است .دوست من بزار ببینم میشه بازیاش رو دانلود کرد فعلا که نمیشه خارجی ها هم همین مشکل رو دارن

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
اقا جریان چیه من استیمو باز کردم گفت اپدیت کنم منم زدم باشه
الان این کرک رو ریختم کلی بازی اومده جریانشون چیه ؟
اگه بازیها به لیت اضاف بشن دیگه یعنی هک شدن ؟؟

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
اقا الکی شلوغ نکنید اره یعنی هک شده اما انگار یه نرم افزار دیگه میخواد که بشه بازی هارو دانلود کرد اخه نمیشه بازی رو دانلود کرد فعلا انگار یه مشت ایکون رو استیمت نصبه نه بازی تاوقتی نشه دانلود کرد فایده نداره

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
بعد اینا رو هم میشه آنلاین بازی کرد؟!یعنی با ارجینالش هیچ فرقی میکنه؟
سلام به همه...
معذرت میخوام که دیر کردم آخه مدرسه بودم...(از ساعت 11/5 تا 6 من مدرسه ام تمام)
خب جواب های تک تک شما ها رو الان میدم خدا شاهده اگه ببینم یه سوالی رو 3 بار الکی تکرار کردید باها تون برخورد شدید میشه!
من هنوز امتحان نکردم ولی چند تا بازی تونستم دانلود کنم و بازی کنم.

salam agha ba steem nemishe injori kar kard ke masalan man mw2 ro pc nasbe hala mikham faghat bekharamesh ke masalan multisho bazi konam halaham ke hack shode dige nakham chand gig download konam raveshesh chie .rasti chera download mikonam hei mige server busy hasteshh???? moshkell daree? ia ie narm afzare dige mikhad vase change ip???rasti chera man mw2 ro ba steem mikham bazi konam mige baiad dar steem on sham darsorati ke man on hastam??? agha ie amozeshe koli dar bareie in steem ieki bezaree :)
عزیزم من که تو پست اول به شما گفتم مگه قوانین رو نخوندی گفته بودم که یه اکانته دیگه درست کنی نه اینکه اکانت اصلیت رو هک کنی!
جواب سوال های بعدتون رو چند خط پایین تر میگم!(در ضمن در این تایپیک فارسی تایپ کنید!)

up.دوستان کسی نمیخواد این اموزش استیم رو بزاره من دانلود میکنم میگه سرور شلوغ است .چیکار کنم سوالاتم تو پست قبلی است جوااااااااااااااااااااااااااااااب
جواب شما هم چند خط پایین تر!

منم هک کردم ولی نمیدونم چرا قسمت friend هام اینجوریه:
http://up1.iranblog.com/images/rp5a7cwr6s5vx8vd5m7.png
لطفا راهنماای کنید.
؟؟؟؟؟؟؟؟
0منم این یکی رو نمیدونم....
(برو چند خط پایین تر!)

عزیزم ببخشید شما چرا رو هوا حرف الکی میزنی؟ میخوای بهت بگم کدوم یازی ها رو دان میکنه برو چند خط پایین تر!

من بازی رو دانلود کردم بازی هم کردم فقط قسمت friend هام مشکل داره و برای دوستام نمیزنه که الان وارد این بازی شدم یا نه و این که داخل پروفایل ام نزده 1700 و خورده ای بازی وگرنه بقیش درسته.

سلام
اقا جریان چیه من استیمو باز کردم گفت اپدیت کنم منم زدم باشه
الان این کرک رو ریختم کلی بازی اومده جریانشون چیه ؟
اگه بازیها به لیت اضاف بشن دیگه یعنی هک شدن ؟؟
آره شما هکی درسته عزیز!

اقا الکی شلوغ نکنید اره یعنی هک شده اما انگار یه نرم افزار دیگه میخواد که بشه بازی هارو دانلود کرد اخه نمیشه بازی رو دانلود کرد فعلا انگار یه مشت ایکون رو استیمت نصبه نه بازی تاوقتی نشه دانلود کرد فایده نداره
خب خب خب
حالا همتون دقت کنید کسایی که میخوان ببینن کدوم بازی ها اجرا میشه و کدوم ها نمیشه برن به لینکه زیر!
http://rinru.us.to/content/downloadable-apps?page=1
حالا اونهایی که سوالات در مورده استیم میگه سرور BUSY و ارور های دیگه میده برن به این لینک!
http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=47669#
این لینک ها همه ی توضیحات لازم رو دادن!
بعد از اینکه خواندید بیاید حتما قوانین رو بخوانید!
تا الکی دوباره سوال نکنید!

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
سلام به همه...
معذرت میخوام که دیر کردم آخه مدرسه بودم...(از ساعت 11/5 تا 6 من مدرسه ام تمام)
خب جواب های تک تک شما ها رو الان میدم خدا شاهده اگه ببینم یه سوالی رو 3 بار الکی تکرار کردید باها تون برخورد شدید میشه!
من هنوز امتحان نکردم ولی چند تا بازی تونستم دانلود کنم و بازی کنم.

عزیزم من که تو پست اول به شما گفتم مگه قوانین رو نخوندی گفته بودم که یه اکانته دیگه درست کنی نه اینکه اکانت اصلیت رو هک کنی!
جواب سوال های بعدتون رو چند خط پایین تر میگم!(در ضمن در این تایپیک فارسی تایپ کنید!)

جواب شما هم چند خط پایین تر!

0منم این یکی رو نمیدونم....
(برو چند خط پایین تر!)

عزیزم ببخشید شما چرا رو هوا حرف الکی میزنی؟ میخوای بهت بگم کدوم یازی ها رو دان میکنه برو چند خط پایین تر!

آره شما هکی درسته عزیز!

خب خب خب
حالا همتون دقت کنید کسایی که میخوان ببینن کدوم بازی ها اجرا میشه و کدوم ها نمیشه برن به لینکه زیر!
http://rinru.us.to/content/downloadable-apps?page=1
حالا اونهایی که سوالات در مورده استیم میگه سرور BUSY و ارور های دیگه میده برن به این لینک!
http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=47669#
این لینک ها همه ی توضیحات لازم رو دادن!
بعد از اینکه خواندید بیاید حتما قوانین رو بخوانید!
تا الکی دوباره سوال نکنید!
دوست عزیز لیستی که نوشته بازی هارو میشه دانلود کردو زدم نمیشه اما بازی هایی که تو سرورش دارن بازی مکنن رو میشه دانلود کرد که جمعا 10 بازی هستش .درضمن خودت ترجمه کنی بزاری بهتره همه انگلیسی شون خوب نیست.

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
طبق گفته ی این دوست عزیز روسی این که سرور ها BUSY هستند normal ه و چیز خاصی نداره:|

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
عجب گیری کردیما دوست عزیز تو که بازی کردی و همه چی ارومههه:-o بیا به ما هم بگوو من هر ماری میکنم باز میگه سر ور مشغولهه .اقا اموزش رو گام به گام بزار .در ضمن من از نرم افزار GreenLuma-1.3.1-Steam006 هم در کنار اینی که گزاشتی استفاده کردم اتفاقی نیفتاد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر